SIA "SC Consult" (reģ. Nr. 40203213976) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-05-29. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 3 445 044 EUR, peļņa 148 270 EUR, darbinieku skaits: 20. Kopējais likviditātes koeficients: 0,86 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Būvniecības projektu attīstīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203213976 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-05-29 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV56ZZZ40203213976 |
| Juridiskā adrese | Vienības gatve 109, Rīga, LV-1058 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 445 044 EUR | 148 270 EUR | 1 065 506 EUR | 20 |
| 2024 | 2 725 230 EUR | 279 260 EUR | 564 278 EUR | 14 |
| 2023 | 1 887 545 EUR | 57 675 EUR | 351 157 EUR | 19 |
| 2022 | 723 473 EUR | 264 154 EUR | 496 312 EUR | 5 |
| 2021 | 38 151 EUR | -25 047 EUR | 32 867 EUR | 1 |
| 2020 | 392 553 EUR | 30 893 EUR | 59 078 EUR | 8 |
| 2019 | 170 409 EUR | 42 812 EUR | 64 681 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 46.39 | 46.1 | 79.82 | 37 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -54.28 | 12.59 | 23.71 | 26 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -41.00 | 18.43 | 34.94 | 19 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -46.03 | 20.49 | 38.11 | 22 |
| 2024 | 4.32 | 41.99 | 65.23 | 13 |
| 2023 | -27.19 | 16.19 | 23.55 | 9 |
| 2022 | 7.39 | 2.09 | 2.43 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2 109.41 | ~ 1 546.75 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 891.68 | ~ 734.80 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 798.13 | ~ 1 339.20 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 693.82 | ~ 1 259.45 |
| 2024 | 1 226.58 | ~ 922.34 |
| 2023 | 639.65 | ~ 547.24 |
| 2022 | 198.01 | ~ 177.21 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (65.23 * 1000) / 0.3409 ) / 13 / 12 = 1 226.58 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 226.58 * 0.105 = 128.79 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 220.54 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 226.58 - 128.79 - 220.54) * 0.2 ≈ 175.45 EUR
4. Neto alga: 1 226.58 - 128.79 - 175.45 = ~ 922.34 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 3 445 044 EUR | 2 725 230 EUR | 1 887 545 EUR | 723 473 EUR | 38 151 EUR |
| Bruto peļņa | 542 203 EUR | 684 645 EUR | 109 534 EUR | 286 214 EUR | 1 058 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 214 361 EUR | 315 960 EUR | 78 233 EUR | 270 154 EUR | -25 047 EUR |
| UIN nodoklis | 66 091 EUR | 36 700 EUR | 20 558 EUR | 6 000 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 148 270 EUR | 279 260 EUR | 57 675 EUR | 264 154 EUR | -25 047 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 065 506 EUR | 564 278 EUR | 351 157 EUR | 496 312 EUR | 32 867 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 672 918 EUR | 505 934 EUR | 346 555 EUR | 496 312 EUR | 32 867 EUR |
| Pašu kapitāls | 253 416 EUR | 381 746 EUR | 249 286 EUR | 269 311 EUR | 29 158 EUR |
| Īstermiņa saistības | 779 675 EUR | 160 180 EUR | 101 871 EUR | 227 001 EUR | 3 709 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 32 415 EUR | 22 352 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,86 | 3,16 | 3,40 | 2,19 | 8,86 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,56 | 2,53 | 3,40 | 2,19 | 8,86 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
4,30 % | 10,25 % | 3,06 % | 36,51 % | -65,65 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
13,92 % | 49,49 % | 16,42 % | 53,22 % | -76,21 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
58,51 % | 73,15 % | 23,14 % | 98,09 % | -85,90 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
3,20 | 0,48 | 0,41 | 0,84 | 0,13 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
31,47 | 381,67 | — | 167,76 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,23 | 4,83 | 5,38 | 1,46 | 1,16 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
77,46 % | 78,39 % | 31,38 % | 100,91 % | -85,90 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,13 | 8,45 | 8,19 | 4,50 | 3,48 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "SC Consult" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Kalvasta Būve" | 6 213 691 | 466 053 | 7,5 % | 22 | 282 441 | 1 984 (2026 Q3) |
| 2 | Capitalica Industries LV SIA | 6 198 890 | -377 993 | -6,1 % | 4 | 1 549 723 | 2 613 (2026 Q3) |
| 3 | SIA Skanstes Business Centre | 4 962 246 | 4 313 003 | 86,9 % | 0 | — | — |
| 4 | SIA "Vertex projekti" | 4 949 322 | 1 708 188 | 34,5 % | 12 | 412 444 | 2 383 (2026 Q3) |
| 5 | SIA Rīgas Mājas | 4 046 661 | -518 194 | -12,8 % | 1 | 4 046 661 | — |
| 6 | SIA "VARENO GROUP" | 3 567 458 | 263 386 | 7,4 % | 10 | 356 746 | 2 492 (2026 Q3) |
| 7 | SIA REMA PROJECT | 3 562 794 | 319 015 | 9,0 % | 44 | 80 973 | 1 921 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "SC Consult" (šis uzņēmums) | 3 445 044 | 148 270 | 4,3 % | 37 | 93 109 | 2 109 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "DV SERVISS" | 2 847 476 | 327 388 | 11,5 % | 41 | 69 451 | 1 323 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "AAO Projekts" | 2 517 384 | 1 134 902 | 45,1 % | 19 | 132 494 | 1 797 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203213976 | LV56ZZZ40203213976 | SIA "SC Consult" | SIA | SC Consult | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-05-29 | NULL | Rīga, Vienības gatve 109 | 1058 | 104420127 | 0 | 100003003 | 0001000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8816723 | 40203213976 | 2019-05-23 | 2019-05-28 11:45:41 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92899735 | 40203213976 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2023-04-24 | 2023-04-24 09:43:37 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010138 | 34359040 | 40203213976 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 14 | ONES | EUR | 2025-05-10 21:02:15.238 |
