PS "MSCO IGAS" (reģ. Nr. 40203261552) — pilnsabiedrība, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-09-23. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, peļņa 19 845 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,01 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Hidrotehnisko objektu būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203261552 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Pilnsabiedrība (PS) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-09-23 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV75ZZZ40203261552 |
| Juridiskā adrese | "Dzintari" - 18, Suntaži, Suntažu pag., Ogres nov., LV-5060 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | 19 845 EUR | 1 EUR | 0 |
| 2024 | 18 605 EUR | 6 303 EUR | 10 810 EUR | 0 |
| 2023 | 303 421 EUR | 5 187 EUR | 17 760 EUR | 0 |
| 2022 | 403 919 EUR | -31 396 EUR | 24 813 EUR | 0 |
| 2021 | 200 253 EUR | -50 EUR | 0 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0.06 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.09 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | 0.08 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 18 605 EUR | 303 421 EUR | 403 919 EUR | 200 253 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 15 682 EUR | 5 789 EUR | -30 807 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 19 895 EUR | 6 353 EUR | 5 237 EUR | -31 346 EUR | 0 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 19 845 EUR | 6 303 EUR | 5 187 EUR | -31 396 EUR | -50 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 EUR | 10 810 EUR | 17 760 EUR | 24 813 EUR | 0 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 EUR | 10 810 EUR | 17 760 EUR | 24 813 EUR | 0 EUR |
| Pašu kapitāls | -110 EUR | -19 955 EUR | -26 259 EUR | -31 446 EUR | -50 EUR |
| Īstermiņa saistības | 111 EUR | 30 765 EUR | 44 019 EUR | 56 259 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 50 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,01 | 0,35 | 0,40 | 0,44 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,01 | 0,35 | 0,40 | 0,44 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | 33,88 % | 1,71 % | -7,77 % | -0,02 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
1 984 500,00 % | 58,31 % | 29,21 % | -126,53 % | — |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-18 040,91 % | -31,59 % | -19,75 % | 99,84 % | 100,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,01 | -1,54 | -1,68 | -1,79 | -1,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 1,72 | 17,08 | 16,28 | — |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-18 086,36 % | -31,84 % | -19,94 % | 99,68 % | — |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
61 641,31 | 0,38 | 15,40 | 10,10 | — |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
PS "MSCO IGAS" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "BMGS" | 60 018 924 | -8 394 882 | -14,0 % | 52 | 1 154 210 | 1 964 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "KULK" | 14 255 774 | 2 437 534 | 17,1 % | 165 | 86 399 | 1 631 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "VIDZEMES BŪVNIEKS" | 8 530 284 | 1 115 453 | 13,1 % | 51 | 167 260 | 1 722 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "AQUATEX" | 2 481 407 | 81 761 | 3,3 % | 3 | 827 136 | 772 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "RELKS" | 2 061 864 | 525 204 | 25,5 % | 17 | 121 286 | 1 115 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "MLU" | 1 750 385 | -142 345 | -8,1 % | 19 | 92 126 | 1 639 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "HydroEra" | 1 016 402 | 94 088 | 9,3 % | 7 | 145 200 | 1 134 (2026 Q3) |
| 8 | "JAUNBĒRZIŅI" SIA | 962 418 | 7 641 | 0,8 % | 13 | 74 032 | 1 264 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Latimber" | 654 543 | 86 817 | 13,3 % | 7 | 93 506 | 1 629 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Latvijas meliorācija" | 603 559 | 53 617 | 8,9 % | 6 | 100 593 | 1 266 (2026 Q3) |
| 63 | PS "MSCO IGAS" (šis uzņēmums) | 0 | 19 845 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203261552 | LV75ZZZ40203261552 | Pilnsabiedrība "MSCO IGAS" | Pilnsabiedrība | MSCO IGAS | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | PS | Pilnsabiedrība | 2020-09-23 | NULL | Ogres nov., Suntažu pag., Suntaži, "Dzintari" - 18 | 5060 | 116787764 | 100015356 | 0 | 0740288 | NULL |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1252132 | 29583964 | 40203261552 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-09-23 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-07-24 12:03:13.227 |
| 1378042 | 31234564 | 40203261552 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-07-13 18:05:24.063 |
| 1901151 | 33503934 | 40203261552 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-30 06:09:58.317 |
| 2064825 | 34526268 | 40203261552 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-08 17:00:05.599 |
| 2303822 | 35462442 | 40203261552 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-30 17:09:18.856 |
| 1753250 | 32530643 | 40203261552 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-06-03 22:02:15.023 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1252132 | 29583964 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 1378042 | 31234564 | 200253 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 200253 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 50 | -50 | NULL | 0 | -50 |
| 1753250 | 32530643 | 403919 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 434726 | -30807 | 0 | 109 | 0 | 430 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -31346 | 50 | -31396 | NULL | 0 | -31396 |
| 1901151 | 33503934 | 303421 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 297632 | 5789 | 0 | 114 | 0 | 438 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5237 | 50 | 5187 | NULL | 0 | 5187 |
| 2064825 | 34526268 | 18605 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2923 | 15682 | 0 | 80 | 0 | 9249 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6353 | 50 | 6303 | NULL | 0 | 6303 |
| 2303822 | 35462442 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 25 | 29950 | 10030 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 19895 | 50 | 19845 | NULL | 0 | 19845 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1252132 | 29583964 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1378042 | 31234564 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 50 | 0 | -50 | 0 |
| 1753250 | 32530643 | 0 | 0 | 24813 | 0 | 24813 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24813 | NULL | 56259 | 0 | 0 | -31446 | 24813 |
| 1901151 | 33503934 | 0 | 0 | 17760 | 0 | 17760 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17760 | NULL | 44019 | 0 | 0 | -26259 | 17760 |
| 2064825 | 34526268 | 5 | 0 | 10805 | 0 | 10810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10810 | NULL | 30765 | 0 | 0 | -19955 | 10810 |
| 2303822 | 35462442 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | 111 | 0 | 0 | -110 | 1 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203261552 | Pilnsabiedrība "MSCO IGAS" | 2024 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 4291 | 040520 | Suntažu pag. | 0.06 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203261552 | Pilnsabiedrība "MSCO IGAS" | 2023 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 4291 | 040520 | Suntažu pag. | 0.09 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203261552 | Pilnsabiedrība "MSCO IGAS" | 2022 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 4291 | 040520 | Suntažu pag. | 0.08 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203261552 | Pilnsabiedrība "MSCO IGAS" | ir | 14.01.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203261552 | Pilnsabiedrība "MSCO IGAS" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Dzintari" - 18, Suntaži, Suntažu pag., Ogres nov., LV-5060.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un peļņa bija 19 845 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,01 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,01.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 61 641,31, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 60 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Hidrotehnisko objektu būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Hidrotehnisko objektu būvniecība · Ogres novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026