SIA "Riga PBSA Investments" (reģ. Nr. 40203290585) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-02-04. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 206 758 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,47 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Pārvaldītājsabiedrību darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203290585 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-02-04 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV41ZZZ40203290585 |
| Juridiskā adrese | Jelgavas iela 8, Rīga, LV-1004 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 EUR | -206 758 EUR | 6 267 719 EUR | 0 |
| 2023 | 87 292 EUR | -106 532 EUR | 6 269 199 EUR | 0 |
| 2022 | 365 372 EUR | 7 983 EUR | 1 489 753 EUR | 2 |
| 2021 | 0 EUR | -1 562 EUR | 1 220 000 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | -1.11 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | -11.49 | 1.76 | 4.18 | 0 |
| 2022 | 9.24 | 3.45 | 8.73 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 87 292 EUR | 365 372 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 12 920 EUR | 45 445 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -201 686 EUR | -106 532 EUR | 7 983 EUR | -1 562 EUR |
| UIN nodoklis | 5 072 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -206 758 EUR | -106 532 EUR | 7 983 EUR | -1 562 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 6 267 719 EUR | 6 269 199 EUR | 1 489 753 EUR | 1 220 000 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 167 719 EUR | 169 199 EUR | 269 753 EUR | 0 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 263 130 EUR | 1 119 889 EUR | 1 226 421 EUR | 1 218 438 EUR |
| Īstermiņa saistības | 354 589 EUR | 149 310 EUR | 253 332 EUR | 1 562 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 4 650 000 EUR | 5 000 000 EUR | 10 000 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,47 | 1,13 | 1,06 | 0,00 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,47 | 1,13 | 1,06 | 0,00 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | -122,04 % | 2,18 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-3,30 % | -1,70 % | 0,54 % | -0,13 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-16,37 % | -9,51 % | 0,65 % | -0,13 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
3,96 | 4,60 | 0,21 | 0,00 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-0,01 | -0,05 | 34,83 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,01 | 0,25 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-0,02 % | -0,09 % | 0,66 % | -0,13 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,25 | 0,26 | 2,92 | 328,46 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Riga PBSA Investments" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS ALPPES Capital | 28 893 832 | 25 976 482 | 89,9 % | 11 | 2 626 712 | 2 189 (2026 Q3) |
| 2 | "Sensum Grupa" AS | 19 706 417 | 34 069 512 | 172,9 % | 19 | 1 037 180 | 2 095 (2026 Q3) |
| 3 | AS "Storent Europe" | 13 024 204 | 11 481 379 | 88,2 % | 37 | 352 006 | 4 583 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "EA Investment" | 6 849 504 | 1 324 214 | 19,3 % | 0 | — | *** |
| 5 | AS "CleanR Grupa" | 5 621 831 | 713 711 | 12,7 % | 50 | 112 437 | 3 929 (2026 Q3) |
| 6 | AS Curiosity Capital | 5 354 396 | 258 808 | 4,8 % | 2 | 2 677 198 | *** |
| 7 | SIA "New Bumani Invest" | 4 755 388 | 5 709 844 | 120,1 % | 9 | 528 376 | 840 (2026 Q3) |
| 8 | Jitbit Baltic SIA | 3 752 935 | 40 894 | 1,1 % | 1 | 3 752 935 | *** |
| 9 | SIA "MAVIKID" | 2 854 523 | 52 632 | 1,8 % | 1 | 2 854 523 | *** |
| 10 | AS Eleving Consumer Finance Holding | 2 494 860 | 11 765 250 | 471,6 % | 1 | 2 494 860 | *** |
| 936 | SIA "Riga PBSA Investments" (šis uzņēmums) | 0 | -206 758 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203290585 | LV41ZZZ40203290585 | SIA "Riga PBSA Investments" | SIA | Riga PBSA Investments | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-02-04 | NULL | Rīga, Jelgavas iela 8 | 1004 | 101904314 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10393139 | 40203290585 | 2021-01-22 | 2021-02-04 13:49:16 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92943846 | 40203290585 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1570000 | EUR | 2025-01-03 | 2025-01-03 10:48:35 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1758701 | 32544702 | 40203290585 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-06-05 19:02:05.088 |
| 1383299 | 31269348 | 40203290585 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-02-04 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-07-20 18:08:54.585 |
| 1947238 | 33929180 | 40203290585 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-12-02 19:00:19.232 |
| 2084584 | 34667081 | 40203290585 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-08-01 19:00:16.096 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1383299 | 31269348 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 1562 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1562 | 0 | -1562 | NULL | 0 | -1562 |
| 1758701 | 32544702 | 365372 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 319927 | 45445 | 23292 | 13934 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 236 | NULL | NULL | 7983 | 0 | 7983 | NULL | 0 | 7983 |
| 1947238 | 33929180 | 87292 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 74372 | 12920 | 1347 | 17085 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 101020 | NULL | NULL | -106532 | 0 | -106532 | NULL | 0 | -106532 |
| 2084584 | 34667081 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 7501 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6325 | 0 | 200510 | NULL | NULL | -201686 | 5072 | -206758 | NULL | 0 | -206758 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1383299 | 31269348 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1220000 | 0 | 0 | 1220000 | 1220000 | NULL | 1562 | 0 | 0 | 1218438 | 1220000 |
| 1758701 | 32544702 | 191918 | 0 | 77835 | 0 | 269753 | 1220000 | 0 | 0 | 1220000 | 1489753 | NULL | 253332 | 10000 | 0 | 1226421 | 1489753 |
| 1947238 | 33929180 | 12515 | 0 | 156684 | 0 | 169199 | 6100000 | 0 | 0 | 6100000 | 6269199 | NULL | 149310 | 5000000 | 0 | 1119889 | 6269199 |
| 2084584 | 34667081 | 4888 | 0 | 162831 | 0 | 167719 | 6100000 | 0 | 0 | 6100000 | 6267719 | NULL | 354589 | 4650000 | 0 | 1263130 | 6267719 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203290585 | SIA "Riga PBSA Investments" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6421 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | -1.11 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203290585 | SIA "Riga PBSA Investments" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6420 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | -11.49 | 1.76 | 4.18 | 0 |
| 40203290585 | SIA "Riga PBSA Investments" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6420 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 9.24 | 3.45 | 8.73 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203290585 | SIA "Riga PBSA Investments" | ir | 28.07.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203290585 | SIA "Riga PBSA Investments" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
[members]
| ID | URI | Uzņ.Reģ.Nr. | Subj.Tips | Nosauk./Vārds | PK Maska | Dz.Dat. | Reģ.Nr. | Daļu/Akc.Sk. | Daļas/Akc.Nom. | Daļu/Akc.Val. | No | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92796688 | NULL | 40203133168 | LEGAL_ENTITY | SIA "Riga PBSA Investments" | NULL | NULL | 40203290585 | 5658686 | 1 | EUR | 2023-10-12 | 2023-10-24 | 2023-10-24 09:45:53 |
Juridiskā adrese ir Jelgavas iela 8, Rīga, LV-1004.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 206 758 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 0,47 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,47.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 0,25, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pārvaldītājsabiedrību darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Pārvaldītājsabiedrību darbība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026