SIA "Lendiscore" (reģ. Nr. 40203251925) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-07-28. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 15 971 584 EUR, peļņa 360 479 EUR, darbinieku skaits: 15. Kopējais likviditātes koeficients: 1,21 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Piedziņas aģentūru un kredītbiroju pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203251925 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-07-28 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV44ZZZ40203251925 |
| Juridiskā adrese | Krišjāņa Barona iela 15 - 40, Rīga, LV-1011 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-01
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 15 971 584 EUR | 360 479 EUR | 5 131 352 EUR | 15 |
| 2023 | 37 097 325 EUR | 539 510 EUR | 8 495 570 EUR | 16 |
| 2022 | 23 206 941 EUR | 10 809 041 EUR | 19 724 377 EUR | 15 |
| 2021 | 15 576 891 EUR | 8 824 102 EUR | 10 368 377 EUR | 15 |
| 2020 | 2 718 278 EUR | 1 874 694 EUR | 2 459 724 EUR | 18 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 105.77 | 36.66 | 63.93 | 13 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 128.93 | 44.52 | 77.46 | 16 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 132.17 | 44.32 | 77.41 | 16 |
| 2024 | 534.91 | 162.74 | 284.38 | 15 |
| 2023 | 1 775.50 | 172.50 | 299.99 | 16 |
| 2022 | 1 707.45 | 143.12 | 247.68 | 15 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 4 808.54 | ~ 3 346.46 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 4 733.79 | ~ 3 296.62 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 4 730.74 | ~ 3 284.39 |
| 2024 | 4 634.46 | ~ 3 243.85 |
| 2023 | 4 583.30 | ~ 3 208.59 |
| 2022 | 4 036.37 | ~ 2 831.68 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (284.38 * 1000) / 0.3409 ) / 15 / 12 = 4 634.46 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 4 634.46 * 0.105 = 486.62 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 0.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 21.79%): (4 634.46 - 486.62 - 0.00) * 0.2179 ≈ 903.99 EUR
4. Neto alga: 4 634.46 - 486.62 - 903.99 = ~ 3 243.85 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 15 971 584 EUR | 37 097 325 EUR | 23 206 941 EUR | 15 576 891 EUR | 2 718 278 EUR |
| Bruto peļņa | 14 105 328 EUR | 30 929 876 EUR | 18 696 025 EUR | 12 059 626 EUR | 1 959 549 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 13 510 632 EUR | 30 009 505 EUR | 18 305 879 EUR | 11 624 102 EUR | 1 875 077 EUR |
| UIN nodoklis | 115 573 EUR | 1 104 464 EUR | 1 396 838 EUR | 720 000 EUR | 383 EUR |
| Tīrā peļņa | 360 479 EUR | 539 510 EUR | 10 809 041 EUR | 8 824 102 EUR | 1 874 694 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 5 131 352 EUR | 8 495 570 EUR | 19 724 377 EUR | 10 368 377 EUR | 2 459 724 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 5 127 571 EUR | 8 472 411 EUR | 7 896 893 EUR | 3 470 726 EUR | 2 432 922 EUR |
| Pašu kapitāls | 902 789 EUR | 904 602 EUR | 612 656 EUR | 398 752 EUR | 77 788 EUR |
| Īstermiņa saistības | 4 228 563 EUR | 7 590 968 EUR | 19 111 721 EUR | 9 969 625 EUR | 2 381 936 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,21 | 1,12 | 0,41 | 0,35 | 1,02 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,21 | 1,12 | 0,41 | 0,35 | 1,02 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
2,26 % | 1,45 % | 46,58 % | 56,65 % | 68,97 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
7,03 % | 6,35 % | 54,80 % | 85,11 % | 76,22 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
39,93 % | 59,64 % | 1 764,29 % | 2 212,93 % | 2 410,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
4,68 | 8,39 | 31,19 | 25,00 | 30,62 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | — | 1 453 013,75 | 1 090,53 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,11 | 4,37 | 1,18 | 1,50 | 1,11 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
1 496,54 % | 3 317,43 % | 2 987,95 % | 2 915,12 % | 2 412,71 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
11,65 | 15,55 | 3,69 | 4,58 | 3,53 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Lendiscore" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Lendiscore" (šis uzņēmums) | 15 971 584 | 360 479 | 2,3 % | 13 | 1 228 583 | 4 809 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "B2 Impact" | 9 882 839 | 3 901 075 | 39,5 % | 59 | 167 506 | 3 329 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "GS Core" | 4 162 313 | 1 487 825 | 35,7 % | 27 | 154 160 | 3 001 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "JULIANUS INKASSO LATVIJA" | 3 933 391 | 1 388 728 | 35,3 % | 50 | 78 668 | 2 527 (2026 Q2) |
| 5 | Legal Balance, SIA | 2 957 979 | 1 379 218 | 46,6 % | 24 | 123 249 | 2 270 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "PAUS KONSULTS" | 1 176 992 | 158 093 | 13,4 % | 33 | 35 666 | 1 377 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "PROFESSIONAL PARTNER" | 1 010 877 | 94 886 | 9,4 % | 3 | 336 959 | 1 063 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "Konsultatīvā sabiedrība "Conventus"" | 991 734 | 11 479 | 1,2 % | 25 | 39 669 | 1 133 (2026 Q2) |
| 9 | AS "CREFO Birojs" | 984 627 | 279 791 | 28,4 % | 9 | 109 403 | 1 546 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "IGK Credit Management" | 573 494 | 134 896 | 23,5 % | 17 | 33 735 | 1 180 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203251925 | LV44ZZZ40203251925 | SIA "Lendiscore" | SIA | Lendiscore | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-07-28 | NULL | Rīga, Krišjāņa Barona iela 15 - 40 | 1011 | 118306856 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9890532 | 40203251925 | 2020-07-21 | 2020-07-28 11:11:53 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92963187 | 40203251925 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10000 | EUR | 2025-10-30 | 2025-10-30 11:33:13 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1228077 | 29376064 | 40203251925 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-07-28 | 2020-12-31 | 18 | ONES | EUR | 2021-06-04 15:03:34.102 |
