SIA "Projekti 2L" (reģ. Nr. 40203285391) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-01-14. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 421 103 EUR, peļņa 1 308 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 11,20 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 40203285391 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-01-14 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV17ZZZ40203285391 |
| Juridiskā adrese | Purva iela 12A, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 421 103 EUR | 1 308 EUR | 70 872 EUR | 4 |
| 2024 | 45 674 EUR | 945 EUR | 56 232 EUR | 2 |
| 2023 | 52 995 EUR | 24 110 EUR | 29 162 EUR | 1 |
| 2022 | 1 951 EUR | 1 254 EUR | 4 854 EUR | 0 |
| 2021 | 11 321 EUR | 749 EUR | 4 175 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 6.11 | 0.2 | 0.21 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3.91 | 0.06 | 0.12 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -0.90 | 0.95 | 1.83 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -18.24 | 3.07 | 5.49 | 6 |
| 2024 | -2.85 | 0.10 | 0.16 | 1 |
| 2023 | 3.25 | 0.26 | 0.43 | 0 |
| 2022 | 0.71 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 596.46 | ~ 533.83 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 894.69 | ~ 726.61 |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 421 103 EUR | 45 674 EUR | 52 995 EUR | 1 951 EUR | 11 321 EUR |
| Bruto peļņa | -7 881 EUR | 1 125 EUR | 24 246 EUR | 1 471 EUR | 2 973 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 308 EUR | 945 EUR | 24 110 EUR | 1 304 EUR | 2 874 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 50 EUR | 625 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 308 EUR | 945 EUR | 24 110 EUR | 1 254 EUR | 749 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 70 872 EUR | 56 232 EUR | 29 162 EUR | 4 854 EUR | 4 175 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 48 266 EUR | 56 232 EUR | 29 162 EUR | 4 854 EUR | 4 175 EUR |
| Pašu kapitāls | 18 992 EUR | 29 859 EUR | 28 914 EUR | 4 804 EUR | 3 550 EUR |
| Īstermiņa saistības | 4 309 EUR | 11 373 EUR | 248 EUR | 50 EUR | 625 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 47 571 EUR | 15 000 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. 2 dokumenti ar identisku summu vienā iepirkumā sapludināti — avots to pašu līgumu publicē vairākkārt. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-12-16 – 2025-12-15 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
11,20 | 4,94 | 117,59 | 97,08 | 6,68 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,22 | 2,38 | 117,59 | 97,08 | 6,68 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
0,31 % | 2,07 % | 45,49 % | 64,27 % | 6,62 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
1,85 % | 1,68 % | 82,68 % | 25,83 % | 17,94 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
6,89 % | 3,16 % | 83,39 % | 26,10 % | 21,10 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,73 | 0,88 | 0,01 | 0,01 | 0,18 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
5,94 | 0,81 | 1,82 | 0,40 | 2,71 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
1,97 % | 2,11 % | 83,39 % | 27,14 % | 80,96 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,81 | 2,36 | 54,90 | 43,14 | 8,56 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Projekti 2L" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tomēr aktīvu atdeve ir nepietiekama, kas liecina par to neefektīvu izmantošanu.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Kapitāla izmantošana peļņas radīšanai ir nepietiekama.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA European Energy Construction Latvia | 118 983 795 | 13 498 868 | 11,3 % | 1 | 118 983 795 | *** |
| 2 | SIA "BELSS" | 28 649 629 | 2 876 414 | 10,0 % | 62 | 462 091 | 2 366 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MRG Būve" | 15 614 143 | 244 833 | 1,6 % | 16 | 975 884 | 739 (2026 Q3) |
| 4 | Rīgas SIA "OLIMPS" | 11 973 421 | 2 475 732 | 20,7 % | 76 | 157 545 | 1 706 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "CMB" | 11 301 794 | 415 372 | 3,7 % | 40 | 282 545 | 1 195 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Firma L4" | 10 011 426 | 2 195 425 | 21,9 % | 124 | 80 737 | 1 993 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "EcoHeat Technologies" | 8 643 463 | 400 205 | 4,6 % | 81 | 106 709 | 2 850 (2026 Q3) |
| 8 | AS "Siltumelektroprojekts" | 8 190 664 | 321 766 | 3,9 % | 51 | 160 601 | 2 746 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Fima" | 6 378 714 | -4 050 130 | -63,5 % | 52 | 122 668 | 3 068 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Extended Automation" | 5 520 540 | 729 301 | 13,2 % | 22 | 250 934 | 2 395 (2026 Q3) |
