SIA "2BIG" (reģ. Nr. 40203273284) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-11-12. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 80 433 EUR, peļņa 32 803 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 7,82 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 40203273284 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-11-12 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV16ZZZ40203273284 |
| Juridiskā adrese | Jāņa iela 10, Straupe, Straupes pag., Cēsu nov., LV-4152 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 80 433 EUR | 32 803 EUR | 57 513 EUR | 4 |
| 2024 | 59 054 EUR | 15 181 EUR | 35 927 EUR | 2 |
| 2023 | 45 493 EUR | 11 905 EUR | 33 569 EUR | 3 |
| 2022 | 54 348 EUR | 28 632 EUR | 34 055 EUR | 4 |
| 2021 | 8 975 EUR | 7 918 EUR | 8 422 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 15.72 | 2.78 | 4.15 | 5 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 10.41 | 0.72 | 1.08 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 7.39 | 1.01 | 1.51 | 4 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 8.79 | 0.80 | 1.19 | 4 |
| 2024 | 16.94 | 1.69 | 2.75 | 2 |
| 2023 | 16.50 | 1.93 | 3.15 | 3 |
| 2022 | 13.47 | 1.83 | 2.99 | 4 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 811.58 | ~ 681.39 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 264.01 | ~ 236.29 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 369.12 | ~ 330.36 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 290.90 | ~ 260.35 |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | 256.67 | ~ 229.72 |
| 2022 | 182.73 | ~ 163.54 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 80 433 EUR | 59 054 EUR | 45 493 EUR | 54 348 EUR | 8 975 EUR |
| Bruto peļņa | 39 262 EUR | 24 536 EUR | 24 826 EUR | 35 654 EUR | 8 560 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 35 752 EUR | 18 769 EUR | 15 405 EUR | 30 012 EUR | 7 918 EUR |
| UIN nodoklis | 2 949 EUR | 3 588 EUR | 3 500 EUR | 1 380 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 32 803 EUR | 15 181 EUR | 11 905 EUR | 28 632 EUR | 7 918 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 57 513 EUR | 35 927 EUR | 33 569 EUR | 34 055 EUR | 8 422 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 51 077 EUR | 26 578 EUR | 20 065 EUR | 26 696 EUR | 8 422 EUR |
| Pašu kapitāls | 50 984 EUR | 30 368 EUR | 29 537 EUR | 31 632 EUR | 8 018 EUR |
| Īstermiņa saistības | 6 529 EUR | 5 559 EUR | 4 032 EUR | 2 423 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 404 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. 2 dokumenti ar identisku summu vienā iepirkumā sapludināti — avots to pašu līgumu publicē vairākkārt. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
7,82 | 4,78 | 4,98 | 11,02 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
7,82 | 4,78 | 4,98 | 11,02 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
40,78 % | 25,71 % | 26,17 % | 52,68 % | 88,22 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
57,04 % | 42,26 % | 35,46 % | 84,08 % | 94,02 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
64,34 % | 49,99 % | 40,31 % | 90,52 % | 98,75 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,13 | 0,18 | 0,14 | 0,08 | 0,05 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,40 | 1,64 | 1,36 | 1,60 | 1,07 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
70,12 % | 61,81 % | 52,15 % | 94,88 % | 94,02 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,91 | 6,69 | 6,94 | 11,11 | 13,84 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "2BIG" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA European Energy Construction Latvia | 118 983 795 | 13 498 868 | 11,3 % | 1 | 118 983 795 | *** |
| 2 | SIA "BELSS" | 28 649 629 | 2 876 414 | 10,0 % | 62 | 462 091 | 2 366 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MRG Būve" | 15 614 143 | 244 833 | 1,6 % | 16 | 975 884 | 739 (2026 Q3) |
| 4 | Rīgas SIA "OLIMPS" | 11 973 421 | 2 475 732 | 20,7 % | 76 | 157 545 | 1 706 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "CMB" | 11 301 794 | 415 372 | 3,7 % | 40 | 282 545 | 1 195 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Firma L4" | 10 011 426 | 2 195 425 | 21,9 % | 124 | 80 737 | 1 993 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "EcoHeat Technologies" | 8 643 463 | 400 205 | 4,6 % | 81 | 106 709 | 2 850 (2026 Q3) |
| 8 | AS "Siltumelektroprojekts" | 8 190 664 | 321 766 | 3,9 % | 51 | 160 601 | 2 746 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Fima" | 6 378 714 | -4 050 130 | -63,5 % | 52 | 122 668 | 3 068 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Extended Automation" | 5 520 540 | 729 301 | 13,2 % | 22 | 250 934 | 2 395 (2026 Q3) |
