SIA "BenuAZ" (reģ. Nr. 40203218795) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-07-02. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 64 004 EUR, zaudējumi 328 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 2,34 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Civilo kuģu un laivu remonts un apkope
| Reģistrācijas Nr. | 40203218795 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-07-02 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV20ZZZ40203218795 |
| Juridiskā adrese | Sapieru iela 3A - 51, Rīga, LV-1012 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 64 004 EUR | -328 EUR | 17 128 EUR | 3 |
| 2024 | 27 968 EUR | 6 525 EUR | 20 225 EUR | 1 |
| 2023 | 17 270 EUR | -2 286 EUR | 10 587 EUR | 2 |
| 2022 | 30 200 EUR | 3 672 EUR | 13 965 EUR | 2 |
| 2021 | 29 326 EUR | -6 542 EUR | 13 969 EUR | 3 |
| 2020 | 194 047 EUR | 8 843 EUR | 29 297 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 18.33 | 5.82 | 8.83 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 6.28 | 1.85 | 2.61 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.20 | 0.09 | 0.11 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 12.94 | 1.61 | 2.29 | 1 |
| 2024 | 7.02 | 1.94 | 2.90 | 1 |
| 2023 | 7.61 | 2.12 | 2.52 | 1 |
| 2022 | 12.52 | 3.28 | 4.04 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2 878.00 | ~ 2 059.23 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 64 004 EUR | 27 968 EUR | 17 270 EUR | 30 200 EUR | 29 326 EUR |
| Bruto peļņa | 5 084 EUR | 7 015 EUR | 5 960 EUR | 11 473 EUR | 2 898 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -328 EUR | 6 525 EUR | -2 286 EUR | 3 676 EUR | -6 542 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 4 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -328 EUR | 6 525 EUR | -2 286 EUR | 3 672 EUR | -6 542 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 17 128 EUR | 20 225 EUR | 10 587 EUR | 13 965 EUR | 13 969 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 10 383 EUR | 20 225 EUR | 10 587 EUR | 13 923 EUR | 13 427 EUR |
| Pašu kapitāls | 12 684 EUR | 13 012 EUR | 6 487 EUR | 8 773 EUR | 5 101 EUR |
| Īstermiņa saistības | 4 444 EUR | 7 213 EUR | 4 100 EUR | 5 192 EUR | 8 868 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,34 | 2,80 | 2,58 | 2,68 | 1,51 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,34 | 2,80 | 2,58 | 2,68 | 1,50 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-0,51 % | 23,33 % | -13,24 % | 12,16 % | -22,31 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-1,91 % | 32,26 % | -21,59 % | 26,29 % | -46,83 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-2,59 % | 50,15 % | -35,24 % | 41,86 % | -128,25 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,35 | 0,55 | 0,63 | 0,59 | 1,74 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | — | — | -74,20 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,74 | 1,38 | 1,63 | 2,16 | 2,10 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-2,59 % | 50,15 % | -35,24 % | 41,90 % | -126,54 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,74 | 4,15 | 2,58 | 4,67 | 1,44 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "BenuAZ" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hansael SIA | 30 000 395 | 7 116 171 | 23,7 % | 32 | 937 512 | 2 117 (2026 Q3) |
| 2 | SIA Netaman Shipyard Riga | 15 136 196 | 1 053 551 | 7,0 % | 136 | 111 296 | 1 669 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Netaman ships service" | 14 924 566 | 2 444 437 | 16,4 % | 184 | 81 112 | 1 790 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "BOLDERĀJAS KUĢU REMONTA RŪPNĪCA" | 7 138 210 | 464 434 | 6,5 % | 70 | 101 974 | 1 801 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "LZK" | 4 415 715 | -810 064 | -18,3 % | 174 | 25 378 | 1 928 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "PPL Connect" | 3 297 010 | 280 880 | 8,5 % | 2 | 1 648 505 | *** |
| 7 | SIA "Liepājas kuģu būves rūpnīca" | 2 022 305 | -145 679 | -7,2 % | 29 | 69 735 | 986 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Garant Safety" | 1 829 060 | 146 590 | 8,0 % | 19 | 96 266 | 2 332 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "ANTIKS-N" | 1 776 560 | 71 716 | 4,0 % | 42 | 42 299 | 1 638 (2026 Q3) |
| 10 | SIA MARITEK | 1 728 609 | 1 944 | 0,1 % | 30 | 57 620 | 1 085 (2026 Q3) |
