SIA "PHO PLUS" (reģ. Nr. 40203209237) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-05-02. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 107 713 EUR, zaudējumi 32 687 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 0,17 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203209237 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-05-02 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV66ZZZ40203209237 |
| Juridiskā adrese | Dzirnavu iela 100 - 29, Rīga, LV-1050 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 107 713 EUR | -32 687 EUR | 17 593 EUR | 4 |
| 2023 | 103 775 EUR | -45 276 EUR | 4 385 EUR | 4 |
| 2022 | 107 019 EUR | 4 003 EUR | 6 332 EUR | 5 |
| 2021 | 55 061 EUR | -1 573 EUR | 6 261 EUR | 5 |
| 2020 | 97 833 EUR | -2 626 EUR | 10 870 EUR | 8 |
| 2019 | 70 829 EUR | -7 858 EUR | 7 379 EUR | 8 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 15.87 | 1.06 | 6.5 | 12 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 4.21 | 0.29 | 3.7 | 9 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 7.55 | 0.95 | 6.59 | 9 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 17.53 | 0.67 | 7.20 | 9 |
| 2024 | 31.94 | 8.46 | 14.51 | 4 |
| 2023 | 32.87 | 5.92 | 16.75 | 5 |
| 2022 | 28.78 | 4.37 | 12.38 | 5 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 529.64 | ~ 474.03 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 401.99 | ~ 359.78 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 715.97 | ~ 617.64 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 782.24 | ~ 651.63 |
| 2024 | 886.75 | ~ 705.16 |
| 2023 | 818.91 | ~ 661.81 |
| 2022 | 605.26 | ~ 492.84 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (14.51 * 1000) / 0.3409 ) / 4 / 12 = 886.75 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 886.75 * 0.105 = 93.11 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 351.25 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (886.75 - 93.11 - 351.25) * 0.2 ≈ 88.48 EUR
4. Neto alga: 886.75 - 93.11 - 88.48 = ~ 705.16 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 107 713 EUR | 103 775 EUR | 107 019 EUR | 55 061 EUR | 97 833 EUR |
| Bruto peļņa | -16 482 EUR | -25 697 EUR | 14 865 EUR | -21 579 EUR | 2 221 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -32 605 EUR | -45 276 EUR | 4 003 EUR | -1 573 EUR | -2 626 EUR |
| UIN nodoklis | 82 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -32 687 EUR | -45 276 EUR | 4 003 EUR | -1 573 EUR | -2 626 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 17 593 EUR | 4 385 EUR | 6 332 EUR | 6 261 EUR | 10 870 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 17 593 EUR | 4 202 EUR | 5 500 EUR | 4 543 EUR | 8 204 EUR |
| Pašu kapitāls | -84 617 EUR | -51 930 EUR | -6 654 EUR | -10 657 EUR | -9 084 EUR |
| Īstermiņa saistības | 102 210 EUR | 56 315 EUR | 12 986 EUR | 16 918 EUR | 19 954 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,17 | 0,07 | 0,42 | 0,27 | 0,41 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,14 | 0,07 | 0,42 | 0,27 | 0,41 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-30,35 % | -43,63 % | 3,74 % | -2,86 % | -2,68 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-185,80 % | -1 032,52 % | 63,22 % | -25,12 % | -24,16 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
38,63 % | 87,19 % | -60,16 % | 14,76 % | 28,91 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,21 | -1,08 | -1,95 | -1,59 | -2,20 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
6,12 | 23,67 | 16,90 | 8,79 | 9,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
38,53 % | 87,19 % | -60,16 % | 14,76 % | 28,91 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-7,52 | -27,40 | 16,88 | 4,87 | 6,56 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "PHO PLUS" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "NOMEDA" | 3 054 029 | 5 791 | 0,2 % | 115 | 26 557 | 804 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "ARKTIKA G" | 2 187 830 | 32 207 | 1,5 % | 69 | 31 708 | 881 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LINELE" | 1 494 670 | 35 321 | 2,4 % | 26 | 57 487 | 1 371 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "ARTURS IN" | 1 483 620 | 42 818 | 2,9 % | 35 | 42 389 | 902 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "PILSKROGS-1" | 1 228 220 | -6 873 | -0,6 % | 52 | 23 620 | 1 063 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Liepzeme" | 1 166 843 | 137 709 | 11,8 % | 27 | 43 216 | 1 548 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "ADEMONA" | 1 131 258 | 53 087 | 4,7 % | 24 | 47 136 | 859 (2026 Q3) |
| 8 | SIA Kafejnīca Li | 974 625 | 31 253 | 3,2 % | 29 | 33 608 | 734 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "MIELS" | 969 455 | 21 621 | 2,2 % | 25 | 38 778 | 1 287 (2026 Q3) |
| 10 | SIA AJJ | 900 044 | 77 754 | 8,6 % | 17 | 52 944 | 985 (2026 Q3) |
