SIA "Ramonas Priedes zobārstniecība" (reģ. Nr. 40203233421) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-11-29. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 483 794 EUR, peļņa 14 269 EUR, darbinieku skaits: 13. Kopējais likviditātes koeficients: 0,31 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Zobārstu prakses
| Reģistrācijas Nr. | 40203233421 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-11-29 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV05ZZZ40203233421 |
| Juridiskā adrese | Gramzdas iela 19 k-1 - 44, Rīga, LV-1029 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 483 794 EUR | 14 269 EUR | 155 139 EUR | 13 |
| 2024 | 190 727 EUR | 45 518 EUR | 103 520 EUR | 10 |
| 2023 | 19 559 EUR | 7 368 EUR | 53 549 EUR | 1 |
| 2022 | 0 EUR | -535 EUR | 592 EUR | 1 |
| 2021 | 0 EUR | -469 EUR | 777 EUR | 1 |
| 2020 | 0 EUR | -1 104 EUR | 946 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 41.49 | 14.68 | 26.79 | 16 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 32.52 | 11.51 | 21.0 | 12 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 29.53 | 10.27 | 19.24 | 12 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 31.16 | 10.44 | 20.71 | 14 |
| 2024 | 14.67 | 5.25 | 9.36 | 3 |
| 2023 | 0.12 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 637.21 | ~ 1 231.90 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 711.16 | ~ 1 281.21 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 567.75 | ~ 1 185.58 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 446.45 | ~ 1 094.51 |
| 2024 | 762.69 | ~ 625.88 |
| 2023 | — | — |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (9.36 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 762.69 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 762.69 * 0.105 = 80.08 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 398.97 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (762.69 - 80.08 - 398.97) * 0.2 ≈ 56.73 EUR
4. Neto alga: 762.69 - 80.08 - 56.73 = ~ 625.88 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 483 794 EUR | 190 727 EUR | 19 559 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 358 935 EUR | 124 589 EUR | 17 454 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 14 269 EUR | 46 818 EUR | 7 368 EUR | -485 EUR | -419 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 1 300 EUR | 0 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 14 269 EUR | 45 518 EUR | 7 368 EUR | -535 EUR | -469 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 155 139 EUR | 103 520 EUR | 53 549 EUR | 592 EUR | 777 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 29 257 EUR | 29 639 EUR | 15 681 EUR | 85 EUR | 52 EUR |
| Pašu kapitāls | 61 848 EUR | 47 579 EUR | 7 261 EUR | -108 EUR | 427 EUR |
| Īstermiņa saistības | 93 291 EUR | 55 941 EUR | 30 633 EUR | 700 EUR | 350 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 15 655 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2026-09-14 – 2026-09-14 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,31 | 0,53 | 0,51 | 0,12 | 0,15 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,24 | 0,44 | 0,50 | 0,12 | 0,15 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
2,95 % | 23,87 % | 37,67 % | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
9,20 % | 43,97 % | 13,76 % | -90,37 % | -60,36 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
23,07 % | 95,67 % | 101,47 % | 495,37 % | -109,84 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,51 | 1,18 | 6,37 | -6,48 | 0,82 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | 369,40 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,12 | 1,84 | 0,37 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
23,07 % | 98,40 % | 32,24 % | 449,07 % | -98,13 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,72 | 3,81 | 0,77 | -3,51 | -0,97 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Ramonas Priedes zobārstniecība" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmuma finansiālā neatkarība ir mērena, balstoties uz aizņemto kapitālu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūts" | 33 196 819 | 71 962 | 0,2 % | 536 | 61 934 | 3 017 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "ADENTA" | 7 056 454 | -9 422 | -0,1 % | 90 | 78 405 | 2 847 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Dr.Apines zobārstniecības klīnika" | 5 824 961 | 1 426 597 | 24,5 % | 64 | 91 015 | 2 682 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "ĢIMENES ZOBĀRSTNIECĪBA" | 4 506 721 | 156 093 | 3,5 % | 112 | 40 239 | 1 621 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Dental Art" | 4 303 295 | 112 414 | 2,6 % | 81 | 53 127 | 2 689 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "KLĪNIKA DENTA" | 3 988 210 | 182 748 | 4,6 % | 86 | 46 375 | 2 476 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Molārs M G" | 3 289 609 | 309 552 | 9,4 % | 34 | 96 753 | 2 314 (2026 Q3) |
| 8 | "GOLDENT" SIA | 3 273 029 | -39 277 | -1,2 % | 95 | 34 453 | 1 860 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "SKY DREAM CLINIC" | 3 190 422 | 208 287 | 6,5 % | 63 | 50 642 | 2 321 (2026 Q3) |
| 10 | DentBaltic SIA | 3 137 261 | 74 604 | 2,4 % | 59 | 53 174 | 2 794 (2026 Q3) |
