SIA "SNOWFLAKE" (reģ. Nr. 40203265412) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-10-07. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 291 241 EUR, peļņa 110 409 EUR, darbinieku skaits: 5. Kopējais likviditātes koeficients: 0,79 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Spirtu destilēšana, rektificēšana un maisīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203265412 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-10-07 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV33ZZZ40203265412 |
| Juridiskā adrese | Mārkalnes iela 10, Rīga, LV-1024 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 291 241 EUR | 110 409 EUR | 876 510 EUR | 5 |
| 2024 | 129 871 EUR | -146 102 EUR | 372 453 EUR | 5 |
| 2023 | 43 540 EUR | -181 963 EUR | 365 172 EUR | 4 |
| 2022 | 9 980 EUR | -50 591 EUR | 273 836 EUR | 0 |
| 2021 | 0 EUR | -73 394 EUR | 212 543 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 38.19 | 4.08 | 6.08 | 8 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 32.21 | 1.96 | 2.92 | 6 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 38.54 | 2.75 | 4.10 | 5 |
| 2024 | 72.86 | 18.67 | 30.12 | 5 |
| 2023 | 23.96 | 11.08 | 19.00 | 3 |
| 2022 | -12.96 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 743.13 | ~ 635.75 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 475.86 | ~ 425.90 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 801.80 | ~ 664.67 |
| 2024 | 1 472.57 | ~ 1 079.55 |
| 2023 | 1 548.19 | ~ 1 127.87 |
| 2022 | — | — |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (30.12 * 1000) / 0.3409 ) / 5 / 12 = 1 472.57 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 472.57 * 0.105 = 154.62 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 125.93 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 472.57 - 154.62 - 125.93) * 0.2 ≈ 238.40 EUR
4. Neto alga: 1 472.57 - 154.62 - 238.40 = ~ 1 079.55 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 291 241 EUR | 129 871 EUR | 43 540 EUR | 9 980 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 126 490 EUR | -47 055 EUR | -160 732 EUR | -34 812 EUR | -70 350 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 110 409 EUR | -146 102 EUR | -181 963 EUR | -50 591 EUR | -73 394 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 110 409 EUR | -146 102 EUR | -181 963 EUR | -50 591 EUR | -73 394 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 876 510 EUR | 372 453 EUR | 365 172 EUR | 273 836 EUR | 212 543 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 196 021 EUR | 180 449 EUR | 125 276 EUR | 158 600 EUR | 11 212 EUR |
| Pašu kapitāls | 628 366 EUR | -449 051 EUR | -302 948 EUR | -120 985 EUR | -70 394 EUR |
| Īstermiņa saistības | 248 144 EUR | 821 504 EUR | 668 120 EUR | 394 821 EUR | 282 937 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2026-04-27 – 2026-04-27 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,79 | 0,22 | 0,19 | 0,40 | 0,04 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,57 | 0,14 | 0,11 | 0,39 | 0,04 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
37,91 % | -112,50 % | -417,92 % | -506,92 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
12,60 % | -39,23 % | -49,83 % | -18,47 % | -34,53 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
17,57 % | 32,54 % | 60,06 % | 41,82 % | 104,26 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,39 | -1,83 | -2,21 | -3,26 | -4,02 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
55,71 | -44,51 | — | -24,94 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,33 | 0,35 | 0,12 | 0,04 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
17,89 % | 31,82 % | 60,06 % | 40,20 % | 104,26 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,36 | -3,33 | -3,39 | -1,64 | -2,37 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "SNOWFLAKE" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Amber Latvijas balzams" | 78 205 510 | 4 087 805 | 5,2 % | 287 | 272 493 | 2 075 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "BERLAT GRUPA" | 21 942 559 | 203 933 | 0,9 % | 29 | 756 640 | 1 206 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "KALSNAVAS ELEVATORS" | 6 469 287 | -1 237 416 | -19,1 % | 61 | 106 054 | 2 144 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "AROMA FLORIS" | 1 113 630 | 5 838 | 0,5 % | 8 | 139 204 | 1 050 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "I.S.D." | 664 189 | -1 299 650 | -195,7 % | 21 | 31 628 | 1 478 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "KAZANOVA" | 624 742 | 31 385 | 5,0 % | 7 | 89 249 | 884 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "SNOWFLAKE" (šis uzņēmums) | 291 241 | 110 409 | 37,9 % | 8 | 36 405 | 743 (2026 Q2) |
| 8 | SIA OBDO Gin | 172 021 | 32 829 | 19,1 % | 1 | 172 021 | *** |
