SIA "Rovlan Group" (reģ. Nr. 40203284220) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-01-08. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 11 697 009 EUR, peļņa 2 681 161 EUR, darbinieku skaits: 36. Kopējais likviditātes koeficients: 4,04 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203284220 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-01-08 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV12ZZZ40203284220 |
| Juridiskā adrese | Duntes iela 23A, Rīga, LV-1005 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 697 009 EUR | 2 681 161 EUR | 6 250 519 EUR | 36 |
| 2024 | 8 118 960 EUR | 1 038 412 EUR | 3 816 107 EUR | 29 |
| 2023 | 6 226 986 EUR | 659 395 EUR | 3 083 210 EUR | 24 |
| 2022 | 2 375 899 EUR | 342 618 EUR | 1 144 717 EUR | 14 |
| 2021 | 666 840 EUR | 111 247 EUR | 204 625 EUR | 8 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | -277.9 | 76.18 | 126.03 | 40 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 272.83 | 71.13 | 117.28 | 39 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 150.03 | 70.21 | 116.04 | 38 |
| 2024 | -89.74 | 185.30 | 297.64 | 29 |
| 2023 | 127.04 | 123.97 | 211.41 | 23 |
| 2022 | 100.33 | 72.05 | 126.38 | 13 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3 080.82 | ~ 2 194.46 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2 940.43 | ~ 2 100.86 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2 985.90 | ~ 2 120.98 |
| 2024 | 2 508.91 | ~ 1 779.03 |
| 2023 | 2 246.93 | ~ 1 598.48 |
| 2022 | 2 376.44 | ~ 1 687.73 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (297.64 * 1000) / 0.3409 ) / 29 / 12 = 2 508.91 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 2 508.91 * 0.105 = 263.44 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 0.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20.77%): (2 508.91 - 263.44 - 0.00) * 0.2077 ≈ 466.45 EUR
4. Neto alga: 2 508.91 - 263.44 - 466.45 = ~ 1 779.03 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 11 697 009 EUR | 8 118 960 EUR | 6 226 986 EUR | 2 375 899 EUR | 666 840 EUR |
| Bruto peļņa | 3 044 123 EUR | 1 654 057 EUR | 949 040 EUR | 441 151 EUR | 154 740 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 683 532 EUR | 1 101 200 EUR | 712 445 EUR | 342 743 EUR | 111 517 EUR |
| UIN nodoklis | 2 371 EUR | 62 788 EUR | 53 050 EUR | 125 EUR | 270 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 681 161 EUR | 1 038 412 EUR | 659 395 EUR | 342 618 EUR | 111 247 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 6 250 519 EUR | 3 816 107 EUR | 3 083 210 EUR | 1 144 717 EUR | 204 625 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 5 132 469 EUR | 2 946 733 EUR | 2 500 096 EUR | 1 129 017 EUR | 184 420 EUR |
| Pašu kapitāls | 4 687 833 EUR | 2 006 672 EUR | 1 218 260 EUR | 468 865 EUR | 126 247 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 271 985 EUR | 1 486 693 EUR | 1 600 906 EUR | 675 852 EUR | 78 378 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 290 701 EUR | 322 742 EUR | 264 044 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. 2 dokumenti ar identisku summu vienā iepirkumā sapludināti — avots to pašu līgumu publicē vairākkārt. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-05-15 – 2023-05-15 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
4,04 | 1,98 | 1,56 | 1,67 | 2,35 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
3,68 | 1,87 | 1,48 | 1,61 | 2,34 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
22,92 % | 12,79 % | 10,59 % | 14,42 % | 16,68 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
42,90 % | 27,21 % | 21,39 % | 29,93 % | 54,37 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
57,19 % | 51,75 % | 54,13 % | 73,07 % | 88,12 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,33 | 0,90 | 1,53 | 1,44 | 0,62 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
87,97 | 43,06 | 50,77 | 191,84 | 797,55 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,87 | 2,13 | 2,02 | 2,08 | 3,26 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
54,52 % | 48,40 % | 49,03 % | 73,48 % | 88,44 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,55 | 4,23 | 3,57 | 3,93 | 6,52 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Rovlan Group" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bonava Latvija SIA | 40 351 801 | 3 745 171 | 9,3 % | 154 | 262 025 | 2 908 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "Merko Būve" | 37 681 252 | 2 976 124 | 7,9 % | 45 | 837 361 | 3 462 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "Skonto Plan Ltd" | 36 995 698 | -10 105 996 | -27,3 % | 5 | 7 399 140 | 2 951 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "Selva Būve" | 26 853 871 | 1 056 623 | 3,9 % | 52 | 516 421 | 2 342 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "Ogres Namsaimnieks" | 13 660 729 | 441 185 | 3,2 % | 151 | 90 468 | 1 122 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "Rovlan Group" (šis uzņēmums) | 11 697 009 | 2 681 161 | 22,9 % | 40 | 292 425 | 3 081 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "Baltic Builders" | 10 560 249 | -1 782 803 | -16,9 % | 1 | 10 560 249 | *** |
