SIA "RHINO DOORS D" (reģ. Nr. 40203289694) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-02-02. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 50 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 52,80 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Koksnes apstrāde un apdare
| Reģistrācijas Nr. | 40203289694 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-02-02 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV42ZZZ40203289694 |
| Juridiskā adrese | Krāslavas iela 75, Daugavpils, LV-5401 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -50 EUR | 2 640 EUR | 0 |
| 2024 | 0 EUR | -50 EUR | 2 690 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | -60 EUR | 2 800 EUR | 0 |
| 2022 | 0 EUR | -50 EUR | 2 800 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0.13 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2024 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Personāla izmaksas | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 EUR | 0 EUR | -10 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -50 EUR | -50 EUR | -60 EUR | -50 EUR | 0 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 640 EUR | 2 690 EUR | 2 800 EUR | 2 800 EUR | 2 800 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 640 EUR | 2 690 EUR | 2 800 EUR | 2 800 EUR | 2 800 EUR |
| Pašu kapitāls | 2 590 EUR | 2 640 EUR | 2 690 EUR | 2 750 EUR | 2 800 EUR |
| Īstermiņa saistības | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 50 EUR | 110 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
52,80 | — | — | — | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
52,80 | — | — | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-1,89 % | -1,86 % | -2,14 % | -1,79 % | 0,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-1,93 % | -1,89 % | -2,23 % | -1,82 % | 0,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,02 | 0,02 | 0,04 | 0,02 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
0,00 % | 0,00 % | -0,36 % | 0,00 % | 0,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
23,29 | 23,72 | 11,79 | 24,65 | 1,56 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "RHINO DOORS D" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bitus Latvia SIA | 70 612 636 | 417 463 | 0,6 % | 411 | 171 807 | 2 326 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "BWT Timber" | 33 337 477 | 1 588 234 | 4,8 % | 54 | 617 361 | 2 361 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "KOKPĀRSTRĀDE 98" | 24 154 484 | 43 127 | 0,2 % | 218 | 110 800 | 1 777 (2026 Q3) |
| 4 | AS "Hornbaek Baltic" | 13 107 079 | 244 199 | 1,9 % | 135 | 97 089 | 1 655 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "JAUDA-KOKS" | 5 954 736 | 647 534 | 10,9 % | 9 | 661 637 | 3 368 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "PB Koksne" | 5 716 952 | 135 978 | 2,4 % | 48 | 119 103 | 1 235 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "LWP" | 5 475 133 | 350 180 | 6,4 % | 24 | 228 131 | 2 788 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NORTE" | 3 988 081 | 19 506 | 0,5 % | 64 | 62 314 | 1 796 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "ĪVEJA" | 3 336 326 | 309 321 | 9,3 % | 25 | 133 453 | 1 517 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "LAIMDOTAS" | 3 013 550 | 366 537 | 12,2 % | 35 | 86 101 | 1 033 (2026 Q3) |
| 80 | SIA "RHINO DOORS D" (šis uzņēmums) | 0 | -50 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203289694 | LV42ZZZ40203289694 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RHINO DOORS D" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | RHINO DOORS D | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-02-02 | NULL | Daugavpils, Krāslavas iela 75 | 5401 | 101799864 | 0 | 100003011 | 0050000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10383668 | 40203289694 | 2021-01-18 | 2021-02-02 11:03:16 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203289694 | 2025-07-02 | SIA "MAYDAY GROUP" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92785851 | 40203289694 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-02-02 | 2021-02-02 11:04:47 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2224177 | 35340311 | 40203289694 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-07 17:01:54.367 |
| 1446964 | 32127863 | 40203289694 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-02-02 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-02-22 19:00:11.482 |
| 1446980 | 32127903 | 40203289694 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-02-22 19:00:46.675 |
| 1843980 | 33288495 | 40203289694 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-04-05 17:04:28.501 |
| 2002864 | 34332661 | 40203289694 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-06 21:02:25.542 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1446964 | 32127863 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 1446980 | 32127903 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 50 | -50 | NULL | 0 | -50 |
| 1843980 | 33288495 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -10 | 50 | -60 | NULL | 0 | -60 |
| 2002864 | 34332661 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 50 | -50 | NULL | 0 | -50 |
| 2224177 | 35340311 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 50 | -50 | NULL | 0 | -50 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1446964 | 32127863 | 2800 | 0 | 0 | 0 | 2800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2800 | NULL | 0 | 0 | 0 | 2800 | 2800 |
| 1446980 | 32127903 | 2800 | 0 | 0 | 0 | 2800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2800 | NULL | 0 | 50 | 0 | 2750 | 2800 |
| 1843980 | 33288495 | 2800 | 0 | 0 | 0 | 2800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2800 | NULL | 0 | 110 | 0 | 2690 | 2800 |
| 2002864 | 34332661 | 2690 | 0 | 0 | 0 | 2690 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2690 | NULL | 0 | 50 | 0 | 2640 | 2690 |
| 2224177 | 35340311 | 2640 | 0 | 0 | 0 | 2640 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2640 | NULL | 50 | 0 | 0 | 2590 | 2640 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203289694 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RHINO DOORS D" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1612 | 002000 | Daugavpils | 0.13 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203289694 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RHINO DOORS D" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5320 | 002000 | Daugavpils | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203289694 | SIA "MAYDAY GROUP" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5320 | 002000 | Daugavpils | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203289694 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RHINO DOORS D" | ir | 25.07.2025 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203289694 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RHINO DOORS D" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Krāslavas iela 75, Daugavpils, LV-5401.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 50 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "MAYDAY GROUP"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 52,80 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 52,80.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 23,29, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 130 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Koksnes apstrāde un apdare.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Koksnes apstrāde un apdare · Daugavpils — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026