SIA "FORCE IT" (reģ. Nr. 40203205574) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-04-09. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 26 984 EUR, zaudējumi 763 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,61 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju iekārtu vairumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203205574 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-04-09 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV27ZZZ40203205574 |
| Juridiskā adrese | Irlavas iela 26A - 15, Rīga, LV-1046 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 26 984 EUR | -763 EUR | 2 638 EUR | 2 |
| 2024 | 20 016 EUR | 173 EUR | 3 438 EUR | 3 |
| 2023 | 23 231 EUR | 1 226 EUR | 5 306 EUR | 2 |
| 2022 | 29 617 EUR | 476 EUR | 3 324 EUR | 2 |
| 2021 | 51 400 EUR | -982 EUR | 3 569 EUR | 2 |
| 2020 | 59 401 EUR | -638 EUR | 3 311 EUR | 2 |
| 2019 | 42 516 EUR | -1 008 EUR | 3 588 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.01 | 0.01 | 0.01 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.01 | 0.01 | 0.01 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -0.06 | 0.01 | 0.01 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.69 | 0.00 | 0.01 | 2 |
| 2024 | 2.77 | 0.13 | 0.23 | 3 |
| 2023 | 0.88 | 0.04 | 0.07 | 2 |
| 2022 | 2.43 | 0.03 | 0.12 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | 18.74 | ~ 16.77 |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (0.23 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 18.74 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 18.74 * 0.105 = 1.97 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (18.74 - 1.97 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR
4. Neto alga: 18.74 - 1.97 - 0.00 = ~ 16.77 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 26 984 EUR | 20 016 EUR | 23 231 EUR | 29 617 EUR | 51 400 EUR |
| Bruto peļņa | 2 119 EUR | 3 837 EUR | 3 935 EUR | 4 053 EUR | 3 488 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -763 EUR | 173 EUR | 1 226 EUR | 476 EUR | -982 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -763 EUR | 173 EUR | 1 226 EUR | 476 EUR | -982 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 638 EUR | 3 438 EUR | 5 306 EUR | 3 324 EUR | 3 569 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 397 EUR | 1 549 EUR | 3 859 EUR | 2 827 EUR | 344 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 284 EUR | 2 047 EUR | 1 874 EUR | 648 EUR | 172 EUR |
| Īstermiņa saistības | 653 EUR | 634 EUR | 1 562 EUR | 324 EUR | 645 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 701 EUR | 757 EUR | 1 870 EUR | 2 352 EUR | 2 752 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,61 | 2,44 | 2,47 | 8,73 | 0,53 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,61 | 2,44 | 2,47 | 2,82 | 0,47 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-2,83 % | 0,86 % | 5,28 % | 1,61 % | -1,91 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-28,92 % | 5,03 % | 23,11 % | 14,32 % | -27,51 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-59,42 % | 8,45 % | 65,42 % | 73,46 % | -570,93 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,05 | 0,68 | 1,83 | 4,13 | 19,75 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
10,23 | 5,82 | 4,38 | 8,91 | 14,40 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-38,44 % | 6,17 % | 32,75 % | 15,87 % | -33,58 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
10,05 | 7,28 | 5,93 | 10,14 | 13,52 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "FORCE IT" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "ELKO GRUPA" | 1 114 130 000 | 12 658 000 | 1,1 % | 288 | 3 868 507 | 2 799 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Ourea" | 120 955 274 | 164 704 | 0,1 % | 0 | — | — |
| 3 | SIA "Ourea Baltic" | 97 620 329 | 831 179 | 0,9 % | 0 | — | — |
| 4 | SIA "ELKO" | 89 151 842 | 12 534 161 | 14,1 % | 56 | 1 591 997 | 1 944 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ALSO Latvia" | 68 796 964 | 539 885 | 0,8 % | 50 | 1 375 939 | 3 774 (2026 Q3) |
| 6 | ASBIS BALTICS SIA | 46 662 049 | 1 151 001 | 2,5 % | 42 | 1 111 001 | 5 171 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Energokomplekss" | 46 593 592 | 588 621 | 1,3 % | 39 | 1 194 707 | 3 429 (2026 Q3) |
| 8 | Mana Minds SIA | 42 793 214 | 441 238 | 1,0 % | 3 | 14 264 405 | 1 027 (2026 Q3) |
| 9 | GETIC SIA | 35 331 776 | 538 160 | 1,5 % | 43 | 821 669 | 2 677 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "ATEA" | 34 309 238 | 1 077 910 | 3,1 % | 35 | 980 264 | 5 277 (2026 Q3) |
| 344 | SIA "FORCE IT" (šis uzņēmums) | 26 984 | -763 | -2,8 % | 1 | 26 984 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203205574 | LV27ZZZ40203205574 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FORCE IT" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | FORCE IT | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-04-09 | NULL | Rīga, Irlavas iela 26A - 15 | 1046 | 112571512 | 0 | 100003003 | 0001000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8682407 | 40203205574 | 2019-04-03 | 2019-04-09 11:01:42 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92691895 | 40203205574 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2019-04-09 | 2019-04-09 11:04:00 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1096741 | 23296396 | 40203205574 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-04-09 | 2019-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-21 22:18:00.352 |
