SIA "Gerwil Holding Latvia" (reģ. Nr. 40203289552) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-02-01. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, peļņa 142 093 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 1,67 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Pārvaldītājsabiedrību darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203289552 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-02-01 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV93ZZZ40203289552 |
| Juridiskā adrese | Lielais prospekts 19 - 14, Ventspils, LV-3601 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | 142 093 EUR | 356 153 EUR | 0 |
| 2024 | 0 EUR | 122 736 EUR | 274 190 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | 101 474 EUR | 170 439 EUR | 0 |
| 2022 | 0 EUR | 67 289 EUR | 73 379 EUR | 0 |
| 2021 | 0 EUR | -2 173 EUR | 2 802 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 142 143 EUR | 122 786 EUR | 172 574 EUR | 116 883 EUR | -2 173 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 142 093 EUR | 122 736 EUR | 101 474 EUR | 67 289 EUR | -2 173 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 356 153 EUR | 274 190 EUR | 170 439 EUR | 73 379 EUR | 2 802 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 353 353 EUR | 271 390 EUR | 167 639 EUR | 70 579 EUR | 2 EUR |
| Pašu kapitāls | 144 893 EUR | 125 536 EUR | 102 101 EUR | 67 916 EUR | 627 EUR |
| Īstermiņa saistības | 211 260 EUR | 148 654 EUR | 62 738 EUR | 5 463 EUR | 2 175 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 5 600 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,67 | 1,83 | 2,67 | 12,92 | 0,00 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,67 | 1,83 | 2,67 | 12,92 | 0,00 |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
39,90 % | 44,76 % | 59,54 % | 91,70 % | -77,55 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
98,07 % | 97,77 % | 99,39 % | 99,08 % | -346,57 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,46 | 1,18 | 0,67 | 0,08 | 3,47 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | 487,12 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
98,10 % | 97,81 % | 160,56 % | 172,10 % | -346,57 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,16 | 2,45 | 4,73 | 11,59 | -2,65 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Gerwil Holding Latvia" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Smile Holding" | 482 727 327 | 22 944 265 | 4,8 % | 8 | 60 340 916 | 1 750 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Madara 89 grupa" | 243 140 724 | 36 967 278 | 15,2 % | 10 | 24 314 072 | 5 750 (2026 Q3) |
| 3 | Primekss Global SIA | 159 894 088 | -1 291 276 | -0,8 % | 0 | — | — |
| 4 | AS "CleanR Grupa" | 144 523 788 | 18 788 582 | 13,0 % | 50 | 2 890 476 | 3 929 (2026 Q3) |
| 5 | Nordic Vehicles Group SIA | 135 042 077 | 2 026 529 | 1,5 % | 1 | 135 042 077 | *** |
| 6 | SIA PROKS Holding | 105 493 044 | 1 956 993 | 1,9 % | 2 | 52 746 522 | *** |
| 7 | AS "Automotive holding" | 86 041 083 | 1 958 245 | 2,3 % | 5 | 17 208 217 | 583 (2026 Q3) |
| 8 | "Sensum Grupa" AS | 80 064 481 | 11 027 304 | 13,8 % | 19 | 4 213 920 | 2 095 (2026 Q3) |
| 9 | AmberStone Group, AS | 76 314 663 | -6 771 632 | -8,9 % | 25 | 3 052 587 | 2 861 (2026 Q3) |
| 10 | MJ Holding, SIA | 73 304 125 | 3 702 258 | 5,1 % | 0 | — | — |
| 381 | SIA "Gerwil Holding Latvia" (šis uzņēmums) | 0 | 142 093 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203289552 | LV93ZZZ40203289552 | SIA "Gerwil Holding Latvia" | SIA | Gerwil Holding Latvia | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-02-01 | NULL | Ventspils, Lielais prospekts 19 - 14 | 3601 | 115219268 | 0 | 100003060 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10372643 | 40203289552 | 2020-12-17 | 2021-01-25 16:05:02 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92785654 | 40203289552 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-02-01 | 2021-02-01 15:32:29 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1413260 | 31379593 | 40203289552 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-02-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-08-04 21:08:59.37 |
| 1912661 | 33532316 | 40203289552 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-06-02 03:37:05.567 |
| 2045674 | 34474119 | 40203289552 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-01 05:00:23.28 |
| 1775099 | 32717208 | 40203289552 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-08-22 19:01:43.374 |
| 2324436 | 35485165 | 40203289552 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-06-02 04:00:27.089 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1413260 | 31379593 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 2173 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2173 | 0 | -2173 | NULL | 0 | -2173 |
| 1775099 | 32717208 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 3228 | 0 | 0 | 120111 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 116883 | 50 | 116833 | NULL | 49544 | 67289 |
| 1912661 | 33532316 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 3557 | 0 | 0 | 176486 | 0 | 0 | 0 | 355 | NULL | NULL | 172574 | 50 | 172524 | NULL | 71050 | 101474 |
| 2045674 | 34474119 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 4283 | 0 | 0 | 126636 | 0 | 433 | 0 | 0 | NULL | NULL | 122786 | 50 | 122736 | NULL | 0 | 122736 |
| 2324436 | 35485165 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 4270 | 0 | 0 | 145980 | 0 | 433 | 0 | 0 | NULL | NULL | 142143 | 50 | 142093 | NULL | 0 | 142093 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1413260 | 31379593 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2800 | 0 | 0 | 2800 | 2802 | NULL | 2175 | 0 | 0 | 627 | 2802 |
| 1775099 | 32717208 | 468 | 0 | 70111 | 0 | 70579 | 2800 | 0 | 0 | 2800 | 73379 | NULL | 5463 | 0 | 0 | 67916 | 73379 |
| 1912661 | 33532316 | 41 | 0 | 167598 | 0 | 167639 | 2800 | 0 | 0 | 2800 | 170439 | NULL | 62738 | 5600 | 0 | 102101 | 170439 |
| 2045674 | 34474119 | 0 | 0 | 271390 | 0 | 271390 | 2800 | 0 | 0 | 2800 | 274190 | NULL | 148654 | 0 | 0 | 125536 | 274190 |
| 2324436 | 35485165 | 49 | 0 | 353304 | 0 | 353353 | 2800 | 0 | 0 | 2800 | 356153 | NULL | 211260 | 0 | 0 | 144893 | 356153 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203289552 | SIA "Gerwil Holding Latvia" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6421 | 007000 | Ventspils | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203289552 | SIA "Gerwil Holding Latvia" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6420 | 007000 | Ventspils | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203289552 | SIA "Gerwil Holding Latvia" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6420 | 007000 | Ventspils | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203289552 | SIA "Gerwil Holding Latvia" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
[members]
| ID | URI | Uzņ.Reģ.Nr. | Subj.Tips | Nosauk./Vārds | PK Maska | Dz.Dat. | Reģ.Nr. | Daļu/Akc.Sk. | Daļas/Akc.Nom. | Daļu/Akc.Val. | No | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92664080 | NULL | 40103674268 | LEGAL_ENTITY | SIA "Gerwil Holding Latvia" | NULL | NULL | 40203289552 | 100 | 28 | EUR | 2021-02-02 | 2021-02-23 | 2021-02-23 11:34:01 |
Juridiskā adrese ir Lielais prospekts 19 - 14, Ventspils, LV-3601.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un peļņa bija 142 093 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,67 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,67.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,16, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pārvaldītājsabiedrību darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Pārvaldītājsabiedrību darbība · Ventspils — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026