| 66 | SIA BenuAZ (šis uzņēmums) | 64 004 | -328 | -0,5 % | 3 | 21 335 | 2 878 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203218795 | LV20ZZZ40203218795 | SIA BenuAZ | SIA | BenuAZ | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-07-02 | NULL | Rīga, Sapieru iela 3A - 51 | 1012 | 113912104 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8909246 | 40203218795 | 2019-06-27 | 2019-07-01 14:42:01 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92702913 | 40203218795 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2019-07-02 | 2019-07-02 13:33:07 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1357616 | 31060478 | 40203218795 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2022-06-06 17:34:28.03 |
| 1866665 | 33391866 | 40203218795 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-05-07 22:00:25.626 |
| 2212490 | 35316848 | 40203218795 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-04-28 20:00:16.504 |
| 1245549 | 29539677 | 40203218795 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2019-07-02 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-07-15 07:04:11.803 |
| 1467857 | 32286644 | 40203218795 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-04-24 18:30:48.037 |
| 1982002 | 34254427 | 40203218795 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-11 21:00:11.721 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1245549 | 29539677 | 194047 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 167716 | 26331 | 86 | 16927 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 475 | NULL | NULL | 8843 | 0 | 8843 | NULL | 0 | 8843 |
| 1357616 | 31060478 | 29326 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 26428 | 2898 | 0 | 11594 | 2241 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 87 | NULL | NULL | -6542 | 0 | -6542 | NULL | 0 | -6542 |
| 1467857 | 32286644 | 30200 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 18727 | 11473 | 0 | 7784 | 0 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3676 | 4 | 3672 | NULL | 0 | 3672 |
| 1866665 | 33391866 | 17270 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11310 | 5960 | 0 | 6936 | 0 | 1310 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2286 | 0 | -2286 | NULL | 0 | -2286 |
| 1982002 | 34254427 | 27968 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 20953 | 7015 | 0 | 486 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6525 | 0 | 6525 | NULL | 0 | 6525 |
| 2212490 | 35316848 | 64004 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 58920 | 5084 | 0 | 5229 | 0 | 183 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -328 | 0 | -328 | NULL | 0 | -328 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1245549 | 29539677 | 2415 | 0 | 21662 | 220 | 24297 | 0 | 5000 | 0 | 5000 | 29297 | NULL | 17654 | 0 | 0 | 11643 | 29297 |
| 1357616 | 31060478 | 1148 | 0 | 12174 | 105 | 13427 | 0 | 542 | 0 | 542 | 13969 | NULL | 8868 | 0 | 0 | 5101 | 13969 |
| 1467857 | 32286644 | 4160 | 0 | 9747 | 16 | 13923 | 0 | 42 | 0 | 42 | 13965 | NULL | 5192 | 0 | 0 | 8773 | 13965 |
| 1866665 | 33391866 | 688 | 0 | 9883 | 16 | 10587 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10587 | NULL | 4100 | 0 | 0 | 6487 | 10587 |
| 1982002 | 34254427 | 10178 | 0 | 10047 | 0 | 20225 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20225 | NULL | 7213 | 0 | 0 | 13012 | 20225 |
| 2212490 | 35316848 | 695 | 0 | 9688 | 0 | 10383 | 0 | 6745 | 0 | 6745 | 17128 | NULL | 4444 | 0 | 0 | 12684 | 17128 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203218795 | SIA BenuAZ | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3315 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 7.02 | 1.94 | 2.90 | 1 |
| 40203218795 | SIA BenuAZ | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3315 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 7.61 | 2.12 | 2.52 | 1 |
| 40203218795 | SIA BenuAZ | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3315 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 12.52 | 3.28 | 4.04 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203218795 | SIA BenuAZ | ir | 24.09.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203218795 | SIA BenuAZ | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Sapieru iela 3A - 51, Rīga, LV-1012.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 64 004 EUR, un zaudējumi bija 328 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,34 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,34.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,74, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 7 020 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 940 EUR un VSAOI 2 900 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Civilo kuģu un laivu remonts un apkope.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Civilo kuģu un laivu remonts un apkope · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026