SIA "RANČO GOBAS" (reģ. Nr. 40203253729) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-08-18. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 71 527 EUR, zaudējumi 7 615 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 0,72 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Izmitināšana viesnīcās un līdzīgās apmešanās vietās
| Reģistrācijas Nr. | 40203253729 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-08-18 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV30ZZZ40203253729 |
| Juridiskā adrese | "Gobas", Ģibuļu pag., Talsu nov., LV-3297 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 71 527 EUR | -7 615 EUR | 23 736 EUR | 3 |
| 2024 | 75 125 EUR | -1 655 EUR | 19 470 EUR | 2 |
| 2023 | 61 572 EUR | 8 812 EUR | 19 009 EUR | 2 |
| 2022 | 30 056 EUR | -296 EUR | 4 240 EUR | 2 |
| 2021 | 47 936 EUR | 849 EUR | 15 551 EUR | 2 |
| 2020 | 10 871 EUR | -107 EUR | 3 840 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 4.84 | -0.06 | 1.6 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2.88 | 0.0 | 1.6 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 3.16 | 0.12 | 2.35 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3.27 | 0.07 | 1.58 | 2 |
| 2024 | 10.90 | 0.47 | 5.67 | 2 |
| 2023 | 9.91 | 0.20 | 4.17 | 2 |
| 2022 | 2.64 | 0.00 | 2.05 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 765.95 | ~ 650.96 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 71 527 EUR | 75 125 EUR | 61 572 EUR | 30 056 EUR | 47 936 EUR |
| Bruto peļņa | 23 344 EUR | 27 430 EUR | 29 533 EUR | 11 519 EUR | 22 371 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -7 615 EUR | -1 655 EUR | 8 812 EUR | -296 EUR | 849 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -7 615 EUR | -1 655 EUR | 8 812 EUR | -296 EUR | 849 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 23 736 EUR | 19 470 EUR | 19 009 EUR | 4 240 EUR | 15 551 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 15 098 EUR | 18 370 EUR | 17 909 EUR | 4 240 EUR | 4 151 EUR |
| Pašu kapitāls | 2 788 EUR | 10 403 EUR | 12 058 EUR | 3 246 EUR | 3 542 EUR |
| Īstermiņa saistības | 20 948 EUR | 9 067 EUR | 6 951 EUR | 994 EUR | 12 009 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,72 | 2,03 | 2,58 | 4,27 | 0,35 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,14 | 0,15 | 0,82 | 4,27 | 0,35 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-10,65 % | -2,20 % | 14,31 % | -0,98 % | 1,77 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-32,08 % | -8,50 % | 46,36 % | -6,98 % | 5,46 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-273,13 % | -15,91 % | 73,08 % | -9,12 % | 23,97 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
7,51 | 0,87 | 0,58 | 0,31 | 3,39 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,01 | 3,86 | 3,24 | 7,09 | 3,08 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-273,13 % | -15,91 % | 73,08 % | -9,12 % | 23,97 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,99 | 4,86 | 6,35 | 9,43 | 3,20 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "RANČO GOBAS" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA Viesnīca Latvija | 27 454 665 | 5 328 015 | 19,4 % | 249 | 110 260 | 1 709 (2026 Q3) |
| 2 | Mogotel MV SIA | 20 015 995 | 58 233 | 0,3 % | 294 | 68 082 | 1 221 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "SEMARAH HOTEL MANAGEMENT" | 17 513 886 | 445 534 | 2,5 % | 325 | 53 889 | 1 658 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "BBH Investments" | 14 400 847 | 869 800 | 6,0 % | 323 | 44 585 | 1 475 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MIRA-G" | 10 616 751 | 1 348 785 | 12,7 % | 139 | 76 380 | 1 749 (2026 Q3) |
| 6 | Mogotel Latvia SIA | 9 284 796 | 12 411 | 0,1 % | 156 | 59 518 | 1 253 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "HOTEL JŪRMALA SPA" | 9 045 805 | 288 681 | 3,2 % | 141 | 64 155 | 1 528 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "AK TRANSGROUP" | 7 445 812 | 1 578 924 | 21,2 % | 85 | 87 598 | 1 371 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "ELIZABETES CENTRS" | 7 280 828 | 1 030 752 | 14,2 % | 47 | 154 911 | 1 539 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "LEGENDHOTELS LATVIJA" | 7 233 144 | 380 557 | 5,3 % | 98 | 73 808 | 1 628 (2026 Q3) |
