SIA "STR 2" (reģ. Nr. 40203279836) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-12-14. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 2 665 EUR, zaudējumi 3 037 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,02 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203279836 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-12-14 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV40ZZZ40203279836 |
| Juridiskā adrese | Strūgu iela 2E, Rīga, LV-1003 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 665 EUR | -3 037 EUR | 18 848 EUR | 1 |
| 2024 | 2 287 EUR | -5 248 EUR | 22 540 EUR | 1 |
| 2023 | 2 410 EUR | -3 798 EUR | 28 050 EUR | 1 |
| 2022 | 1 140 EUR | -4 573 EUR | 31 531 EUR | 1 |
| 2021 | 4 500 EUR | -1 127 EUR | 35 289 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.84 | 0.00 | 1.72 | 1 |
| 2023 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2022 | 0.06 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 2 665 EUR | 2 287 EUR | 2 410 EUR | 1 140 EUR | 4 500 EUR |
| Bruto peļņa | -2 417 EUR | -3 192 EUR | -3 023 EUR | -4 030 EUR | -501 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2 987 EUR | -5 198 EUR | -3 748 EUR | -4 523 EUR | -1 077 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | -3 037 EUR | -5 248 EUR | -3 798 EUR | -4 573 EUR | -1 127 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 18 848 EUR | 22 540 EUR | 28 050 EUR | 31 531 EUR | 35 289 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 105 EUR | 48 EUR | 1 810 EUR | 1 542 EUR | 1 552 EUR |
| Pašu kapitāls | 14 370 EUR | 17 408 EUR | 22 656 EUR | 26 454 EUR | 31 027 EUR |
| Īstermiņa saistības | 4 478 EUR | 5 132 EUR | 5 394 EUR | 5 077 EUR | 4 262 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,02 | 0,01 | 0,34 | 0,30 | 0,36 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,02 | 0,01 | 0,34 | 0,30 | 0,36 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-113,96 % | -229,47 % | -157,59 % | -401,14 % | -25,04 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-16,11 % | -23,28 % | -13,54 % | -14,50 % | -3,19 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-21,13 % | -30,15 % | -16,76 % | -17,29 % | -3,63 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,31 | 0,29 | 0,24 | 0,19 | 0,14 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,14 | 0,10 | 0,09 | 0,04 | 0,13 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-20,79 % | -29,86 % | -16,54 % | -17,10 % | -3,47 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,48 | 1,30 | 2,03 | 2,41 | 3,78 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "STR 2" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "J.L.Invest" | 50 119 498 | 1 282 716 | 2,6 % | 6 | 8 353 250 | 1 447 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Plesko Real Estate" | 46 277 349 | 12 146 545 | 26,2 % | 0 | — | — |
| 3 | "RIGABURGER" SIA | 32 287 926 | 1 954 988 | 6,1 % | 18 | 1 793 774 | 2 902 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas nami" | 28 420 602 | 94 349 | 0,3 % | 518 | 54 866 | 1 488 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "M257" | 25 736 015 | 27 131 381 | 105,4 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "DELTA PROPERTY" | 25 722 065 | 19 736 414 | 76,7 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "TAV Latvia" | 19 145 910 | 1 239 929 | 6,5 % | 8 | 2 393 239 | 3 527 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "MV HOTELS" | 17 876 737 | 2 733 779 | 15,3 % | 7 | 2 553 820 | 1 972 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE" | 16 215 270 | 13 026 995 | 80,3 % | 9 | 1 801 697 | 3 616 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "TN Promotion" | 15 141 570 | 252 570 | 1,7 % | 3 | 5 047 190 | 1 102 (2026 Q3) |
| 4491 | SIA "STR 2" (šis uzņēmums) | 2 665 | -3 037 | -114,0 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203279836 | LV40ZZZ40203279836 | SIA "STR 2" | SIA | STR 2 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-12-14 | NULL | Rīga, Strūgu iela 2E | 1003 | 106782682 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[reorganizations]
| ID | Reorg.Kods | Reorg.Veids | Sākotnējais | Pārņēmējs | Reģistrēts |
|---|---|---|---|---|---|
| 90014485 | SEPARATION | Sadalīta nodalīšanas ceļā | 40103306150 | 40203279836 | 2020-12-14 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92778273 | 40203279836 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 32154 | EUR | 2020-12-14 | 2020-12-14 19:10:02 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1769200 | 32650848 | 40203279836 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-07-23 19:00:55.354 |
| 1932692 | 33640860 | 40203279836 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-07-09 21:00:10.032 |
| 1414320 | 31383679 | 40203279836 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2020-12-14 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-08-05 03:03:24.98 |
| 2083022 | 34645584 | 40203279836 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-07-23 19:00:24.5 |
| 2347566 | 35578025 | 40203279836 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-07-08 17:02:05.377 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1414320 | 31383679 | 4500 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5001 | -501 | 0 | 576 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1077 | 50 | -1127 | NULL | 0 | -1127 |
| 1769200 | 32650848 | 1140 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5170 | -4030 | 0 | 483 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -4523 | 50 | -4573 | NULL | 0 | -4573 |
| 1932692 | 33640860 | 2410 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5433 | -3023 | 0 | 696 | 0 | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3748 | 50 | -3798 | NULL | 0 | -3798 |
| 2083022 | 34645584 | 2287 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5479 | -3192 | 0 | 1984 | 0 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -5198 | 50 | -5248 | NULL | 0 | -5248 |
| 2347566 | 35578025 | 2665 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5082 | -2417 | 0 | 560 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2987 | 50 | -3037 | NULL | 0 | -3037 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1414320 | 31383679 | 239 | 0 | 1313 | 0 | 1552 | 0 | 33737 | 0 | 33737 | 35289 | NULL | 4262 | 0 | 0 | 31027 | 35289 |
| 1769200 | 32650848 | 229 | 0 | 1313 | 0 | 1542 | 0 | 29989 | 0 | 29989 | 31531 | NULL | 5077 | 0 | 0 | 26454 | 31531 |
| 1932692 | 33640860 | 497 | 0 | 1313 | 0 | 1810 | 0 | 26240 | 0 | 26240 | 28050 | NULL | 5394 | 0 | 0 | 22656 | 28050 |
| 2083022 | 34645584 | 48 | 0 | 0 | 0 | 48 | 0 | 22492 | 0 | 22492 | 22540 | NULL | 5132 | 0 | 0 | 17408 | 22540 |
| 2347566 | 35578025 | 105 | 0 | 0 | 0 | 105 | 0 | 18743 | 0 | 18743 | 18848 | NULL | 4478 | 0 | 0 | 14370 | 18848 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203279836 | SIA "STR 2" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 1.84 | 0.00 | 1.72 | 1 |
| 40203279836 | SIA "STR 2" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 40203279836 | SIA "STR 2" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.06 | 0.00 | 0.00 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203279836 | SIA "STR 2" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Strūgu iela 2E, Rīga, LV-1003.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 2 665 EUR, un zaudējumi bija 3 037 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,02 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,02.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,48, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 840 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp VSAOI 1 720 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026