SIA "LatviaPlus" (reģ. Nr. 40203280676) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-12-17. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 66 425 EUR, zaudējumi 12 548 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 1,56 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203280676 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-12-17 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV58ZZZ40203280676 |
| Juridiskā adrese | Lastādijas iela 48A - 1A, Rīga, LV-1003 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 66 425 EUR | -12 548 EUR | 439 602 EUR | 4 |
| 2024 | 116 228 EUR | 5 757 EUR | 440 492 EUR | 4 |
| 2023 | 62 571 EUR | -68 898 EUR | 355 155 EUR | 4 |
| 2022 | 4 814 EUR | -101 516 EUR | 381 282 EUR | 2 |
| 2021 | 0 EUR | -30 539 EUR | 302 122 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 12.1 | 5.25 | 7.17 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 6.24 | 2.88 | 4.34 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 15.20 | 4.41 | 7.22 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 4.73 | 2.74 | 4.09 | 2 |
| 2024 | 70.89 | 18.37 | 29.97 | 4 |
| 2023 | 51.70 | 17.74 | 27.59 | 4 |
| 2022 | 51.03 | 19.45 | 31.57 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | 1 831.55 | ~ 1 311.39 |
| 2023 | 1 686.10 | ~ 1 216.01 |
| 2022 | 2 572.44 | ~ 1 822.81 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (29.97 * 1000) / 0.3409 ) / 4 / 12 = 1 831.55 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 831.55 * 0.105 = 192.31 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 0.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 831.55 - 192.31 - 0.00) * 0.2 ≈ 327.85 EUR
4. Neto alga: 1 831.55 - 192.31 - 327.85 = ~ 1 311.39 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 66 425 EUR | 116 228 EUR | 62 571 EUR | 4 814 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | -49 929 EUR | -4 687 EUR | -54 413 EUR | -3 270 EUR | -246 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -12 548 EUR | 5 757 EUR | -68 898 EUR | -101 516 EUR | -30 539 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -12 548 EUR | 5 757 EUR | -68 898 EUR | -101 516 EUR | -30 539 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 439 602 EUR | 440 492 EUR | 355 155 EUR | 381 282 EUR | 302 122 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 146 861 EUR | 118 414 EUR | 28 358 EUR | 83 511 EUR | 299 122 EUR |
| Pašu kapitāls | 345 257 EUR | 357 805 EUR | 252 047 EUR | 320 945 EUR | 272 461 EUR |
| Īstermiņa saistības | 94 345 EUR | 82 352 EUR | 102 773 EUR | 60 002 EUR | 29 326 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 335 EUR | 335 EUR | 335 EUR | 335 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,56 | 1,44 | 0,28 | 1,39 | 10,20 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,56 | 1,44 | 0,28 | 1,39 | 10,20 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-18,89 % | 4,95 % | -110,11 % | -2 108,77 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-2,85 % | 1,31 % | -19,40 % | -26,62 % | -10,11 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-3,63 % | 1,61 % | -27,34 % | -31,63 % | -11,21 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,27 | 0,23 | 0,41 | 0,19 | 0,11 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,15 | 0,26 | 0,18 | 0,01 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-3,63 % | 1,61 % | -27,30 % | -31,60 % | -11,19 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,35 | 2,87 | 1,05 | 2,18 | 4,95 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "LatviaPlus" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "J.L.Invest" | 50 119 498 | 1 282 716 | 2,6 % | 6 | 8 353 250 | 1 447 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Plesko Real Estate" | 46 277 349 | 12 146 545 | 26,2 % | 0 | — | — |
| 3 | "RIGABURGER" SIA | 32 287 926 | 1 954 988 | 6,1 % | 18 | 1 793 774 | 2 902 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas nami" | 28 420 602 | 94 349 | 0,3 % | 518 | 54 866 | 1 488 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "M257" | 25 736 015 | 27 131 381 | 105,4 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "DELTA PROPERTY" | 25 722 065 | 19 736 414 | 76,7 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "TAV Latvia" | 19 145 910 | 1 239 929 | 6,5 % | 8 | 2 393 239 | 3 527 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "MV HOTELS" | 17 876 737 | 2 733 779 | 15,3 % | 7 | 2 553 820 | 1 972 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE" | 16 215 270 | 13 026 995 | 80,3 % | 9 | 1 801 697 | 3 616 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "TN Promotion" | 15 141 570 | 252 570 | 1,7 % | 3 | 5 047 190 | 1 102 (2026 Q3) |
