SIA "ITsolutions & programming" (reģ. Nr. 40203282535) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-12-29. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 727 582 EUR, peļņa 21 612 EUR, darbinieku skaits: 13. Kopējais likviditātes koeficients: 1,46 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Citi informācijas tehnoloģiju un datoru pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203282535 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-12-29 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV14ZZZ40203282535 |
| Juridiskā adrese | 18. novembra iela 37A, Daugavpils, LV-5401 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 727 582 EUR | 21 612 EUR | 165 288 EUR | 13 |
| 2024 | 894 708 EUR | -79 016 EUR | 182 016 EUR | 13 |
| 2023 | 1 146 795 EUR | 38 471 EUR | 242 221 EUR | 21 |
| 2022 | 464 775 EUR | 61 303 EUR | 130 006 EUR | 10 |
| 2021 | 223 281 EUR | 22 767 EUR | 42 015 EUR | 7 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 62.01 | 20.41 | 37.36 | 11 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 66.96 | 21.81 | 40.47 | 12 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 77.41 | 24.81 | 45.48 | 14 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 77.28 | 25.67 | 46.76 | 13 |
| 2024 | 365.88 | 121.32 | 213.41 | 18 |
| 2023 | 410.52 | 125.37 | 237.55 | 21 |
| 2022 | 148.67 | 41.06 | 78.44 | 9 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 3 320.98 | ~ 2 354.59 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3 297.64 | ~ 2 339.04 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 3 176.47 | ~ 2 258.24 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3 517.09 | ~ 2 475.15 |
| 2024 | 2 898.24 | ~ 2 047.33 |
| 2023 | 2 765.21 | ~ 1 955.65 |
| 2022 | 2 130.53 | ~ 1 518.26 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (213.41 * 1000) / 0.3409 ) / 18 / 12 = 2 898.24 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 2 898.24 * 0.105 = 304.31 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 0.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 21.07%): (2 898.24 - 304.31 - 0.00) * 0.2107 ≈ 546.59 EUR
4. Neto alga: 2 898.24 - 304.31 - 546.59 = ~ 2 047.33 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 727 582 EUR | 894 708 EUR | 1 146 795 EUR | 464 775 EUR | 223 281 EUR |
| Bruto peļņa | 94 349 EUR | 74 418 EUR | 293 288 EUR | 168 158 EUR | 85 716 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 21 612 EUR | -79 016 EUR | 38 471 EUR | 61 303 EUR | 22 767 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 21 612 EUR | -79 016 EUR | 38 471 EUR | 61 303 EUR | 22 767 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 165 288 EUR | 182 016 EUR | 242 221 EUR | 130 006 EUR | 42 015 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 146 698 EUR | 148 205 EUR | 182 908 EUR | 88 194 EUR | 24 360 EUR |
| Pašu kapitāls | 65 138 EUR | 43 526 EUR | 122 542 EUR | 84 071 EUR | 22 768 EUR |
| Īstermiņa saistības | 100 150 EUR | 138 490 EUR | 119 679 EUR | 45 935 EUR | 19 247 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-08-30 – 2023-08-30 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,46 | 1,07 | 1,53 | 1,92 | 1,27 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,46 | 1,07 | 1,51 | 1,90 | 1,22 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
2,97 % | -8,83 % | 3,35 % | 13,19 % | 10,20 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
13,08 % | -43,41 % | 15,88 % | 47,15 % | 54,19 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
33,18 % | -181,54 % | 31,39 % | 72,92 % | 100,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,54 | 3,18 | 0,98 | 0,55 | 0,85 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
4,40 | 4,92 | 4,73 | 3,58 | 5,31 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
33,18 % | -181,54 % | 31,39 % | 72,92 % | 100,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,61 | 3,93 | 6,26 | 6,58 | 8,03 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "ITsolutions & programming" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Vienlaikus saistību īpatsvars ir paaugstināts, kas palielina finanšu riskus.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "TestDevLab" | 24 858 719 | 2 654 251 | 10,7 % | 314 | 79 168 | 2 516 (2026 Q3) |
| 2 | Giraffe360 SIA | 13 598 824 | -845 550 | -6,2 % | 208 | 65 379 | 4 424 (2026 Q3) |
| 3 | SIA Arvato Systems Latvia | 12 756 451 | 450 616 | 3,5 % | 175 | 72 894 | 3 447 (2026 Q3) |
| 4 | Pax8 Latvia SIA | 11 963 537 | 155 117 | 1,3 % | 18 | 664 641 | 3 740 (2026 Q3) |
| 5 | Workday Latvia SIA | 10 890 630 | -1 777 215 | -16,3 % | 56 | 194 476 | 5 758 (2026 Q3) |
| 6 | Plastic Card Enterprise (Latvia) SIA | 9 066 228 | 303 205 | 3,3 % | 18 | 503 679 | 1 201 (2026 Q3) |
| 7 | SIA Damara Technologies | 8 027 050 | 887 817 | 11,1 % | 122 | 65 795 | 3 312 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Epic Frog" | 6 966 438 | 15 123 | 0,2 % | 88 | 79 164 | 3 529 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Media Solutions | 6 167 200 | -19 867 | -0,3 % | 82 | 75 210 | 2 954 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "NetCracker Latvia" | 5 913 510 | 429 277 | 7,3 % | 78 | 75 814 | 4 517 (2026 Q3) |
