SIA "Anbur" (reģ. Nr. 40203213868) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-05-28. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 318 297 EUR, zaudējumi 4 868 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 0,30 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Zivju, vēžveidīgo un mīkstmiešu mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203213868 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-05-28 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV62ZZZ40203213868 |
| Juridiskā adrese | "Jumtiņi", Mārupes pag., Mārupes nov., LV-2166 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 318 297 EUR | -4 868 EUR | 18 176 EUR | 4 |
| 2024 | 365 552 EUR | -1 993 EUR | 34 872 EUR | 4 |
| 2023 | 534 308 EUR | -2 596 EUR | 50 996 EUR | 8 |
| 2022 | 309 339 EUR | -1 413 EUR | 43 622 EUR | 1 |
| 2021 | 71 225 EUR | -1 036 EUR | 20 868 EUR | 1 |
| 2020 | 4 495 EUR | -600 EUR | 2 119 EUR | 1 |
| 2019 | 3 480 EUR | -1 634 EUR | 3 645 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3.77 | 0.34 | 2.39 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 6.82 | 0.62 | 3.17 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 6.28 | 0.66 | 3.32 | 4 |
| 2024 | 31.37 | 4.24 | 15.63 | 5 |
| 2023 | 41.54 | 3.82 | 18.43 | 7 |
| 2022 | 16.23 | 1.63 | 7.53 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 778.98 | ~ 659.66 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 033.21 | ~ 829.17 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 811.58 | ~ 671.19 |
| 2024 | 764.15 | ~ 626.81 |
| 2023 | 643.60 | ~ 549.77 |
| 2022 | 613.57 | ~ 497.96 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (15.63 * 1000) / 0.3409 ) / 5 / 12 = 764.15 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 764.15 * 0.105 = 80.24 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 398.40 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (764.15 - 80.24 - 398.40) * 0.2 ≈ 57.10 EUR
4. Neto alga: 764.15 - 80.24 - 57.10 = ~ 626.81 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 318 297 EUR | 365 552 EUR | 534 308 EUR | 309 339 EUR | 71 225 EUR |
| Bruto peļņa | 83 994 EUR | 96 435 EUR | 132 962 EUR | 6 534 EUR | 1 608 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4 868 EUR | -1 993 EUR | -2 596 EUR | -1 413 EUR | -1 036 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -4 868 EUR | -1 993 EUR | -2 596 EUR | -1 413 EUR | -1 036 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 18 176 EUR | 34 872 EUR | 50 996 EUR | 43 622 EUR | 20 868 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 8 865 EUR | 32 352 EUR | 46 818 EUR | 41 155 EUR | 17 652 EUR |
| Pašu kapitāls | -11 341 EUR | -6 473 EUR | -4 480 EUR | -1 884 EUR | -470 EUR |
| Īstermiņa saistības | 29 517 EUR | 41 345 EUR | 55 476 EUR | 45 506 EUR | 21 338 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,30 | 0,78 | 0,84 | 0,90 | 0,83 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,23 | 0,70 | 0,74 | 0,71 | 0,70 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-1,53 % | -0,55 % | -0,49 % | -0,46 % | -1,45 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-26,78 % | -5,72 % | -5,09 % | -3,24 % | -4,96 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
42,92 % | 30,79 % | 57,95 % | 75,00 % | 220,43 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-2,60 | -6,39 | -12,38 | -24,15 | -45,40 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-303,25 | — | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
17,51 | 10,48 | 10,48 | 7,09 | 3,41 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
42,78 % | 30,79 % | 57,95 % | 75,00 % | 220,43 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
15,14 | 9,88 | 10,07 | 6,85 | 3,10 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Anbur" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "RN Zivtiņa N" | 1 366 506 | -181 637 | -13,3 % | 22 | 62 114 | 510 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "ARAGOSTA" | 1 359 852 | 18 007 | 1,3 % | 19 | 71 571 | 518 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "MADARAS Z" | 1 216 637 | 226 257 | 18,6 % | 3 | 405 546 | 1 050 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "StarfishSeafood" | 1 206 820 | 25 881 | 2,1 % | 9 | 134 091 | 2 008 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "JŪRAS PARADĪZE" | 1 172 223 | 172 611 | 14,7 % | 14 | 83 730 | 867 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "Alanta" | 1 149 129 | 7 578 | 0,7 % | 14 | 82 081 | 822 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "Delivery DB" | 635 555 | 1 015 | 0,2 % | 4 | 158 889 | 1 198 (2026 Q2) |
| 8 | SIA OLLEX | 462 922 | 42 082 | 9,1 % | 6 | 77 154 | 733 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "GRM PLUS" | 422 643 | -4 665 | -1,1 % | 8 | 52 830 | 841 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "Anbur" (šis uzņēmums) | 318 297 | -4 868 | -1,5 % | 3 | 106 099 | 779 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203213868 | LV62ZZZ40203213868 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Anbur" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Anbur | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-05-28 | NULL | Mārupes nov., Mārupes pag., "Jumtiņi" | 2166 | 105629676 | 100016583 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8817887 | 40203213868 | 2019-05-20 | 2019-05-28 14:26:01 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92698653 | 40203213868 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2019-05-28 | 2019-05-28 16:09:19 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1015651 | 22778209 | 40203213868 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-05-28 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-17 09:37:48.465 |
