SIA "REMBATES 4" (reģ. Nr. 40203237067) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-01-15. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 260 277 EUR, peļņa 138 377 EUR, darbinieku skaits: 9. Kopējais likviditātes koeficients: 1,87 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzību
| Reģistrācijas Nr. | 40203237067 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-01-15 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV18ZZZ40203237067 |
| Juridiskā adrese | Mežaparka prospekts 1, Jūrmala, LV-2015 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 260 277 EUR | 138 377 EUR | 194 454 EUR | 9 |
| 2024 | 258 792 EUR | 82 709 EUR | 272 042 EUR | 8 |
| 2023 | 275 604 EUR | -113 512 EUR | 146 073 EUR | 9 |
| 2022 | 138 437 EUR | -18 130 EUR | 64 157 EUR | 11 |
| 2021 | 116 922 EUR | -3 959 EUR | 53 314 EUR | 7 |
| 2020 | 65 069 EUR | -3 091 EUR | 15 065 EUR | 4 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 25.75 | 3.97 | 12.29 | 11 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 27.38 | 4.13 | 12.19 | 11 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 25.79 | 3.88 | 11.75 | 10 |
| 2024 | 117.33 | 19.79 | 43.07 | 8 |
| 2023 | 105.44 | 18.40 | 42.65 | 9 |
| 2022 | 76.48 | 15.24 | 35.11 | 11 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 092.47 | ~ 868.68 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 083.58 | ~ 862.76 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 148.92 | ~ 896.12 |
| 2024 | 1 316.06 | ~ 979.53 |
| 2023 | 1 158.43 | ~ 878.78 |
| 2022 | 780.24 | ~ 600.63 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (43.07 * 1000) / 0.3409 ) / 8 / 12 = 1 316.06 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 316.06 * 0.105 = 138.19 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 186.13 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 316.06 - 138.19 - 186.13) * 0.2 ≈ 198.35 EUR
4. Neto alga: 1 316.06 - 138.19 - 198.35 = ~ 979.53 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 260 277 EUR | 258 792 EUR | 275 604 EUR | 138 437 EUR | 116 922 EUR |
| Bruto peļņa | 48 648 EUR | 54 092 EUR | 26 282 EUR | 81 237 EUR | 92 339 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 138 377 EUR | 82 709 EUR | -113 512 EUR | -18 130 EUR | -3 959 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 138 377 EUR | 82 709 EUR | -113 512 EUR | -18 130 EUR | -3 959 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 194 454 EUR | 272 042 EUR | 146 073 EUR | 64 157 EUR | 53 314 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 190 569 EUR | 266 743 EUR | 141 535 EUR | 57 435 EUR | 45 666 EUR |
| Pašu kapitāls | 92 657 EUR | -45 720 EUR | -128 429 EUR | -14 917 EUR | 2 950 EUR |
| Īstermiņa saistības | 101 797 EUR | 317 762 EUR | 274 502 EUR | 79 074 EUR | 50 364 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,87 | 0,84 | 0,52 | 0,73 | 0,91 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,74 | 0,78 | 0,50 | 0,64 | 0,91 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
53,17 % | 31,96 % | -41,19 % | -13,10 % | -3,39 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
71,16 % | 30,40 % | -77,71 % | -28,26 % | -7,43 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
149,34 % | -180,90 % | 88,39 % | 121,54 % | -134,20 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,10 | -6,95 | -2,14 | -5,30 | 17,07 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | 232,03 | 0,41 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,34 | 0,95 | 1,89 | 2,16 | 2,19 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
149,34 % | -181,69 % | -62,14 % | 121,54 % | -134,20 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,66 | 1,56 | 1,99 | 0,76 | 1,97 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "REMBATES 4" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Rīgas namu pārvaldnieks" | 82 937 109 | 3 103 255 | 3,7 % | 1 768 | 46 910 | 1 591 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "Tiesu namu aģentūra" | 10 244 199 | 11 699 | 0,1 % | 93 | 110 153 | 2 526 (2026 Q2) |
| 3 | AS "Civinity Mājas" | 7 376 180 | 30 821 | 0,4 % | 126 | 58 541 | 1 333 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "SILTIE NAMI" | 6 968 041 | 40 631 | 0,6 % | 27 | 258 076 | 1 148 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "Ķekavas nami" | 6 905 406 | 54 774 | 0,8 % | 109 | 63 352 | 1 279 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde" | 5 881 964 | 147 584 | 2,5 % | 85 | 69 200 | 1 640 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "Linstow Baltic" | 5 696 230 | 401 356 | 7,0 % | 42 | 135 625 | 8 515 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "Mārupes komunālie pakalpojumi" | 5 494 705 | -142 210 | -2,6 % | 49 | 112 137 | 2 137 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "Civinity Mājas Jūrmala" | 5 341 635 | 703 581 | 13,2 % | 110 | 48 560 | 1 196 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "Selectum home" | 4 566 904 | 412 234 | 9,0 % | 38 | 120 182 | 1 274 (2026 Q2) |
| 224 | SIA "REMBATES 4" (šis uzņēmums) | 260 277 | 138 377 | 53,2 % | 11 | 23 662 | 1 092 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203237067 | LV18ZZZ40203237067 | SIA "REMBATES 4" | SIA | REMBATES 4 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-01-15 | NULL | Jūrmala, Mežaparka prospekts 1 | 2015 | 103191934 | 0 | 100003036 | 0130000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9425805 | 40203237067 | 2020-01-15 | 2020-01-15 12:35:13 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92731228 | 40203237067 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10000 | EUR | 2020-01-15 | 2020-01-15 12:38:06 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1275447 | 29658100 | 40203237067 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-15 | 2020-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2021-08-03 05:31:06.115 |