| 98 | SIA Ramonas Priedes zobārstniecība (šis uzņēmums) | 483 794 | 14 269 | 2,9 % | 16 | 30 237 | 1 637 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203233421 | LV05ZZZ40203233421 | SIA Ramonas Priedes zobārstniecība | SIA | Ramonas Priedes zobārstniecība | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-11-29 | NULL | Rīga, Gramzdas iela 19 k-1 - 44 | 1029 | 111624532 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9311325 | 40203233421 | 2019-11-25 | 2019-11-29 15:04:32 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203233421 | 2026-09-14 | 8000 | Latvijas veselības tūrisma klasteris | ESF 2021-2027.g 1.2.3.6. pasākuma "Tūrisma produktu attīstības programma" 2.kārta | 15 Citi | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 2f857af6 |
| 40203233421 | 2026-09-14 | 8000 | Latvijas veselības tūrisma klasteris | Sadarbības tīklu programma | 15 Citi | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 6fd167d1 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92724733 | 40203233421 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2000 | EUR | 2019-11-29 | 2019-11-29 15:05:29 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1727005 | 32463647 | 40203233421 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-25 19:00:39.13 |
| 1728920 | 32467533 | 40203233421 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2019-11-29 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-26 03:16:14.122 |
| 1859777 | 33367107 | 40203233421 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-04-29 19:07:07.77 |
| 1987612 | 34287462 | 40203233421 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 10 | ONES | EUR | 2025-04-24 19:01:03.266 |
| 1727179 | 32464005 | 40203233421 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-25 19:08:22.038 |
| 2237848 | 35371458 | 40203233421 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 13 | ONES | EUR | 2026-05-15 17:06:54.755 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1727005 | 32463647 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 419 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -419 | 50 | -469 | NULL | 0 | -469 |
| 1727179 | 32464005 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 485 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -485 | 50 | -535 | NULL | 0 | -535 |
| 1728920 | 32467533 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 267 | 787 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1054 | 50 | -1104 | NULL | 0 | -1104 |
| 1859777 | 33367107 | 19559 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2105 | 17454 | 0 | 402 | 0 | 9664 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | NULL | NULL | 7368 | 0 | 7368 | NULL | 0 | 7368 |
| 1987612 | 34287462 | 190727 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 66138 | 124589 | 65934 | 11780 | 0 | 57 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 46818 | 1300 | 45518 | NULL | 0 | 45518 |
| 2237848 | 35371458 | 483794 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 124859 | 358935 | 302743 | 41880 | 0 | 43 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 14269 | 0 | 14269 | NULL | 0 | 14269 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1727005 | 32463647 | 52 | 0 | 0 | 0 | 52 | 0 | 725 | 0 | 725 | 777 | NULL | 350 | 0 | 0 | 427 | 777 |
| 1727179 | 32464005 | 85 | 0 | 0 | 0 | 85 | 0 | 507 | 0 | 507 | 592 | NULL | 700 | 0 | 0 | -108 | 592 |
| 1728920 | 32467533 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 942 | 0 | 942 | 946 | NULL | 50 | 0 | 0 | 896 | 946 |
| 1859777 | 33367107 | 7500 | 0 | 7899 | 282 | 15681 | 0 | 37868 | 0 | 37868 | 53549 | NULL | 30633 | 15655 | 0 | 7261 | 53549 |
| 1987612 | 34287462 | 23870 | 0 | 931 | 4838 | 29639 | 0 | 73881 | 0 | 73881 | 103520 | NULL | 55941 | 0 | 0 | 47579 | 103520 |
| 2237848 | 35371458 | 19989 | 0 | 2420 | 6848 | 29257 | 0 | 125882 | 0 | 125882 | 155139 | NULL | 93291 | 0 | 0 | 61848 | 155139 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203233421 | SIA Ramonas Priedes zobārstniecība | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8623 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 14.67 | 5.25 | 9.36 | 3 |
| 40203233421 | SIA Ramonas Priedes zobārstniecība | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8623 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.12 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203233421 | SIA Ramonas Priedes zobārstniecība | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8623 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203233421 | SIA Ramonas Priedes zobārstniecība | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Gramzdas iela 19 k-1 - 44, Rīga, LV-1029.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 483 794 EUR, un peļņa bija 14 269 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 13 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,31 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,24.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,72, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 762.69 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 625.88 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 14 670 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 5 250 EUR un VSAOI 9 360 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Zobārstu prakses.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026