SIA "MEDICĪNAS CENTRS "MEDFIX"" (reģ. Nr. 40203267752) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-10-19. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 840 485 EUR, peļņa 55 631 EUR, darbinieku skaits: 7. Kopējais likviditātes koeficients: 8,34 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Ārstu speciālistu prakses
| Reģistrācijas Nr. | 40203267752 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-10-19 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV97ZZZ40203267752 |
| Juridiskā adrese | 11. novembra krastmala 29, Rīga, LV-1050 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 840 485 EUR | 55 631 EUR | 208 503 EUR | 7 |
| 2024 | 696 646 EUR | -2 204 EUR | 152 494 EUR | 5 |
| 2023 | 420 309 EUR | 57 368 EUR | 103 272 EUR | 4 |
| 2022 | 261 868 EUR | 3 593 EUR | 6 885 EUR | 3 |
| 2021 | 49 793 EUR | -16 273 EUR | 8 612 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 6.21 | 1.99 | 4.21 | 5 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 10.9 | 3.0 | 6.29 | 6 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 5.85 | 2.47 | 5.37 | 7 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 22.83 | 3.09 | 6.21 | 9 |
| 2024 | 40.81 | 8.32 | 16.51 | 5 |
| 2023 | 8.45 | 1.51 | 6.61 | 3 |
| 2022 | 2.54 | 0.37 | 2.16 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 823.31 | ~ 689.21 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 025.06 | ~ 823.74 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 750.12 | ~ 640.41 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 674.68 | ~ 579.91 |
| 2024 | 807.18 | ~ 654.31 |
| 2023 | 538.61 | ~ 482.05 |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (16.51 * 1000) / 0.3409 ) / 5 / 12 = 807.18 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 807.18 * 0.105 = 84.75 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 381.85 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (807.18 - 84.75 - 381.85) * 0.2 ≈ 68.11 EUR
4. Neto alga: 807.18 - 84.75 - 68.11 = ~ 654.31 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 840 485 EUR | 696 646 EUR | 420 309 EUR | 261 868 EUR | 49 793 EUR |
| Bruto peļņa | 177 985 EUR | 194 607 EUR | 100 336 EUR | 73 457 EUR | 13 360 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 104 797 EUR | 128 685 EUR | 57 368 EUR | 3 593 EUR | -16 273 EUR |
| UIN nodoklis | 9 833 EUR | 26 178 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 55 631 EUR | -2 204 EUR | 57 368 EUR | 3 593 EUR | -16 273 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 208 503 EUR | 152 494 EUR | 103 272 EUR | 6 885 EUR | 8 612 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 116 526 EUR | 68 154 EUR | 58 272 EUR | 6 885 EUR | 8 612 EUR |
| Pašu kapitāls | 107 615 EUR | 51 984 EUR | 54 188 EUR | -9 880 EUR | -13 473 EUR |
| Īstermiņa saistības | 13 974 EUR | 11 775 EUR | 4 619 EUR | 6 935 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 86 914 EUR | 88 735 EUR | 44 465 EUR | 9 830 EUR | 22 085 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
8,34 | 5,79 | 12,62 | 0,99 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
8,34 | 5,79 | 12,62 | 0,99 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
6,62 % | -0,32 % | 13,65 % | 1,37 % | -32,68 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
26,68 % | -1,45 % | 55,55 % | 52,19 % | -188,96 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
51,69 % | -4,24 % | 105,87 % | -36,37 % | 120,78 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,94 | 1,93 | 0,91 | -1,70 | -1,64 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
53,01 | — | — | — | -39,58 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
4,03 | 4,57 | 4,07 | 38,03 | 5,78 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
54,91 % | 91,45 % | 58,15 % | -7 186,00 % | -184,30 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,85 | 7,95 | 7,07 | 38,11 | -0,82 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "MEDICĪNAS CENTRS "MEDFIX"" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "FLEBOMEDIKA" | 9 643 364 | 877 296 | 9,1 % | 97 | 99 416 | 2 729 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "iVF Riga" | 7 084 313 | 1 124 699 | 15,9 % | 98 | 72 289 | 1 863 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Zemgales veselības centrs" | 6 568 664 | 439 746 | 6,7 % | 168 | 39 099 | 1 846 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "GREMOŠANAS SLIMĪBU CENTRS "GASTRO"" | 5 999 184 | 206 095 | 3,4 % | 130 | 46 148 | 2 023 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "LATVIJAS AMERIKAS ACU CENTRS" | 5 012 152 | 245 233 | 4,9 % | 97 | 51 672 | 1 756 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "MEDSERVISS" | 4 736 472 | 805 549 | 17,0 % | 68 | 69 654 | 2 321 (2026 Q3) |
| 7 | SIA ERA ESTHETIC | 4 730 569 | 7 459 | 0,2 % | 84 | 56 316 | 3 026 (2026 Q3) |
| 8 | Aesthetica SIA | 3 944 547 | 146 793 | 3,7 % | 51 | 77 344 | 1 567 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Salaspils veselības un sociālās aprūpes centrs" | 3 796 814 | -427 711 | -11,3 % | 191 | 19 879 | 1 019 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Balt Aliance" | 3 793 243 | 106 877 | 2,8 % | 106 | 35 785 | 1 793 (2026 Q3) |
