SIA "SANLUK" (reģ. Nr. 40203200350) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-03-11. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 533 946 EUR, peļņa 66 734 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 14,27 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Kokmateriālu, būvmateriālu un sanitārtehnikas ierīču vairumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203200350 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-03-11 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV37ZZZ40203200350 |
| Juridiskā adrese | Dzelzavas iela 35 - 73, Rīga, LV-1084 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 533 946 EUR | 66 734 EUR | 199 494 EUR | 3 |
| 2024 | 718 623 EUR | 166 229 EUR | 278 459 EUR | 3 |
| 2023 | 731 321 EUR | 179 188 EUR | 235 762 EUR | 2 |
| 2022 | 786 153 EUR | 180 264 EUR | 202 744 EUR | 2 |
| 2021 | 569 742 EUR | 211 996 EUR | 257 533 EUR | 2 |
| 2020 | 149 538 EUR | 50 552 EUR | 57 667 EUR | 1 |
| 2019 | 12 943 EUR | 1 092 EUR | 11 151 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -3.13 | 0.66 | 2.87 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 13.5 | 0.63 | 2.82 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.82 | 0.58 | 2.71 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 13.22 | 0.63 | 2.69 | 3 |
| 2024 | 28.00 | 5.37 | 9.82 | 3 |
| 2023 | 38.78 | 2.76 | 6.68 | 2 |
| 2022 | 106.29 | 2.02 | 5.55 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 935.43 | ~ 763.97 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 919.14 | ~ 753.11 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 883.28 | ~ 729.20 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 876.76 | ~ 714.65 |
| 2024 | 800.17 | ~ 649.83 |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (9.82 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 800.17 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 800.17 * 0.105 = 84.02 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 384.55 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (800.17 - 84.02 - 384.55) * 0.2 ≈ 66.32 EUR
4. Neto alga: 800.17 - 84.02 - 66.32 = ~ 649.83 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 533 946 EUR | 718 623 EUR | 731 321 EUR | 786 153 EUR | 569 742 EUR |
| Bruto peļņa | 278 902 EUR | 414 864 EUR | 354 866 EUR | 427 633 EUR | 273 443 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 99 031 EUR | 203 795 EUR | 211 688 EUR | 233 468 EUR | 237 008 EUR |
| UIN nodoklis | 32 297 EUR | 37 566 EUR | 32 500 EUR | 53 204 EUR | 25 012 EUR |
| Tīrā peļņa | 66 734 EUR | 166 229 EUR | 179 188 EUR | 180 264 EUR | 211 996 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 199 494 EUR | 278 459 EUR | 235 762 EUR | 202 744 EUR | 257 533 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 195 990 EUR | 265 851 EUR | 211 764 EUR | 165 524 EUR | 208 851 EUR |
| Pašu kapitāls | 185 763 EUR | 248 217 EUR | 232 252 EUR | 183 064 EUR | 215 615 EUR |
| Īstermiņa saistības | 13 731 EUR | 30 242 EUR | 3 510 EUR | 19 680 EUR | 41 918 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
14,27 | 8,79 | 60,33 | 8,41 | 4,98 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
4,18 | 2,34 | 32,47 | 5,54 | 4,03 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
12,50 % | 23,13 % | 24,50 % | 22,93 % | 37,21 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
33,45 % | 59,70 % | 76,00 % | 88,91 % | 82,32 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
35,92 % | 66,97 % | 77,15 % | 98,47 % | 98,32 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,07 | 0,12 | 0,02 | 0,11 | 0,19 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,68 | 2,58 | 3,10 | 3,88 | 2,21 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
53,31 % | 82,10 % | 91,15 % | 127,53 % | 109,92 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
11,34 | 9,66 | 35,14 | 12,64 | 8,40 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "SANLUK" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "PATA" | 223 790 254 | -3 195 695 | -1,4 % | 245 | 913 430 | 2 501 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "OPTIMERA LATVIA" | 58 403 792 | 2 483 404 | 4,3 % | 121 | 482 676 | 2 423 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "IBIZA" | 49 132 603 | 1 033 377 | 2,1 % | 51 | 963 384 | 2 465 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "ACA Timber" | 44 569 438 | -103 084 | -0,2 % | 37 | 1 204 579 | 3 411 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "EVA-SAT" | 40 389 429 | 125 882 | 0,3 % | 177 | 228 189 | 1 878 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "BONO TRADE" | 37 052 854 | 496 047 | 1,3 % | 39 | 950 073 | 1 706 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "RĪGAS BŪVSERVISS" | 35 002 591 | 628 530 | 1,8 % | 78 | 448 751 | 1 558 (2026 Q3) |
| 8 | SIA LSEZ "LASKANA" | 32 182 922 | 174 249 | 0,5 % | 76 | 423 460 | 2 160 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "REATON" | 28 859 883 | -1 409 750 | -4,9 % | 278 | 103 813 | 2 016 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "LASKANA-MEŽS" | 24 834 593 | 35 035 | 0,1 % | 50 | 496 692 | 2 694 (2026 Q3) |