| 2116 | "LatviaPlus" SIA (šis uzņēmums) | 66 425 | -12 548 | -18,9 % | 1 | 66 425 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203280676 | LV58ZZZ40203280676 | "LatviaPlus" SIA | NULL | LatviaPlus | SIA | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-12-17 | NULL | Rīga, Lastādijas iela 48A - 1A | 1003 | 119414134 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10261036 | 40203280676 | 2020-12-02 | 2020-12-10 16:47:14 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203280676 | 2020-12-21 | "Latvia Plus" SIA |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92963653 | 40203280676 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 553000 | EUR | 2025-11-06 | 2025-11-06 15:40:30 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1912651 | 33532296 | 40203280676 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2024-06-02 03:36:43.972 |
| 1398933 | 31332918 | 40203280676 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2020-12-17 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-07-29 20:23:15.184 |
| 1747516 | 32516405 | 40203280676 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-06-02 17:00:53.189 |
| 2055190 | 34501622 | 40203280676 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2025-06-05 17:02:40.416 |
| 2238984 | 35373190 | 40203280676 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2026-05-16 17:00:08.158 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1398933 | 31332918 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 246 | -246 | 0 | 30398 | 0 | 0 | 0 | 0 | 105 | 0 | 0 | NULL | NULL | -30539 | 0 | -30539 | NULL | 0 | -30539 |
| 1747516 | 32516405 | 4814 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8084 | -3270 | 2166 | 94928 | 0 | 1152 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -101516 | 0 | -101516 | NULL | 0 | -101516 |
| 1912651 | 33532296 | 62571 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 116984 | -54413 | 17117 | 4028 | 6682 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -68898 | 0 | -68898 | NULL | 0 | -68898 |
| 2055190 | 34501622 | 116228 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 120915 | -4687 | 3194 | 7490 | 0 | 2038 | 0 | 0 | 23166 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5757 | 0 | 5757 | NULL | 0 | 5757 |
| 2238984 | 35373190 | 66425 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 116354 | -49929 | 4439 | 3516 | 43297 | 2663 | 0 | 0 | 4702 | 0 | 0 | NULL | NULL | -12548 | 0 | -12548 | NULL | 0 | -12548 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1398933 | 31332918 | 299122 | 0 | 0 | 0 | 299122 | 0 | 3000 | 0 | 3000 | 302122 | NULL | 29326 | 335 | 0 | 272461 | 302122 |
| 1747516 | 32516405 | 83153 | 0 | 358 | 0 | 83511 | 200000 | 97771 | 0 | 297771 | 381282 | NULL | 60002 | 335 | 0 | 320945 | 381282 |
| 1912651 | 33532296 | 17190 | 0 | 11168 | 0 | 28358 | 216000 | 110797 | 0 | 326797 | 355155 | NULL | 102773 | 335 | 0 | 252047 | 355155 |
| 2055190 | 34501622 | 92110 | 0 | 26304 | 0 | 118414 | 220491 | 101587 | 0 | 322078 | 440492 | NULL | 82352 | 335 | 0 | 357805 | 440492 |
| 2238984 | 35373190 | 74911 | 0 | 71950 | 0 | 146861 | 200000 | 92741 | 0 | 292741 | 439602 | NULL | 94345 | 0 | 0 | 345257 | 439602 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203280676 | "LatviaPlus" SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 70.89 | 18.37 | 29.97 | 4 |
| 40203280676 | "LatviaPlus" SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 51.70 | 17.74 | 27.59 | 4 |
| 40203280676 | "LatviaPlus" SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 51.03 | 19.45 | 31.57 | 3 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203280676 | "LatviaPlus" SIA | ir | 25.04.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203280676 | "LatviaPlus" SIA | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Lastādijas iela 48A - 1A, Rīga, LV-1003.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 66 425 EUR, un zaudējumi bija 12 548 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: ""Latvia Plus" SIA".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,56 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,56.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,35, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 831.55 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 311.39 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 70 890 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 18 370 EUR un VSAOI 29 970 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026