| 8 | SIA "Plastik" | 9 053 657 | 142 373 | 1,6 % | 1 | 9 053 657 | — |
| 9 | SIA "KUUM" | 7 507 440 | 279 731 | 3,7 % | 31 | 242 175 | 1 498 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "ZENG" | 6 855 633 | 3 339 | 0,0 % | 1 | 6 855 633 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203284220 | LV12ZZZ40203284220 | SIA "Rovlan Group" | SIA | Rovlan Group | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-01-08 | NULL | Rīga, Duntes iela 23A | 1005 | 105611810 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10318893 | 40203284220 | 2020-12-28 | 2021-01-08 11:36:39 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203284220 | 2023-05-15 | 1194.67 | AS "Swedbank" | Portfeļgarantijas | 03 Galvojums/garantija | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 4a875fab |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92906984 | 40203284220 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 25000 | EUR | 2023-06-22 | 2023-06-22 16:57:52 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1318551 | 30675334 | 40203284220 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-08 | 2021-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2022-03-19 07:10:09.224 |
| 1743277 | 32504752 | 40203284220 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 14 | ONES | EUR | 2023-06-01 06:01:06.503 |
| 1909210 | 33525413 | 40203284220 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 24 | ONES | EUR | 2024-06-01 05:09:02.736 |
| 2034436 | 34438877 | 40203284220 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 29 | ONES | EUR | 2025-05-26 23:01:48.249 |
| 2342688 | 35431024 | 40203284220 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 36 | ONES | EUR | 2026-06-15 18:02:42.653 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1318551 | 30675334 | 666840 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 512100 | 154740 | 0 | 42034 | 0 | 1081 | 0 | 0 | 32 | 0 | 140 | NULL | NULL | 111517 | 270 | 111247 | NULL | 0 | 111247 |
| 1743277 | 32504752 | 2375899 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1934748 | 441151 | 0 | 96346 | 491 | 757 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1796 | NULL | NULL | 342743 | 125 | 342618 | NULL | 0 | 342618 |
| 1909210 | 33525413 | 6226986 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5277946 | 949040 | 0 | 203871 | 428 | 18837 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14315 | NULL | NULL | 712445 | 53050 | 659395 | NULL | 0 | 659395 |
| 2034436 | 34438877 | 8118960 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6464903 | 1654057 | 0 | 367359 | 10927 | 170241 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26184 | NULL | NULL | 1101200 | 62788 | 1038412 | NULL | 0 | 1038412 |
| 2342688 | 35431024 | 11697009 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8652886 | 3044123 | 0 | 423475 | 109565 | 20385 | 0 | 0 | 4561 | 0 | 30857 | NULL | NULL | 2683532 | 2371 | 2681161 | NULL | 0 | 2681161 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1318551 | 30675334 | 43101 | 0 | 140309 | 1010 | 184420 | 0 | 20205 | 0 | 20205 | 204625 | NULL | 78378 | 0 | 0 | 126247 | 204625 |
| 1743277 | 32504752 | 24 | 0 | 1090506 | 38487 | 1129017 | 0 | 15700 | 0 | 15700 | 1144717 | NULL | 675852 | 0 | 0 | 468865 | 1144717 |
| 1909210 | 33525413 | 692594 | 0 | 1670374 | 137128 | 2500096 | 0 | 583114 | 0 | 583114 | 3083210 | NULL | 1600906 | 264044 | 0 | 1218260 | 3083210 |
| 2034436 | 34438877 | 719805 | 0 | 2063984 | 162944 | 2946733 | 0 | 869374 | 0 | 869374 | 3816107 | NULL | 1486693 | 322742 | 0 | 2006672 | 3816107 |
| 2342688 | 35431024 | 1511033 | 0 | 3175218 | 446218 | 5132469 | 0 | 1118050 | 0 | 1118050 | 6250519 | NULL | 1271985 | 290701 | 0 | 4687833 | 6250519 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203284220 | SIA "Rovlan Group" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | ? | 010096 | Ziemeļu rajons | -89.74 | 185.30 | 297.64 | 29 |
| 40203284220 | SIA "Rovlan Group" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 010096 | Ziemeļu rajons | 127.04 | 123.97 | 211.41 | 23 |
| 40203284220 | SIA "Rovlan Group" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 010096 | Ziemeļu rajons | 100.33 | 72.05 | 126.38 | 13 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203284220 | SIA "Rovlan Group" | ir | 17.03.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203284220 | SIA "Rovlan Group" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Duntes iela 23A, Rīga, LV-1005.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 11 697 009 EUR, un peļņa bija 2 681 161 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 36 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,04 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,68.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,55, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 2 508.91 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 779.03 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026