| 266 | SANLUK SIA (šis uzņēmums) | 533 946 | 66 734 | 12,5 % | 3 | 177 982 | 935 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203200350 | LV37ZZZ40203200350 | SANLUK SIA | NULL | SANLUK | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-03-11 | NULL | Rīga, Dzelzavas iela 35 - 73 | 1084 | 111687915 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8585755 | 40203200350 | 2019-03-01 | 2019-03-11 10:59:22 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203200350 | 2026-06-27 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sanluk" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92977994 | 40203200350 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2026-06-27 | 2026-06-27 14:50:15 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1057019 | 23107369 | 40203200350 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-03-11 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-19 17:12:46.93 |
| 1213580 | 29213414 | 40203200350 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-04-30 16:09:59.713 |
| 1321954 | 30711153 | 40203200350 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-03-25 18:02:11.242 |
| 2260492 | 35406826 | 40203200350 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-05-25 17:00:17.28 |
| 1738467 | 32492240 | 40203200350 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-05-31 03:39:28.01 |
| 1910877 | 33528748 | 40203200350 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-06-01 21:04:23.447 |
| 1976077 | 34216407 | 40203200350 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-03-31 19:02:08.98 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1057019 | 23107369 | 12943 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6066 | 6877 | 4173 | 1205 | 0 | 407 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1092 | 0 | 1092 | NULL | 0 | 1092 |
| 1213580 | 29213414 | 149538 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 64287 | 85251 | 29898 | 2901 | 15 | 1915 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 50552 | 0 | 50552 | NULL | 0 | 50552 |
| 1321954 | 30711153 | 569742 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 296299 | 273443 | 8624 | 53195 | 38439 | 13055 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 237008 | 25012 | 211996 | NULL | 0 | 211996 |
| 1738467 | 32492240 | 786153 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 358520 | 427633 | 3745 | 163162 | 18575 | 45833 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 233468 | 53204 | 180264 | NULL | 0 | 180264 |
| 1910877 | 33528748 | 731321 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 376455 | 354866 | 124391 | 23449 | 10174 | 5512 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 211688 | 32500 | 179188 | NULL | 0 | 179188 |
| 1976077 | 34216407 | 718623 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 303759 | 414864 | 171398 | 29692 | 3049 | 13028 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 203795 | 37566 | 166229 | NULL | 0 | 166229 |
| 2260492 | 35406826 | 533946 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 255044 | 278902 | 143744 | 25774 | 5406 | 15759 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 99031 | 32297 | 66734 | NULL | 0 | 66734 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1057019 | 23107369 | 1018 | 0 | 2656 | 7477 | 11151 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11151 | NULL | 8059 | 0 | 0 | 3092 | 11151 |
| 1213580 | 29213414 | 40517 | 0 | 6866 | 9092 | 56475 | 0 | 1192 | 0 | 1192 | 57667 | NULL | 4023 | 0 | 0 | 53644 | 57667 |
| 1321954 | 30711153 | 92258 | 0 | 76721 | 39872 | 208851 | 0 | 48682 | 0 | 48682 | 257533 | NULL | 41918 | 0 | 0 | 215615 | 257533 |
| 1738467 | 32492240 | 93294 | 0 | 15720 | 56510 | 165524 | 0 | 37220 | 0 | 37220 | 202744 | NULL | 19680 | 0 | 0 | 183064 | 202744 |
| 1910877 | 33528748 | 97397 | 0 | 16577 | 97790 | 211764 | 0 | 23998 | 0 | 23998 | 235762 | NULL | 3510 | 0 | 0 | 232252 | 235762 |
| 1976077 | 34216407 | 50970 | 0 | 19689 | 195192 | 265851 | 0 | 12608 | 0 | 12608 | 278459 | NULL | 30242 | 0 | 0 | 248217 | 278459 |
| 2260492 | 35406826 | 51667 | 0 | 5794 | 138529 | 195990 | 0 | 3504 | 0 | 3504 | 199494 | NULL | 13731 | 0 | 0 | 185763 | 199494 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203200350 | SANLUK SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4683 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 28.00 | 5.37 | 9.82 | 3 |
| 40203200350 | SANLUK SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4673 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 38.78 | 2.76 | 6.68 | 2 |
| 40203200350 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sanluk" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4673 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 106.29 | 2.02 | 5.55 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203200350 | SANLUK SIA | ir | 02.04.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203200350 | SANLUK SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Dzelzavas iela 35 - 73, Rīga, LV-1084.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 533 946 EUR, un peļņa bija 66 734 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sanluk"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 14,27 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 4,18.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 11,34, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 800.17 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 649.83 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 28 000 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 5 370 EUR un VSAOI 9 820 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Kokmateriālu, būvmateriālu un sanitārtehnikas ierīču vairumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Kokmateriālu, būvmateriālu un sanitārtehnikas ierīču vairumtirdzniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026