SIA "GUNRAI-G" (reģ. Nr. 40203244868) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-03-27. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 14 797 EUR, zaudējumi 1 518 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,87 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203244868 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-03-27 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV75ZZZ40203244868 |
| Juridiskā adrese | Torņakalna iela 15, Rīga, LV-1004 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14 797 EUR | -1 518 EUR | 4 781 EUR | 1 |
| 2024 | 47 793 EUR | -279 EUR | 4 756 EUR | 2 |
| 2023 | 34 517 EUR | 3 877 EUR | 9 528 EUR | 3 |
| 2022 | 0 EUR | -186 EUR | 795 EUR | 0 |
| 2021 | 25 995 EUR | -42 EUR | 3 562 EUR | 1 |
| 2020 | 17 547 EUR | 718 EUR | 3 278 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2.69 | 0.61 | 0.42 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.65 | 0.57 | 0.42 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.77 | 0.63 | 0.42 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.50 | 0.52 | 0.43 | 1 |
| 2024 | 5.54 | 2.39 | 3.14 | 2 |
| 2023 | 2.85 | 1.25 | 1.54 | 1 |
| 2022 | 2.30 | 0.01 | 0.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 14 797 EUR | 47 793 EUR | 34 517 EUR | 0 EUR | 25 995 EUR |
| Bruto peļņa | 8 012 EUR | 9 738 EUR | 12 705 EUR | 0 EUR | 449 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1 518 EUR | -279 EUR | 3 877 EUR | -136 EUR | -42 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -1 518 EUR | -279 EUR | 3 877 EUR | -186 EUR | -42 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 4 781 EUR | 4 756 EUR | 9 528 EUR | 795 EUR | 3 562 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 4 781 EUR | 4 756 EUR | 9 528 EUR | 795 EUR | 3 562 EUR |
| Pašu kapitāls | 2 222 EUR | 4 103 EUR | 4 382 EUR | 505 EUR | 691 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 559 EUR | 653 EUR | 5 146 EUR | 290 EUR | 2 871 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,87 | 7,28 | 1,85 | 2,74 | 1,24 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,87 | 7,28 | 1,85 | 2,74 | 1,24 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-10,26 % | -0,58 % | 11,23 % | — | -0,16 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-31,75 % | -5,87 % | 40,69 % | -23,40 % | -1,18 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-68,32 % | -6,80 % | 88,48 % | -36,83 % | -6,08 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,15 | 0,16 | 1,17 | 0,57 | 4,15 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,09 | 10,05 | 3,62 | 0,00 | 7,30 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-68,32 % | -6,80 % | 88,48 % | -26,93 % | -6,08 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,19 | 13,83 | 5,96 | 1,19 | 7,65 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "GUNRAI-G" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DOKUMEDS" | 16 015 312 | 2 062 461 | 12,9 % | 27 | 593 160 | 3 589 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" | 15 187 585 | 25 427 | 0,2 % | 394 | 38 547 | 1 513 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Imarketing Group" | 14 777 147 | 170 613 | 1,2 % | 9 | 1 641 905 | 3 451 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Innovative Travel Solutions" | 11 733 583 | 851 599 | 7,3 % | 150 | 78 224 | 3 480 (2026 Q3) |
| 5 | Valsts SIA "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs" | 10 878 844 | 71 517 | 0,7 % | 266 | 40 898 | 1 953 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "FN-SERVISS" | 7 795 825 | 271 895 | 3,5 % | 143 | 54 516 | 1 923 (2026 Q3) |
| 7 | SIA ATVASES RK | 7 466 453 | 829 091 | 11,1 % | 16 | 466 653 | 1 898 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Merck Sharp & Dohme Latvija" | 4 274 745 | 232 576 | 5,4 % | 26 | 164 413 | 4 807 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Perkone & Partners" | 2 883 900 | 794 100 | 27,5 % | 2 | 1 441 950 | *** |
| 10 | SIA Linco Energy | 2 876 957 | 303 824 | 10,6 % | 1 | 2 876 957 | *** |
| 512 | SIA "GUNRAI-G" (šis uzņēmums) | 14 797 | -1 518 | -10,3 % | 1 | 14 797 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203244868 | LV75ZZZ40203244868 | SIA "GUNRAI-G" | SIA | GUNRAI-G | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-03-27 | NULL | Rīga, Torņakalna iela 15 | 1004 | 102008421 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9622170 | 40203244868 | 2020-01-09 | 2020-03-27 09:26:29 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92743249 | 40203244868 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 15 | EUR | 2020-03-27 | 2020-03-27 09:10:55 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1729619 | 32471262 | 40203244868 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-05-26 22:00:39.728 |
| 2044331 | 34471432 | 40203244868 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-05-31 19:01:56.12 |
| 2342650 | 35430922 | 40203244868 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-06-15 18:02:05.782 |
| 1183326 | 28991097 | 40203244868 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-03-27 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-03-23 10:00:25.159 |
| 1386392 | 31287160 | 40203244868 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-07-23 17:10:58.62 |
| 1867766 | 33399723 | 40203244868 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-05-09 19:04:29.324 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1183326 | 28991097 | 17547 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16602 | 945 | 18 | 209 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 718 | 0 | 718 | NULL | 0 | 718 |
| 1386392 | 31287160 | 25995 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 25546 | 449 | 0 | 489 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -42 | 0 | -42 | NULL | 0 | -42 |
| 1729619 | 32471262 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 136 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -136 | 50 | -186 | NULL | 0 | -186 |
| 1867766 | 33399723 | 34517 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 21812 | 12705 | 7715 | 1076 | 9 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3877 | 0 | 3877 | NULL | 0 | 3877 |
| 2044331 | 34471432 | 47793 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 38055 | 9738 | 8959 | 1412 | 354 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -279 | 0 | -279 | NULL | 0 | -279 |
| 2342650 | 35430922 | 14797 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6785 | 8012 | 7991 | 1539 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1518 | 0 | -1518 | NULL | 0 | -1518 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1183326 | 28991097 | 2951 | 0 | 327 | 0 | 3278 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3278 | NULL | 2545 | 0 | 0 | 733 | 3278 |
| 1386392 | 31287160 | 675 | 0 | 2887 | 0 | 3562 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3562 | NULL | 2871 | 0 | 0 | 691 | 3562 |
| 1729619 | 32471262 | 792 | 0 | 3 | 0 | 795 | 0 | 0 | 0 | 0 | 795 | NULL | 290 | 0 | 0 | 505 | 795 |
| 1867766 | 33399723 | 9101 | 0 | 424 | 3 | 9528 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9528 | NULL | 5146 | 0 | 0 | 4382 | 9528 |
| 2044331 | 34471432 | 4705 | 0 | 51 | 0 | 4756 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4756 | NULL | 653 | 0 | 0 | 4103 | 4756 |
| 2342650 | 35430922 | 4158 | 0 | 623 | 0 | 4781 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4781 | NULL | 2559 | 0 | 0 | 2222 | 4781 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203244868 | SIA "GUNRAI-G" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7499 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 5.54 | 2.39 | 3.14 | 2 |
| 40203244868 | SIA "GUNRAI-G" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7490 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 2.85 | 1.25 | 1.54 | 1 |
| 40203244868 | SIA "GUNRAI-G" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7490 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 2.30 | 0.01 | 0.00 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203244868 | SIA "GUNRAI-G" | ir | 17.09.2025 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203244868 | SIA "GUNRAI-G" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Torņakalna iela 15, Rīga, LV-1004.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 14 797 EUR, un zaudējumi bija 1 518 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,87 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,87.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,19, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 5 540 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 390 EUR un VSAOI 3 140 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026