SIA "Anima Production" (reģ. Nr. 40203241876) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-02-21. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 642 EUR, peļņa 24 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 6,87 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Smaržu un ķermeņa kopšanas līdzekļu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203241876 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-02-21 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV58ZZZ40203241876 |
| Juridiskā adrese | Zaļenieku iela 24 - 3, Rīga, LV-1058 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 642 EUR | 24 EUR | 31 028 EUR | 1 |
| 2024 | 0 EUR | -2 568 EUR | 31 929 EUR | 1 |
| 2023 | 0 EUR | -410 EUR | 36 928 EUR | 1 |
| 2022 | 13 652 EUR | 10 470 EUR | 37 242 EUR | 1 |
| 2021 | 19 827 EUR | 15 177 EUR | 29 718 EUR | 1 |
| 2020 | 0 EUR | -28 EUR | 2 972 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2024 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2023 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2022 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 642 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 13 652 EUR | 19 827 EUR |
| Bruto peļņa | 210 EUR | -2 389 EUR | -204 EUR | 10 634 EUR | 15 337 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 24 EUR | -2 518 EUR | -360 EUR | 10 520 EUR | 15 227 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 24 EUR | -2 568 EUR | -410 EUR | 10 470 EUR | 15 177 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 31 028 EUR | 31 929 EUR | 36 928 EUR | 37 242 EUR | 29 718 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 5 928 EUR | 5 829 EUR | 10 628 EUR | 10 742 EUR | 4 018 EUR |
| Pašu kapitāls | 25 665 EUR | 25 641 EUR | 28 209 EUR | 28 619 EUR | 18 149 EUR |
| Īstermiņa saistības | 863 EUR | 1 788 EUR | 1 719 EUR | 1 623 EUR | 1 569 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 4 500 EUR | 4 500 EUR | 7 000 EUR | 7 000 EUR | 10 000 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
6,87 | 3,26 | 6,18 | 6,62 | 2,56 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
6,87 | 3,26 | 6,18 | 6,62 | 2,56 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
3,74 % | — | — | 76,69 % | 76,55 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
0,08 % | -8,04 % | -1,11 % | 28,11 % | 51,07 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
0,09 % | -10,02 % | -1,45 % | 36,58 % | 83,62 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,21 | 0,25 | 0,31 | 0,30 | 0,64 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,02 | 0,00 | 0,00 | 0,37 | 0,67 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
0,08 % | -8,35 % | -1,02 % | 29,53 % | 54,09 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,85 | 2,24 | 2,15 | 3,46 | 3,49 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Anima Production" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Resursu izmantošana peļņas gūšanai ir vāja un prasa uzlabojumus.
Arī pašu kapitāla atdeve ir zema, sniedzot no ieguldījumiem pieticīgu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Kapitāla izmantošana peļņas radīšanai ir nepietiekama.
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "MADARA Cosmetics" | 22 608 670 | 91 691 | 0,4 % | 185 | 122 209 | 2 278 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "iCotton" | 15 689 933 | 151 489 | 1,0 % | 131 | 119 770 | 1 609 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Kinetics Nail Systems" | 12 598 215 | 1 506 778 | 12,0 % | 134 | 94 017 | 2 157 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Kote Labs" | 7 420 501 | -12 051 | -0,2 % | 8 | 927 563 | 3 136 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "H.A.Brieger" | 5 696 133 | 191 992 | 3,4 % | 61 | 93 379 | 1 187 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "CITA LIETA" | 4 922 392 | 1 536 | 0,0 % | 76 | 64 768 | 1 468 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "LD STELS" | 3 312 336 | 10 427 | 0,3 % | 6 | 552 056 | 450 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Cosmetic Lab" | 1 975 736 | 11 157 | 0,6 % | 20 | 98 787 | 1 485 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "GMT" | 1 750 496 | 96 493 | 5,5 % | 19 | 92 131 | 911 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "B2Y" | 1 344 464 | -204 825 | -15,2 % | 30 | 44 815 | 1 194 (2026 Q3) |
| 85 | SIA Anima Production (šis uzņēmums) | 642 | 24 | 3,7 % | 1 | 642 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203241876 | LV58ZZZ40203241876 | SIA Anima Production | SIA | Anima Production | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-02-21 | NULL | Rīga, Zaļenieku iela 24 - 3 | 1058 | 113608976 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9529704 | 40203241876 | 2020-02-18 | 2020-02-20 15:33:00 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92737932 | 40203241876 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2020-02-21 | 2020-02-21 10:00:38 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1362487 | 31115754 | 40203241876 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-06-17 17:10:33.882 |
| 1875918 | 33429126 | 40203241876 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-16 20:01:50.63 |
| 2241354 | 35377124 | 40203241876 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-18 17:08:31.766 |
| 1232263 | 29432034 | 40203241876 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-02-21 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-06-17 17:01:19.992 |
| 1770384 | 32368678 | 40203241876 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-07-27 18:07:45.968 |
| 2018176 | 34382749 | 40203241876 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-14 19:01:39.774 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1232263 | 29432034 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -28 | 0 | -28 | NULL | 0 | -28 |
| 1362487 | 31115754 | 19827 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4490 | 15337 | 0 | 110 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 15227 | 50 | 15177 | NULL | 0 | 15177 |
| 1770384 | 32368678 | 13652 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3018 | 10634 | 0 | 114 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 10520 | 50 | 10470 | NULL | 0 | 10470 |
| 1875918 | 33429126 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 204 | -204 | 0 | 156 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -360 | 50 | -410 | NULL | 0 | -410 |
| 2018176 | 34382749 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2389 | -2389 | 0 | 115 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2518 | 50 | -2568 | NULL | 0 | -2568 |
| 2241354 | 35377124 | 642 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 432 | 210 | 164 | 0 | 0 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 24 | 0 | 24 | NULL | 0 | 24 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1232263 | 29432034 | 2972 | 0 | 0 | 0 | 2972 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2972 | NULL | 0 | 0 | 0 | 2972 | 2972 |
| 1362487 | 31115754 | 4018 | 0 | 0 | 0 | 4018 | 24900 | 800 | 0 | 25700 | 29718 | NULL | 1569 | 10000 | 0 | 18149 | 29718 |
| 1770384 | 32368678 | 10742 | 0 | 0 | 0 | 10742 | 25900 | 600 | 0 | 26500 | 37242 | NULL | 1623 | 7000 | 0 | 28619 | 37242 |
| 1875918 | 33429126 | 10628 | 0 | 0 | 0 | 10628 | 25900 | 400 | 0 | 26300 | 36928 | NULL | 1719 | 7000 | 0 | 28209 | 36928 |
| 2018176 | 34382749 | 5829 | 0 | 0 | 0 | 5829 | 25900 | 200 | 0 | 26100 | 31929 | NULL | 1788 | 4500 | 0 | 25641 | 31929 |
| 2241354 | 35377124 | 5928 | 0 | 0 | 0 | 5928 | 24900 | 200 | 0 | 25100 | 31028 | NULL | 863 | 4500 | 0 | 25665 | 31028 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203241876 | SIA Anima Production | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2042 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 40203241876 | SIA Anima Production | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2042 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 40203241876 | SIA Anima Production | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2042 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203241876 | SIA Anima Production | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Zaļenieku iela 24 - 3, Rīga, LV-1058.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 642 EUR, un peļņa bija 24 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 6,87 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 6,87.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,85, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Smaržu un ķermeņa kopšanas līdzekļu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Smaržu un ķermeņa kopšanas līdzekļu ražošana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026