SIA "Gym Latvija" (reģ. Nr. 40203226256) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-09-04. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 3 803 578 EUR, peļņa 589 016 EUR, darbinieku skaits: 5. Kopējais likviditātes koeficients: 0,15 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Sporta klubu darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203226256 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-09-04 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV42ZZZ40203226256 |
| Juridiskā adrese | Ernesta Birznieka-Upīša iela 21E, Rīga, LV-1011 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 803 578 EUR | 589 016 EUR | 4 902 661 EUR | 5 |
| 2024 | 2 414 096 EUR | 59 870 EUR | 4 345 178 EUR | 4 |
| 2023 | 1 817 666 EUR | 145 531 EUR | 2 157 651 EUR | 4 |
| 2022 | 993 731 EUR | -203 548 EUR | 1 821 615 EUR | 3 |
| 2021 | 120 773 EUR | -442 728 EUR | 1 529 530 EUR | 3 |
| 2020 | 7 869 EUR | -137 083 EUR | 750 816 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -71.64 | 9.19 | 17.16 | 5 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 95.05 | 5.64 | 11.85 | 5 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 115.78 | 5.43 | 11.24 | 5 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 87.26 | 5.19 | 10.36 | 4 |
| 2024 | 36.09 | 14.86 | 25.54 | 4 |
| 2023 | 162.05 | 11.53 | 20.70 | 4 |
| 2022 | 25.10 | 9.60 | 17.35 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 3 355.82 | ~ 2 377.83 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2 317.40 | ~ 1 685.43 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2 198.10 | ~ 1 605.89 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2 532.51 | ~ 1 818.67 |
| 2024 | 1 560.82 | ~ 1 135.94 |
| 2023 | 1 265.03 | ~ 946.91 |
| 2022 | 1 413.74 | ~ 1 012.24 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (25.54 * 1000) / 0.3409 ) / 4 / 12 = 1 560.82 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 560.82 * 0.105 = 163.89 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 91.99 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 560.82 - 163.89 - 91.99) * 0.2 ≈ 260.99 EUR
4. Neto alga: 1 560.82 - 163.89 - 260.99 = ~ 1 135.94 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 3 803 578 EUR | 2 414 096 EUR | 1 817 666 EUR | 993 731 EUR | 120 773 EUR |
| Bruto peļņa | — | 458 415 EUR | 364 902 EUR | -3 990 EUR | -326 128 EUR |
| Personāla izmaksas | 179 891 EUR | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 591 308 EUR | 61 842 EUR | 145 665 EUR | -203 538 EUR | -442 690 EUR |
| UIN nodoklis | 2 292 EUR | 1 972 EUR | 134 EUR | 10 EUR | 38 EUR |
| Tīrā peļņa | 589 016 EUR | 59 870 EUR | 145 531 EUR | -203 548 EUR | -442 728 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 4 902 661 EUR | 4 345 178 EUR | 2 157 651 EUR | 1 821 615 EUR | 1 529 530 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 107 124 EUR | 56 166 EUR | 67 783 EUR | 43 857 EUR | 51 283 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 237 963 EUR | 648 946 EUR | 589 076 EUR | 443 545 EUR | 647 093 EUR |
| Īstermiņa saistības | 732 755 EUR | 1 237 233 EUR | 778 479 EUR | 758 736 EUR | 426 437 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 2 931 943 EUR | 2 458 999 EUR | 790 096 EUR | 619 334 EUR | 456 000 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,15 | 0,05 | 0,09 | 0,06 | 0,12 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,14 | 0,04 | 0,08 | 0,04 | 0,11 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
15,49 % | 2,48 % | 8,01 % | -20,48 % | -366,58 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
12,01 % | 1,38 % | 6,74 % | -11,17 % | -28,95 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
47,58 % | 9,23 % | 24,70 % | -45,89 % | -68,42 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,96 | 5,70 | 2,66 | 3,11 | 1,36 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
5,55 | 1,47 | 2,71 | -4,91 | -11,93 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,78 | 0,56 | 0,84 | 0,55 | 0,08 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
17,29 % | 6,21 % | 16,75 % | -15,91 % | -37,03 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,50 | 0,70 | 1,33 | 0,32 | -0,26 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Gym Latvija" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA My Fitness | 17 077 859 | 3 131 620 | 18,3 % | 247 | 69 141 | 1 120 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Latvijas Olimpiskā vienība" | 6 907 080 | 26 558 | 0,4 % | 163 | 42 375 | 1 462 (2026 Q3) |
| 3 | Gym Latvija SIA (šis uzņēmums) | 3 803 578 | 589 016 | 15,5 % | 5 | 760 716 | 3 356 (2026 Q3) |
