SIA "SK4," (reģ. Nr. 40203227868) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-09-19. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 26 148 EUR, zaudējumi 67 351 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,06 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203227868 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-09-19 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV71ZZZ40203227868 |
| Juridiskā adrese | Lubānas iela 78, Rīga, LV-1073 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 26 148 EUR | -67 351 EUR | 1 110 012 EUR | 2 |
| 2024 | 1 251 EUR | -85 651 EUR | 1 259 551 EUR | 3 |
| 2023 | 1 083 EUR | -83 391 EUR | 1 392 433 EUR | 4 |
| 2022 | 0 EUR | -59 239 EUR | 1 435 194 EUR | 2 |
| 2021 | 801 700 EUR | 112 598 EUR | 649 180 EUR | 2 |
| 2020 | 21 735 EUR | 14 421 EUR | 632 702 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.67 | 0.04 | 0.68 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.81 | 0.04 | 0.82 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.82 | 0.05 | 0.82 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.74 | 0.06 | 0.74 | 2 |
| 2024 | 17.16 | 7.95 | 12.89 | 3 |
| 2023 | 22.72 | 9.64 | 15.73 | 4 |
| 2022 | 4.52 | 0.97 | 1.59 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | 1 050.32 | ~ 809.70 |
| 2023 | 961.30 | ~ 752.81 |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (12.89 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 1 050.32 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 050.32 * 0.105 = 110.28 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 288.33 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 050.32 - 110.28 - 288.33) * 0.2 ≈ 130.34 EUR
4. Neto alga: 1 050.32 - 110.28 - 130.34 = ~ 809.70 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 26 148 EUR | 1 251 EUR | 1 083 EUR | 0 EUR | 801 700 EUR |
| Bruto peļņa | -55 316 EUR | -79 261 EUR | -75 321 EUR | -14 417 EUR | 217 158 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -67 351 EUR | -85 651 EUR | -83 391 EUR | -59 239 EUR | 112 598 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -67 351 EUR | -85 651 EUR | -83 391 EUR | -59 239 EUR | 112 598 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 110 012 EUR | 1 259 551 EUR | 1 392 433 EUR | 1 435 194 EUR | 649 180 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 911 EUR | 37 858 EUR | 87 517 EUR | 70 004 EUR | 649 180 EUR |
| Pašu kapitāls | -165 813 EUR | -98 462 EUR | -12 811 EUR | 70 580 EUR | 129 819 EUR |
| Īstermiņa saistības | 16 345 EUR | 72 617 EUR | 75 512 EUR | 77 566 EUR | 35 169 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 1 259 480 EUR | 1 285 396 EUR | 1 329 732 EUR | 1 287 048 EUR | 484 192 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,06 | 0,52 | 1,16 | 0,90 | 18,46 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,06 | 0,52 | 1,16 | 0,90 | 17,52 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-257,58 % | -6 846,60 % | -7 700,00 % | — | 14,04 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-6,07 % | -6,80 % | -5,99 % | -4,13 % | 17,34 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
40,62 % | 86,99 % | 650,93 % | -83,93 % | 86,73 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-7,69 | -13,79 | -109,69 | 19,33 | 4,00 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | — | -0,05 | 4 896,57 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,02 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 1,23 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-6,16 % | -7,22 % | -6,33 % | -0,20 % | 18,34 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-0,36 | -0,33 | -0,19 | 0,05 | 2,72 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "SK4," ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "J.L.Invest" | 50 119 498 | 1 282 716 | 2,6 % | 6 | 8 353 250 | 1 447 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Plesko Real Estate" | 46 277 349 | 12 146 545 | 26,2 % | 0 | — | — |
| 3 | "RIGABURGER" SIA | 32 287 926 | 1 954 988 | 6,1 % | 18 | 1 793 774 | 2 902 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas nami" | 28 420 602 | 94 349 | 0,3 % | 518 | 54 866 | 1 488 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "M257" | 25 736 015 | 27 131 381 | 105,4 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "DELTA PROPERTY" | 25 722 065 | 19 736 414 | 76,7 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "TAV Latvia" | 19 145 910 | 1 239 929 | 6,5 % | 8 | 2 393 239 | 3 527 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "MV HOTELS" | 17 876 737 | 2 733 779 | 15,3 % | 7 | 2 553 820 | 1 972 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE" | 16 215 270 | 13 026 995 | 80,3 % | 9 | 1 801 697 | 3 616 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "TN Promotion" | 15 141 570 | 252 570 | 1,7 % | 3 | 5 047 190 | 1 102 (2026 Q3) |
