Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Demak"

SIA "Demak" (reģ. Nr. 40203260665) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-09-18. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 334 108 EUR, peļņa 27 777 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 4,72 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības

Reģistrācijas Nr.40203260665
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2020-09-18
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV65ZZZ40203260665
Juridiskā adrese Dundagas iela 2 - 44, Talsi, Talsu nov., LV-3201

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 334 108 EUR 27 777 EUR 44 527 EUR 1
2024 122 605 EUR 6 698 EUR 13 178 EUR 1
2023 118 526 EUR -5 884 EUR 20 948 EUR 1
2022 47 810 EUR 3 740 EUR 13 445 EUR 1
2021 0 EUR -34 EUR 2 770 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 1.93 0.62 0.92 1
2026. gada 2. ceturksnis 1.26 0.62 0.92 1
2026. gada 1. ceturksnis 4.34 0.62 0.92 1
2025. gada 4. ceturksnis 7.20 0.62 0.92 1
2024 6.49 1.25 2.06 1
2023 3.68 1.53 2.50 1
2022 5.45 0.84 1.36 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis *** ***
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 334 108 EUR 122 605 EUR 118 526 EUR 47 810 EUR 0 EUR
Personāla izmaksas 12 137 EUR 7 504 EUR 9 195 EUR 5 561 EUR 0 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 27 777 EUR 6 698 EUR -5 884 EUR 3 740 EUR -34 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 27 777 EUR 6 698 EUR -5 884 EUR 3 740 EUR -34 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 44 527 EUR 13 178 EUR 20 948 EUR 13 445 EUR 2 770 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 44 527 EUR 13 178 EUR 20 948 EUR 13 445 EUR 2 770 EUR
Pašu kapitāls 35 097 EUR 7 320 EUR 622 EUR 6 506 EUR 2 766 EUR
Īstermiņa saistības 9 430 EUR 5 858 EUR 20 326 EUR 6 939 EUR 4 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 12 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Publiskie iepirkumi121,13 milj. €

Pasūtītāji

  • "Latvijas valsts meži" AS 737 242 €, 6×
  • Latvijas valsts meži 394 952 €, 5×

Pa gadiem

  • 2025151 434 € 1×
  • 2024585 808 € 5×
  • 202346 106 € 2×
  • 2022272 802 € 2×
  • 202176 044 € 1×

Kopīgas vienošanās (1)

Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
4,72 2,25 1,03 1,94 692,50
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
4,72 2,25 1,03 1,94 692,50
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
8,31 % 5,46 % -4,96 % 7,82 % —
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
62,38 % 50,83 % -28,09 % 27,82 % -1,23 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
79,14 % 91,50 % -945,98 % 57,49 % -1,23 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,27 0,80 32,68 1,07 0,00
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
323,99 87,99 -77,45 61,32 0,00
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
7,50 9,30 5,66 3,56 0,00
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
79,39 % 92,55 % -933,92 % 58,44 % 0,00 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
12,23 12,28 4,84 5,58 291,99

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Demak" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 0210)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 756 uzņēmumi 150. vieta pēc apgrozījuma 162. vieta pēc peļņas Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1AS "Latvijas valsts meži"604 585 145206 730 19734,2 %1 470411 2823 310 (2026 Q3)
2SIA Ingka Investments Timber44 576 6353 447 2117,7 %0——
3SIA "LIVO mežs"24 298 554547 9472,3 %181 349 9201 626 (2026 Q3)
4SIA "Rīgas meži"21 497 5641 726 1988,0 %46546 2311 682 (2026 Q3)
5SIA Meža cikls12 677 1351 435 47711,3 %61207 8222 820 (2026 Q3)
6SIA "Ingka Investments Latvia"9 471 626980 79510,4 %0——
7SIA "PRIEŽAVOTI"7 533 261808 40710,7 %60125 5541 146 (2026 Q3)
8SIA "OŠI V"7 158 04842 3430,6 %43166 4661 570 (2026 Q3)
9"MEŽVALDE AD" SIA6 659 79077 6421,2 %25266 3921 778 (2026 Q3)
10SCA Latvijas meži SIA5 714 2379 482 226165,9 %0——
150SIA "Demak" (šis uzņēmums)334 10827 7778,3 %1334 108***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-15). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Demak"
0210 Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203260665 LV65ZZZ40203260665 SIA "Demak" SIA Demak NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2020-09-18 NULL Talsu nov., Talsi, Dundagas iela 2 - 44 3201 114886713 100016253 100003630 0880201 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
10027352 40203260665 2020-09-18 2020-09-18 11:54:15

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92764941 40203260665 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2020-09-18 2020-09-18 11:50:19

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1465442 32268673 40203260665 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-03-31 19:07:22.343
2023637 34400022 40203260665 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-05-17 19:02:53.695
1367046 31154556 40203260665 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-06-28 18:31:42.903
1887043 33465338 40203260665 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-05-24 03:16:41.599
2192379 35269689 40203260665 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-04-14 17:05:10.223

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1367046 31154556 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 34 NULL NULL -34 0 -34 NULL 0 -34
1465442 32268673 47810 0 0 0 37967 5561 0 NULL NULL NULL NULL NULL 480 0 0 0 0 62 NULL NULL 3740 0 3740 NULL 0 3740
1887043 33465338 118526 0 0 3768 118220 9195 0 NULL NULL NULL NULL NULL 688 0 0 0 0 75 NULL NULL -5884 0 -5884 NULL 0 -5884
2023637 34400022 122605 0 0 0 107781 7504 0 NULL NULL NULL NULL NULL 545 0 0 0 0 77 NULL NULL 6698 0 6698 NULL 0 6698
2192379 35269689 334108 0 0 0 292982 12137 0 NULL NULL NULL NULL NULL 1126 0 0 0 0 86 NULL NULL 27777 0 27777 NULL 0 27777

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1367046 31154556 0 0 2770 0 2770 0 0 0 0 2770 NULL 4 0 0 2766 2770
1465442 32268673 10103 0 3342 0 13445 0 0 0 0 13445 NULL 6939 0 0 6506 13445
1887043 33465338 3074 0 17874 0 20948 0 0 0 0 20948 NULL 20326 0 0 622 20948
2023637 34400022 3218 0 9960 0 13178 0 0 0 0 13178 NULL 5858 0 0 7320 13178
2192379 35269689 37611 0 6916 0 44527 0 0 0 0 44527 NULL 9430 0 0 35097 44527

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203260665 SIA "Demak" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 0210 051220 Talsi 6.49 1.25 2.06 1
40203260665 SIA "Demak" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 0210 051220 Talsi 3.68 1.53 2.50 1
40203260665 SIA "Demak" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 0210 051220 Talsi 5.45 0.84 1.36 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203260665 SIA "Demak" ir 05.04.2022 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203260665 SIA "Demak" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Demak" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Dundagas iela 2 - 44, Talsi, Talsu nov., LV-3201.

Kāds bija SIA "Demak" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 334 108 EUR, un peļņa bija 27 777 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Demak" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "Demak" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,72 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 4,72.

Kāds ir SIA "Demak" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 12,23, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Demak" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Demak"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 6 490 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 250 EUR un VSAOI 2 060 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Demak" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Demak" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības — Talsu novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības · Talsu novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 150. no 756

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026