| 4 | FK Auda SIA | 2 955 109 | 120 571 | 4,1 % | 45 | 65 669 | 2 501 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Valmiera FC" | 1 692 591 | -808 337 | -47,8 % | 15 | 112 839 | 2 344 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Tenisa klubs ENRI" | 998 156 | -75 600 | -7,6 % | 23 | 43 398 | 857 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Apartments Group" | 937 858 | -53 310 | -5,7 % | 21 | 44 660 | 462 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Padel" | 929 027 | 379 007 | 40,8 % | 6 | 154 838 | 1 450 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Beach Box" | 800 718 | 23 270 | 2,9 % | 7 | 114 388 | 450 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BOWLING.LV" | 649 528 | 9 763 | 1,5 % | 17 | 38 208 | 1 056 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203226256 | LV42ZZZ40203226256 | Gym Latvija SIA | NULL | Gym Latvija | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-09-04 | NULL | Rīga, Ernesta Birznieka-Upīša iela 21E | 1011 | 106776726 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9072265 | 40203226256 | 2019-08-22 | 2019-08-26 12:43:30 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92830786 | 40203226256 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1226904 | EUR | 2021-11-17 | 2021-11-17 11:57:40 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1407397 | 31353256 | 40203226256 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2022-08-01 19:43:42.759 |
| 1745501 | 32512410 | 40203226256 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2023-06-01 23:05:13.65 |
| 1880619 | 33443614 | 40203226256 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2024-05-20 20:06:13.576 |
| 1986825 | 34282804 | 40203226256 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2025-04-23 19:02:33.938 |
| 1236070 | 29465867 | 40203226256 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2019-09-04 | 2020-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2021-06-29 14:00:55.065 |
| 2144099 | 35176477 | 40203226256 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2026-03-18 20:00:09.443 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1236070 | 29465867 | 7869 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 59260 | -51391 | 43890 | 34140 | 0 | 457 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7106 | NULL | NULL | -136984 | 99 | -137083 | NULL | 0 | -137083 |
| 1407397 | 31353256 | 120773 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 446901 | -326128 | 20315 | 61472 | 0 | 536 | 0 | 0 | 0 | 0 | 34239 | NULL | NULL | -442690 | 38 | -442728 | NULL | 0 | -442728 |
| 1745501 | 32512410 | 993731 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 997721 | -3990 | 83484 | 93248 | 12046 | 423 | 0 | 0 | 0 | 0 | 34439 | NULL | NULL | -203538 | 10 | -203548 | NULL | 0 | -203548 |
| 1880619 | 33443614 | 1817666 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1452764 | 364902 | 80831 | 89693 | 34878 | 818 | 0 | 0 | 2604 | 0 | 85377 | NULL | NULL | 145665 | 134 | 145531 | NULL | 0 | 145531 |
| 1986825 | 34282804 | 2414096 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1955681 | 458415 | 137758 | 160806 | 36101 | 9336 | 0 | 0 | 6280 | 0 | 131054 | NULL | NULL | 61842 | 1972 | 59870 | NULL | 0 | 59870 |
| 2144099 | 35176477 | 3803578 | 0 | 0 | 14737 | 2139333 | 179891 | 764026 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13942 | 0 | 0 | 49 | 0 | 129864 | NULL | NULL | 591308 | 2292 | 589016 | NULL | 0 | 589016 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1236070 | 29465867 | 1241 | 0 | 16134 | 6026 | 23401 | 0 | 726465 | 950 | 727415 | 750816 | NULL | 26399 | 858700 | 0 | -134283 | 750816 |
| 1407397 | 31353256 | 1623 | 0 | 43726 | 5934 | 51283 | 0 | 1477497 | 750 | 1478247 | 1529530 | NULL | 426437 | 456000 | 0 | 647093 | 1529530 |
| 1745501 | 32512410 | 1628 | 0 | 28256 | 13973 | 43857 | 0 | 1777208 | 550 | 1777758 | 1821615 | NULL | 758736 | 619334 | 0 | 443545 | 1821615 |
| 1880619 | 33443614 | 7844 | 0 | 55609 | 4330 | 67783 | 0 | 2089518 | 350 | 2089868 | 2157651 | NULL | 778479 | 790096 | 0 | 589076 | 2157651 |
| 1986825 | 34282804 | 11997 | 0 | 40222 | 3947 | 56166 | 0 | 4288862 | 150 | 4289012 | 4345178 | NULL | 1237233 | 2458999 | 0 | 648946 | 4345178 |
| 2144099 | 35176477 | 16051 | 0 | 82951 | 8122 | 107124 | 0 | 4795537 | 0 | 4795537 | 4902661 | NULL | 732755 | 2931943 | 0 | 1237963 | 4902661 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203226256 | Gym Latvija SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9312 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 36.09 | 14.86 | 25.54 | 4 |
| 40203226256 | Gym Latvija SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9312 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 162.05 | 11.53 | 20.70 | 4 |
| 40203226256 | Gym Latvija SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9312 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 25.10 | 9.60 | 17.35 | 3 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203226256 | Gym Latvija SIA | ir | 20.03.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203226256 | Gym Latvija SIA | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Ernesta Birznieka-Upīša iela 21E, Rīga, LV-1011.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 3 803 578 EUR, un peļņa bija 589 016 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 5 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,15 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,14.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,50, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 560.82 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 135.94 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 36 090 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 14 860 EUR un VSAOI 25 540 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sporta klubu darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sporta klubu darbība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026