SIA "LB2" (reģ. Nr. 40203275054) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-11-24. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 2 345 EUR, zaudējumi 727 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 5,40 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citur neklasificēti finanšu pakalpojumi, izņemot apdrošināšanu un pensiju finansēšanu
| Reģistrācijas Nr. | 40203275054 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-11-24 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV47ZZZ40203275054 |
| Juridiskā adrese | Fabrikas iela 3, Talsi, Talsu nov., LV-3201 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-01
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 345 EUR | -727 EUR | 173 149 EUR | 0 |
| 2024 | 0 EUR | -37 256 EUR | 167 637 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | -29 673 EUR | 167 756 EUR | 0 |
| 2022 | 0 EUR | -29 403 EUR | 167 806 EUR | 0 |
| 2021 | 0 EUR | -32 658 EUR | 167 860 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3.56 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.20 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 2 345 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 137 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -677 EUR | -37 206 EUR | -29 623 EUR | -29 353 EUR | -32 608 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | -727 EUR | -37 256 EUR | -29 673 EUR | -29 403 EUR | -32 658 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 173 149 EUR | 167 637 EUR | 167 756 EUR | 167 806 EUR | 167 860 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 8 089 EUR | 2 577 EUR | 2 696 EUR | 2 746 EUR | 2 800 EUR |
| Pašu kapitāls | -1 046 609 EUR | -1 045 884 EUR | -1 008 628 EUR | -978 954 EUR | -949 551 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 498 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 1 218 260 EUR | 1 213 471 EUR | 1 176 334 EUR | 1 146 710 EUR | 1 117 361 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
5,40 | 51,54 | 53,92 | 54,92 | 56,00 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
5,40 | 51,54 | 53,92 | 54,92 | 56,00 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-31,00 % | — | — | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-0,42 % | -22,22 % | -17,69 % | -17,52 % | -19,46 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
0,07 % | 3,56 % | 2,94 % | 3,00 % | 3,44 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,17 | -1,16 | -1,17 | -1,17 | -1,18 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | -0,26 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-0,39 % | -4,52 % | 0,00 % | 0,00 % | 0,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-5,45 | -5,78 | -5,44 | -5,29 | -5,14 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "LB2" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Ardelta" | 43 761 898 | 41 610 831 | 95,1 % | 4 | 10 940 475 | 3 114 (2026 Q2) |
| 2 | "E.G. IEGULDĪJUMI" SIA | 24 914 754 | 19 152 296 | 76,9 % | 0 | — | — |
| 3 | SIA "Wandoo Risk Management" | 14 760 303 | 2 852 681 | 19,3 % | 10 | 1 476 030 | 5 912 (2026 Q2) |
| 4 | SIA LK Investments | 3 166 842 | 628 346 | 19,8 % | 1 | 3 166 842 | *** |
| 5 | SIA Kapell | 3 002 918 | 87 841 | 2,9 % | 2 | 1 501 459 | *** |
| 6 | SE "Capitalia" | 1 829 166 | 2 926 | 0,2 % | 17 | 107 598 | 3 169 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "Auctus Capital" | 1 494 799 | 201 767 | 13,5 % | 8 | 186 850 | 2 004 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "Manas MĀJAS" | 981 874 | -27 217 | -2,8 % | 30 | 32 729 | 2 149 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "Magnat Project Management" | 972 295 | 25 701 449 | 2 643,4 % | 4 | 243 074 | 3 457 (2026 Q2) |
| 10 | SIA Neive | 953 396 | -69 728 | -7,3 % | 0 | — | *** |
| 110 | SIA "LB2" (šis uzņēmums) | 2 345 | -727 | -31,0 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203275054 | LV47ZZZ40203275054 | SIA "LB2" | SIA | LB2 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-11-24 | NULL | Talsu nov., Talsi, Fabrikas iela 3 | 3201 | 101233913 | 100016253 | 100003630 | 0880201 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10200922 | 40203275054 | 2020-11-04 | 2020-11-24 11:38:44 |