| 1436422 | 31986104 | 40203251925 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 15 | ONES | EUR | 2023-01-04 17:01:40.795 |
| 1934637 | 33661604 | 40203251925 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 15 | ONES | EUR | 2024-07-18 19:00:00.715 |
| 2106576 | 35056316 | 40203251925 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 16 | ONES | EUR | 2026-02-02 21:00:01.897 |
| 2347198 | 35574284 | 40203251925 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 15 | ONES | EUR | 2026-07-07 17:00:47.086 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1228077 | 29376064 | 2718278 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 758729 | 1959549 | 0 | 62979 | 0 | 19772 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1721 | NULL | NULL | 1875077 | 383 | 1874694 | NULL | 0 | 1874694 |
| 1436422 | 31986104 | 15576891 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3517265 | 12059626 | 0 | 325037 | 0 | 348577 | 0 | 0 | 238098 | 0 | 8 | NULL | NULL | 11624102 | 720000 | 10904102 | NULL | 2080000 | 8824102 |
| 1934637 | 33661604 | 23206941 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4510916 | 18696025 | 0 | 245917 | 1609 | 1072387 | 0 | 0 | 926549 | 0 | 0 | NULL | NULL | 18305879 | 1396838 | 16909041 | NULL | 6100000 | 10809041 |
| 2106576 | 35056316 | 37097325 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6167449 | 30929876 | 0 | 296915 | 582 | 785025 | 0 | 0 | 160987 | 0 | 0 | NULL | NULL | 30009505 | 1104464 | 28905041 | NULL | 28365531 | 539510 |
| 2347198 | 35574284 | 15971584 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1866256 | 14105328 | 0 | 437308 | 1140 | 164288 | 0 | 0 | 5760 | 0 | 0 | NULL | NULL | 13510632 | 115573 | 13395059 | NULL | 13034580 | 360479 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1228077 | 29376064 | 790362 | 0 | 1642560 | 0 | 2432922 | 0 | 26802 | 0 | 26802 | 2459724 | NULL | 2381936 | 0 | 0 | 77788 | 2459724 |
| 1436422 | 31986104 | 454701 | 0 | 3016025 | 0 | 3470726 | 6820000 | 22339 | 55312 | 6897651 | 10368377 | NULL | 9969625 | 0 | 0 | 398752 | 10368377 |
| 1934637 | 33661604 | 877871 | 0 | 7019022 | 0 | 7896893 | 11780000 | 10326 | 37158 | 11827484 | 19724377 | NULL | 19111721 | 0 | 0 | 612656 | 19724377 |
| 2106576 | 35056316 | 969106 | 0 | 7503305 | 0 | 8472411 | 0 | 4155 | 19004 | 23159 | 8495570 | NULL | 7590968 | 0 | 0 | 904602 | 8495570 |
| 2347198 | 35574284 | 357965 | 0 | 4769606 | 0 | 5127571 | 0 | 2931 | 850 | 3781 | 5131352 | NULL | 4228563 | 0 | 0 | 902789 | 5131352 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1436422 | 31986104 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11624102 | 11396193 | 10010362 | 0 | -720383 | NULL | 9289979 | 0 | 0 | -60180 | 0 | -6820000 | 0 | 134548 | 0 | -6745632 | 0 | 0 | 0 | -8 | 0 | -2880000 | -2880008 | 0 | -335661 | 790362 | 454701 |
| 1934637 | 33661604 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 18305879 | 17399939 | 13433209 | 0 | -1279153 | NULL | 12154056 | 0 | 0 | 847 | 0 | -6980000 | 2020000 | 1037961 | 0 | -3921192 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -7809694 | -7809694 | 0 | 423170 | 454701 | 877871 |
| 2106576 | 35056316 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 30009505 | 1509053 | -10495983 | 0 | -1104464 | NULL | -11600447 | 0 | 0 | -1741 | 0 | 0 | 11780000 | 160987 | 0 | 11939246 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -247564 | -247564 | 0 | 91235 | 877871 | 969106 |
| 2347198 | 35574284 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13510632 | 596472 | -127808 | 0 | -20000 | NULL | -147808 | 0 | 0 | -1041 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1041 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -462292 | -462292 | 0 | -611141 | 969106 | 357965 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203251925 | SIA "Lendiscore" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8291 | 010091 | Centra rajons | 534.91 | 162.74 | 284.38 | 15 |
| 40203251925 | SIA "Lendiscore" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8291 | 010091 | Centra rajons | 1 775.50 | 172.50 | 299.99 | 16 |
| 40203251925 | SIA "Lendiscore" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8291 | 010091 | Centra rajons | 1 707.45 | 143.12 | 247.68 | 15 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203251925 | SIA "Lendiscore" | ir | 09.11.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203251925 | SIA "Lendiscore" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Krišjāņa Barona iela 15 - 40, Rīga, LV-1011.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 15 971 584 EUR, un peļņa bija 360 479 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 15 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 1,21 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,21.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 11,65, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 4 634.46 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 3 243.85 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 534 910 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 162 740 EUR un VSAOI 284 380 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Piedziņas aģentūru un kredītbiroju pakalpojumi.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026