| 1165327 | 26268432 | 40203213868 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-02-07 21:02:11.396 |
| 1364980 | 31139947 | 40203213868 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-06-24 17:01:15.317 |
| 1444680 | 32105420 | 40203213868 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-02-14 18:00:17.012 |
| 1863598 | 33380399 | 40203213868 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2024-05-02 19:06:18.663 |
| 1976783 | 34220466 | 40203213868 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2025-04-01 19:01:17.674 |
| 2215561 | 35322619 | 40203213868 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2026-04-30 17:00:19.447 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1015651 | 22778209 | 3480 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4528 | -1048 | 387 | 199 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1634 | 0 | -1634 | NULL | 0 | -1634 |
| 1165327 | 26268432 | 4495 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4534 | -39 | 561 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -600 | 0 | -600 | NULL | 0 | -600 |
| 1364980 | 31139947 | 71225 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 69617 | 1608 | 1998 | 0 | 0 | 646 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1036 | 0 | -1036 | NULL | 0 | -1036 |
| 1444680 | 32105420 | 309339 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 302805 | 6534 | 6744 | 20 | 0 | 1183 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1413 | 0 | -1413 | NULL | 0 | -1413 |
| 1863598 | 33380399 | 534308 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 401346 | 132962 | 122452 | 11213 | 13 | 1906 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2596 | 0 | -2596 | NULL | 0 | -2596 |
| 1976783 | 34220466 | 365552 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 269117 | 96435 | 95285 | 9451 | 7058 | 750 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1993 | 0 | -1993 | NULL | 0 | -1993 |
| 2215561 | 35322619 | 318297 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 234303 | 83994 | 83597 | 8248 | 3000 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | NULL | NULL | -4868 | 0 | -4868 | NULL | 0 | -4868 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1015651 | 22778209 | 945 | 0 | 0 | 0 | 945 | 0 | 2700 | 0 | 2700 | 3645 | NULL | 2479 | 0 | 0 | 1166 | 3645 |
| 1165327 | 26268432 | 19 | 0 | 0 | 0 | 19 | 0 | 2100 | 0 | 2100 | 2119 | NULL | 1553 | 0 | 0 | 566 | 2119 |
| 1364980 | 31139947 | 11942 | 0 | 3037 | 2673 | 17652 | 0 | 3216 | 0 | 3216 | 20868 | NULL | 21338 | 0 | 0 | -470 | 20868 |
| 1444680 | 32105420 | 15779 | 0 | 16634 | 8742 | 41155 | 0 | 2467 | 0 | 2467 | 43622 | NULL | 45506 | 0 | 0 | -1884 | 43622 |
| 1863598 | 33380399 | 24030 | 0 | 16942 | 5846 | 46818 | 0 | 4178 | 0 | 4178 | 50996 | NULL | 55476 | 0 | 0 | -4480 | 50996 |
| 1976783 | 34220466 | 22812 | 0 | 6074 | 3466 | 32352 | 0 | 2520 | 0 | 2520 | 34872 | NULL | 41345 | 0 | 0 | -6473 | 34872 |
| 2215561 | 35322619 | 3667 | 0 | 3134 | 2064 | 8865 | 0 | 9311 | 0 | 9311 | 18176 | NULL | 29517 | 0 | 0 | -11341 | 18176 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203213868 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Anbur" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4723 | 039411 | Mārupes pag. | 31.37 | 4.24 | 15.63 | 5 |
| 40203213868 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Anbur" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4723 | 039411 | Mārupes pag. | 41.54 | 3.82 | 18.43 | 7 |
| 40203213868 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Anbur" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4723 | 039411 | Mārupes pag. | 16.23 | 1.63 | 7.53 | 3 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203213868 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Anbur" | ir | 06.08.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203213868 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Anbur" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir "Jumtiņi", Mārupes pag., Mārupes nov., LV-2166.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 318 297 EUR, un zaudējumi bija 4 868 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,30 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,23.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 15,14, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 764.15 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 626.81 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 31 370 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 4 240 EUR un VSAOI 15 630 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Zivju, vēžveidīgo un mīkstmiešu mazumtirdzniecība.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026