SIA "Roof brothers" (reģ. Nr. 40203256532) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-09-02. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 978 863 EUR, peļņa 168 320 EUR, darbinieku skaits: 18. Kopējais likviditātes koeficients: 1,39 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Jumiķu darbi
| Reģistrācijas Nr. | 40203256532 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-09-02 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV09ZZZ40203256532 |
| Juridiskā adrese | Jāņogu iela 12, Garupe, Carnikavas pag., Ādažu nov., LV-2163 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 978 863 EUR | 168 320 EUR | 522 623 EUR | 18 |
| 2024 | 706 895 EUR | 66 769 EUR | 240 182 EUR | 10 |
| 2023 | 514 851 EUR | 37 759 EUR | 143 270 EUR | 10 |
| 2022 | 576 159 EUR | 34 278 EUR | 123 155 EUR | 12 |
| 2021 | 389 198 EUR | 31 779 EUR | 87 855 EUR | 18 |
| 2020 | 6 250 EUR | -3 444 EUR | 5 589 EUR | 7 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 11.04 | 10.22 | 29.79 | 22 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 21.24 | 10.8 | 29.47 | 24 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 24.77 | 8.92 | 22.23 | 20 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 18.39 | 8.82 | 22.06 | 18 |
| 2024 | 16.12 | 12.81 | 43.58 | 13 |
| 2023 | 14.29 | 8.40 | 31.88 | 11 |
| 2022 | 42.36 | 16.39 | 54.94 | 17 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 324.04 | ~ 1 023.08 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 200.66 | ~ 940.82 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 086.83 | ~ 864.92 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 198.35 | ~ 929.08 |
| 2024 | 819.47 | ~ 662.17 |
| 2023 | 708.46 | ~ 591.22 |
| 2022 | 790.01 | ~ 606.64 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (43.58 * 1000) / 0.3409 ) / 13 / 12 = 819.47 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 819.47 * 0.105 = 86.04 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 377.12 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (819.47 - 86.04 - 377.12) * 0.2 ≈ 71.26 EUR
4. Neto alga: 819.47 - 86.04 - 71.26 = ~ 662.17 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 978 863 EUR | 706 895 EUR | 514 851 EUR | 576 159 EUR | 389 198 EUR |
| Bruto peļņa | 225 396 EUR | 102 262 EUR | 79 847 EUR | 58 267 EUR | 44 623 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 168 320 EUR | 66 769 EUR | 37 759 EUR | 34 278 EUR | 31 779 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 168 320 EUR | 66 769 EUR | 37 759 EUR | 34 278 EUR | 31 779 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 522 623 EUR | 240 182 EUR | 143 270 EUR | 123 155 EUR | 87 855 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 175 776 EUR | 205 689 EUR | 102 068 EUR | 111 673 EUR | 85 102 EUR |
| Pašu kapitāls | 338 261 EUR | 169 941 EUR | 103 172 EUR | 65 412 EUR | 31 134 EUR |
| Īstermiņa saistības | 126 362 EUR | 70 241 EUR | 40 098 EUR | 57 743 EUR | 56 721 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 58 000 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,39 | 2,93 | 2,55 | 1,93 | 1,50 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,22 | 2,65 | 2,53 | 1,22 | 0,58 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
17,20 % | 9,45 % | 7,33 % | 5,95 % | 8,17 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
32,21 % | 27,80 % | 26,36 % | 27,83 % | 36,17 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
49,76 % | 39,29 % | 36,60 % | 52,40 % | 102,07 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,55 | 0,41 | 0,39 | 0,88 | 1,82 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | 1 259,63 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,87 | 2,94 | 3,59 | 4,68 | 4,43 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
42,48 % | 39,29 % | 36,63 % | 52,40 % | 102,07 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,26 | 5,82 | 6,41 | 6,77 | 6,31 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Roof brothers" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "HOPROOF" | 2 055 908 | 19 267 | 0,9 % | 29 | 70 893 | 915 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "RST Company" | 1 996 940 | -223 356 | -11,2 % | 12 | 166 412 | 1 658 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "RECTE" | 1 587 841 | 123 844 | 7,8 % | 20 | 79 392 | 1 522 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "BūvJumts" | 1 367 083 | 94 800 | 6,9 % | 23 | 59 438 | 1 102 (2026 Q3) |
| 5 | Ražošanas komercfirma SIA "ONDULAT" | 1 104 437 | 15 568 | 1,4 % | 18 | 61 358 | 3 052 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Roof brothers" (šis uzņēmums) | 978 863 | 168 320 | 17,2 % | 22 | 44 494 | 1 324 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "BaltCeltne LTD" | 915 697 | 97 471 | 10,6 % | 14 | 65 407 | 491 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "LIBANONS" | 740 275 | 67 682 | 9,1 % | 19 | 38 962 | 719 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "JUMTKORS" | 700 134 | -14 293 | -2,0 % | 4 | 175 034 | 765 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "JUMTS SERVISS" | 666 656 | 2 225 | 0,3 % | 9 | 74 073 | 1 179 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203256532 | LV09ZZZ40203256532 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Roof brothers" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Roof brothers | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-09-02 | NULL | Ādažu nov., Carnikavas pag., Garupe, Jāņogu iela 12 | 2163 | 104200871 | 100016501 | 0 | 0805200 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9988569 | 40203256532 | 2020-07-28 | 2020-09-02 17:08:28 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92767181 | 40203256532 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2020-10-01 | 2020-10-01 15:27:14 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1932854 | 33643209 | 40203256532 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 10 | ONES | EUR | 2024-07-10 19:00:56.481 |
