SIA "Sīļi V" (reģ. Nr. 40203259153) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-09-14. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 4 972 EUR, peļņa 40 413 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 42,31 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Jūras zvejniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203259153 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-09-14 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV52ZZZ40203259153 |
| Juridiskā adrese | Engures iela 7 - 38, Jūrmala, LV-2016 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 972 EUR | 40 413 EUR | 51 811 EUR | 1 |
| 2024 | 3 375 EUR | -1 452 EUR | 11 337 EUR | 0 |
| 2023 | 2 986 EUR | 8 472 EUR | 12 839 EUR | 0 |
| 2022 | 1 994 EUR | 719 EUR | 1 746 EUR | 0 |
| 2021 | 4 475 EUR | 364 EUR | 2 500 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0.89 | 0.32 | 0.52 | 0 |
| 2022 | 0.82 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2024 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 4 972 EUR | 3 375 EUR | 2 986 EUR | 1 994 EUR | 4 475 EUR |
| Bruto peļņa | 3 645 EUR | 1 070 EUR | 2 261 EUR | 1 291 EUR | 1 167 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 40 413 EUR | -1 452 EUR | 11 296 EUR | 963 EUR | 570 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 40 413 EUR | -1 452 EUR | 8 472 EUR | 719 EUR | 364 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 51 811 EUR | 11 337 EUR | 12 839 EUR | 1 746 EUR | 2 500 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 581 EUR | 1 086 EUR | 2 006 EUR | 1 746 EUR | 2 500 EUR |
| Pašu kapitāls | 51 750 EUR | 11 337 EUR | 12 789 EUR | 1 493 EUR | 530 EUR |
| Īstermiņa saistības | 61 EUR | 0 EUR | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 253 EUR | 1 970 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
42,31 | — | 40,12 | — | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
42,31 | — | 40,12 | — | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
812,81 % | -43,02 % | 283,72 % | 36,06 % | 8,13 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
78,00 % | -12,81 % | 65,99 % | 41,18 % | 14,56 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
78,09 % | -12,81 % | 66,24 % | 48,16 % | 68,68 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,17 | 3,72 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
40 414,00 | — | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,10 | 0,30 | 0,23 | 1,14 | 1,79 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
78,09 % | -12,81 % | 88,33 % | 55,15 % | 22,80 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
359,71 | 0,81 | 111,35 | 6,77 | 3,50 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Sīļi V" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "BALTREIDS" | 48 321 413 | 15 121 878 | 31,3 % | 28 | 1 725 765 | 1 666 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "VERĢI" | 13 766 687 | 1 551 984 | 11,3 % | 139 | 99 041 | 1 847 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "BATTERFIŠA" | 11 352 383 | 3 682 531 | 32,4 % | 2 | 5 676 192 | *** |
| 4 | SIA "BraDava" | 11 148 328 | 2 061 054 | 18,5 % | 99 | 112 609 | 1 452 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "GAMMA-A" | 5 741 116 | -387 899 | -6,8 % | 78 | 73 604 | 1 741 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "VARITA" | 3 936 477 | 1 288 700 | 32,7 % | 24 | 164 020 | 1 263 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "ZVEJNIEKU KOMPĀNIJA "GRIFS"" | 2 739 322 | 601 740 | 22,0 % | 28 | 97 833 | 1 777 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Starships" | 1 398 231 | 488 872 | 35,0 % | 10 | 139 823 | 3 142 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "GRĪVA" | 1 059 263 | 211 955 | 20,0 % | 7 | 151 323 | 4 564 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "SIBILLA" | 1 022 274 | 577 334 | 56,5 % | 5 | 204 455 | 704 (2026 Q3) |
| 50 | SIA "Sīļi V" (šis uzņēmums) | 4 972 | 40 413 | 812,8 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203259153 | LV52ZZZ40203259153 | SIA "Sīļi V" | SIA | Sīļi V | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-09-14 | NULL | Jūrmala, Engures iela 7 - 38 | 2016 | 116344495 | 0 | 100003036 | 0130000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10015033 | 40203259153 | 2020-08-25 | 2020-09-14 15:50:07 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92763648 | 40203259153 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2020-09-14 | 2020-09-14 16:04:50 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1336019 | 30846599 | 40203259153 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-04-23 19:00:18.056 |
| 1464175 | 32256344 | 40203259153 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-03-30 17:22:48.577 |
| 1863871 | 33380959 | 40203259153 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-02 20:05:25.182 |
| 1292698 | 29951629 | 40203259153 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-09-14 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-10-04 16:00:52.272 |
| 1973786 | 34202490 | 40203259153 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-03-26 19:02:34.152 |
| 2246538 | 35385693 | 40203259153 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-20 17:00:46.944 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1292698 | 29951629 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 1336019 | 30846599 | 4475 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3308 | 1167 | 469 | 25 | 0 | 103 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 570 | 50 | 520 | NULL | 156 | 364 |
| 1464175 | 32256344 | 1994 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 703 | 1291 | 332 | 752 | 0 | 7 | 0 | 763 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 963 | 0 | 963 | NULL | 244 | 719 |
| 1863871 | 33380959 | 2986 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 725 | 2261 | 1666 | 1031 | 11732 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 11296 | 0 | 11296 | NULL | 0 | 8472 |
| 1973786 | 34202490 | 3375 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2305 | 1070 | 2662 | 1060 | 1200 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1452 | 0 | -1452 | NULL | 0 | -1452 |
| 2246538 | 35385693 | 4972 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1327 | 3645 | 8269 | 1176 | 46214 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | NULL | 40413 | 0 | 40413 | NULL | 0 | 40413 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1292698 | 29951629 | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | NULL | 0 | 0 | 0 | 10 | 10 |
| 1336019 | 30846599 | 2500 | 0 | 0 | 0 | 2500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2500 | NULL | 0 | 1970 | 0 | 530 | 2500 |
| 1464175 | 32256344 | 1696 | 0 | 50 | 0 | 1746 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1746 | NULL | 0 | 253 | 0 | 1493 | 1746 |
| 1863871 | 33380959 | 1863 | 0 | 143 | 0 | 2006 | 0 | 10833 | 0 | 10833 | 12839 | NULL | 50 | 0 | 0 | 12789 | 12839 |
| 1973786 | 34202490 | 991 | 0 | 95 | 0 | 1086 | 1918 | 8333 | 0 | 10251 | 11337 | NULL | 0 | 0 | 0 | 11337 | 11337 |
| 2246538 | 35385693 | 2530 | 0 | 51 | 0 | 2581 | 4040 | 45190 | 0 | 49230 | 51811 | NULL | 61 | 0 | 0 | 51750 | 51811 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203259153 | SIA "Sīļi V" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0311 | 004000 | Jūrmala | 0.89 | 0.32 | 0.52 | 0 |
| 40203259153 | SIA "Sīļi V" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0311 | 004000 | Jūrmala | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203259153 | SIA "Sīļi V" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0311 | 004000 | Jūrmala | 0.82 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203259153 | SIA "Sīļi V" | ir | 30.09.2026 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203259153 | SIA "Sīļi V" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Engures iela 7 - 38, Jūrmala, LV-2016.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 4 972 EUR, un peļņa bija 40 413 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 42,31 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 42,31.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 359,71, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 890 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 320 EUR un VSAOI 520 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Jūras zvejniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Jūras zvejniecība · Jūrmala — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026