| 154 | SIA "Projekti 2L" (šis uzņēmums) | 421 103 | 1 308 | 0,3 % | 1 | 421 103 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203285391 | LV17ZZZ40203285391 | SIA "Projekti 2L" | SIA | Projekti 2L | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-01-14 | NULL | Valmieras nov., Valmiera, Purva iela 12A | 4201 | 106105060 | 100016647 | 100003807 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10336197 | 40203285391 | 2021-01-11 | 2021-01-14 16:11:54 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203285391 | 2025-01-22 | SIA "VenduVent" |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203285391 | 2025-12-15 | 9170 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021.-2027.gadam 1.2.2.1. “Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā” | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 73fd5fb8 |
| 40203285391 | 2024-12-16 | 3554.57 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mikrokreditēšana un aizdevumi uzsācējiem (SAM 3.1.1.4.) | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 3e1fa377 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92782661 | 40203285391 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2801 | EUR | 2021-01-14 | 2021-01-14 16:02:49 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1760706 | 32559886 | 40203285391 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-06-09 19:04:55.374 |
| 1312748 | 30606002 | 40203285391 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-14 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-03-04 18:21:58.529 |
| 1786351 | 33035334 | 40203285391 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-01-25 19:05:58.093 |
| 1963130 | 34124476 | 40203285391 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-02-26 19:01:09.679 |
| 2146353 | 35182755 | 40203285391 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2026-03-20 17:03:42.5 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1312748 | 30606002 | 11321 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8348 | 2973 | 99 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2874 | 625 | 2249 | NULL | 1500 | 749 |
| 1760706 | 32559886 | 1951 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 480 | 1471 | 167 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1304 | 50 | 1254 | NULL | 0 | 1254 |
| 1786351 | 33035334 | 52995 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 28749 | 24246 | 0 | 0 | 51 | 187 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 24110 | 0 | 24110 | NULL | 0 | 24110 |
| 1963130 | 34124476 | 45674 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 44549 | 1125 | 0 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 945 | 0 | 945 | NULL | 0 | 945 |
| 2146353 | 35182755 | 421103 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 428984 | -7881 | 0 | 0 | 16626 | 7437 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1308 | 0 | 1308 | NULL | 0 | 1308 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1312748 | 30606002 | 3285 | 0 | 890 | 0 | 4175 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4175 | NULL | 625 | 0 | 0 | 3550 | 4175 |
| 1760706 | 32559886 | 1854 | 0 | 3000 | 0 | 4854 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4854 | NULL | 50 | 0 | 0 | 4804 | 4854 |
| 1786351 | 33035334 | 26926 | 0 | 2236 | 0 | 29162 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29162 | NULL | 248 | 0 | 0 | 28914 | 29162 |
| 1963130 | 34124476 | 17840 | 0 | 9192 | 29200 | 56232 | 0 | 0 | 0 | 0 | 56232 | NULL | 11373 | 15000 | 0 | 29859 | 56232 |
| 2146353 | 35182755 | 5999 | 0 | 3567 | 38700 | 48266 | 0 | 21653 | 953 | 22606 | 70872 | NULL | 4309 | 47571 | 0 | 18992 | 70872 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203285391 | SIA "Projekti 2L" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 054010 | Valmiera | -2.85 | 0.10 | 0.16 | 1 |
| 40203285391 | SIA "Projekti 2L" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3511 | 026500 | Priekuļu pag. | 3.25 | 0.26 | 0.43 | 0 |
| 40203285391 | SIA "Projekti 2L" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3511 | 026500 | Priekuļu pag. | 0.71 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203285391 | SIA "Projekti 2L" | ir | 26.09.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203285391 | SIA "Projekti 2L" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Purva iela 12A, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 421 103 EUR, un peļņa bija 1 308 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "VenduVent"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 11,20 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,22.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,81, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas · Valmieras novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026