| 2081152 | 34622151 | 40203256532 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 10 | ONES | EUR | 2025-07-13 03:00:04.326 |
| 2218663 | 35328072 | 40203256532 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 18 | ONES | EUR | 2026-05-01 17:01:28.279 |
| 1285552 | 29766093 | 40203256532 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-09-02 | 2020-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2021-08-24 17:06:43.606 |
| 1421468 | 31429751 | 40203256532 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 18 | ONES | EUR | 2022-08-15 17:00:21.435 |
| 1777746 | 32797826 | 40203256532 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 12 | ONES | EUR | 2023-10-01 19:00:39.27 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1285552 | 29766093 | 6250 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8428 | -2178 | 1048 | 218 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3444 | 0 | -3444 | NULL | 0 | -3444 |
| 1421468 | 31429751 | 389198 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 344575 | 44623 | 12161 | 2120 | 1437 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 31779 | 0 | 31779 | NULL | 0 | 31779 |
| 1777746 | 32797826 | 576159 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 517892 | 58267 | 17713 | 6277 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 34278 | 0 | 34278 | NULL | 0 | 34278 |
| 1932854 | 33643209 | 514851 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 435004 | 79847 | 39185 | 2873 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 | NULL | NULL | 37759 | 0 | 37759 | NULL | 0 | 37759 |
| 2081152 | 34622151 | 706895 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 604633 | 102262 | 28749 | 8643 | 4083 | 2184 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 66769 | 0 | 66769 | NULL | 0 | 66769 |
| 2218663 | 35328072 | 978863 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 753467 | 225396 | 35989 | 30602 | 23978 | 14463 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 168320 | 0 | 168320 | NULL | 0 | 168320 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1285552 | 29766093 | 431 | 0 | 1453 | 0 | 1884 | 0 | 3705 | 0 | 3705 | 5589 | NULL | 6233 | 0 | 0 | -644 | 5589 |
| 1421468 | 31429751 | 2410 | 0 | 30380 | 52312 | 85102 | 0 | 2753 | 0 | 2753 | 87855 | NULL | 56721 | 0 | 0 | 31134 | 87855 |
| 1777746 | 32797826 | 30938 | 0 | 39234 | 41501 | 111673 | 0 | 4742 | 6740 | 11482 | 123155 | NULL | 57743 | 0 | 0 | 65412 | 123155 |
| 1932854 | 33643209 | 53382 | 0 | 48234 | 452 | 102068 | 0 | 36957 | 4245 | 41202 | 143270 | NULL | 40098 | 0 | 0 | 103172 | 143270 |
| 2081152 | 34622151 | 120415 | 0 | 65461 | 19813 | 205689 | 0 | 32744 | 1749 | 34493 | 240182 | NULL | 70241 | 0 | 0 | 169941 | 240182 |
| 2218663 | 35328072 | 77201 | 0 | 76758 | 21817 | 175776 | 249677 | 97170 | 0 | 346847 | 522623 | NULL | 126362 | 58000 | 0 | 338261 | 522623 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203256532 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Roof brothers" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4341 | 023410 | Carnikavas pag. | 16.12 | 12.81 | 43.58 | 13 |
| 40203256532 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Roof brothers" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4391 | 023410 | Carnikavas pag. | 14.29 | 8.40 | 31.88 | 11 |
| 40203256532 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Roof brothers" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4391 | 023410 | Carnikavas pag. | 42.36 | 16.39 | 54.94 | 17 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203256532 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Roof brothers" | ir | 23.10.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203256532 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Roof brothers" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Jāņogu iela 12, Garupe, Carnikavas pag., Ādažu nov., LV-2163.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 978 863 EUR, un peļņa bija 168 320 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 18 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,39 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,22.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,26, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 819.47 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 662.17 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 16 120 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 12 810 EUR un VSAOI 43 580 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Jumiķu darbi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Jumiķu darbi · Ādažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026