SIA "LUMENO" (reģ. Nr. 40203257523) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-09-08. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 52 626 EUR, zaudējumi 9 508 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,17 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203257523 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-09-08 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV24ZZZ40203257523 |
| Juridiskā adrese | "Veikals Centrs", Ineši, Inešu pag., Cēsu nov., LV-4123 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 52 626 EUR | -9 508 EUR | 2 156 EUR | 2 |
| 2024 | 109 770 EUR | 999 EUR | 6 371 EUR | 4 |
| 2023 | 139 099 EUR | -2 936 EUR | 10 814 EUR | 5 |
| 2022 | 166 650 EUR | 6 602 EUR | 13 626 EUR | 5 |
| 2021 | 231 272 EUR | -15 714 EUR | 16 708 EUR | 7 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.92 | 0.13 | 1.12 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.4 | 0.12 | 1.15 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 6.18 | 0.47 | 3.33 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.38 | 0.07 | 0.86 | 2 |
| 2024 | 24.70 | 2.66 | 16.62 | 4 |
| 2023 | 11.15 | 0.97 | 8.90 | 5 |
| 2022 | 16.63 | 2.61 | 11.77 | 6 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | 1 015.69 | ~ 787.57 |
| 2023 | 435.12 | ~ 389.43 |
| 2022 | 479.53 | ~ 413.34 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (16.62 * 1000) / 0.3409 ) / 4 / 12 = 1 015.69 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 015.69 * 0.105 = 106.65 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 301.65 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 015.69 - 106.65 - 301.65) * 0.2 ≈ 121.48 EUR
4. Neto alga: 1 015.69 - 106.65 - 121.48 = ~ 787.57 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 52 626 EUR | 109 770 EUR | 139 099 EUR | 166 650 EUR | 231 272 EUR |
| Personāla izmaksas | 17 264 EUR | 32 843 EUR | 36 720 EUR | 37 934 EUR | 48 266 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -9 508 EUR | 999 EUR | -2 936 EUR | 6 602 EUR | -15 714 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -9 508 EUR | 999 EUR | -2 936 EUR | 6 602 EUR | -15 714 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 156 EUR | 6 371 EUR | 10 814 EUR | 13 626 EUR | 16 708 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 156 EUR | 5 252 EUR | 7 923 EUR | 7 307 EUR | 7 488 EUR |
| Pašu kapitāls | -16 456 EUR | -6 949 EUR | -11 948 EUR | -9 013 EUR | -15 614 EUR |
| Īstermiņa saistības | 13 031 EUR | 7 739 EUR | 17 491 EUR | 17 368 EUR | 27 051 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 5 581 EUR | 5 581 EUR | 5 271 EUR | 5 271 EUR | 5 271 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,17 | 0,68 | 0,45 | 0,42 | 0,28 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,08 | 0,16 | 0,05 | 0,06 | 0,06 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-18,07 % | 0,91 % | -2,11 % | 3,96 % | -6,79 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-441,00 % | 15,68 % | -27,15 % | 48,45 % | -94,05 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
57,78 % | -14,38 % | 24,57 % | -73,25 % | 100,64 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,13 | -1,92 | -1,91 | -2,51 | -2,07 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-20,96 | 1,51 | -60,17 | 348,47 | -1 308,50 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
24,41 | 17,23 | 12,86 | 12,23 | 13,84 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
83,45 % | -216,81 % | 43,25 % | -176,94 % | 151,81 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,83 | 17,22 | 10,22 | 12,46 | 9,06 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "LUMENO" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "RIMI LATVIA" | 1 204 272 700 | 39 992 707 | 3,3 % | 5 362 | 224 594 | 1 163 (2026 Q3) |
| 2 | "MAXIMA Latvija" SIA | 1 136 096 064 | 50 153 860 | 4,4 % | 6 046 | 187 909 | 1 127 (2026 Q3) |
| 3 | Lidl Latvija SIA | 495 642 039 | -10 945 613 | -2,2 % | 1 205 | 411 321 | 1 796 (2026 Q3) |
| 4 | "FIRMA MADARA 89" SIA | 233 086 553 | 13 688 270 | 5,9 % | 2 116 | 110 154 | 1 186 (2026 Q3) |
| 5 | LENOKA SIA | 197 623 443 | -354 189 | -0,2 % | 2 151 | 91 875 | 1 105 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "VITA mārkets" | 156 437 553 | 6 471 637 | 4,1 % | 891 | 175 575 | 1 098 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Reitan Convenience Latvia" | 84 993 937 | 301 184 | 0,4 % | 263 | 323 171 | 1 343 (2026 Q3) |
| 8 | AS "DIĀNA" | 81 932 910 | 3 357 321 | 4,1 % | 773 | 105 993 | 1 463 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "GABRIĒLA" | 74 011 877 | 3 908 653 | 5,3 % | 715 | 103 513 | 1 007 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "MĀRKSMENS" | 57 617 082 | 4 149 133 | 7,2 % | 420 | 137 184 | 1 272 (2026 Q3) |