| 42 | SIA "MEDICĪNAS CENTRS "MEDFIX"" (šis uzņēmums) | 840 485 | 55 631 | 6,6 % | 5 | 168 097 | 823 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203267752 | LV97ZZZ40203267752 | SIA "MEDICĪNAS CENTRS "MEDFIX"" | SIA | MEDICĪNAS CENTRS "MEDFIX" | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-10-19 | NULL | Rīga, 11. novembra krastmala 29 | 1050 | 101812476 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10110801 | 40203267752 | 2020-10-09 | 2020-10-19 13:55:13 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203267752 | 2020-11-25 | SIA "KN Medical" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92910454 | 40203267752 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 9500 | EUR | 2023-08-02 | 2023-08-02 17:17:25 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1708775 | 32381233 | 40203267752 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2023-05-11 19:19:31.493 |
| 2081177 | 34622201 | 40203267752 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2025-07-13 19:00:13.643 |
| 2347897 | 35581344 | 40203267752 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2026-07-09 17:02:59.942 |
| 1349154 | 30967878 | 40203267752 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2020-10-19 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-05-23 23:20:54.962 |
| 1936272 | 33671890 | 40203267752 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2024-07-23 19:00:41.758 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1349154 | 30967878 | 49793 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 36433 | 13360 | 0 | 29232 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 401 | NULL | NULL | -16273 | 0 | -16273 | NULL | 0 | -16273 |
| 1708775 | 32381233 | 261868 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 188411 | 73457 | 11881 | 55669 | 0 | 2314 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3593 | 0 | 3593 | NULL | 0 | 3593 |
| 1936272 | 33671890 | 420309 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 319973 | 100336 | 5811 | 22166 | 0 | 14991 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 57368 | 0 | 57368 | NULL | 0 | 57368 |
| 2081177 | 34622201 | 696646 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 502039 | 194607 | 10732 | 20443 | 0 | 34747 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 128685 | 26178 | 102507 | NULL | 104711 | -2204 |
| 2347897 | 35581344 | 840485 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 662500 | 177985 | 0 | 38788 | 0 | 33688 | 0 | 0 | 1303 | 0 | 2015 | NULL | NULL | 104797 | 9833 | 94964 | NULL | 39333 | 55631 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1349154 | 30967878 | 8417 | 0 | 195 | 0 | 8612 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8612 | NULL | 0 | 22085 | 0 | -13473 | 8612 |
| 1708775 | 32381233 | 5708 | 0 | 1177 | 0 | 6885 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6885 | NULL | 6935 | 9830 | 0 | -9880 | 6885 |
| 1936272 | 33671890 | 53123 | 0 | 5149 | 0 | 58272 | 0 | 45000 | 0 | 45000 | 103272 | NULL | 4619 | 44465 | 0 | 54188 | 103272 |
| 2081177 | 34622201 | 50426 | 0 | 17728 | 0 | 68154 | 0 | 84340 | 0 | 84340 | 152494 | NULL | 11775 | 88735 | 0 | 51984 | 152494 |
| 2347897 | 35581344 | 89253 | 0 | 27273 | 0 | 116526 | 0 | 91977 | 0 | 91977 | 208503 | NULL | 13974 | 86914 | 0 | 107615 | 208503 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203267752 | SIA "MEDICĪNAS CENTRS "MEDFIX"" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8622 | 010091 | Centra rajons | 40.81 | 8.32 | 16.51 | 5 |
| 40203267752 | SIA "MEDICĪNAS CENTRS "MEDFIX"" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8622 | 010091 | Centra rajons | 8.45 | 1.51 | 6.61 | 3 |
| 40203267752 | SIA "MEDICĪNAS CENTRS "MEDFIX"" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8622 | 010091 | Centra rajons | 2.54 | 0.37 | 2.16 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203267752 | SIA "MEDICĪNAS CENTRS "MEDFIX"" | ir | 29.06.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203267752 | SIA "MEDICĪNAS CENTRS "MEDFIX"" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir 11. novembra krastmala 29, Rīga, LV-1050.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 840 485 EUR, un peļņa bija 55 631 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 7 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "KN Medical"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 8,34 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 8,34.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,85, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 807.18 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 654.31 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 40 810 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 8 320 EUR un VSAOI 16 510 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Ārstu speciālistu prakses.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Ārstu speciālistu prakses · Rīga — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026