| 1077688 | 23243746 | 40203213976 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-05-29 | 2019-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-20 19:38:27.913 |
| 1169991 | 28844135 | 40203213976 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2021-02-23 12:12:31.264 |
| 1334870 | 30835734 | 40203213976 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-04-21 14:08:52.238 |
| 1451844 | 32164177 | 40203213976 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2023-03-06 17:12:51.815 |
| 1795128 | 33110239 | 40203213976 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 19 | ONES | EUR | 2024-02-22 20:03:21.54 |
| 2341725 | 35527096 | 40203213976 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 20 | ONES | EUR | 2026-06-12 03:00:44.43 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1077688 | 23243746 | 170409 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 122346 | 48063 | 31 | 5151 | 0 | 56 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 42825 | 13 | 42812 | NULL | 0 | 42812 |
| 1169991 | 28844135 | 392553 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 345366 | 47187 | 1056 | 9627 | 0 | 627 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 35877 | 4984 | 30893 | NULL | 0 | 30893 |
| 1334870 | 30835734 | 38151 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 37093 | 1058 | 25679 | 426 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -25047 | 0 | -25047 | NULL | 0 | -25047 |
| 1451844 | 32164177 | 723473 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 437259 | 286214 | 12056 | 2424 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1620 | NULL | NULL | 270154 | 6000 | 264154 | NULL | 0 | 264154 |
| 1795128 | 33110239 | 1887545 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1778011 | 109534 | 24202 | 6351 | 0 | 748 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 78233 | 20558 | 57675 | NULL | 0 | 57675 |
| 2010138 | 34359040 | 2725230 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2040585 | 684645 | 296276 | 71579 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 830 | NULL | NULL | 315960 | 36700 | 279260 | NULL | 0 | 279260 |
| 2341725 | 35527096 | 3445044 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2902841 | 542203 | 202704 | 73851 | 3250 | 54421 | 0 | 0 | 6920 | 0 | 7036 | NULL | NULL | 214361 | 66091 | 148270 | NULL | 0 | 148270 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1077688 | 23243746 | 8665 | 0 | 52579 | 2084 | 63328 | 0 | 1353 | 0 | 1353 | 64681 | NULL | 21769 | 0 | 0 | 42912 | 64681 |
| 1169991 | 28844135 | 23239 | 0 | 35273 | 0 | 58512 | 0 | 566 | 0 | 566 | 59078 | NULL | 4873 | 0 | 0 | 54205 | 59078 |
| 1334870 | 30835734 | 30516 | 0 | 2351 | 0 | 32867 | 0 | 0 | 0 | 0 | 32867 | NULL | 3709 | 0 | 0 | 29158 | 32867 |
| 1451844 | 32164177 | 85141 | 0 | 411171 | 0 | 496312 | 0 | 0 | 0 | 0 | 496312 | NULL | 227001 | 0 | 0 | 269311 | 496312 |
| 1795128 | 33110239 | 152098 | 0 | 194457 | 0 | 346555 | 0 | 4602 | 0 | 4602 | 351157 | NULL | 101871 | 0 | 0 | 249286 | 351157 |
| 2010138 | 34359040 | 89098 | 0 | 315404 | 101432 | 505934 | 0 | 58344 | 0 | 58344 | 564278 | NULL | 160180 | 22352 | 0 | 381746 | 564278 |
| 2341725 | 35527096 | 67846 | 0 | 371562 | 233510 | 672918 | 305179 | 87409 | 0 | 392588 | 1065506 | NULL | 779675 | 32415 | 0 | 253416 | 1065506 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203213976 | SIA "SC Consult" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6812 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 4.32 | 41.99 | 65.23 | 13 |
| 40203213976 | SIA "SC Consult" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4110 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | -27.19 | 16.19 | 23.55 | 9 |
| 40203213976 | SIA "SC Consult" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4110 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 7.39 | 2.09 | 2.43 | 3 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203213976 | SIA "SC Consult" | ir | 27.06.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203213976 | SIA "SC Consult" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Vienības gatve 109, Rīga, LV-1058.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 3 445 044 EUR, un peļņa bija 148 270 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 20 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,86 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,56.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,13, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 226.58 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 922.34 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 4 320 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 41 990 EUR un VSAOI 65 230 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Būvniecības projektu attīstīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Būvniecības projektu attīstīšana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026