SIA "VALMIERAS GRANTS" (reģ. Nr. 40203197949) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-02-27. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 3 430 284 EUR, zaudējumi 117 503 EUR, darbinieku skaits: 24. Kopējais likviditātes koeficients: 1,02 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Grants un smilts karjeru izstrāde; māla un kaolīna ieguve
| Reģistrācijas Nr. | 40203197949 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-02-27 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV68ZZZ40203197949 |
| Juridiskā adrese | Valmiermuižas iela 1, Valmiermuiža, Valmieras pag., Valmieras nov., LV-4219 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-01
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 430 284 EUR | -117 503 EUR | 3 257 610 EUR | 24 |
| 2024 | 3 781 912 EUR | 29 788 EUR | 2 755 057 EUR | 25 |
| 2023 | 3 949 828 EUR | 139 159 EUR | 2 877 716 EUR | 24 |
| 2022 | 2 180 538 EUR | 32 286 EUR | 2 482 399 EUR | 19 |
| 2021 | 2 027 599 EUR | 103 686 EUR | 1 039 180 EUR | 14 |
| 2020 | 1 583 074 EUR | 66 906 EUR | 717 153 EUR | 11 |
| 2019 | 345 630 EUR | 36 212 EUR | 315 170 EUR | 6 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 91.12 | 25.23 | 45.32 | 24 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 40.62 | 17.20 | 33.15 | 20 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 90.29 | 27.85 | 53.20 | 24 |
| 2024 | 273.05 | 88.65 | 157.83 | 25 |
| 2023 | 276.99 | 77.66 | 158.75 | 24 |
| 2022 | -85.43 | 47.25 | 92.91 | 18 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 846.42 | ~ 1 371.40 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 620.71 | ~ 1 220.90 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2 167.47 | ~ 1 575.26 |
| 2024 | 1 543.27 | ~ 1 124.73 |
| 2023 | 1 616.94 | ~ 1 171.81 |
| 2022 | 1 261.77 | ~ 903.43 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (157.83 * 1000) / 0.3409 ) / 25 / 12 = 1 543.27 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 543.27 * 0.105 = 162.04 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 98.74 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 543.27 - 162.04 - 98.74) * 0.2 ≈ 256.50 EUR
4. Neto alga: 1 543.27 - 162.04 - 256.50 = ~ 1 124.73 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 3 430 284 EUR | 3 781 912 EUR | 3 949 828 EUR | 2 180 538 EUR | 2 027 599 EUR |
| Bruto peļņa | 189 450 EUR | 197 139 EUR | 309 289 EUR | 222 604 EUR | 161 881 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -116 928 EUR | 29 788 EUR | 139 159 EUR | 32 286 EUR | 103 686 EUR |
| UIN nodoklis | 575 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -117 503 EUR | 29 788 EUR | 139 159 EUR | 32 286 EUR | 103 686 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 3 257 610 EUR | 2 755 057 EUR | 2 877 716 EUR | 2 482 399 EUR | 1 039 180 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 573 201 EUR | 1 300 620 EUR | 1 198 155 EUR | 942 822 EUR | 570 733 EUR |
| Pašu kapitāls | 601 533 EUR | 719 036 EUR | 689 249 EUR | 550 090 EUR | 212 804 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 549 391 EUR | 1 105 400 EUR | 1 178 355 EUR | 917 959 EUR | 563 558 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 1 106 686 EUR | 930 621 EUR | 1 010 112 EUR | 1 014 350 EUR | 262 818 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2026-03-25 – 2026-03-25 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,02 | 1,18 | 1,02 | 1,03 | 1,01 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,13 | 0,41 | 0,28 | 0,25 | 0,19 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-3,43 % | 0,79 % | 3,52 % | 1,48 % | 5,11 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-3,61 % | 1,08 % | 4,84 % | 1,30 % | 9,98 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-19,53 % | 4,14 % | 20,19 % | 5,87 % | 48,72 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