| 1372544 | 31182670 | 40203237067 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2022-07-01 20:01:58.471 |
| 1729892 | 32471829 | 40203237067 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 11 | ONES | EUR | 2023-05-26 23:00:26.467 |
| 1913190 | 33533376 | 40203237067 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 9 | ONES | EUR | 2024-06-02 05:01:21.988 |
| 2046144 | 34475059 | 40203237067 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2025-06-01 17:01:57.697 |
| 2257050 | 35403294 | 40203237067 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 9 | ONES | EUR | 2026-05-22 18:01:22.625 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1275447 | 29658100 | 65069 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4312 | 60757 | 50750 | 13698 | 600 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3091 | 0 | -3091 | NULL | 0 | -3091 |
| 1372544 | 31182670 | 116922 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 24583 | 92339 | 90642 | 16653 | 10902 | 0 | 0 | 0 | 95 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3959 | 0 | -3959 | NULL | 0 | -3959 |
| 1729892 | 32471829 | 138437 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 57200 | 81237 | 125589 | 26907 | 52953 | 0 | 0 | 0 | 176 | 0 | 0 | NULL | NULL | -18130 | 0 | -18130 | NULL | 0 | -18130 |
| 1913190 | 33533376 | 275604 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 249322 | 26282 | 0 | 29819 | 82527 | 0 | 0 | 0 | 816 | 0 | 193318 | NULL | NULL | -113512 | 0 | -113512 | NULL | 0 | -113512 |
| 2046144 | 34475059 | 258792 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 204700 | 54092 | 0 | 29025 | 56531 | 0 | 0 | 0 | 1469 | 0 | 358 | NULL | NULL | 82709 | 0 | 82709 | NULL | 0 | 82709 |
| 2257050 | 35403294 | 260277 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 211629 | 48648 | 0 | 42241 | 390344 | 258394 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | NULL | NULL | 138377 | 0 | 138377 | NULL | 0 | 138377 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1275447 | 29658100 | 1552 | 0 | 10116 | 0 | 11668 | 0 | 3393 | 4 | 3397 | 15065 | NULL | 8156 | 0 | 0 | 6909 | 15065 |
| 1372544 | 31182670 | 6720 | 0 | 38946 | 0 | 45666 | 0 | 7648 | 0 | 7648 | 53314 | NULL | 50364 | 0 | 0 | 2950 | 53314 |
| 1729892 | 32471829 | 12295 | 0 | 38243 | 6897 | 57435 | 0 | 6722 | 0 | 6722 | 64157 | NULL | 79074 | 0 | 0 | -14917 | 64157 |
| 1913190 | 33533376 | 3041 | 0 | 133192 | 5302 | 141535 | 0 | 4538 | 0 | 4538 | 146073 | NULL | 274502 | 0 | 0 | -128429 | 146073 |
| 2046144 | 34475059 | 3462 | 0 | 245963 | 17318 | 266743 | 0 | 5299 | 0 | 5299 | 272042 | NULL | 317762 | 0 | 0 | -45720 | 272042 |
| 2257050 | 35403294 | 12358 | 0 | 164819 | 13392 | 190569 | 0 | 3885 | 0 | 3885 | 194454 | NULL | 101797 | 0 | 0 | 92657 | 194454 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1275447 | 29658100 | 119823 | -113451 | 149 | 6521 | 0 | 0 | NULL | 6521 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | -4969 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1552 | 0 | 1552 |
| 1372544 | 31182670 | 289952 | -277356 | 0 | 12596 | 0 | 0 | NULL | 12596 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | -7524 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 95 | 0 | 5167 | 1552 | 6719 |
| 1729892 | 32471829 | 470747 | -465082 | 4335 | 10000 | 0 | 0 | NULL | 10000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | -4603 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 177 | 0 | 5575 | 6720 | 12295 |
| 1913190 | 33533376 | 611005 | -631442 | 12574 | -7863 | 0 | 0 | NULL | -7863 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | -2196 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 804 | 0 | -9254 | 12295 | 3041 |
| 2046144 | 34475059 | 733117 | -731247 | 3162 | 5032 | 0 | 0 | NULL | 5032 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | -4669 | 0 | 0 | 0 | 58 | 0 | -4611 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 421 | 3041 | 3462 |
| 2257050 | 35403294 | 8784156 | -822847 | -47163 | 8406 | 0 | 0 | NULL | 8406 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | -1289 | 0 | 0 | 0 | 1779 | 0 | 490 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8896 | 3462 | 12358 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203237067 | SIA "REMBATES 4" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6832 | 004000 | Jūrmala | 117.33 | 19.79 | 43.07 | 8 |
| 40203237067 | SIA "REMBATES 4" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6832 | 004000 | Jūrmala | 105.44 | 18.40 | 42.65 | 9 |
| 40203237067 | SIA "REMBATES 4" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6832 | 004000 | Jūrmala | 76.48 | 15.24 | 35.11 | 11 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203237067 | SIA "REMBATES 4" | ir | 19.02.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203237067 | SIA "REMBATES 4" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Mežaparka prospekts 1, Jūrmala, LV-2015.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 260 277 EUR, un peļņa bija 138 377 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 9 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,87 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,74.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,66, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 316.06 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 979.53 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 117 330 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 19 790 EUR un VSAOI 43 070 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzību.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026