| 1393690 | 31315012 | 40203205574 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-07-27 22:41:23.764 |
| 1456136 | 32199512 | 40203205574 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-03-16 17:08:38.139 |
| 2018338 | 34383089 | 40203205574 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-05-14 21:00:18.381 |
| 1243053 | 29516261 | 40203205574 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-07-08 19:00:59.626 |
| 1859917 | 33367422 | 40203205574 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-04-29 20:01:54.233 |
| 2279486 | 35432956 | 40203205574 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-05-27 20:00:52.515 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1096741 | 23296396 | 42516 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 34984 | 7532 | 8040 | 500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1008 | 0 | -1008 | NULL | 0 | -1008 |
| 1243053 | 29516261 | 59401 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 53774 | 5627 | 4408 | 1857 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -638 | 0 | -638 | NULL | 0 | -638 |
| 1393690 | 31315012 | 51400 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 47912 | 3488 | 3718 | 752 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -982 | 0 | -982 | NULL | 0 | -982 |
| 1456136 | 32199512 | 29617 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 25564 | 4053 | 288 | 3655 | 366 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 476 | 0 | 476 | NULL | 0 | 476 |
| 1859917 | 33367422 | 23231 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 19296 | 3935 | 291 | 2418 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1226 | 0 | 1226 | NULL | 0 | 1226 |
| 2018338 | 34383089 | 20016 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16179 | 3837 | 897 | 2769 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 173 | 0 | 173 | NULL | 0 | 173 |
| 2279486 | 35432956 | 26984 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 24865 | 2119 | 688 | 2177 | 7 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -763 | 0 | -763 | NULL | 0 | -763 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1096741 | 23296396 | 177 | 0 | 97 | 0 | 274 | 0 | 3314 | 0 | 3314 | 3588 | NULL | 1796 | 0 | 0 | 1792 | 3588 |
| 1243053 | 29516261 | 270 | 0 | 173 | 0 | 443 | 0 | 2868 | 0 | 2868 | 3311 | NULL | 2157 | 0 | 0 | 1154 | 3311 |
| 1393690 | 31315012 | 302 | 0 | 0 | 42 | 344 | 0 | 3225 | 0 | 3225 | 3569 | NULL | 645 | 2752 | 0 | 172 | 3569 |
| 1456136 | 32199512 | 897 | 0 | 18 | 1912 | 2827 | 0 | 497 | 0 | 497 | 3324 | NULL | 324 | 2352 | 0 | 648 | 3324 |
| 1859917 | 33367422 | 3688 | 0 | 171 | 0 | 3859 | 0 | 1447 | 0 | 1447 | 5306 | NULL | 1562 | 1870 | 0 | 1874 | 5306 |
| 2018338 | 34383089 | 1085 | 0 | 464 | 0 | 1549 | 0 | 1889 | 0 | 1889 | 3438 | NULL | 634 | 757 | 0 | 2047 | 3438 |
| 2279486 | 35432956 | 207 | 0 | 190 | 0 | 397 | 0 | 2241 | 0 | 2241 | 2638 | NULL | 653 | 701 | 0 | 1284 | 2638 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203205574 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FORCE IT" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4650 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 2.77 | 0.13 | 0.23 | 3 |
| 40203205574 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FORCE IT" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4651 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.88 | 0.04 | 0.07 | 2 |
| 40203205574 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FORCE IT" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4651 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 2.43 | 0.03 | 0.12 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203205574 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FORCE IT" | ir | 02.05.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203205574 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FORCE IT" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Irlavas iela 26A - 15, Rīga, LV-1046.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 26 984 EUR, un zaudējumi bija 763 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,61 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,61.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 10,05, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 18.74 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 16.77 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 770 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 130 EUR un VSAOI 230 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju iekārtu vairumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju iekārtu vairumtirdzniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026