4,42 | 2,83 | 3,18 | 3,51 | 3,88 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-0,93 | 1,37 | 2,55 | 1,53 | 6,01 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,05 | 1,37 | 1,37 | 0,88 | 1,95 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-3,31 % | 6,74 % | 13,48 % | 5,98 % | 26,15 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,25 | 1,92 | 1,96 | 1,31 | 2,61 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "VALMIERAS GRANTS" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "VLAKON" | 15 923 061 | -320 509 | -2,0 % | 122 | 130 517 | 1 260 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "DSG Karjeri" | 6 145 850 | 498 399 | 8,1 % | 15 | 409 723 | 2 623 (2026 Q2) |
| 3 | Heidelberg Materials Garkalnes Grants SIA | 5 205 294 | 206 360 | 4,0 % | 14 | 371 807 | 2 289 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "VALMIERAS GRANTS" (šis uzņēmums) | 3 430 284 | -117 503 | -3,4 % | 24 | 142 929 | 1 846 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "Inerto materiālu serviss" | 3 022 975 | 445 528 | 14,7 % | 14 | 215 927 | 2 576 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "Salenieku dolomīts" | 2 948 804 | 142 944 | 4,8 % | 16 | 184 300 | 2 517 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "MOLITS" | 2 833 741 | 86 542 | 3,1 % | 17 | 166 691 | 1 252 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "DSG Group" | 2 405 755 | -175 086 | -7,3 % | 21 | 114 560 | 2 191 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "VALKVARCS" | 2 302 021 | 169 432 | 7,4 % | 16 | 143 876 | 923 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "Jesperi Timber" | 2 043 153 | 937 356 | 45,9 % | 8 | 255 394 | 823 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203197949 | LV68ZZZ40203197949 | SIA "VALMIERAS GRANTS" | SIA | VALMIERAS GRANTS | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-02-27 | NULL | Valmieras nov., Valmieras pag., Valmiermuiža, Valmiermuižas iela 1 | 4219 | 105213512 | 100016647 | 0 | 0967190 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8552040 | 40203197949 | 2019-02-18 | 2019-02-27 14:43:35 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203197949 | 2026-03-25 | 2171.45 | Biedrība "Latvijas Digitālais akselerators" | ANM 2.3.1.2.i. investīcija "Uzņēmumu digitālo prasmju attīstība" 1.kārta | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 3dda090b |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92881370 | 40203197949 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 311000 | EUR | 2022-12-09 | 2022-12-09 13:46:00 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1014753 | 22771927 | 40203197949 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-02-27 | 2019-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2020-11-17 08:36:22.56 |
| 1170479 | 28850519 | 40203197949 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 11 | ONES | EUR | 2021-02-24 11:12:01.321 |
| 1330954 | 30794070 | 40203197949 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 14 | ONES | EUR | 2022-04-11 19:05:15.19 |
| 1455423 | 32193664 | 40203197949 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 19 | ONES | EUR | 2023-03-15 17:03:09.703 |
| 1835755 | 33262365 | 40203197949 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 24 | ONES | EUR | 2024-03-29 22:01:23.687 |
| 1969254 | 34171428 | 40203197949 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 25 | ONES | EUR | 2025-03-14 19:02:52.426 |
| 2191646 | 35267012 | 40203197949 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 24 | ONES | EUR | 2026-04-14 17:00:31.657 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1014753 | 22771927 | 345630 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 272298 | 73332 | 3741 | 32862 | 0 | 88 | 0 | 0 | 0 | 0 | 429 | NULL | NULL | 36212 | 0 | 36212 | NULL | 0 | 36212 |
