SIA "Venteto" (reģ. Nr. 40203248253) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-06-04. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 34 047 EUR, zaudējumi 3 690 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,30 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: C.
Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203248253 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-06-04 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV54ZZZ40203248253 |
| Juridiskā adrese | Edinburgas prospekts 13, Jūrmala, LV-2015 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 34 047 EUR | -3 690 EUR | 3 563 EUR | 1 |
| 2023 | 41 252 EUR | -7 834 EUR | 4 670 EUR | 2 |
| 2022 | 45 939 EUR | -11 308 EUR | 13 502 EUR | 2 |
| 2021 | 32 092 EUR | 15 758 EUR | 20 146 EUR | 1 |
| 2020 | 3 378 EUR | 2 371 EUR | 2 472 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.94 | 0.09 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 5.97 | 2.02 | 0.48 | 0 |
| 2023 | 9.44 | 3.55 | 3.88 | 2 |
| 2022 | 11.20 | 3.90 | 6.88 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 34 047 EUR | 41 252 EUR | 45 939 EUR | 32 092 EUR | 3 378 EUR |
| Bruto peļņa | 32 822 EUR | 25 967 EUR | 27 332 EUR | 23 930 EUR | 2 888 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3 690 EUR | -7 834 EUR | -11 308 EUR | 15 758 EUR | 2 371 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -3 690 EUR | -7 834 EUR | -11 308 EUR | 15 758 EUR | 2 371 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 3 563 EUR | 4 670 EUR | 13 502 EUR | 20 146 EUR | 2 472 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 514 EUR | 2 850 EUR | 12 090 EUR | 17 589 EUR | 2 472 EUR |
| Pašu kapitāls | -4 702 EUR | -1 012 EUR | 6 822 EUR | 18 130 EUR | 2 372 EUR |
| Īstermiņa saistības | 8 265 EUR | 5 682 EUR | 6 680 EUR | 2 016 EUR | 100 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,30 | 0,50 | 1,81 | 8,72 | 24,72 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,30 | 0,50 | 1,81 | 8,71 | 24,72 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-10,84 % | -18,99 % | -24,62 % | 49,10 % | 70,19 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-103,56 % | -167,75 % | -83,75 % | 78,22 % | 95,91 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
78,48 % | 774,11 % | -165,76 % | 86,92 % | 99,96 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,76 | -5,61 | 0,98 | 0,11 | 0,04 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
9,56 | 8,83 | 3,40 | 1,59 | 1,37 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
78,48 % | 774,11 % | -165,76 % | 86,92 % | 99,96 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,80 | 2,91 | 1,94 | 9,11 | 15,81 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Venteto" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "J.L.Invest" | 50 119 498 | 1 282 716 | 2,6 % | 6 | 8 353 250 | 1 447 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Plesko Real Estate" | 46 277 349 | 12 146 545 | 26,2 % | 0 | — | — |
| 3 | "RIGABURGER" SIA | 32 287 926 | 1 954 988 | 6,1 % | 18 | 1 793 774 | 2 902 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas nami" | 28 420 602 | 94 349 | 0,3 % | 518 | 54 866 | 1 488 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "M257" | 25 736 015 | 27 131 381 | 105,4 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "DELTA PROPERTY" | 25 722 065 | 19 736 414 | 76,7 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "TAV Latvia" | 19 145 910 | 1 239 929 | 6,5 % | 8 | 2 393 239 | 3 527 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "MV HOTELS" | 17 876 737 | 2 733 779 | 15,3 % | 7 | 2 553 820 | 1 972 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE" | 16 215 270 | 13 026 995 | 80,3 % | 9 | 1 801 697 | 3 616 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "TN Promotion" | 15 141 570 | 252 570 | 1,7 % | 3 | 5 047 190 | 1 102 (2026 Q3) |
| 2833 | SIA Venteto (šis uzņēmums) | 34 047 | -3 690 | -10,8 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203248253 | LV54ZZZ40203248253 | SIA Venteto | SIA | Venteto | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-06-04 | NULL | Jūrmala, Edinburgas prospekts 13 | 2015 | 101714013 | 0 | 100003036 | 0130000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9755220 | 40203248253 | 2020-05-14 | 2020-05-22 10:50:49 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92750253 | 40203248253 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2020-06-04 | 2020-06-04 11:47:15 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1243844 | 29522523 | 40203248253 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-06-04 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-07-11 20:01:03.16 |
| 1399740 | 31335531 | 40203248253 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-07-29 22:33:47.916 |
| 1475995 | 32294584 | 40203248253 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-04-25 07:03:27.79 |
| 1824059 | 33211375 | 40203248253 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-03-14 19:07:50.845 |
| 1963069 | 34124354 | 40203248253 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-02-26 19:00:35.102 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1243844 | 29522523 | 3378 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 490 | 2888 | 0 | 517 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2371 | 0 | 2371 | NULL | 0 | 2371 |
| 1399740 | 31335531 | 32092 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8162 | 23930 | 0 | 1860 | 0 | 6312 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 15758 | 0 | 15758 | NULL | 0 | 15758 |
| 1475995 | 32294584 | 45939 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 18607 | 27332 | 38896 | 3779 | 4082 | 47 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -11308 | 0 | -11308 | NULL | 0 | -11308 |
| 1824059 | 33211375 | 41252 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 15285 | 25967 | 28497 | 6148 | 868 | 45 | 0 | 0 | 21 | 0 | 0 | NULL | NULL | -7834 | 0 | -7834 | NULL | 0 | -7834 |
| 1963069 | 34124354 | 34047 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1225 | 32822 | 31260 | 5287 | 40 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3690 | 0 | -3690 | NULL | 0 | -3690 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1243844 | 29522523 | 2472 | 0 | 0 | 0 | 2472 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2472 | NULL | 100 | 0 | 0 | 2372 | 2472 |
| 1399740 | 31335531 | 12135 | 0 | 5421 | 33 | 17589 | 0 | 2557 | 0 | 2557 | 20146 | NULL | 2016 | 0 | 0 | 18130 | 20146 |
| 1475995 | 32294584 | 7150 | 0 | 4940 | 0 | 12090 | 0 | 1412 | 0 | 1412 | 13502 | NULL | 6680 | 0 | 0 | 6822 | 13502 |
| 1824059 | 33211375 | 1564 | 0 | 1286 | 0 | 2850 | 0 | 1820 | 0 | 1820 | 4670 | NULL | 5682 | 0 | 0 | -1012 | 4670 |
| 1963069 | 34124354 | 173 | 0 | 2341 | 0 | 2514 | 0 | 1049 | 0 | 1049 | 3563 | NULL | 8265 | 0 | 0 | -4702 | 3563 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203248253 | SIA Venteto | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 004000 | Jūrmala | 5.97 | 2.02 | 0.48 | 0 |
| 40203248253 | SIA Venteto | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 004000 | Jūrmala | 9.44 | 3.55 | 3.88 | 2 |
| 40203248253 | SIA Venteto | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 004000 | Jūrmala | 11.20 | 3.90 | 6.88 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203248253 | SIA Venteto | nav | 10.01.2023 | nav | nav | 24.06.2026 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203248253 | SIA Venteto | C | Pārkāpumi saistību izpildē | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Edinburgas prospekts 13, Jūrmala, LV-2015.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 34 047 EUR, un zaudējumi bija 3 690 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 0,30 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,30.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 3,80, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 5 970 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 020 EUR un VSAOI 480 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana · Jūrmala — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026