SIA "Enroute Ventures Latvia" (reģ. Nr. 40203213745) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-05-28. Jaunākais gada pārskats (2022): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 1 354 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,17 (2022). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Datorprogrammēšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203213745 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-05-28 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV85ZZZ40203213745 |
| Juridiskā adrese | Dzirnavu iela 57A - 4, Rīga, LV-1010 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2022 | 0 EUR | -1 354 EUR | 7 344 EUR | 1 |
| 2021 | 0 EUR | -853 EUR | 7 344 EUR | 1 |
| 2020 | 0 EUR | -4 387 EUR | 9 565 EUR | 0 |
| 2019 | 0 EUR | -31 055 EUR | 13 798 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2022 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR | -834 EUR | -23 892 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1 304 EUR | -803 EUR | -4 340 EUR | -31 055 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 47 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -1 354 EUR | -853 EUR | -4 387 EUR | -31 055 EUR |
| Pozīcija | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 7 344 EUR | 7 344 EUR | 9 565 EUR | 13 798 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 373 EUR | 373 EUR | 2 594 EUR | 13 798 EUR |
| Pašu kapitāls | 5 151 EUR | 6 505 EUR | -31 942 EUR | -27 555 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 193 EUR | 839 EUR | 2 207 EUR | 2 053 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 39 300 EUR | 39 300 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,17 | 0,44 | 1,18 | 6,72 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,17 | 0,44 | 1,18 | 6,72 |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-18,44 % | -11,61 % | -45,87 % | -225,07 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-26,29 % | -13,11 % | 13,73 % | 112,70 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,43 | 0,13 | -1,30 | -1,50 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-25,32 % | -12,34 % | -58,98 % | -264,41 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,85 | 3,62 | -4,53 | -8,35 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Enroute Ventures Latvia" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2022. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Printful Latvia" | 85 252 452 | 1 417 675 | 1,7 % | 526 | 162 077 | 3 421 (2026 Q2) |
| 2 | Tieto Banktech Latvia SIA | 38 829 559 | 1 427 011 | 3,7 % | 367 | 105 803 | 4 068 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "DPA" | 34 886 373 | -2 133 121 | -6,1 % | 47 | 742 263 | 4 325 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "Printify Development" | 28 196 602 | -2 979 235 | -10,6 % | 261 | 108 033 | 5 630 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "Atea Global Services" | 27 036 771 | 89 141 | 0,3 % | 536 | 50 442 | 2 616 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "DYNATECH" | 25 592 570 | 1 747 215 | 6,8 % | 270 | 94 787 | 2 340 (2026 Q2) |
| 7 | SIA Dativa | 23 740 650 | 4 458 099 | 18,8 % | 247 | 96 116 | 3 460 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "xpate Links" | 23 302 873 | 19 624 243 | 84,2 % | 34 | 685 379 | 3 863 (2026 Q2) |
| 9 | RealTime SIA | 21 939 323 | 1 047 778 | 4,8 % | 366 | 59 944 | 2 502 (2026 Q2) |
| 10 | Tieto Latvia SIA | 20 681 808 | 2 179 335 | 10,5 % | 363 | 56 975 | 2 562 (2026 Q2) |
| 2716 | SIA Enroute Ventures Latvia (šis uzņēmums) | 0 | -1 354 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203213745 | LV85ZZZ40203213745 | SIA Enroute Ventures Latvia | SIA | Enroute Ventures Latvia | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-05-28 | NULL | Rīga, Dzirnavu iela 57A - 4 | 1010 | 118245263 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8813864 | 40203213745 | 2019-04-17 | 2019-05-20 14:46:58 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92717955 | 40203213745 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3500 | EUR | 2019-10-14 | 2019-10-14 15:30:39 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1056920 | 23106735 | 40203213745 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-05-28 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-19 17:07:28.746 |
| 1250236 | 29575331 | 40203213745 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-07-22 18:06:17.163 |
| 1397219 | 31326674 | 40203213745 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-07-29 03:45:17.443 |
| 1716233 | 32419729 | 40203213745 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-16 22:02:48.645 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1056920 | 23106735 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 23892 | -23892 | 0 | 6539 | 0 | 624 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -31055 | 0 | -31055 | NULL | 0 | -31055 |
| 1250236 | 29575331 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 834 | -834 | 0 | 3121 | 0 | 385 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -4340 | 47 | -4387 | NULL | 0 | -4387 |
| 1397219 | 31326674 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 803 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -803 | 50 | -853 | NULL | 0 | -853 |
| 1716233 | 32419729 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 1300 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1304 | 50 | -1354 | NULL | 0 | -1354 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1056920 | 23106735 | 12891 | 0 | 907 | 0 | 13798 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13798 | NULL | 2053 | 39300 | 0 | -27555 | 13798 |
| 1250236 | 29575331 | 2200 | 0 | 394 | 0 | 2594 | 0 | 0 | 6971 | 6971 | 9565 | NULL | 2207 | 39300 | 0 | -31942 | 9565 |
| 1397219 | 31326674 | 0 | 0 | 373 | 0 | 373 | 0 | 0 | 6971 | 6971 | 7344 | NULL | 839 | 0 | 0 | 6505 | 7344 |
| 1716233 | 32419729 | 0 | 0 | 373 | 0 | 373 | 0 | 0 | 6971 | 6971 | 7344 | NULL | 2193 | 0 | 0 | 5151 | 7344 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203213745 | SIA Enroute Ventures Latvia | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6210 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203213745 | SIA Enroute Ventures Latvia | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6201 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203213745 | SIA Enroute Ventures Latvia | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6201 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203213745 | SIA Enroute Ventures Latvia | nav | 27.09.2019 | nav | nav | 28.02.2023 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203213745 | SIA Enroute Ventures Latvia | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Dzirnavu iela 57A - 4, Rīga, LV-1010.
2022. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 1 354 EUR.
2022. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2022. gadā bija 0,17 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,17.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2022. gadā bija 0,85, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2022. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Datorprogrammēšana.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026