SIA "True Smile" (reģ. Nr. 40203197826) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-02-27. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 568 339 EUR, peļņa 81 474 EUR, darbinieku skaits: 10. Kopējais likviditātes koeficients: 1,66 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Zobārstu prakses
| Reģistrācijas Nr. | 40203197826 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-02-27 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV91ZZZ40203197826 |
| Juridiskā adrese | Kalna iela 2, Sigulda, Siguldas nov., LV-2150 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 568 339 EUR | 81 474 EUR | 539 313 EUR | 10 |
| 2024 | 544 017 EUR | 66 463 EUR | 446 172 EUR | 10 |
| 2023 | 533 300 EUR | 70 891 EUR | 325 587 EUR | 10 |
| 2022 | 413 784 EUR | 80 257 EUR | 267 625 EUR | 7 |
| 2021 | 371 411 EUR | 83 394 EUR | 181 342 EUR | 8 |
| 2020 | 288 694 EUR | 63 876 EUR | 111 536 EUR | 8 |
| 2019 | 75 670 EUR | 4 327 EUR | 109 098 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 31.4 | 11.24 | 20.11 | 14 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 29.62 | 10.6 | 19.01 | 11 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 29.62 | 10.69 | 18.92 | 11 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 30.58 | 11.02 | 19.51 | 11 |
| 2024 | 118.30 | 42.86 | 75.39 | 10 |
| 2023 | 104.90 | 37.12 | 66.40 | 9 |
| 2022 | 74.39 | 26.09 | 47.72 | 7 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 404.55 | ~ 1 076.77 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 689.82 | ~ 1 266.98 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 681.82 | ~ 1 261.65 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 734.27 | ~ 1 286.42 |
| 2024 | 1 842.92 | ~ 1 319.53 |
| 2023 | 1 803.50 | ~ 1 291.31 |
| 2022 | 1 666.46 | ~ 1 193.18 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (75.39 * 1000) / 0.3409 ) / 10 / 12 = 1 842.92 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 842.92 * 0.105 = 193.51 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 0.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 842.92 - 193.51 - 0.00) * 0.2 ≈ 329.88 EUR
4. Neto alga: 1 842.92 - 193.51 - 329.88 = ~ 1 319.53 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 568 339 EUR | 544 017 EUR | 533 300 EUR | 413 784 EUR | 371 411 EUR |
| Bruto peļņa | 208 416 EUR | 203 905 EUR | 197 519 EUR | 180 566 EUR | 163 452 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 81 522 EUR | 66 463 EUR | 72 180 EUR | 80 869 EUR | 83 402 EUR |
| UIN nodoklis | 48 EUR | 0 EUR | 1 289 EUR | 612 EUR | 8 EUR |
| Tīrā peļņa | 81 474 EUR | 66 463 EUR | 70 891 EUR | 80 257 EUR | 83 394 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 539 313 EUR | 446 172 EUR | 325 587 EUR | 267 625 EUR | 181 342 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 155 234 EUR | 92 751 EUR | 201 975 EUR | 174 859 EUR | 132 344 EUR |
| Pašu kapitāls | 445 693 EUR | 364 219 EUR | 297 756 EUR | 231 864 EUR | 151 607 EUR |
| Īstermiņa saistības | 93 620 EUR | 25 953 EUR | 27 831 EUR | 24 761 EUR | 14 585 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 11 000 EUR | 15 150 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2026-02-24 – 2026-02-24 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,66 | 3,57 | 7,26 | 7,06 | 9,07 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,62 | 3,57 | 7,15 | 7,00 | 8,89 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
14,34 % | 12,22 % | 13,29 % | 19,40 % | 22,45 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
15,11 % | 14,90 % | 21,77 % | 29,99 % | 45,99 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
18,28 % | 18,25 % | 23,81 % | 34,61 % | 55,01 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,21 | 0,07 | 0,09 | 0,15 | 0,20 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,05 | 1,22 | 1,64 | 1,55 | 2,05 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
18,29 % | 15,82 % | 24,24 % | 33,30 % | 50,01 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,30 | 8,37 | 7,98 | 6,34 | 6,79 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "True Smile" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūts" | 33 196 819 | 71 962 | 0,2 % | 536 | 61 934 | 3 017 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "ADENTA" | 7 056 454 | -9 422 | -0,1 % | 90 | 78 405 | 2 847 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Dr.Apines zobārstniecības klīnika" | 5 824 961 | 1 426 597 | 24,5 % | 64 | 91 015 | 2 682 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "ĢIMENES ZOBĀRSTNIECĪBA" | 4 506 721 | 156 093 | 3,5 % | 112 | 40 239 | 1 621 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Dental Art" | 4 303 295 | 112 414 | 2,6 % | 81 | 53 127 | 2 689 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "KLĪNIKA DENTA" | 3 988 210 | 182 748 | 4,6 % | 85 | 46 920 | 2 506 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Molārs M G" | 3 289 609 | 309 552 | 9,4 % | 35 | 93 989 | 2 248 (2026 Q3) |
| 8 | "GOLDENT" SIA | 3 273 029 | -39 277 | -1,2 % | 95 | 34 453 | 1 860 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "SKY DREAM CLINIC" | 3 190 422 | 208 287 | 6,5 % | 63 | 50 642 | 2 321 (2026 Q3) |
| 10 | DentBaltic SIA | 3 137 261 | 74 604 | 2,4 % | 59 | 53 174 | 2 794 (2026 Q3) |