| 9 | SIA "TC RADOŠĀ DARBNĪCA" | 145 672 | -2 628 | -1,8 % | 3 | 48 557 | 1 522 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "BROVAR" | 110 943 | 5 922 | 5,3 % | 2 | 55 472 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203265412 | LV33ZZZ40203265412 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SNOWFLAKE" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | SNOWFLAKE | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-10-07 | NULL | Rīga, Mārkalnes iela 10 | 1024 | 101939067 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10078884 | 40203265412 | 2020-09-21 | 2020-10-07 13:03:06 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203265412 | 2026-04-27 | 0 | APP “Agroresursu un ekonomikas institūts” | Atbalsts tirgus veicināšanai | 15 Citi | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 32926d01 |
| 40203265412 | 2026-04-27 | 0 | APP “Agroresursu un ekonomikas institūts” | Atbalsts tirgus veicināšanai | 15 Citi | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 3e3275ce |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92828970 | 40203265412 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2021-11-05 | 2021-11-05 09:31:13 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1305235 | 30491477 | 40203265412 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2020-10-07 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-02-09 10:02:09.024 |
| 1733749 | 32479781 | 40203265412 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-05-29 22:09:36.758 |
| 1861795 | 33373893 | 40203265412 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2024-04-30 21:02:01.649 |
| 2053648 | 34498531 | 40203265412 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2025-06-05 03:02:10.928 |
| 2151627 | 35193881 | 40203265412 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2026-03-24 17:08:07.874 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1305235 | 30491477 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 70350 | -70350 | 377 | 2667 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -73394 | 0 | -73394 | NULL | 0 | -73394 |
| 1733749 | 32479781 | 9980 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 44792 | -34812 | 52 | 13733 | 0 | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1950 | NULL | NULL | -50591 | 0 | -50591 | NULL | 0 | -50591 |
| 1861795 | 33373893 | 43540 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 204272 | -160732 | 6629 | 14469 | 0 | 133 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -181963 | 0 | -181963 | NULL | 0 | -181963 |
| 2053648 | 34498531 | 129871 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 176926 | -47055 | 48559 | 11693 | 0 | 35585 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3210 | NULL | NULL | -146102 | 0 | -146102 | NULL | 0 | -146102 |
| 2151627 | 35193881 | 291241 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 164751 | 126490 | 30257 | 14786 | 61950 | 30970 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2018 | NULL | NULL | 110409 | 0 | 110409 | NULL | 0 | 110409 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1305235 | 30491477 | 4543 | 0 | 6669 | 0 | 11212 | 0 | 201331 | 0 | 201331 | 212543 | NULL | 282937 | 0 | 0 | -70394 | 212543 |
| 1733749 | 32479781 | 4450 | 0 | 151354 | 2796 | 158600 | 0 | 115236 | 0 | 115236 | 273836 | NULL | 394821 | 0 | 0 | -120985 | 273836 |
| 1861795 | 33373893 | 1493 | 0 | 71739 | 52044 | 125276 | 0 | 239896 | 0 | 239896 | 365172 | NULL | 668120 | 0 | 0 | -302948 | 365172 |
| 2053648 | 34498531 | 808 | 0 | 117051 | 62590 | 180449 | 0 | 192004 | 0 | 192004 | 372453 | NULL | 821504 | 0 | 0 | -449051 | 372453 |
| 2151627 | 35193881 | 13207 | 0 | 127138 | 55676 | 196021 | 0 | 680489 | 0 | 680489 | 876510 | NULL | 248144 | 0 | 0 | 628366 | 876510 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203265412 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SNOWFLAKE" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1101 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 72.86 | 18.67 | 30.12 | 5 |
| 40203265412 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SNOWFLAKE" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4791 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 23.96 | 11.08 | 19.00 | 3 |
| 40203265412 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SNOWFLAKE" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4791 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | -12.96 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203265412 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SNOWFLAKE" | ir | 28.05.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203265412 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SNOWFLAKE" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Mārkalnes iela 10, Rīga, LV-1024.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 291 241 EUR, un peļņa bija 110 409 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 5 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,79 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,57.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,36, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 472.57 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 079.55 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 72 860 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 18 670 EUR un VSAOI 30 120 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Spirtu destilēšana, rektificēšana un maisīšana.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026