| 3100 | SK4, SIA (šis uzņēmums) | 26 148 | -67 351 | -257,6 % | 2 | 13 074 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203227868 | LV71ZZZ40203227868 | SK4, SIA | NULL | SK4, | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-09-19 | NULL | Rīga, Lubānas iela 78 | 1073 | 106539320 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9116364 | 40203227868 | 2019-09-18 | 2019-09-19 16:10:51 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92714484 | 40203227868 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2019-09-19 | 2019-09-19 16:12:43 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1214288 | 29215323 | 40203227868 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2019-09-19 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-04-30 19:21:18.257 |
| 1373941 | 31194300 | 40203227868 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-07-05 17:48:50.933 |
| 1715775 | 32418804 | 40203227868 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-05-16 20:08:02.658 |
| 1903226 | 33510700 | 40203227868 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2024-05-30 23:09:01.274 |
| 2024601 | 34404872 | 40203227868 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-05-19 19:02:44.898 |
| 2235776 | 35366493 | 40203227868 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-05-14 17:08:13.258 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1214288 | 29215323 | 21735 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 74 | 21661 | 0 | 7235 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | NULL | NULL | 14421 | 0 | 14421 | NULL | 0 | 14421 |
| 1373941 | 31194300 | 801700 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 584542 | 217158 | 0 | 104537 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 | NULL | NULL | 112598 | 0 | 112598 | NULL | 0 | 112598 |
| 1715775 | 32418804 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14417 | -14417 | 0 | 7472 | 0 | 107 | 0 | 19257 | 0 | 0 | 56500 | NULL | NULL | -59239 | 0 | -59239 | NULL | 0 | -59239 |
| 1903226 | 33510700 | 1083 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 76404 | -75321 | 0 | 13542 | 0 | 12082 | 0 | 17554 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -83391 | 0 | -83391 | NULL | 0 | -83391 |
| 2024601 | 34404872 | 1251 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 80512 | -79261 | 0 | 11628 | 5238 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -85651 | 0 | -85651 | NULL | 0 | -85651 |
| 2235776 | 35366493 | 26148 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 81464 | -55316 | 0 | 12035 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -67351 | 0 | -67351 | NULL | 0 | -67351 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1214288 | 29215323 | 60 | 0 | 57642 | 0 | 57702 | 0 | 575000 | 0 | 575000 | 632702 | NULL | 16481 | 599000 | 0 | 17221 | 632702 |
| 1373941 | 31194300 | 360 | 0 | 615685 | 33135 | 649180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 649180 | NULL | 35169 | 484192 | 0 | 129819 | 649180 |
| 1715775 | 32418804 | 44 | 0 | 69960 | 0 | 70004 | 594510 | 770680 | 0 | 1365190 | 1435194 | NULL | 77566 | 1287048 | 0 | 70580 | 1435194 |
| 1903226 | 33510700 | 3 | 0 | 87514 | 0 | 87517 | 553600 | 751316 | 0 | 1304916 | 1392433 | NULL | 75512 | 1329732 | 0 | -12811 | 1392433 |
| 2024601 | 34404872 | 8 | 0 | 37850 | 0 | 37858 | 489740 | 731953 | 0 | 1221693 | 1259551 | NULL | 72617 | 1285396 | 0 | -98462 | 1259551 |
| 2235776 | 35366493 | 13 | 0 | 898 | 0 | 911 | 396511 | 712590 | 0 | 1109101 | 1110012 | NULL | 16345 | 1259480 | 0 | -165813 | 1110012 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203227868 | SK4, SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 17.16 | 7.95 | 12.89 | 3 |
| 40203227868 | SK4, SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 22.72 | 9.64 | 15.73 | 4 |
| 40203227868 | SK4, SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 4.52 | 0.97 | 1.59 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203227868 | SK4, SIA | ir | 04.10.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203227868 | SK4, SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Lubānas iela 78, Rīga, LV-1073.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 26 148 EUR, un zaudējumi bija 67 351 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,06 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,06.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -0,36, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 050.32 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 809.70 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 17 160 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 7 950 EUR un VSAOI 12 890 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026