SIA "N.Sergejevas ģimenes ārsta prakse," (reģ. Nr. 40203219748) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-07-10. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 265 859 EUR, peļņa 5 086 EUR, darbinieku skaits: 6. Kopējais likviditātes koeficients: 1,40 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Vispārējās ārstu prakses
| Reģistrācijas Nr. | 40203219748 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-07-10 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV91ZZZ40203219748 |
| Juridiskā adrese | Parka iela 2, Vangaži, Ropažu nov., LV-2136 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 265 859 EUR | 5 086 EUR | 207 964 EUR | 6 |
| 2024 | 248 231 EUR | 36 228 EUR | 194 363 EUR | 6 |
| 2023 | 220 088 EUR | 46 351 EUR | 140 517 EUR | 8 |
| 2022 | 179 435 EUR | 29 882 EUR | 91 131 EUR | 12 |
| 2021 | 196 161 EUR | 47 310 EUR | 107 687 EUR | 11 |
| 2020 | 90 217 EUR | 15 689 EUR | 25 281 EUR | 4 |
| 2019 | 22 117 EUR | 4 158 EUR | 10 697 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 22.89 | 8.19 | 14.69 | 7 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 24.09 | 8.5 | 15.58 | 7 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 27.83 | 9.91 | 17.91 | 7 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 18.74 | 6.31 | 12.42 | 6 |
| 2024 | 45.12 | 14.99 | 30.10 | 6 |
| 2023 | 42.84 | 13.22 | 29.58 | 8 |
| 2022 | 68.43 | 23.26 | 43.32 | 12 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2 051.99 | ~ 1 508.47 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2 176.31 | ~ 1 591.36 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2 501.78 | ~ 1 808.38 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2 024.05 | ~ 1 479.64 |
| 2024 | 1 226.33 | ~ 922.18 |
| 2023 | 903.86 | ~ 716.10 |
| 2022 | 882.47 | ~ 663.60 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (30.1 * 1000) / 0.3409 ) / 6 / 12 = 1 226.33 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 226.33 * 0.105 = 128.76 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 220.64 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 226.33 - 128.76 - 220.64) * 0.2 ≈ 175.39 EUR
4. Neto alga: 1 226.33 - 128.76 - 175.39 = ~ 922.18 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 265 859 EUR | 248 231 EUR | 220 088 EUR | 179 435 EUR | 196 161 EUR |
| Bruto peļņa | 243 911 EUR | 232 834 EUR | 208 396 EUR | 168 937 EUR | 62 649 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 5 086 EUR | 36 228 EUR | 46 351 EUR | 29 882 EUR | 47 310 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 5 086 EUR | 36 228 EUR | 46 351 EUR | 29 882 EUR | 47 310 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 207 964 EUR | 194 363 EUR | 140 517 EUR | 91 131 EUR | 107 687 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 51 338 EUR | 173 052 EUR | 137 664 EUR | 86 923 EUR | 100 876 EUR |
| Pašu kapitāls | 171 178 EUR | 166 092 EUR | 129 864 EUR | 83 513 EUR | 54 881 EUR |
| Īstermiņa saistības | 36 786 EUR | 28 271 EUR | 10 653 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 7 618 EUR | 52 806 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,40 | 6,12 | 12,92 | — | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,30 | 6,12 | 12,92 | — | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
1,91 % | 14,59 % | 21,06 % | 16,65 % | 24,12 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
2,45 % | 18,64 % | 32,99 % | 32,79 % | 43,93 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
2,97 % | 21,81 % | 35,69 % | 35,78 % | 86,20 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,21 | 0,17 | 0,08 | 0,09 | 0,96 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,28 | 1,28 | 1,57 | 1,97 | 1,82 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
2,97 % | 21,81 % | 35,69 % | 32,79 % | 43,93 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,05 | 5,58 | 9,14 | 9,05 | 4,72 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "N.Sergejevas ģimenes ārsta prakse," ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Resursu izmantošana ir vidēja, taču pastāv iespējas to uzlabot.
