SIA "The Energy Storage" (reģ. Nr. 40203258995) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-09-14. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 122 194 EUR, peļņa 12 236 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,78 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 40203258995 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-09-14 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV50ZZZ40203258995 |
| Juridiskā adrese | "Ozolzari", Rāmava, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2111 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 122 194 EUR | 12 236 EUR | 25 434 EUR | 2 |
| 2024 | 182 553 EUR | -11 071 EUR | 14 699 EUR | 2 |
| 2023 | 126 063 EUR | -20 539 EUR | 11 279 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | -1.18 | -0.79 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2.05 | 0.32 | 0.77 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 5.00 | 0.95 | 1.17 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 5.00 | 0.93 | 1.16 | 2 |
| 2024 | 36.85 | 3.68 | 4.59 | 2 |
| 2023 | 15.41 | 1.15 | 1.69 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 122 194 EUR | 182 553 EUR | 126 063 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Personāla izmaksas | 11 396 EUR | 18 647 EUR | 10 818 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 12 236 EUR | -11 071 EUR | -20 539 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 12 236 EUR | -11 071 EUR | -20 539 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 25 434 EUR | 14 699 EUR | 11 279 EUR | 2 000 EUR | 2 000 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 24 313 EUR | 13 220 EUR | 10 318 EUR | 2 000 EUR | 2 000 EUR |
| Pašu kapitāls | -17 374 EUR | -29 610 EUR | -18 539 EUR | 2 000 EUR | 2 000 EUR |
| Īstermiņa saistības | 31 328 EUR | 40 309 EUR | 29 818 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 11 480 EUR | 4 000 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,78 | 0,33 | 0,35 | — | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,78 | 0,33 | 0,35 | — | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
10,01 % | -6,06 % | -16,29 % | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
48,11 % | -75,32 % | -182,10 % | 0,00 % | 0,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-70,43 % | 37,39 % | 110,79 % | 0,00 % | 0,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-2,46 | -1,50 | -1,61 | 0,00 | 0,00 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | -15,10 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
4,80 | 12,42 | 11,18 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-207,60 % | 43,23 % | 103,91 % | 0,00 % | 0,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,34 | 6,75 | 2,96 | 1,56 | 1,56 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "The Energy Storage" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA European Energy Construction Latvia | 118 983 795 | 13 498 868 | 11,3 % | 1 | 118 983 795 | *** |
| 2 | SIA "BELSS" | 28 649 629 | 2 876 414 | 10,0 % | 62 | 462 091 | 2 366 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MRG Būve" | 15 614 143 | 244 833 | 1,6 % | 16 | 975 884 | 739 (2026 Q3) |
| 4 | Rīgas SIA "OLIMPS" | 11 973 421 | 2 475 732 | 20,7 % | 76 | 157 545 | 1 706 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "CMB" | 11 301 794 | 415 372 | 3,7 % | 40 | 282 545 | 1 195 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Firma L4" | 10 011 426 | 2 195 425 | 21,9 % | 124 | 80 737 | 1 993 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "EcoHeat Technologies" | 8 643 463 | 400 205 | 4,6 % | 81 | 106 709 | 2 850 (2026 Q3) |
| 8 | AS "Siltumelektroprojekts" | 8 190 664 | 321 766 | 3,9 % | 51 | 160 601 | 2 746 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Fima" | 6 378 714 | -4 050 130 | -63,5 % | 52 | 122 668 | 3 068 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Extended Automation" | 5 520 540 | 729 301 | 13,2 % | 22 | 250 934 | 2 395 (2026 Q3) |
| 403 | The Energy Storage SIA (šis uzņēmums) | 122 194 | 12 236 | 10,0 % | 3 | 40 731 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203258995 | LV50ZZZ40203258995 | The Energy Storage SIA | NULL | The Energy Storage | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-09-14 | NULL | Ķekavas nov., Ķekavas pag., Rāmava, "Ozolzari" | 2111 | 104564626 | 100015950 | 0 | 0800870 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10013787 | 40203258995 | 2020-08-24 | 2020-09-14 12:36:54 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203258995 | 2023-01-30 | VuudArt SIA |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92764030 | 40203258995 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2000 | EUR | 2020-09-14 | 2020-09-14 12:39:43 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1443047 | 32088500 | 40203258995 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-02-08 17:05:38.333 |
| 1443058 | 32088548 | 40203258995 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-02-08 17:06:12.175 |
| 1929731 | 33611282 | 40203258995 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-06-26 19:01:19.702 |
| 2085553 | 34685784 | 40203258995 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-08-12 19:00:40.905 |
| 2354051 | 35669834 | 40203258995 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-08-26 17:00:17.154 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1443047 | 32088500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 1443058 | 32088548 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 1929731 | 33611282 | 126063 | 0 | 0 | 0 | 134080 | 10818 | 33 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 395 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1276 | NULL | NULL | -20539 | 0 | -20539 | NULL | 0 | -20539 |
| 2085553 | 34685784 | 182553 | 0 | 0 | 0 | 131282 | 18647 | 279 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 43416 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -11071 | 0 | -11071 | NULL | 0 | -11071 |
| 2354051 | 35669834 | 122194 | 0 | 0 | 0 | 89251 | 11396 | 358 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8953 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 12236 | 0 | 12236 | NULL | 0 | 12236 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1443047 | 32088500 | 2000 | 0 | 0 | 0 | 2000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2000 | NULL | 0 | 0 | 0 | 2000 | 2000 |
| 1443058 | 32088548 | 2000 | 0 | 0 | 0 | 2000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2000 | NULL | 0 | 0 | 0 | 2000 | 2000 |
| 1929731 | 33611282 | 2870 | 0 | 7448 | 0 | 10318 | 0 | 961 | 0 | 961 | 11279 | NULL | 29818 | 0 | 0 | -18539 | 11279 |
| 2085553 | 34685784 | 170 | 0 | 13050 | 0 | 13220 | 0 | 1479 | 0 | 1479 | 14699 | NULL | 40309 | 4000 | 0 | -29610 | 14699 |
| 2354051 | 35669834 | 3538 | 0 | 20775 | 0 | 24313 | 0 | 1121 | 0 | 1121 | 25434 | NULL | 31328 | 11480 | 0 | -17374 | 25434 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203258995 | The Energy Storage SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 034421 | Ķekavas pag. | 36.85 | 3.68 | 4.59 | 2 |
| 40203258995 | The Energy Storage SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 034421 | Ķekavas pag. | 15.41 | 1.15 | 1.69 | 1 |
| 40203258995 | The Energy Storage SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 034421 | Ķekavas pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203258995 | The Energy Storage SIA | ir | 03.03.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203258995 | The Energy Storage SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Ozolzari", Rāmava, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2111.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 122 194 EUR, un peļņa bija 12 236 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "VuudArt SIA".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,78 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,78.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,34, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 36 850 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 3 680 EUR un VSAOI 4 590 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas · Ķekavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026