SIA "Kema-serviss" (reģ. Nr. 40203246464) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-05-08. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 3 392 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,00 (2022). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Mājsaimniecības ierīču un mājas un dārza aprīkojuma remonts un apkope
| Reģistrācijas Nr. | 40203246464 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-05-08 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV51ZZZ40203246464 |
| Juridiskā adrese | Kraujas iela 2, Saurieši, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2118 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 EUR | -3 392 EUR | 892 EUR | 1 |
| 2022 | 2 578 EUR | -2 053 EUR | 897 EUR | 1 |
| 2021 | 2 050 EUR | -1 793 EUR | 892 EUR | 1 |
| 2020 | 1 295 EUR | 911 EUR | 912 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.91 | 0.0 | 0.91 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.47 | 0.0 | 0.47 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.86 | 0.00 | 0.86 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.70 | 0.00 | 0.70 | 1 |
| 2024 | 2.26 | 0.26 | 2.00 | 1 |
| 2023 | 2.54 | 0.00 | 2.53 | 1 |
| 2022 | 2.35 | 0.14 | 2.20 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 2 578 EUR | 2 050 EUR | 1 295 EUR |
| Bruto peļņa | — | -2 053 EUR | -1 493 EUR | 956 EUR |
| Personāla izmaksas | 2 500 EUR | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3 392 EUR | -2 053 EUR | -1 793 EUR | 911 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -3 392 EUR | -2 053 EUR | -1 793 EUR | 911 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 892 EUR | 897 EUR | 892 EUR | 912 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 EUR | 7 EUR | 2 EUR | 22 EUR |
| Pašu kapitāls | -3 391 EUR | -2 933 EUR | -881 EUR | 912 EUR |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR | 3 830 EUR | 1 773 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 4 283 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
— | 0,00 | 0,00 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
— | 0,00 | 0,00 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | -79,64 % | -87,46 % | 70,35 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-380,27 % | -228,87 % | -201,01 % | 99,89 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
100,03 % | 70,00 % | 203,52 % | 99,89 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,26 | -1,31 | -2,01 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 2,87 | 2,30 | 1,42 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-380,27 % | 70,00 % | 203,52 % | 99,89 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-15,37 | -10,39 | -6,42 | 5,39 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Kema-serviss" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | "RABL" SIA | 403 760 | -4 918 | -1,2 % | 6 | 67 293 | 831 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Dārza tehnikas serviss" | 258 814 | 14 689 | 5,7 % | 6 | 43 136 | 1 630 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Arās" | 226 416 | 201 | 0,1 % | 3 | 75 472 | 691 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "DD TEHNIKA" | 190 352 | 20 210 | 10,6 % | 2 | 95 176 | *** |
| 5 | SIA "Kaimiņš" | 133 969 | 400 | 0,3 % | 2 | 66 985 | *** |
| 6 | SIA "Jobbi" | 109 137 | 2 679 | 2,5 % | 1 | 109 137 | *** |
| 7 | SIA "Zimmeri" | 107 098 | 15 111 | 14,1 % | 2 | 53 549 | *** |
| 8 | SIA "AIRA B" | 100 631 | 904 | 0,9 % | 3 | 33 544 | 750 (2026 Q3) |
| 9 | SIA GEITI | 95 614 | 3 478 | 3,6 % | 1 | 95 614 | *** |
| 10 | SIA "EK Loģistika" | 71 235 | 7 597 | 10,7 % | 4 | 17 809 | 1 056 (2026 Q3) |
| 48 | SIA "Kema-serviss" (šis uzņēmums) | 0 | -3 392 | — | 1 | — | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203246464 | LV51ZZZ40203246464 | SIA "Kema-serviss" | SIA | Kema-serviss | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-05-08 | NULL | Ropažu nov., Stopiņu pag., Saurieši, Kraujas iela 2 | 2118 | 105828182 | 100016784 | 0 | 0809600 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9699712 | 40203246464 | 2020-04-30 | 2020-05-07 11:33:13 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92746705 | 40203246464 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2020-05-08 | 2020-05-08 14:02:39 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1427872 | 31572807 | 40203246464 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-09-19 17:09:48.247 |
| 1942580 | 33797234 | 40203246464 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-09-25 19:00:04.514 |
| 1283430 | 29707602 | 40203246464 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-05-08 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-08-11 12:01:46.982 |
| 2079779 | 34609352 | 40203246464 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-07-07 19:01:38.614 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1283430 | 29707602 | 1295 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 339 | 956 | 0 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 911 | 0 | 911 | NULL | 0 | 911 |
| 1427872 | 31572807 | 2050 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3543 | -1493 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1793 | 0 | -1793 | NULL | 0 | -1793 |
| 1942580 | 33797234 | 2578 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4631 | -2053 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2053 | 0 | -2053 | NULL | 0 | -2053 |
| 2079779 | 34609352 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2500 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 892 | 0 | NULL | NULL | -3392 | 0 | -3392 | NULL | 0 | -3392 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1283430 | 29707602 | 1 | 0 | 21 | 0 | 22 | 0 | 890 | 0 | 890 | 912 | NULL | 0 | 0 | 0 | 912 | 912 |
| 1427872 | 31572807 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 890 | 0 | 890 | 892 | NULL | 1773 | 0 | 0 | -881 | 892 |
| 1942580 | 33797234 | 2 | 0 | 5 | 0 | 7 | 0 | 890 | 0 | 890 | 897 | NULL | 3830 | 0 | 0 | -2933 | 897 |
| 2079779 | 34609352 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 890 | 0 | 890 | 892 | NULL | 0 | 4283 | 0 | -3391 | 892 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1942580 | 33797234 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203246464 | SIA "Kema-serviss" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9522 | 044420 | Stopiņu pag. | 2.26 | 0.26 | 2.00 | 1 |
| 40203246464 | SIA "Kema-serviss" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9522 | 044420 | Stopiņu pag. | 2.54 | 0.00 | 2.53 | 1 |
| 40203246464 | SIA "Kema-serviss" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9522 | 044420 | Stopiņu pag. | 2.35 | 0.14 | 2.20 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203246464 | SIA "Kema-serviss" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Kraujas iela 2, Saurieši, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2118.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 3 392 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2022. gadā bija 0,00 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,00.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija -15,37, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 260 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 260 EUR un VSAOI 2 000 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mājsaimniecības ierīču un mājas un dārza aprīkojuma remonts un apkope.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mājsaimniecības ierīču un mājas un dārza aprīkojuma remonts un apkope · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026