[reorganizations]
| ID | Reorg.Kods | Reorg.Veids | Sākotnējais | Pārņēmējs | Reģistrēts |
|---|---|---|---|---|---|
| 90014446 | SEPARATION | Sadalīta nodalīšanas ceļā | 40103222915 | 40203275054 | 2020-11-24 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92976082 | 40203275054 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 5800 | EUR | 2026-05-22 | 2026-05-22 16:55:37 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1383395 | 31270043 | 40203275054 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2020-11-24 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-07-20 18:21:28.609 |
| 1455490 | 32194130 | 40203275054 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-03-15 17:06:06.016 |
| 1867522 | 33396616 | 40203275054 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-08 21:06:47.917 |
| 2072272 | 34547365 | 40203275054 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-11 03:05:27.371 |
| 2223317 | 35338141 | 40203275054 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-06 17:07:02.909 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1383395 | 31270043 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 32608 | NULL | NULL | -32608 | 50 | -32658 | NULL | 0 | -32658 |
| 1455490 | 32194130 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29349 | NULL | NULL | -29353 | 50 | -29403 | NULL | 0 | -29403 |
| 1867522 | 33396616 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29623 | NULL | NULL | -29623 | 50 | -29673 | NULL | 0 | -29673 |
| 2072272 | 34547365 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7582 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29624 | NULL | NULL | -37206 | 50 | -37256 | NULL | 0 | -37256 |
| 2223317 | 35338141 | 2345 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2208 | 137 | 0 | 0 | 0 | 814 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -677 | 50 | -727 | NULL | 0 | -727 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1383395 | 31270043 | 2800 | 0 | 0 | 0 | 2800 | 165060 | 0 | 0 | 165060 | 167860 | NULL | 50 | 1117361 | 0 | -949551 | 167860 |
| 1455490 | 32194130 | 2746 | 0 | 0 | 0 | 2746 | 165060 | 0 | 0 | 165060 | 167806 | NULL | 50 | 1146710 | 0 | -978954 | 167806 |
| 1867522 | 33396616 | 2696 | 0 | 0 | 0 | 2696 | 165060 | 0 | 0 | 165060 | 167756 | NULL | 50 | 1176334 | 0 | -1008628 | 167756 |
| 2072272 | 34547365 | 2577 | 0 | 0 | 0 | 2577 | 165060 | 0 | 0 | 165060 | 167637 | NULL | 50 | 1213471 | 0 | -1045884 | 167637 |
| 2223317 | 35338141 | 8089 | 0 | 0 | 0 | 8089 | 165060 | 0 | 0 | 165060 | 173149 | NULL | 1498 | 1218260 | 0 | -1046609 | 173149 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203275054 | SIA "LB2" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6499 | 051220 | Talsi | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203275054 | SIA "LB2" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6499 | 051220 | Talsi | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203275054 | SIA "LB2" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6499 | 051220 | Talsi | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203275054 | SIA "LB2" | ir | 13.01.2026 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203275054 | SIA "LB2" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
[members]
| ID | URI | Uzņ.Reģ.Nr. | Subj.Tips | Nosauk./Vārds | PK Maska | Dz.Dat. | Reģ.Nr. | Daļu/Akc.Sk. | Daļas/Akc.Nom. | Daļu/Akc.Val. | No | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92966362 | NULL | 40003382389 | LEGAL_ENTITY | SIA "LB2" | NULL | NULL | 40203275054 | 1691 | 142 | EUR | 2026-04-10 | 2026-04-21 | 2026-04-21 16:20:23 |
Juridiskā adrese ir Fabrikas iela 3, Talsi, Talsu nov., LV-3201.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 2 345 EUR, un zaudējumi bija 727 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 5,40 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 5,40.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -5,45, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificēti finanšu pakalpojumi, izņemot apdrošināšanu un pensiju finansēšanu.
Lapas ģenerēšanas datums: 01-09-2026