SIA "Lemis Process" (reģ. Nr. 40203275196) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-11-24. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 640 917 EUR, peļņa 6 945 EUR, darbinieku skaits: 18. Kopējais likviditātes koeficients: 0,74 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Datorprogrammēšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203275196 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-11-24 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV93ZZZ40203275196 |
| Juridiskā adrese | Robežnieku iela 12, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 640 917 EUR | 6 945 EUR | 296 773 EUR | 18 |
| 2024 | 491 583 EUR | -174 816 EUR | 179 656 EUR | 18 |
| 2023 | 614 464 EUR | 92 083 EUR | 194 078 EUR | 12 |
| 2022 | 208 265 EUR | -2 242 EUR | 78 137 EUR | 2 |
| 2021 | 13 039 EUR | 2 600 EUR | 31 394 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 27.11 | 12.4 | 24.95 | 20 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 42.74 | 13.42 | 41.4 | 19 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 31.20 | 10.38 | 26.82 | 18 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 34.54 | 11.03 | 26.04 | 18 |
| 2024 | 82.47 | 37.11 | 83.84 | 18 |
| 2023 | 38.50 | 27.04 | 59.79 | 12 |
| 2022 | -7.11 | 3.33 | 6.30 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 219.81 | ~ 953.59 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2 130.58 | ~ 1 560.87 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 456.93 | ~ 1 111.69 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 414.56 | ~ 1 073.24 |
| 2024 | 1 138.60 | ~ 866.11 |
| 2023 | 1 217.98 | ~ 916.84 |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (83.84 * 1000) / 0.3409 ) / 18 / 12 = 1 138.60 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 138.60 * 0.105 = 119.55 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 254.38 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 138.60 - 119.55 - 254.38) * 0.2 ≈ 152.93 EUR
4. Neto alga: 1 138.60 - 119.55 - 152.93 = ~ 866.11 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 640 917 EUR | 491 583 EUR | 614 464 EUR | 208 265 EUR | 13 039 EUR |
| Bruto peļņa | 102 008 EUR | -28 801 EUR | 210 614 EUR | 14 123 EUR | 3 925 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 6 982 EUR | -172 677 EUR | 92 103 EUR | -2 242 EUR | 2 600 EUR |
| UIN nodoklis | 37 EUR | 2 139 EUR | 20 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 6 945 EUR | -174 816 EUR | 92 083 EUR | -2 242 EUR | 2 600 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 296 773 EUR | 179 656 EUR | 194 078 EUR | 78 137 EUR | 31 394 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 248 907 EUR | 108 253 EUR | 172 324 EUR | 76 833 EUR | 31 394 EUR |
| Pašu kapitāls | -72 630 EUR | -79 575 EUR | 95 241 EUR | 3 158 EUR | 5 400 EUR |
| Īstermiņa saistības | 336 208 EUR | 247 135 EUR | 98 837 EUR | 20 460 EUR | 1 074 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 33 195 EUR | 12 096 EUR | 0 EUR | 54 519 EUR | 24 920 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,74 | 0,44 | 1,74 | 3,76 | 29,23 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,64 | 0,22 | 1,09 | 2,94 | 29,23 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
1,08 % | -35,56 % | 14,99 % | -1,08 % | 19,94 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
2,34 % | -97,31 % | 47,45 % | -2,87 % | 8,28 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-9,56 % | 219,69 % | 96,68 % | -70,99 % | 48,15 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-5,09 | -3,26 | 1,04 | 23,74 | 4,81 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | — | -0,50 | 6,30 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,16 | 2,74 | 3,17 | 2,67 | 0,42 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-17,71 % | 255,90 % | 96,71 % | -1,30 % | 10,19 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,73 | -1,31 | 5,73 | 3,20 | 1,65 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Lemis Process" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Aktīvu atdeve ir apmierinošā līmenī.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Printful Latvia" | 85 257 167 | 2 281 276 | 2,7 % | 553 | 154 172 | 2 700 (2026 Q3) |
| 2 | Tieto Banktech Latvia SIA | 38 829 559 | 1 427 011 | 3,7 % | 373 | 104 101 | 3 795 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "DPA" | 34 886 373 | -2 133 121 | -6,1 % | 46 | 758 399 | 5 800 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Printify Development" | 28 196 602 | -2 979 235 | -10,6 % | 255 | 110 575 | 4 034 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Estoty" | 27 320 959 | 7 808 513 | 28,6 % | 37 | 738 404 | 2 835 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Atea Global Services" | 27 036 771 | 89 141 | 0,3 % | 540 | 50 068 | 2 677 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DYNATECH" | 25 592 570 | 1 747 215 | 6,8 % | 270 | 94 787 | 2 947 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "ZABBIX" | 25 017 793 | 4 186 194 | 16,7 % | 145 | 172 537 | 3 911 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Dativa | 23 740 650 | 4 458 099 | 18,8 % | 241 | 98 509 | 3 174 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "xpate Links" | 23 302 873 | 19 624 243 | 84,2 % | 35 | 665 796 | 3 799 (2026 Q3) |