| 1170479 | 28850519 | 1583074 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1459202 | 123872 | 2881 | 49735 | 0 | 934 | 0 | 0 | 49 | 0 | 3464 | NULL | NULL | 66907 | 1 | 66906 | NULL | 0 | 66906 |
| 1330954 | 30794070 | 2027599 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1865718 | 161881 | 2232 | 43757 | 17796 | 9422 | 0 | 0 | 103 | 0 | 20683 | NULL | NULL | 103686 | 0 | 103686 | NULL | 0 | 103686 |
| 1455423 | 32193664 | 2180538 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1957934 | 222604 | 4400 | 106098 | 809 | 19318 | 0 | 0 | 0 | 0 | 61311 | NULL | NULL | 32286 | 0 | 32286 | NULL | 0 | 32286 |
| 1835755 | 33262365 | 3949828 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3640539 | 309289 | 2338 | 92860 | 15700 | 700 | 0 | 0 | 0 | 0 | 89932 | NULL | NULL | 139159 | 0 | 139159 | NULL | 0 | 139159 |
| 1969254 | 34171428 | 3781912 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3584773 | 197139 | 2486 | 80560 | 1311 | 4277 | 0 | 0 | 63 | 0 | 81402 | NULL | NULL | 29788 | 0 | 29788 | NULL | 0 | 29788 |
| 2191646 | 35267012 | 3430284 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3240834 | 189450 | 4120 | 63764 | 3789 | 181937 | 0 | 0 | 89 | 0 | 60435 | NULL | NULL | -116928 | 575 | -117503 | NULL | 0 | -117503 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1014753 | 22771927 | 4058 | 0 | 62765 | 242090 | 308913 | 0 | 6257 | 0 | 6257 | 315170 | NULL | 272896 | 62 | 0 | 42212 | 315170 |
| 1170479 | 28850519 | 17862 | 0 | 319468 | 357443 | 694773 | 0 | 22380 | 0 | 22380 | 717153 | NULL | 607779 | 256 | 0 | 109118 | 717153 |
| 1330954 | 30794070 | 36137 | 0 | 69427 | 465169 | 570733 | 0 | 468447 | 0 | 468447 | 1039180 | NULL | 563558 | 262818 | 0 | 212804 | 1039180 |
| 1455423 | 32193664 | 30096 | 0 | 195844 | 716882 | 942822 | 0 | 1539577 | 0 | 1539577 | 2482399 | NULL | 917959 | 1014350 | 0 | 550090 | 2482399 |
| 1835755 | 33262365 | 11516 | 0 | 321498 | 865141 | 1198155 | 0 | 1679561 | 0 | 1679561 | 2877716 | NULL | 1178355 | 1010112 | 0 | 689249 | 2877716 |
| 1969254 | 34171428 | 51665 | 0 | 404563 | 844392 | 1300620 | 0 | 1454437 | 0 | 1454437 | 2755057 | NULL | 1105400 | 930621 | 0 | 719036 | 2755057 |
| 2191646 | 35267012 | 26136 | 0 | 172510 | 1374555 | 1573201 | 0 | 1683238 | 1171 | 1684409 | 3257610 | NULL | 1549391 | 1106686 | 0 | 601533 | 3257610 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203197949 | SIA "VALMIERAS GRANTS" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0812 | 054620 | Valmieras pag. | 273.05 | 88.65 | 157.83 | 25 |
| 40203197949 | SIA "VALMIERAS GRANTS" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0812 | 054620 | Valmieras pag. | 276.99 | 77.66 | 158.75 | 24 |
| 40203197949 | SIA "VALMIERAS GRANTS" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0812 | 054620 | Valmieras pag. | -85.43 | 47.25 | 92.91 | 18 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203197949 | SIA "VALMIERAS GRANTS" | ir | 20.03.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203197949 | SIA "VALMIERAS GRANTS" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Valmiermuižas iela 1, Valmiermuiža, Valmieras pag., Valmieras nov., LV-4219.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 3 430 284 EUR, un zaudējumi bija 117 503 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 24 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,02 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,13.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,25, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 543.27 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 124.73 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 273 050 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 88 650 EUR un VSAOI 157 830 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Grants un smilts karjeru izstrāde; māla un kaolīna ieguve.
Lapas ģenerēšanas datums: 01-09-2026