SIA "INTERLUX Transport" (reģ. Nr. 40203241221) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-02-18. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 476 699 EUR, peļņa 45 528 EUR, darbinieku skaits: 10. Kopējais likviditātes koeficients: 4,34 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Neregulārais pasažieru sauszemes transports
| Reģistrācijas Nr. | 40203241221 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-02-18 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV89ZZZ40203241221 |
| Juridiskā adrese | Ieriķu iela 15 k-3, Rīga, LV-1084 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 476 699 EUR | 45 528 EUR | 308 541 EUR | 10 |
| 2024 | 440 718 EUR | 44 503 EUR | 264 099 EUR | 10 |
| 2023 | 428 379 EUR | 88 048 EUR | 276 099 EUR | 7 |
| 2022 | 269 779 EUR | 99 556 EUR | 150 403 EUR | 5 |
| 2021 | 39 799 EUR | -2 781 EUR | 154 025 EUR | 3 |
| 2020 | 34 038 EUR | -3 082 EUR | 158 552 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 8.91 | 4.06 | 7.35 | 9 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 6.94 | 4.15 | 7.56 | 8 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 12.27 | 4.79 | 8.92 | 8 |
| 2024 | 19.73 | 8.30 | 19.89 | 9 |
| 2023 | 7.32 | 3.67 | 12.77 | 7 |
| 2022 | 1.90 | 2.16 | 4.53 | 4 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 798.54 | ~ 672.70 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 924.02 | ~ 756.37 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 090.25 | ~ 857.00 |
| 2024 | 540.24 | ~ 483.51 |
| 2023 | 445.95 | ~ 399.12 |
| 2022 | 276.84 | ~ 247.77 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (19.89 * 1000) / 0.3409 ) / 9 / 12 = 540.24 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 540.24 * 0.105 = 56.72 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 484.52 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (540.24 - 56.72 - 484.52) * 0.2 ≈ 0.00 EUR
4. Neto alga: 540.24 - 56.72 - 0.00 = ~ 483.51 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 476 699 EUR | 440 718 EUR | 428 379 EUR | 269 779 EUR | 39 799 EUR |
| Bruto peļņa | 157 139 EUR | 83 544 EUR | 178 743 EUR | 138 835 EUR | 10 238 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 45 528 EUR | 44 503 EUR | 88 048 EUR | 99 556 EUR | -2 781 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 45 528 EUR | 44 503 EUR | 88 048 EUR | 99 556 EUR | -2 781 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 308 541 EUR | 264 099 EUR | 276 099 EUR | 150 403 EUR | 154 025 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 120 427 EUR | 58 826 EUR | 52 564 EUR | 22 624 EUR | 15 509 EUR |
| Pašu kapitāls | 280 771 EUR | 235 243 EUR | 190 740 EUR | 102 692 EUR | 3 137 EUR |
| Īstermiņa saistības | 27 770 EUR | 28 856 EUR | 85 359 EUR | 47 711 EUR | 150 888 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
4,34 | 2,04 | 0,62 | 0,47 | 0,10 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
4,29 | 1,98 | 0,62 | 0,47 | 0,10 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
9,55 % | 10,10 % | 20,55 % | 36,90 % | -6,99 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
14,76 % | 16,85 % | 31,89 % | 66,19 % | -1,81 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
16,22 % | 18,92 % | 46,16 % | 96,95 % | -88,65 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,10 | 0,12 | 0,45 | 0,46 | 48,10 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | 99,24 | — | — | -0,19 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,55 | 1,67 | 1,55 | 1,79 | 0,26 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
16,22 % | 19,11 % | 46,16 % | 96,95 % | -14,25 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,23 | 6,45 | 3,98 | 5,21 | -0,36 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "INTERLUX Transport" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "SL BŪVE" | 4 958 280 | 11 708 | 0,2 % | 0 | — | — |
| 2 | SIA "VR Projekts" | 2 328 348 | 100 242 | 4,3 % | 23 | 101 233 | 950 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "RUMBA TOURS" | 1 372 565 | 125 158 | 9,1 % | 36 | 38 127 | 1 004 (2026 Q2) |
| 4 | "Red Cab" SIA | 1 088 430 | -101 386 | -9,3 % | 58 | 18 766 | 670 (2026 Q2) |
| 5 | SIA NordBus | 913 648 | -58 674 | -6,4 % | 67 | 13 637 | 1 419 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "MARKAT" | 775 321 | 81 465 | 10,5 % | 6 | 129 220 | 2 190 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "Delta Motors" | 769 760 | -166 457 | -21,6 % | 0 | — | — |
| 8 | SIA EUROPE TRANSFERS | 624 497 | -114 477 | -18,3 % | 2 | 312 249 | *** |
