SIA "Clean Way Energy" (reģ. Nr. 40203262346) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-09-25. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 0 EUR, peļņa 706 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 13,96 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju iekārtu vairumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203262346 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-09-25 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV74ZZZ40203262346 |
| Juridiskā adrese | Turaidas iela 17 - 80, Jūrmala, LV-2015 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 EUR | 706 EUR | 5 945 EUR | 0 |
| 2023 | 13 200 EUR | 7 101 EUR | 13 895 EUR | 0 |
| 2022 | 0 EUR | -1 137 EUR | 1 984 EUR | 0 |
| 2021 | 0 EUR | -11 151 EUR | 3 025 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.06 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 13 200 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 8 572 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 756 EUR | 7 333 EUR | -1 087 EUR | -11 101 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 232 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 706 EUR | 7 101 EUR | -1 137 EUR | -11 151 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 5 945 EUR | 13 895 EUR | 1 984 EUR | 3 025 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 5 945 EUR | 13 895 EUR | 1 984 EUR | 3 025 EUR |
| Pašu kapitāls | 5 519 EUR | 4 813 EUR | -2 288 EUR | -1 151 EUR |
| Īstermiņa saistības | 426 EUR | 9 082 EUR | 4 272 EUR | 4 176 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
13,96 | 1,53 | 0,46 | 0,72 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
13,96 | 1,53 | 0,46 | 0,72 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | 53,80 % | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
11,88 % | 51,10 % | -57,31 % | -368,63 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
12,79 % | 147,54 % | 49,69 % | 968,81 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,08 | 1,89 | -1,87 | -3,63 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,95 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
13,70 % | 152,36 % | 47,51 % | 964,47 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,29 | 3,35 | -3,73 | -12,11 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Clean Way Energy" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "ELKO GRUPA" | 1 114 130 000 | 12 658 000 | 1,1 % | 282 | 3 950 816 | 2 806 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "Ourea" | 120 955 274 | 164 704 | 0,1 % | 0 | — | — |
| 3 | SIA "Ourea Baltic" | 97 620 329 | 831 179 | 0,9 % | 0 | — | — |
| 4 | SIA "ELKO" | 69 402 933 | 8 702 658 | 12,5 % | 55 | 1 261 872 | 2 114 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "ALSO Latvia" | 68 796 964 | 539 885 | 0,8 % | 51 | 1 348 960 | 3 996 (2026 Q2) |
| 6 | ASBIS BALTICS SIA | 46 662 049 | 1 151 001 | 2,5 % | 41 | 1 138 099 | 6 544 (2026 Q2) |
| 7 | Mana Minds SIA | 42 793 214 | 441 238 | 1,0 % | 3 | 14 264 405 | 1 027 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "Energokomplekss" | 42 017 937 | 311 374 | 0,7 % | 38 | 1 105 735 | 2 080 (2026 Q2) |
| 9 | GETIC SIA | 35 331 776 | 538 160 | 1,5 % | 41 | 861 751 | 2 275 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "ATEA" | 34 309 238 | 1 077 910 | 3,1 % | 34 | 1 009 095 | 2 305 (2026 Q2) |
| 424 | SIA Clean Way Energy (šis uzņēmums) | 0 | 706 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203262346 | LV74ZZZ40203262346 | SIA Clean Way Energy | SIA | Clean Way Energy | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-09-25 | NULL | Jūrmala, Turaidas iela 17 - 80 | 2015 | 119180671 | 0 | 100003036 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10033919 | 40203262346 | 2020-08-26 | 2020-09-10 16:23:20 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92766232 | 40203262346 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10000 | EUR | 2020-09-25 | 2020-09-25 12:30:32 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2003298 | 34333542 | 40203262346 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2020-09-25 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-07 03:00:44.272 |
| 2086763 | 34716809 | 40203262346 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-08-28 19:00:01.515 |
| 2089034 | 34778866 | 40203262346 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-09-29 19:00:15.189 |
| 2089059 | 34778917 | 40203262346 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-09-29 19:00:34.837 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2003298 | 34333542 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 1228 | 1905 | 23200 | 31168 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -11101 | 50 | -11151 | NULL | 0 | -11151 |
| 2086763 | 34716809 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 1087 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1087 | 50 | -1137 | NULL | 0 | -1137 |
| 2089034 | 34778866 | 13200 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4628 | 8572 | 0 | 305 | 0 | 934 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 7333 | 232 | 7101 | NULL | 0 | 7101 |
| 2089059 | 34778917 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 268 | 1028 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 756 | 50 | 706 | NULL | 0 | 706 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2003298 | 34333542 | 3025 | 0 | 0 | 0 | 3025 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3025 | NULL | 4176 | 0 | 0 | -1151 | 3025 |
| 2086763 | 34716809 | 1984 | 0 | 0 | 0 | 1984 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1984 | NULL | 4272 | 0 | 0 | -2288 | 1984 |
| 2089034 | 34778866 | 13895 | 0 | 0 | 0 | 13895 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13895 | NULL | 9082 | 0 | 0 | 4813 | 13895 |
| 2089059 | 34778917 | 5945 | 0 | 0 | 0 | 5945 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5945 | NULL | 426 | 0 | 0 | 5519 | 5945 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203262346 | SIA Clean Way Energy | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4650 | 004000 | Jūrmala | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203262346 | SIA Clean Way Energy | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4652 | 004000 | Jūrmala | 0.06 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203262346 | SIA Clean Way Energy | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4652 | 004000 | Jūrmala | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203262346 | SIA Clean Way Energy | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 12.08.2026 |
[members]
| ID | URI | Uzņ.Reģ.Nr. | Subj.Tips | Nosauk./Vārds | PK Maska | Dz.Dat. | Reģ.Nr. | Daļu/Akc.Sk. | Daļas/Akc.Nom. | Daļu/Akc.Val. | No | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92935791 | NULL | 50203687561 | LEGAL_ENTITY | SIA Clean Way Energy | NULL | NULL | 40203262346 | 100 | 28 | EUR | 2025-10-10 | 2025-10-10 | 2025-10-10 09:47:20 |
| 92936410 | NULL | 40203687659 | LEGAL_ENTITY | SIA Clean Way Energy | NULL | NULL | 40203262346 | 100 | 28 | EUR | 2025-10-10 | 2025-10-10 | 2025-10-10 11:37:05 |
Juridiskā adrese ir Turaidas iela 17 - 80, Jūrmala, LV-2015.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un peļņa bija 706 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 13,96 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 13,96.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 7,29, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju iekārtu vairumtirdzniecība.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026