SIA "UP7" (reģ. Nr. 40203259172) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-09-14. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 4 356 EUR, peļņa 426 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 1,70 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203259172 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-09-14 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV24ZZZ40203259172 |
| Juridiskā adrese | Upmalas iela 7, Bauska, Bauskas nov., LV-3901 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 356 EUR | 426 EUR | 114 934 EUR | 0 |
| 2024 | 4 356 EUR | 408 EUR | 114 458 EUR | 0 |
| 2023 | 1 815 EUR | -1 335 EUR | 114 154 EUR | 0 |
| 2022 | 0 EUR | -897 EUR | 112 009 EUR | 0 |
| 2021 | 0 EUR | -3 683 EUR | 112 069 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.12 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2024 | 0.18 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 4 356 EUR | 4 356 EUR | 1 815 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 543 EUR | 631 EUR | -470 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 476 EUR | 458 EUR | -1 285 EUR | -897 EUR | -3 633 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 426 EUR | 408 EUR | -1 335 EUR | -897 EUR | -3 683 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 114 934 EUR | 114 458 EUR | 114 154 EUR | 112 009 EUR | 112 069 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 8 884 EUR | 5 946 EUR | 3 180 EUR | 9 EUR | 69 EUR |
| Pašu kapitāls | 109 719 EUR | 109 293 EUR | 108 885 EUR | 110 220 EUR | 111 117 EUR |
| Īstermiņa saistības | 5 215 EUR | 5 165 EUR | 5 269 EUR | 1 789 EUR | 952 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,70 | 1,15 | 0,60 | 0,01 | 0,07 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,70 | 1,15 | 0,60 | 0,01 | 0,07 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
9,78 % | 9,37 % | -73,55 % | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
0,37 % | 0,36 % | -1,17 % | -0,80 % | -3,29 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
0,39 % | 0,37 % | -1,23 % | -0,81 % | -3,31 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,02 | 0,01 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,04 | 0,04 | 0,02 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
0,43 % | 0,42 % | -1,18 % | -0,81 % | -3,27 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
9,72 | 9,75 | 9,46 | 26,67 | 49,76 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "UP7" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tomēr aktīvu atdeve ir nepietiekama, kas liecina par to neefektīvu izmantošanu.
Arī pašu kapitāla atdeve ir zema, sniedzot no ieguldījumiem pieticīgu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "J.L.Invest" | 50 119 498 | 1 282 716 | 2,6 % | 6 | 8 353 250 | 1 447 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Plesko Real Estate" | 46 277 349 | 12 146 545 | 26,2 % | 0 | — | — |
| 3 | "RIGABURGER" SIA | 32 287 926 | 1 954 988 | 6,1 % | 18 | 1 793 774 | 2 902 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas nami" | 28 420 602 | 94 349 | 0,3 % | 518 | 54 866 | 1 488 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "M257" | 25 736 015 | 27 131 381 | 105,4 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "DELTA PROPERTY" | 25 722 065 | 19 736 414 | 76,7 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "TAV Latvia" | 19 145 910 | 1 239 929 | 6,5 % | 8 | 2 393 239 | 3 527 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "MV HOTELS" | 17 876 737 | 2 733 779 | 15,3 % | 7 | 2 553 820 | 1 972 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE" | 16 215 270 | 13 026 995 | 80,3 % | 9 | 1 801 697 | 3 616 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "TN Promotion" | 15 141 570 | 252 570 | 1,7 % | 3 | 5 047 190 | 1 102 (2026 Q3) |
| 4341 | "UP7" SIA (šis uzņēmums) | 4 356 | 426 | 9,8 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203259172 | LV24ZZZ40203259172 | "UP7" SIA | NULL | UP7 | SIA | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-09-14 | NULL | Bauskas nov., Bauska, Upmalas iela 7 | 3901 | 101099171 | 100015758 | 100003140 | 0400201 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10010263 | 40203259172 | 2020-05-12 | 2020-09-11 12:24:33 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92769586 | 40203259172 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 114800 | EUR | 2020-10-16 | 2020-10-16 15:42:13 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1761917 | 32570748 | 40203259172 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2020-09-14 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-06-14 19:07:08.631 |
| 1977506 | 34224832 | 40203259172 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-04-02 19:02:10.247 |
| 1761837 | 32570580 | 40203259172 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-06-14 19:04:23.05 |
| 1864804 | 33385206 | 40203259172 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-03 20:03:49.568 |
| 2267018 | 35416023 | 40203259172 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-26 17:03:30.341 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1761837 | 32570580 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 897 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -897 | 0 | -897 | NULL | 0 | -897 |
| 1761917 | 32570748 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 3633 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3633 | 50 | -3683 | NULL | 0 | -3683 |
| 1864804 | 33385206 | 1815 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2285 | -470 | 0 | 815 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1285 | 50 | -1335 | NULL | 0 | -1335 |
| 1977506 | 34224832 | 4356 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3725 | 631 | 0 | 173 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 458 | 50 | 408 | NULL | 0 | 408 |
| 2267018 | 35416023 | 4356 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3813 | 543 | 0 | 67 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 476 | 50 | 426 | NULL | 0 | 426 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1761837 | 32570580 | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 112000 | 0 | 112000 | 112009 | NULL | 1789 | 0 | 0 | 110220 | 112009 |
| 1761917 | 32570748 | 69 | 0 | 0 | 0 | 69 | 0 | 112000 | 0 | 112000 | 112069 | NULL | 952 | 0 | 0 | 111117 | 112069 |
| 1864804 | 33385206 | 3180 | 0 | 0 | 0 | 3180 | 0 | 110974 | 0 | 110974 | 114154 | NULL | 5269 | 0 | 0 | 108885 | 114154 |
| 1977506 | 34224832 | 1953 | 0 | 3993 | 0 | 5946 | 0 | 108512 | 0 | 108512 | 114458 | NULL | 5165 | 0 | 0 | 109293 | 114458 |
| 2267018 | 35416023 | 1987 | 0 | 6897 | 0 | 8884 | 0 | 106050 | 0 | 106050 | 114934 | NULL | 5215 | 0 | 0 | 109719 | 114934 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203259172 | "UP7" SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 025200 | Bauska | 0.18 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203259172 | "UP7" SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 025200 | Bauska | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203259172 | "UP7" SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 025200 | Bauska | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203259172 | "UP7" SIA | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Upmalas iela 7, Bauska, Bauskas nov., LV-3901.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 4 356 EUR, un peļņa bija 426 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,70 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,70.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 9,72, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 180 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana · Bauskas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026