| 9 | SIA "DATO trans" | 574 188 | -105 970 | -18,5 % | 6 | 95 698 | 114 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "INTERLUX Transport" (šis uzņēmums) | 476 699 | 45 528 | 9,6 % | 9 | 52 967 | 799 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203241221 | LV89ZZZ40203241221 | SIA "INTERLUX Transport" | SIA | INTERLUX Transport | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-02-18 | NULL | Rīga, Ieriķu iela 15 k-3 | 1084 | 105290143 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9505196 | 40203241221 | 2020-02-12 | 2020-02-12 13:28:48 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92813321 | 40203241221 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 9000 | EUR | 2021-07-20 | 2021-07-20 10:49:30 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1272048 | 29649628 | 40203241221 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-02-18 | 2020-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2021-08-02 15:35:20.52 |
| 1411153 | 31363593 | 40203241221 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2022-08-02 20:18:30.794 |
| 1738528 | 32492362 | 40203241221 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2023-05-31 03:41:49.551 |
| 1904303 | 33512860 | 40203241221 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2024-05-31 03:38:40.348 |
| 2018419 | 34383258 | 40203241221 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 10 | ONES | EUR | 2025-05-14 21:01:07.086 |
| 2252206 | 35395724 | 40203241221 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 10 | ONES | EUR | 2026-05-21 17:13:39.846 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1272048 | 29649628 | 34038 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 23553 | 10485 | 9954 | 672 | 0 | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2856 | NULL | NULL | -3082 | 0 | -3082 | NULL | 0 | -3082 |
| 1411153 | 31363593 | 39799 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 29561 | 10238 | 13891 | 3561 | 7191 | 424 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2334 | NULL | NULL | -2781 | 0 | -2781 | NULL | 0 | -2781 |
| 1738528 | 32492362 | 269779 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 130944 | 138835 | 29767 | 8037 | 0 | 1475 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 99556 | 0 | 99556 | NULL | 0 | 99556 |
| 1904303 | 33512860 | 428379 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 249636 | 178743 | 86561 | 2430 | 763 | 2467 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 88048 | 0 | 88048 | NULL | 0 | 88048 |
| 2018419 | 34383258 | 440718 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 357174 | 83544 | 52253 | 13654 | 31330 | 4011 | 0 | 0 | 0 | 0 | 453 | NULL | NULL | 44503 | 0 | 44503 | NULL | 0 | 44503 |
| 2252206 | 35395724 | 476699 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 319560 | 157139 | 80589 | 49067 | 18149 | 104 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 45528 | 0 | 45528 | NULL | 0 | 45528 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1272048 | 29649628 | 5962 | 0 | 3338 | 0 | 9300 | 0 | 148837 | 415 | 149252 | 158552 | NULL | 152634 | 0 | 0 | 5918 | 158552 |
| 1411153 | 31363593 | 4646 | 0 | 10863 | 0 | 15509 | 0 | 138194 | 322 | 138516 | 154025 | NULL | 150888 | 0 | 0 | 3137 | 154025 |
| 1738528 | 32492362 | 8641 | 0 | 13983 | 0 | 22624 | 0 | 127550 | 229 | 127779 | 150403 | NULL | 47711 | 0 | 0 | 102692 | 150403 |
| 1904303 | 33512860 | 38003 | 0 | 14561 | 0 | 52564 | 0 | 223399 | 136 | 223535 | 276099 | NULL | 85359 | 0 | 0 | 190740 | 276099 |
| 2018419 | 34383258 | 22672 | 0 | 34499 | 1655 | 58826 | 0 | 205231 | 42 | 205273 | 264099 | NULL | 28856 | 0 | 0 | 235243 | 264099 |
| 2252206 | 35395724 | 88161 | 0 | 30993 | 1273 | 120427 | 0 | 188114 | 0 | 188114 | 308541 | NULL | 27770 | 0 | 0 | 280771 | 308541 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203241221 | SIA "INTERLUX Transport" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 19.73 | 8.30 | 19.89 | 9 |
| 40203241221 | SIA "INTERLUX Transport" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4939 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 7.32 | 3.67 | 12.77 | 7 |
| 40203241221 | SIA "INTERLUX Transport" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4939 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 1.90 | 2.16 | 4.53 | 4 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203241221 | SIA "INTERLUX Transport" | ir | 01.04.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203241221 | SIA "INTERLUX Transport" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Ieriķu iela 15 k-3, Rīga, LV-1084.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 476 699 EUR, un peļņa bija 45 528 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 10 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,34 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 4,29.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,23, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 540.24 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 483.51 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 19 730 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 8 300 EUR un VSAOI 19 890 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Neregulārais pasažieru sauszemes transports.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026