| 74 | SIA PHO PLUS (šis uzņēmums) | 107 713 | -32 687 | -30,3 % | 12 | 8 976 | 530 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203209237 | LV66ZZZ40203209237 | SIA PHO PLUS | SIA | PHO PLUS | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-05-02 | NULL | Rīga, Dzirnavu iela 100 - 29 | 1050 | 118256557 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8747683 | 40203209237 | 2019-04-25 | 2019-05-02 12:22:02 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92980997 | 40203209237 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 51400 | EUR | 2026-08-13 | 2026-08-13 14:33:59 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1243884 | 29522605 | 40203209237 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2021-07-12 03:00:35.152 |
| 1464974 | 32264161 | 40203209237 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2023-03-31 17:32:05.318 |
| 1934216 | 33658040 | 40203209237 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2024-07-17 19:00:44.922 |
| 2052735 | 34496659 | 40203209237 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2025-06-04 19:01:57.974 |
| 1048164 | 22998107 | 40203209237 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-05-02 | 2019-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2020-11-19 06:27:10.507 |
| 1372895 | 31183399 | 40203209237 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2022-07-03 19:00:36.971 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1048164 | 22998107 | 70829 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 72553 | -1724 | 0 | 6134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -7858 | 0 | -7858 | NULL | 0 | -7858 |
| 1243884 | 29522605 | 97833 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 95612 | 2221 | 0 | 4797 | 0 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2626 | 0 | -2626 | NULL | 0 | -2626 |
| 1372895 | 31183399 | 55061 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 76640 | -21579 | 0 | 6869 | 26875 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1573 | 0 | -1573 | NULL | 0 | -1573 |
| 1464974 | 32264161 | 107019 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 92154 | 14865 | 0 | 16132 | 5270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4003 | 0 | 4003 | NULL | 0 | 4003 |
| 1934216 | 33658040 | 103775 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 129472 | -25697 | 0 | 10351 | 0 | 9228 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -45276 | 0 | -45276 | NULL | 0 | -45276 |
| 2052735 | 34496659 | 107713 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 124195 | -16482 | 100 | 9314 | 999 | 7708 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -32605 | 82 | -32687 | NULL | 0 | -32687 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1048164 | 22998107 | 2040 | 0 | 3008 | 0 | 5048 | 0 | 2331 | 0 | 2331 | 7379 | NULL | 13837 | 0 | 0 | -6458 | 7379 |
| 1243884 | 29522605 | 5204 | 0 | 3000 | 0 | 8204 | 0 | 2666 | 0 | 2666 | 10870 | NULL | 19954 | 0 | 0 | -9084 | 10870 |
| 1372895 | 31183399 | 1543 | 0 | 3000 | 0 | 4543 | 0 | 1718 | 0 | 1718 | 6261 | NULL | 16918 | 0 | 0 | -10657 | 6261 |
| 1464974 | 32264161 | 2500 | 0 | 3000 | 0 | 5500 | 0 | 832 | 0 | 832 | 6332 | NULL | 12986 | 0 | 0 | -6654 | 6332 |
| 1934216 | 33658040 | 2777 | 0 | 1425 | 0 | 4202 | 0 | 183 | 0 | 183 | 4385 | NULL | 56315 | 0 | 0 | -51930 | 4385 |
| 2052735 | 34496659 | 8848 | 0 | 5308 | 3437 | 17593 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17593 | NULL | 102210 | 0 | 0 | -84617 | 17593 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91407074 | 40203209237 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums pamatkapitāla samazināšanai | 2026-10-29 | 30.4/17.19.3/102606 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
| 91407073 | 40203209237 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārjaunošanai, grozīšanai Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra komercķīlu reģistrā | 2026-10-29 | 30.4/17.19.3/102606 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203209237 | SIA PHO PLUS | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5612 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 31.94 | 8.46 | 14.51 | 4 |
| 40203209237 | SIA PHO PLUS | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5610 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 32.87 | 5.92 | 16.75 | 5 |
| 40203209237 | SIA PHO PLUS | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5610 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 28.78 | 4.37 | 12.38 | 5 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203209237 | SIA PHO PLUS | ir | 22.10.2026 | nav | nav | |
| 40203209237 | SIA PHO PLUS | nav | 25.11.2019 | nav | nav | 30.09.2026 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203209237 | SIA PHO PLUS | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Dzirnavu iela 100 - 29, Rīga, LV-1050.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 107 713 EUR, un zaudējumi bija 32 687 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 0,17 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,14.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija -7,52, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 886.75 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 705.16 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 31 940 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 8 460 EUR un VSAOI 14 510 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026