Arī pašu kapitāla atdeve ir zema, sniedzot no ieguldījumiem pieticīgu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Veselības centru apvienība" | 71 784 457 | -2 672 735 | -3,7 % | 1 892 | 37 941 | 1 510 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "VESELĪBAS CENTRS 4" | 34 253 894 | 4 679 540 | 13,7 % | 715 | 47 908 | 1 633 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Medicīnas sabiedrība "ARS"" | 27 320 615 | 1 856 415 | 6,8 % | 565 | 48 355 | 1 646 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Dziedniecība" | 18 216 233 | 1 926 851 | 10,6 % | 709 | 25 693 | 1 126 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Rīgas veselības centrs" | 12 301 458 | 10 407 | 0,1 % | 442 | 27 831 | 1 404 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Bauskas slimnīca" | 6 617 749 | -246 980 | -3,7 % | 247 | 26 793 | 1 377 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "JELGAVAS KLĪNIKA" | 6 270 637 | 184 734 | 2,9 % | 254 | 24 688 | 1 621 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "VESELĪBAS CENTRS "BIĶERNIEKI"" | 3 807 726 | 44 238 | 1,2 % | 111 | 34 304 | 1 729 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "DR. SOLOMATINA ACU REHABILITĀCIJAS UN REDZES KOREKCIJAS CENTRS" | 3 726 290 | -48 443 | -1,3 % | 63 | 59 147 | 2 090 (2026 Q3) |
| 10 | Valsts SIA "Iekšlietu ministrijas poliklīnika" | 3 310 500 | 2 251 | 0,1 % | 115 | 28 787 | 1 659 (2026 Q3) |
| 116 | N.Sergejevas ģimenes ārsta prakse, SIA (šis uzņēmums) | 265 859 | 5 086 | 1,9 % | 7 | 37 980 | 2 052 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203219748 | LV91ZZZ40203219748 | N.Sergejevas ģimenes ārsta prakse, SIA | NULL | N.Sergejevas ģimenes ārsta prakse, | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-07-10 | NULL | Ropažu nov., Vangaži, Parka iela 2 | 2136 | 101295402 | 100016784 | 100003606 | 0801817 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8930804 | 40203219748 | 2019-07-04 | 2019-07-10 10:32:51 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92703909 | 40203219748 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2019-07-10 | 2019-07-10 10:24:38 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1239753 | 29486333 | 40203219748 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2021-07-01 20:14:56.575 |
| 1755957 | 32536084 | 40203219748 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 12 | ONES | EUR | 2023-06-04 17:02:28.63 |
| 1921150 | 33552020 | 40203219748 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2024-06-04 03:41:13.987 |
| 2032592 | 34432442 | 40203219748 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2025-05-25 03:04:39.93 |
| 2334440 | 35497863 | 40203219748 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2026-06-02 20:03:10.123 |
| 1055592 | 23096419 | 40203219748 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-07-10 | 2019-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-19 15:35:13.889 |
| 1393217 | 31313720 | 40203219748 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 11 | ONES | EUR | 2022-07-27 21:27:25.754 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1055592 | 23096419 | 22117 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13881 | 8236 | 0 | 1950 | 0 | 2128 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4158 | 0 | 4158 | NULL | 0 | 4158 |
| 1239753 | 29486333 | 90217 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 56618 | 33599 | 0 | 16057 | 0 | 1853 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 15689 | 0 | 15689 | NULL | 0 | 15689 |
| 1393217 | 31313720 | 196161 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 133512 | 62649 | 0 | 10389 | 1323 | 6273 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 47310 | 0 | 47310 | NULL | 0 | 47310 |
| 1755957 | 32536084 | 179435 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10498 | 168937 | 131999 | 6312 | 0 | 744 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 29882 | 0 | 29882 | NULL | 0 | 29882 |
| 1921150 | 33552020 | 220088 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11692 | 208396 | 152598 | 8090 | 0 | 1357 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 46351 | 0 | 46351 | NULL | 0 | 46351 |
| 2032592 | 34432442 | 248231 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 15397 | 232834 | 176600 | 20999 | 2306 | 1313 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 36228 | 0 | 36228 | NULL | 0 | 36228 |
| 2334440 | 35497863 | 265859 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 21948 | 243911 | 226810 | 11781 | 998 | 1232 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5086 | 0 | 5086 | NULL | 0 | 5086 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1055592 | 23096419 | 2355 | 0 | 4884 | 0 | 7239 | 0 | 3458 | 0 | 3458 | 10697 | NULL | 0 | 6529 | 0 | 4168 | 10697 |
| 1239753 | 29486333 | 14151 | 0 | 6914 | 0 | 21065 | 0 | 4216 | 0 | 4216 | 25281 | NULL | 0 | 5424 | 0 | 19857 | 25281 |
| 1393217 | 31313720 | 79979 | 0 | 20897 | 0 | 100876 | 0 | 6811 | 0 | 6811 | 107687 | NULL | 0 | 52806 | 0 | 54881 | 107687 |
| 1755957 | 32536084 | 86848 | 0 | 75 | 0 | 86923 | 0 | 4208 | 0 | 4208 | 91131 | NULL | 0 | 7618 | 0 | 83513 | 91131 |
| 1921150 | 33552020 | 120326 | 0 | 17338 | 0 | 137664 | 0 | 2853 | 0 | 2853 | 140517 | NULL | 10653 | 0 | 0 | 129864 | 140517 |
| 2032592 | 34432442 | 154271 | 0 | 18781 | 0 | 173052 | 0 | 21311 | 0 | 21311 | 194363 | NULL | 28271 | 0 | 0 | 166092 | 194363 |
| 2334440 | 35497863 | 23841 | 0 | 24116 | 3381 | 51338 | 0 | 156626 | 0 | 156626 | 207964 | NULL | 36786 | 0 | 0 | 171178 | 207964 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203219748 | N.Sergejevas ģimenes ārsta prakse, SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8621 | 044200 | Vangaži | 45.12 | 14.99 | 30.10 | 6 |
| 40203219748 | N.Sergejevas ģimenes ārsta prakse, SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8621 | 044200 | Vangaži | 42.84 | 13.22 | 29.58 | 8 |
| 40203219748 | N.Sergejevas ģimenes ārsta prakse, SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8621 | 044200 | Vangaži | 68.43 | 23.26 | 43.32 | 12 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203219748 | N.Sergejevas ģimenes ārsta prakse, SIA | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Parka iela 2, Vangaži, Ropažu nov., LV-2136.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 265 859 EUR, un peļņa bija 5 086 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 6 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,40 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,30.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,05, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 226.33 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 922.18 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 45 120 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 14 990 EUR un VSAOI 30 100 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Vispārējās ārstu prakses.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Vispārējās ārstu prakses · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026