| 259 | Lemis Process SIA (šis uzņēmums) | 640 917 | 6 945 | 1,1 % | 20 | 32 046 | 1 220 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203275196 | LV93ZZZ40203275196 | Lemis Process SIA | NULL | Lemis Process | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-11-24 | NULL | Mārupes nov., Mārupe, Robežnieku iela 12 | 2167 | 106950603 | 100016583 | 100003815 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10202608 | 40203275196 | 2020-11-16 | 2020-11-24 14:47:59 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92777910 | 40203275196 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2020-12-11 | 2020-12-11 14:06:24 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1307156 | 30527451 | 40203275196 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2020-11-24 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-02-16 20:03:02.47 |
| 1462564 | 32245103 | 40203275196 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-03-28 18:00:59.087 |
| 1898098 | 33497792 | 40203275196 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 12 | ONES | EUR | 2024-05-29 20:08:32.929 |
| 2042795 | 34468351 | 40203275196 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 18 | ONES | EUR | 2025-05-30 23:01:28.2 |
| 2277120 | 35430044 | 40203275196 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 18 | ONES | EUR | 2026-05-27 17:22:47.283 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1307156 | 30527451 | 13039 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9114 | 3925 | 0 | 834 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 491 | NULL | NULL | 2600 | 0 | 2600 | NULL | 0 | 2600 |
| 1462564 | 32245103 | 208265 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 194142 | 14123 | 9244 | 5627 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1494 | NULL | NULL | -2242 | 0 | -2242 | NULL | 0 | -2242 |
| 1898098 | 33497792 | 614464 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 403850 | 210614 | 67093 | 50828 | 382 | 972 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 92103 | 20 | 92083 | NULL | 0 | 92083 |
| 2042795 | 34468351 | 491583 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 520384 | -28801 | 68271 | 60418 | 4 | 15191 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -172677 | 2139 | -174816 | NULL | 0 | -174816 |
| 2277120 | 35430044 | 640917 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 538909 | 102008 | 64529 | 73914 | 46771 | 3354 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6982 | 37 | 6945 | NULL | 0 | 6945 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1307156 | 30527451 | 2203 | 0 | 29191 | 0 | 31394 | 0 | 0 | 0 | 0 | 31394 | NULL | 1074 | 24920 | 0 | 5400 | 31394 |
| 1462564 | 32245103 | 16365 | 0 | 43817 | 16651 | 76833 | 0 | 1304 | 0 | 1304 | 78137 | NULL | 20460 | 54519 | 0 | 3158 | 78137 |
| 1898098 | 33497792 | 54662 | 0 | 52631 | 65031 | 172324 | 0 | 21754 | 0 | 21754 | 194078 | NULL | 98837 | 0 | 0 | 95241 | 194078 |
| 2042795 | 34468351 | 0 | 0 | 54069 | 54184 | 108253 | 0 | 71403 | 0 | 71403 | 179656 | NULL | 247135 | 12096 | 0 | -79575 | 179656 |
| 2277120 | 35430044 | 42 | 0 | 215546 | 33319 | 248907 | 0 | 47866 | 0 | 47866 | 296773 | NULL | 336208 | 33195 | 0 | -72630 | 296773 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91392654 | 40203275196 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums pamatkapitāla samazināšanai | 2026-04-28 | 30.4/17.19.2/42660 | 1000334326 | NULL | VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde |
| 91392653 | 40203275196 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārjaunošanai, grozīšanai Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra komercķīlu reģistrā | 2026-04-28 | 30.4/17.19.2/42660 | 1000334326 | NULL | VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203275196 | Lemis Process SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6210 | 039200 | Mārupe | 82.47 | 37.11 | 83.84 | 18 |
| 40203275196 | Lemis Process SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6201 | 039200 | Mārupe | 38.50 | 27.04 | 59.79 | 12 |
| 40203275196 | Lemis Process SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6201 | 039200 | Mārupe | -7.11 | 3.33 | 6.30 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203275196 | Lemis Process SIA | ir | 12.11.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203275196 | Lemis Process SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Robežnieku iela 12, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 640 917 EUR, un peļņa bija 6 945 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 18 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,74 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,64.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,73, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 138.60 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 866.11 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 82 470 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 37 110 EUR un VSAOI 83 840 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Datorprogrammēšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Datorprogrammēšana · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026