| 84 | SIA "True Smile" (šis uzņēmums) | 568 339 | 81 474 | 14,3 % | 14 | 40 596 | 1 405 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203197826 | LV91ZZZ40203197826 | SIA "True Smile" | SIA | True Smile | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-02-27 | NULL | Siguldas nov., Sigulda, Kalna iela 2 | 2150 | 101287661 | 100016768 | 100003591 | 0048200 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8537287 | 40203197826 | 2019-01-30 | 2019-02-20 13:00:32 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203197826 | 2026-02-24 | 4301.53 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Aizdevumu garantijas | 03 Galvojums/garantija | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | a92e71c4 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92895231 | 40203197826 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-03-21 | 2023-03-21 09:28:47 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 993406 | 22616304 | 40203197826 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-02-27 | 2019-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-16 03:30:17.739 |
| 1191551 | 29053115 | 40203197826 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2021-03-31 19:10:38.764 |
| 1303884 | 30467027 | 40203197826 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2022-02-03 11:02:33.498 |
| 1449435 | 32144279 | 40203197826 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2023-02-28 17:09:09.686 |
| 1854140 | 33341670 | 40203197826 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 10 | ONES | EUR | 2024-04-22 21:08:44.668 |
| 1975466 | 34212226 | 40203197826 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 10 | ONES | EUR | 2025-03-28 21:02:27.57 |
| 2169712 | 35223742 | 40203197826 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 10 | ONES | EUR | 2026-03-31 17:03:45.065 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1191551 | 29053115 | 288694 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 172587 | 116107 | 46635 | 5499 | 0 | 97 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 63876 | 0 | 63876 | NULL | 0 | 63876 |
| 1303884 | 30467027 | 371411 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 207959 | 163452 | 63447 | 15775 | 870 | 1698 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 83402 | 8 | 83394 | NULL | 0 | 83394 |
| 1449435 | 32144279 | 413784 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 233218 | 180566 | 74996 | 17181 | 596 | 8116 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 80869 | 612 | 80257 | NULL | 0 | 80257 |
| 1854140 | 33341670 | 533300 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 335781 | 197519 | 90124 | 31653 | 1704 | 5266 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 72180 | 1289 | 70891 | NULL | 0 | 70891 |
| 1975466 | 34212226 | 544017 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 340112 | 203905 | 87317 | 40976 | 305 | 9454 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 66463 | 0 | 66463 | NULL | 0 | 66463 |
| 2169712 | 35223742 | 568339 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 359923 | 208416 | 80468 | 37079 | 15 | 9362 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 81522 | 48 | 81474 | NULL | 0 | 81474 |
| 993406 | 22616304 | 75670 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 48136 | 27534 | 20138 | 3035 | 0 | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4334 | 7 | 4327 | NULL | 0 | 4327 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1191551 | 29053115 | 36733 | 0 | 14959 | 2551 | 54243 | 0 | 57293 | 0 | 57293 | 111536 | NULL | 14173 | 29150 | 0 | 68213 | 111536 |
| 1303884 | 30467027 | 111240 | 0 | 18459 | 2645 | 132344 | 0 | 48998 | 0 | 48998 | 181342 | NULL | 14585 | 15150 | 0 | 151607 | 181342 |
| 1449435 | 32144279 | 155283 | 0 | 18058 | 1518 | 174859 | 0 | 92766 | 0 | 92766 | 267625 | NULL | 24761 | 11000 | 0 | 231864 | 267625 |
| 1854140 | 33341670 | 178178 | 0 | 20687 | 3110 | 201975 | 0 | 123612 | 0 | 123612 | 325587 | NULL | 27831 | 0 | 0 | 297756 | 325587 |
| 1975466 | 34212226 | 55391 | 0 | 37360 | 0 | 92751 | 0 | 353421 | 0 | 353421 | 446172 | NULL | 25953 | 0 | 56000 | 364219 | 446172 |
| 2169712 | 35223742 | 127349 | 0 | 24150 | 3735 | 155234 | 0 | 384079 | 0 | 384079 | 539313 | NULL | 93620 | 0 | 0 | 445693 | 539313 |
| 993406 | 22616304 | 19643 | 0 | 4199 | 5060 | 28902 | 0 | 80196 | 0 | 80196 | 109098 | NULL | 16611 | 88150 | 0 | 4337 | 109098 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203197826 | SIA "True Smile" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8623 | 048200 | Sigulda | 118.30 | 42.86 | 75.39 | 10 |
| 40203197826 | SIA "True Smile" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8623 | 048200 | Sigulda | 104.90 | 37.12 | 66.40 | 9 |
| 40203197826 | SIA "True Smile" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8623 | 048200 | Sigulda | 74.39 | 26.09 | 47.72 | 7 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203197826 | SIA "True Smile" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Kalna iela 2, Sigulda, Siguldas nov., LV-2150.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 568 339 EUR, un peļņa bija 81 474 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 10 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,66 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,62.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,30, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 842.92 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 319.53 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 118 300 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 42 860 EUR un VSAOI 75 390 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Zobārstu prakses.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Zobārstu prakses · Siguldas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026