| 524 | SIA "2BIG" (šis uzņēmums) | 80 433 | 32 803 | 40,8 % | 5 | 16 087 | 812 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203273284 | LV16ZZZ40203273284 | SIA "2BIG" | SIA | 2BIG | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-11-12 | NULL | Cēsu nov., Straupes pag., Straupe, Jāņa iela 10 | 4152 | 102306021 | 100016487 | 0 | 0427582 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10168509 | 40203273284 | 2020-11-03 | 2020-11-10 11:53:51 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92840968 | 40203273284 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2022-02-02 | 2022-02-02 15:20:36 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2058642 | 34511410 | 40203273284 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-06-06 03:09:53.747 |
| 1282006 | 29687200 | 40203273284 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-11-12 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-08-06 03:44:54.387 |
| 1302721 | 30447643 | 40203273284 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-01-31 10:01:02.534 |
| 1470892 | 32306160 | 40203273284 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2023-04-24 22:14:05.116 |
| 1896219 | 33491485 | 40203273284 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-05-29 03:32:27.408 |
| 2155304 | 35200201 | 40203273284 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2026-03-26 17:00:31.569 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1282006 | 29687200 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 1302721 | 30447643 | 8975 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 415 | 8560 | 0 | 642 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 7918 | 0 | 7918 | NULL | 0 | 7918 |
| 1470892 | 32306160 | 54348 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 18694 | 35654 | 0 | 5141 | 0 | 501 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 30012 | 1380 | 28632 | NULL | 0 | 28632 |
| 1896219 | 33491485 | 45493 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 20667 | 24826 | 0 | 6805 | 0 | 2616 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 15405 | 3500 | 11905 | NULL | 0 | 11905 |
| 2058642 | 34511410 | 59054 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 34518 | 24536 | 0 | 5767 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 18769 | 3588 | 15181 | NULL | 0 | 15181 |
| 2155304 | 35200201 | 80433 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 41171 | 39262 | 0 | 4010 | 500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 35752 | 2949 | 32803 | NULL | 0 | 32803 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1282006 | 29687200 | 100 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | NULL | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| 1302721 | 30447643 | 8355 | 0 | 67 | 0 | 8422 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8422 | NULL | 0 | 404 | 0 | 8018 | 8422 |
| 1470892 | 32306160 | 19357 | 0 | 7339 | 0 | 26696 | 0 | 7359 | 0 | 7359 | 34055 | NULL | 2423 | 0 | 0 | 31632 | 34055 |
| 1896219 | 33491485 | 9010 | 0 | 11055 | 0 | 20065 | 0 | 13504 | 0 | 13504 | 33569 | NULL | 4032 | 0 | 0 | 29537 | 33569 |
| 2058642 | 34511410 | 19746 | 0 | 6832 | 0 | 26578 | 0 | 9349 | 0 | 9349 | 35927 | NULL | 5559 | 0 | 0 | 30368 | 35927 |
| 2155304 | 35200201 | 39652 | 0 | 11425 | 0 | 51077 | 0 | 6436 | 0 | 6436 | 57513 | NULL | 6529 | 0 | 0 | 50984 | 57513 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203273284 | SIA "2BIG" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 026540 | Straupes pag. | 16.94 | 1.69 | 2.75 | 2 |
| 40203273284 | SIA "2BIG" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 026540 | Straupes pag. | 16.50 | 1.93 | 3.15 | 3 |
| 40203273284 | SIA "2BIG" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 026540 | Straupes pag. | 13.47 | 1.83 | 2.99 | 4 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203273284 | SIA "2BIG" | ir | 30.11.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203273284 | SIA "2BIG" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Jāņa iela 10, Straupe, Straupes pag., Cēsu nov., LV-4152.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 80 433 EUR, un peļņa bija 32 803 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 7,82 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 7,82.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,91, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 16 940 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 690 EUR un VSAOI 2 750 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas · Cēsu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026