| 70 | SIA "ITsolutions & programming" (šis uzņēmums) | 727 582 | 21 612 | 3,0 % | 11 | 66 144 | 3 321 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203282535 | LV14ZZZ40203282535 | SIA "ITsolutions & programming" | SIA | ITsolutions & programming | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-12-29 | NULL | Daugavpils, 18. novembra iela 37A | 5401 | 103827710 | 0 | 100003011 | 0002000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10295239 | 40203282535 | 2020-12-21 | 2020-12-29 12:02:31 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203282535 | 2023-08-30 | 5509.31 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Atbalsts tehnoloģiju pārnese sistēmas pilnveidošanai (jaunuzņēmumu atbalsta programma) (SAM 1.2.1.2) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 3395fd57 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92895002 | 40203282535 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-03-17 | 2023-03-17 15:34:19 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2225960 | 35345005 | 40203282535 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 13 | ONES | EUR | 2026-05-08 17:01:52.066 |
| 1348571 | 30961553 | 40203282535 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2020-12-29 | 2021-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2022-05-23 21:31:49.494 |
| 1726297 | 32459496 | 40203282535 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 10 | ONES | EUR | 2023-05-24 23:05:10.626 |
| 1879185 | 33438071 | 40203282535 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 21 | ONES | EUR | 2024-05-17 21:02:24.909 |
| 2009972 | 34358702 | 40203282535 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 13 | ONES | EUR | 2025-05-10 21:00:38.348 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1348571 | 30961553 | 223281 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 137565 | 85716 | 0 | 62903 | 48 | 94 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 22767 | 0 | 22767 | NULL | 0 | 22767 |
| 1726297 | 32459496 | 464775 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 296617 | 168158 | 0 | 184366 | 86772 | 9261 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 61303 | 0 | 61303 | NULL | 0 | 61303 |
| 1879185 | 33438071 | 1146795 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 853507 | 293288 | 0 | 156354 | 135547 | 234010 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 38471 | 0 | 38471 | NULL | 0 | 38471 |
| 2009972 | 34358702 | 894708 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 820290 | 74418 | 0 | 153542 | 5726 | 5618 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -79016 | 0 | -79016 | NULL | 0 | -79016 |
| 2225960 | 35345005 | 727582 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 633233 | 94349 | 0 | 125651 | 53317 | 403 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 21612 | 0 | 21612 | NULL | 0 | 21612 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1348571 | 30961553 | 3169 | 0 | 20273 | 918 | 24360 | 8932 | 8572 | 151 | 17655 | 42015 | NULL | 19247 | 0 | 0 | 22768 | 42015 |
| 1726297 | 32459496 | 21644 | 0 | 65515 | 1035 | 88194 | 0 | 41311 | 501 | 41812 | 130006 | NULL | 45935 | 0 | 0 | 84071 | 130006 |
| 1879185 | 33438071 | 1057 | 0 | 179906 | 1945 | 182908 | 0 | 59093 | 220 | 59313 | 242221 | NULL | 119679 | 0 | 0 | 122542 | 242221 |
| 2009972 | 34358702 | 21157 | 0 | 126521 | 527 | 148205 | 0 | 33811 | 0 | 33811 | 182016 | NULL | 138490 | 0 | 0 | 43526 | 182016 |
| 2225960 | 35345005 | 17855 | 0 | 128274 | 569 | 146698 | 0 | 18590 | 0 | 18590 | 165288 | NULL | 100150 | 0 | 0 | 65138 | 165288 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203282535 | SIA "ITsolutions & programming" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6290 | 002000 | Daugavpils | 365.88 | 121.32 | 213.41 | 18 |
| 40203282535 | SIA "ITsolutions & programming" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6201 | 002000 | Daugavpils | 410.52 | 125.37 | 237.55 | 21 |
| 40203282535 | SIA "ITsolutions & programming" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6201 | 002000 | Daugavpils | 148.67 | 41.06 | 78.44 | 9 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203282535 | SIA "ITsolutions & programming" | ir | 22.01.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203282535 | SIA "ITsolutions & programming" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir 18. novembra iela 37A, Daugavpils, LV-5401.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 727 582 EUR, un peļņa bija 21 612 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 13 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,46 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,46.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,61, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 2 898.24 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 2 047.33 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 365 880 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 121 320 EUR un VSAOI 213 410 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citi informācijas tehnoloģiju un datoru pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citi informācijas tehnoloģiju un datoru pakalpojumi · Daugavpils — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026