SIA "Eninn" (reģ. Nr. 40203261872) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-09-24. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 217 417 EUR, peļņa 146 248 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 33,24 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Sēkleņu un kauleņu audzēšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203261872 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-09-24 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV68ZZZ40203261872 |
| Juridiskā adrese | Ādmiņu iela 8 - 28, Rīga, LV-1009 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 217 417 EUR | 146 248 EUR | 481 547 EUR | 1 |
| 2024 | 358 630 EUR | 89 239 EUR | 282 031 EUR | 1 |
| 2023 | 188 408 EUR | 128 708 EUR | 211 083 EUR | 1 |
| 2022 | 39 000 EUR | 38 438 EUR | 52 482 EUR | 0 |
| 2021 | 82 070 EUR | 46 079 EUR | 62 913 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.65 | 0.18 | 0.6 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 4.08 | 0.00 | 0.78 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.31 | 0.00 | 0.76 | 1 |
| 2024 | 56.57 | 1.68 | 2.67 | 1 |
| 2023 | 5.65 | 0.37 | 0.60 | 0 |
| 2022 | 27.42 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 217 417 EUR | 358 630 EUR | 188 408 EUR | 39 000 EUR | 82 070 EUR |
| Bruto peļņa | 165 857 EUR | 122 036 EUR | 147 023 EUR | 39 000 EUR | 42 698 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 146 248 EUR | 93 989 EUR | 128 708 EUR | 38 438 EUR | 46 079 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 4 750 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 146 248 EUR | 89 239 EUR | 128 708 EUR | 38 438 EUR | 46 079 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 481 547 EUR | 282 031 EUR | 211 083 EUR | 52 482 EUR | 62 913 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 330 952 EUR | 280 805 EUR | 209 069 EUR | 52 482 EUR | 62 913 EUR |
| Pašu kapitāls | 397 512 EUR | 251 264 EUR | 181 025 EUR | 52 317 EUR | 48 879 EUR |
| Īstermiņa saistības | 9 955 EUR | 1 687 EUR | 30 058 EUR | 165 EUR | 14 034 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 74 080 EUR | 29 080 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
33,24 | 166,45 | 6,96 | 318,07 | 4,48 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,91 | 4,33 | 6,96 | 318,07 | 4,48 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
67,27 % | 24,88 % | 68,31 % | 98,56 % | 56,15 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
30,37 % | 31,64 % | 60,98 % | 73,24 % | 73,24 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
36,79 % | 35,52 % | 71,10 % | 73,47 % | 94,27 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,21 | 0,12 | 0,17 | 0,00 | 0,29 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,45 | 1,27 | 0,89 | 0,74 | 1,30 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
31,01 % | 33,53 % | 71,10 % | 73,47 % | 94,27 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,56 | 7,20 | 6,65 | 137,75 | 6,26 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Eninn" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Kapačmuiža" | 5 287 976 | 156 756 | 3,0 % | 8 | 660 997 | 838 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "Plants4You" | 1 931 833 | 41 499 | 2,1 % | 2 | 965 917 | *** |
| 3 | SIA "Baltic Seaberry" | 982 936 | -30 929 | -3,1 % | 9 | 109 215 | 1 139 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "PŪRES DĀRZI" | 511 085 | 65 173 | 12,8 % | 25 | 20 443 | 750 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "CEKO" | 403 015 | 5 166 | 1,3 % | 7 | 57 574 | 1 560 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "Eninn" (šis uzņēmums) | 217 417 | 146 248 | 67,3 % | 1 | 217 417 | *** |
| 7 | AS "PŪRES DĀRZKOPĪBAS IZMĒĢINĀJUMU STACIJA" | 179 560 | -31 149 | -17,3 % | 14 | 12 826 | 684 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "NB pakalpojumi" | 157 732 | 7 016 | 4,4 % | 1 | 157 732 | *** |
| 9 | SIA "MALUM" | 152 468 | 6 454 | 4,2 % | 4 | 38 117 | 956 (2026 Q2) |
| 10 | SIA ĢibuļBerry | 151 378 | 24 608 | 16,3 % | 1 | 151 378 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203261872 | LV68ZZZ40203261872 | SIA "Eninn" | SIA | Eninn | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-09-24 | NULL | Rīga, Ādmiņu iela 8 - 28 | 1009 | 111350593 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10041054 | 40203261872 | 2020-09-11 | 2020-09-24 09:59:01 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92765905 | 40203261872 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2020-09-24 | 2020-09-24 10:01:40 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1327629 | 30752377 | 40203261872 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-04-04 12:07:39.911 |
| 1768417 | 32643785 | 40203261872 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-07-19 22:00:05.746 |
| 1885745 | 33462288 | 40203261872 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-23 20:05:07.539 |
| 2051608 | 34491281 | 40203261872 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-04 03:02:42.781 |
| 2191779 | 35267823 | 40203261872 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-14 17:01:21.443 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1327629 | 30752377 | 82070 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 39372 | 42698 | 0 | 84 | 5057 | 1592 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 46079 | 0 | 46079 | NULL | 0 | 46079 |
| 1768417 | 32643785 | 39000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 39000 | 0 | 67 | 603 | 1098 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 38438 | 0 | 38438 | NULL | 0 | 38438 |
| 1885745 | 33462288 | 188408 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 41385 | 147023 | 0 | 2708 | 0 | 15607 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 128708 | 0 | 128708 | NULL | 0 | 128708 |
| 2051608 | 34491281 | 358630 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 236594 | 122036 | 19461 | 6776 | 0 | 1810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 93989 | 4750 | 89239 | NULL | 0 | 89239 |
| 2191779 | 35267823 | 217417 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 51560 | 165857 | 15804 | 5439 | 1688 | 54 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 146248 | 0 | 146248 | NULL | 0 | 146248 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1327629 | 30752377 | 49581 | 0 | 13332 | 0 | 62913 | 0 | 0 | 0 | 0 | 62913 | NULL | 14034 | 0 | 0 | 48879 | 62913 |
| 1768417 | 32643785 | 35487 | 0 | 16995 | 0 | 52482 | 0 | 0 | 0 | 0 | 52482 | NULL | 165 | 0 | 0 | 52317 | 52482 |
| 1885745 | 33462288 | 170239 | 0 | 38830 | 0 | 209069 | 0 | 2014 | 0 | 2014 | 211083 | NULL | 30058 | 0 | 0 | 181025 | 211083 |
| 2051608 | 34491281 | 3075 | 0 | 4231 | 273499 | 280805 | 0 | 1226 | 0 | 1226 | 282031 | NULL | 1687 | 29080 | 0 | 251264 | 282031 |
| 2191779 | 35267823 | 637 | 0 | 18380 | 311935 | 330952 | 0 | 150595 | 0 | 150595 | 481547 | NULL | 9955 | 74080 | 0 | 397512 | 481547 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203261872 | SIA "Eninn" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0124 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 56.57 | 1.68 | 2.67 | 1 |
| 40203261872 | SIA "Eninn" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0124 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 5.65 | 0.37 | 0.60 | 0 |
| 40203261872 | SIA "Eninn" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0124 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 27.42 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203261872 | SIA "Eninn" | ir | 26.04.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203261872 | SIA "Eninn" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Ādmiņu iela 8 - 28, Rīga, LV-1009.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 217 417 EUR, un peļņa bija 146 248 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 33,24 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,91.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,56, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 56 570 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 680 EUR un VSAOI 2 670 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sēkleņu un kauleņu audzēšana.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026