SIA "Aizsardzība darbā" (reģ. Nr. 40203217018) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-06-19. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 25 540 EUR, peļņa 3 105 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 2,38 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203217018 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-06-19 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV81ZZZ40203217018 |
| Juridiskā adrese | "Ameteri", Tīreļi, Valgundes pag., Jelgavas nov., LV-3017 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 25 540 EUR | 3 105 EUR | 5 253 EUR | 1 |
| 2024 | 17 775 EUR | -2 017 EUR | 2 438 EUR | 1 |
| 2023 | 15 348 EUR | 1 266 EUR | 5 202 EUR | 3 |
| 2022 | 8 170 EUR | 2 299 EUR | 3 609 EUR | 2 |
| 2021 | 0 EUR | -1 192 EUR | 17 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.44 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.03 | 0.21 | 0.31 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.20 | 0.39 | 0.59 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.91 | 0.27 | 0.41 | 1 |
| 2024 | 6.77 | 1.43 | 3.04 | 2 |
| 2023 | 6.60 | 1.51 | 2.47 | 3 |
| 2022 | 2.14 | 0.43 | 0.70 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | 201.26 | ~ 180.13 |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 25 540 EUR | 17 775 EUR | 15 348 EUR | 8 170 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 21 786 EUR | 14 495 EUR | 15 348 EUR | 8 170 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3 105 EUR | -2 017 EUR | 1 347 EUR | 2 349 EUR | -1 192 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 81 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 3 105 EUR | -2 017 EUR | 1 266 EUR | 2 299 EUR | -1 192 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 5 253 EUR | 2 438 EUR | 5 202 EUR | 3 609 EUR | 17 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 4 245 EUR | 1 161 EUR | 3 224 EUR | 3 309 EUR | 17 EUR |
| Pašu kapitāls | 3 471 EUR | 366 EUR | 2 383 EUR | 1 117 EUR | -1 182 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 782 EUR | 1 737 EUR | 1 934 EUR | 1 607 EUR | 529 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 335 EUR | 885 EUR | 885 EUR | 670 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. 14 līgumiem summa avotā nav publicēta. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,38 | 0,67 | 1,67 | 2,06 | 0,03 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,38 | 0,67 | 1,67 | 2,06 | 0,03 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
12,16 % | -11,35 % | 8,25 % | 28,14 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
59,11 % | -82,73 % | 24,34 % | 63,70 % | -7 011,76 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
89,46 % | -551,09 % | 53,13 % | 205,82 % | 100,85 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,51 | 5,66 | 1,18 | 2,23 | -1,01 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
4,86 | 7,29 | 2,95 | 2,26 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
89,46 % | -287,73 % | 41,22 % | 117,33 % | 232,81 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
8,40 | 4,74 | 4,67 | 5,07 | -298,76 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Aizsardzība darbā" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DOKUMEDS" | 16 015 312 | 2 062 461 | 12,9 % | 27 | 593 160 | 3 589 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" | 15 187 585 | 25 427 | 0,2 % | 394 | 38 547 | 1 513 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Imarketing Group" | 14 777 147 | 170 613 | 1,2 % | 9 | 1 641 905 | 3 451 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Innovative Travel Solutions" | 11 733 583 | 851 599 | 7,3 % | 150 | 78 224 | 3 480 (2026 Q3) |
| 5 | Valsts SIA "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs" | 10 878 844 | 71 517 | 0,7 % | 266 | 40 898 | 1 953 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "FN-SERVISS" | 7 795 825 | 271 895 | 3,5 % | 143 | 54 516 | 1 923 (2026 Q3) |
| 7 | SIA ATVASES RK | 7 466 453 | 829 091 | 11,1 % | 16 | 466 653 | 1 898 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Merck Sharp & Dohme Latvija" | 4 274 745 | 232 576 | 5,4 % | 26 | 164 413 | 4 807 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Perkone & Partners" | 2 883 900 | 794 100 | 27,5 % | 2 | 1 441 950 | *** |
| 10 | SIA Linco Energy | 2 876 957 | 303 824 | 10,6 % | 1 | 2 876 957 | *** |