| 217 | SIA "RANČO GOBAS" (šis uzņēmums) | 71 527 | -7 615 | -10,6 % | 2 | 35 764 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203253729 | LV30ZZZ40203253729 | SIA "RANČO GOBAS" | SIA | RANČO GOBAS | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-08-18 | NULL | Talsu nov., Ģibuļu pag., "Gobas" | 3297 | 102935215 | 100016253 | 0 | 0880254 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9947475 | 40203253729 | 2020-07-22 | 2020-08-18 10:01:23 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92813564 | 40203253729 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-07-21 | 2021-07-21 12:42:21 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1315163 | 30636004 | 40203253729 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-03-10 20:02:14.586 |
| 1828723 | 33237091 | 40203253729 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-03-22 21:01:04.927 |
| 1168172 | 28817356 | 40203253729 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-08-18 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-02-17 15:05:39.278 |
| 1460209 | 32229505 | 40203253729 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-03-24 17:10:45.56 |
| 1978859 | 34233614 | 40203253729 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-04-04 21:01:22.981 |
| 2266312 | 35414820 | 40203253729 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-05-25 23:01:33.661 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1168172 | 28817356 | 10871 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5537 | 5334 | 0 | 3810 | 0 | 1631 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -107 | 0 | -107 | NULL | 0 | -107 |
| 1315163 | 30636004 | 47936 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 25565 | 22371 | 0 | 14639 | 0 | 6883 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 849 | 0 | 849 | NULL | 0 | 849 |
| 1460209 | 32229505 | 30056 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 18537 | 11519 | 0 | 14875 | 3060 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -296 | 0 | -296 | NULL | 0 | -296 |
| 1828723 | 33237091 | 61572 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 32039 | 29533 | 5479 | 15536 | 435 | 141 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8812 | 0 | 8812 | NULL | 0 | 8812 |
| 1978859 | 34233614 | 75125 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 47695 | 27430 | 7431 | 22003 | 403 | 54 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1655 | 0 | -1655 | NULL | 0 | -1655 |
| 2266312 | 35414820 | 71527 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 48183 | 23344 | 9779 | 21468 | 380 | 92 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -7615 | 0 | -7615 | NULL | 0 | -7615 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1168172 | 28817356 | 3840 | 0 | 0 | 0 | 3840 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3840 | NULL | 1287 | 0 | 0 | 2553 | 3840 |
| 1315163 | 30636004 | 3578 | 0 | 573 | 0 | 4151 | 0 | 11400 | 0 | 11400 | 15551 | NULL | 12009 | 0 | 0 | 3542 | 15551 |
| 1460209 | 32229505 | 4162 | 0 | 78 | 0 | 4240 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4240 | NULL | 994 | 0 | 0 | 3246 | 4240 |
| 1828723 | 33237091 | 5706 | 0 | 0 | 12203 | 17909 | 0 | 1100 | 0 | 1100 | 19009 | NULL | 6951 | 0 | 0 | 12058 | 19009 |
| 1978859 | 34233614 | 1313 | 0 | 81 | 16976 | 18370 | 0 | 1100 | 0 | 1100 | 19470 | NULL | 9067 | 0 | 0 | 10403 | 19470 |
| 2266312 | 35414820 | 2062 | 0 | 913 | 12123 | 15098 | 0 | 8638 | 0 | 8638 | 23736 | NULL | 20948 | 0 | 0 | 2788 | 23736 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203253729 | SIA "RANČO GOBAS" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5510 | 051440 | Ģibuļu pag. | 10.90 | 0.47 | 5.67 | 2 |
| 40203253729 | SIA "RANČO GOBAS" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5510 | 051440 | Ģibuļu pag. | 9.91 | 0.20 | 4.17 | 2 |
| 40203253729 | SIA "RANČO GOBAS" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5510 | 051440 | Ģibuļu pag. | 2.64 | 0.00 | 2.05 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203253729 | SIA "RANČO GOBAS" | ir | 23.07.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203253729 | SIA "RANČO GOBAS" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Gobas", Ģibuļu pag., Talsu nov., LV-3297.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 71 527 EUR, un zaudējumi bija 7 615 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,72 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,14.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,99, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 10 900 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 470 EUR un VSAOI 5 670 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Izmitināšana viesnīcās un līdzīgās apmešanās vietās.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Izmitināšana viesnīcās un līdzīgās apmešanās vietās · Talsu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026