| 659 | SIA "LUMENO" (šis uzņēmums) | 52 626 | -9 508 | -18,1 % | 2 | 26 313 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203257523 | LV24ZZZ40203257523 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LUMENO" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | LUMENO | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-09-08 | NULL | Cēsu nov., Inešu pag., Ineši, "Veikals Centrs" | 4123 | 104108741 | 100016487 | 0 | 0429354 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9995633 | 40203257523 | 2020-08-24 | 2020-08-31 10:40:58 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92762995 | 40203257523 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 100 | EUR | 2020-09-08 | 2020-09-08 09:22:53 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1724562 | 32453123 | 40203257523 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2023-05-23 22:02:54.649 |
| 1896218 | 33491483 | 40203257523 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2024-05-29 03:32:25.319 |
| 1390586 | 31304166 | 40203257523 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2020-09-08 | 2021-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2022-07-26 21:03:01.511 |
| 1977510 | 34224840 | 40203257523 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2025-04-02 19:02:12.404 |
| 2235588 | 35366000 | 40203257523 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-05-14 17:07:01.991 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1390586 | 31304166 | 231272 | 5840 | 0 | 33035 | 229377 | 48266 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8206 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | NULL | NULL | -15714 | 0 | -15714 | NULL | 0 | -15714 |
| 1724562 | 32453123 | 166650 | 459 | 0 | 24089 | 142242 | 37934 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4401 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 | NULL | NULL | 6602 | 0 | 6602 | NULL | 0 | 6602 |
| 1896218 | 33491483 | 139099 | 6100 | 0 | 31732 | 138466 | 36720 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4633 | 0 | 0 | 0 | 0 | 48 | NULL | NULL | -2936 | 0 | -2936 | NULL | 0 | -2936 |
| 1977510 | 34224840 | 109770 | -3066 | 0 | 22588 | 90306 | 32843 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3177 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1967 | NULL | NULL | 999 | 0 | 999 | NULL | 0 | 999 |
| 2235588 | 35366000 | 52626 | 0 | 0 | 0 | 40032 | 17264 | 1119 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3286 | 0 | 0 | 0 | 0 | 433 | NULL | NULL | -9508 | 0 | -9508 | NULL | 0 | -9508 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1390586 | 31304166 | 904 | 0 | 744 | 5840 | 7488 | 0 | 9220 | 0 | 9220 | 16708 | NULL | 27051 | 5271 | 0 | -15614 | 16708 |
| 1724562 | 32453123 | 495 | 0 | 513 | 6299 | 7307 | 0 | 6319 | 0 | 6319 | 13626 | NULL | 17368 | 5271 | 0 | -9013 | 13626 |
| 1896218 | 33491483 | 177 | 0 | 687 | 7059 | 7923 | 0 | 2891 | 0 | 2891 | 10814 | NULL | 17491 | 5271 | 0 | -11948 | 10814 |
| 1977510 | 34224840 | 267 | 0 | 976 | 4009 | 5252 | 0 | 1119 | 0 | 1119 | 6371 | NULL | 7739 | 5581 | 0 | -6949 | 6371 |
| 2235588 | 35366000 | 199 | 0 | 798 | 1159 | 2156 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2156 | NULL | 13031 | 5581 | 0 | -16456 | 2156 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203257523 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LUMENO" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4711 | 026430 | Inešu pag. | 24.70 | 2.66 | 16.62 | 4 |
| 40203257523 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LUMENO" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4711 | 026430 | Inešu pag. | 11.15 | 0.97 | 8.90 | 5 |
| 40203257523 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LUMENO" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4711 | 026430 | Inešu pag. | 16.63 | 2.61 | 11.77 | 6 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203257523 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LUMENO" | ir | 22.09.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203257523 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LUMENO" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Veikals Centrs", Ineši, Inešu pag., Cēsu nov., LV-4123.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 52 626 EUR, un zaudējumi bija 9 508 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,17 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,08.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,83, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 015.69 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 787.57 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 24 700 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 660 EUR un VSAOI 16 620 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība · Cēsu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026