| 431 | SIA Aizsardzība darbā (šis uzņēmums) | 25 540 | 3 105 | 12,2 % | 1 | 25 540 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203217018 | LV81ZZZ40203217018 | SIA Aizsardzība darbā | SIA | Aizsardzība darbā | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-06-19 | NULL | Jelgavas nov., Valgundes pag., Tīreļi, "Ameteri" | 3017 | 104079441 | 100016534 | 0 | 0030520 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8880322 | 40203217018 | 2019-06-14 | 2019-06-19 10:26:29 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92701440 | 40203217018 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2019-06-19 | 2019-06-19 10:27:50 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1126920 | 23885309 | 40203217018 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-06-19 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-01-05 15:00:12.544 |
| 1846606 | 33300937 | 40203217018 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-04-09 23:00:29.087 |
| 1126922 | 23885316 | 40203217018 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-01-05 15:00:17.526 |
| 1358535 | 31062639 | 40203217018 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-06-08 07:08:27.143 |
| 1755946 | 32536062 | 40203217018 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-06-04 17:02:06.429 |
| 2069707 | 34538901 | 40203217018 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-10 03:00:56.039 |
| 2259572 | 35405895 | 40203217018 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-24 17:02:54.302 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1126920 | 23885309 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 1126922 | 23885316 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 1358535 | 31062639 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 1192 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1192 | 0 | -1192 | NULL | 0 | -1192 |
| 1755946 | 32536062 | 8170 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 8170 | 1439 | 4382 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2349 | 50 | 2299 | NULL | 0 | 2299 |
| 1846606 | 33300937 | 15348 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 15348 | 1398 | 12596 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1347 | 81 | 1266 | NULL | 0 | 1266 |
| 2069707 | 34538901 | 17775 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3280 | 14495 | 3424 | 13533 | 453 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2017 | 0 | -2017 | NULL | 0 | -2017 |
| 2259572 | 35405895 | 25540 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3754 | 21786 | 5284 | 13382 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3105 | 0 | 3105 | NULL | 0 | 3105 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1126920 | 23885309 | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | NULL | 0 | 0 | 0 | 10 | 10 |
| 1126922 | 23885316 | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | NULL | 0 | 0 | 0 | 10 | 10 |
| 1358535 | 31062639 | 17 | 0 | 0 | 0 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | NULL | 529 | 670 | 0 | -1182 | 17 |
| 1755946 | 32536062 | 1914 | 0 | 1395 | 0 | 3309 | 0 | 0 | 300 | 300 | 3609 | NULL | 1607 | 885 | 0 | 1117 | 3609 |
| 1846606 | 33300937 | 2023 | 0 | 1201 | 0 | 3224 | 0 | 1678 | 300 | 1978 | 5202 | NULL | 1934 | 885 | 0 | 2383 | 5202 |
| 2069707 | 34538901 | 24 | 0 | 1137 | 0 | 1161 | 0 | 977 | 300 | 1277 | 2438 | NULL | 1737 | 335 | 0 | 366 | 2438 |
| 2259572 | 35405895 | 2138 | 0 | 2107 | 0 | 4245 | 0 | 708 | 300 | 1008 | 5253 | NULL | 1782 | 0 | 0 | 3471 | 5253 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203217018 | SIA Aizsardzība darbā | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7499 | 030520 | Valgundes pag. | 6.77 | 1.43 | 3.04 | 2 |
| 40203217018 | SIA Aizsardzība darbā | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7490 | 032200 | Dagda | 6.60 | 1.51 | 2.47 | 3 |
| 40203217018 | SIA Aizsardzība darbā | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7490 | 032200 | Dagda | 2.14 | 0.43 | 0.70 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203217018 | SIA Aizsardzība darbā | ir | 08.12.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203217018 | SIA Aizsardzība darbā | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Ameteri", Tīreļi, Valgundes pag., Jelgavas nov., LV-3017.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 25 540 EUR, un peļņa bija 3 105 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,38 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,38.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,40, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 6 770 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 430 EUR un VSAOI 3 040 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi · Jelgavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026