Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Idegen Lab"

SIA "Idegen Lab" (reģ. Nr. 40203290636) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-02-04. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, peļņa 45 789 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 10,45 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas

Reģistrācijas Nr.40203290636
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2021-02-04
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV22ZZZ40203290636
Juridiskā adrese Skanstes iela 52, Rīga, LV-1013

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-20

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 0 EUR 45 789 EUR 394 168 EUR 0
2024 0 EUR 339 150 EUR 348 281 EUR 0
2023 0 EUR 1 651 EUR 9 424 EUR 0
2022 0 EUR 260 EUR 7 578 EUR 0
2021 4 800 EUR 4 370 EUR 7 365 EUR 0

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 1. ceturksnis 0.05 0.00 0.00 0
2024 0.05 0.00 0.00 0
2023 0.05 0.00 0.00 0

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 1. ceturksnis — —
2024 — —
2023 — —

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 4 800 EUR
Bruto peļņa -390 EUR -390 EUR -391 EUR -391 EUR 4 800 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 45 839 EUR 339 200 EUR 1 701 EUR 310 EUR 4 370 EUR
UIN nodoklis 50 EUR 50 EUR 50 EUR 50 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 45 789 EUR 339 150 EUR 1 651 EUR 260 EUR 4 370 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 394 168 EUR 348 281 EUR 9 424 EUR 7 578 EUR 7 365 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 1 547 EUR 348 281 EUR 9 424 EUR 7 578 EUR 7 365 EUR
Pašu kapitāls 394 020 EUR 348 231 EUR 9 081 EUR 7 430 EUR 7 170 EUR
Īstermiņa saistības 148 EUR 50 EUR 343 EUR 148 EUR 0 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 195 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Meitas/dalības: 1
Meitas/dalības: 1

Meitas uzņēmumi / dalības

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
10,45 6 965,62 27,48 51,20 —
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
10,45 6 965,62 27,48 51,20 —
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
— — — — 91,04 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
11,62 % 97,38 % 17,52 % 3,43 % 59,33 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
11,62 % 97,39 % 18,18 % 3,50 % 60,95 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,00 0,00 0,04 0,02 0,03
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,00 0,00 0,00 0,00 0,65
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
11,63 % 97,41 % 18,73 % 4,17 % 59,33 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
1 119,38 2 929,73 13,19 22,75 19,48

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Idegen Lab" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, nodrošinot stabilu, bet ne izcilu sniegumu.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītā kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, atspoguļojot stabilu, bet mērenu efektivitāti.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 7020)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 2676 uzņēmumi 1893. vieta pēc apgrozījuma 307. vieta pēc peļņas Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA Mercador90 688 2436 400 9037,1 %518 137 6491 496 (2026 Q3)
2SIA "SOTA-ONLINE HOLDING"33 316 9781 204 9953,6 %311 105 6591 366 (2026 Q3)
3SIA NordBus Group29 797 4131 411 4994,7 %0——
4AS "MŪSA MOTORS GRUPA"14 873 071577 5973,9 %30495 7691 659 (2026 Q3)
5SIA Paynt12 364 6131 190 1959,6 %79156 5144 332 (2026 Q3)
6SIA Electronic Commerce Consulting Service11 399 19774 0880,6 %52 279 8391 586 (2026 Q3)
7AS Eleving Stella6 049 653-258 638-4,3 %6593 0724 189 (2026 Q3)
8SIA "ESTONIAN, LATVIAN & LITHUANIAN ENVIRONMENT"6 020 043830 43013,8 %50120 4013 310 (2026 Q3)
9SIA "LNK PROPERTIES"5 791 8964 730 30781,7 %12482 6582 116 (2026 Q3)
10AS Eleving Vehicle Finance5 623 9142 151 72538,3 %42133 9034 130 (2026 Q3)
1893SIA "Idegen Lab" (šis uzņēmums)045 789—0——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-20). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Idegen Lab"
7020 Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203290636 LV22ZZZ40203290636 SIA "Idegen Lab" SIA Idegen Lab NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2021-02-04 NULL Rīga, Skanstes iela 52 1013 106225981 0 100003003 0010000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
10394005 40203290636 2021-02-02 2021-02-04 15:35:38

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92813962 40203290636 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2021-07-23 2021-07-23 11:23:25

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1430719 31640715 40203290636 DokGPv1 UGP 2021 2021-02-04 2021-12-31 0 ONES EUR 2022-10-04 17:08:13.608
1760667 32559806 40203290636 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 0 ONES EUR 2023-06-09 19:03:32.733
1844246 33290548 40203290636 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 0 ONES EUR 2024-04-05 19:06:15.7
2034840 34439686 40203290636 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 0 ONES EUR 2025-05-27 03:02:53.334
2318968 35479650 40203290636 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 0 ONES EUR 2026-06-01 18:04:05.209

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1430719 31640715 4800 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 4800 0 76 0 354 0 0 0 0 0 NULL NULL 4370 0 4370 NULL 0 4370
1760667 32559806 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 391 -391 70 164 51116 50181 0 0 0 0 0 NULL NULL 310 50 260 NULL 0 260
1844246 33290548 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 391 -391 421 187 20000 17300 0 0 0 0 0 NULL NULL 1701 50 1651 NULL 0 1651
2034840 34439686 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 390 -390 77 259 454130 114204 0 0 0 0 0 NULL NULL 339200 50 339150 NULL 0 339150
2318968 35479650 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 390 -390 202 1161 0 6 0 0 47598 0 0 NULL NULL 45839 50 45789 NULL 0 45789

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1430719 31640715 30 7335 0 0 7365 0 0 0 0 7365 NULL 0 195 0 7170 7365
1760667 32559806 123 7335 120 0 7578 0 0 0 0 7578 NULL 148 0 0 7430 7578
1844246 33290548 1973 7451 0 0 9424 0 0 0 0 9424 NULL 343 0 0 9081 9424
2034840 34439686 345357 2847 77 0 348281 0 0 0 0 348281 NULL 50 0 0 348231 348281
2318968 35479650 1447 23 77 0 1547 392621 0 0 392621 394168 NULL 148 0 0 394020 394168

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203290636 SIA "Idegen Lab" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7020 010094 Vidzemes priekšpilsēta 0.05 0.00 0.00 0
40203290636 SIA "Idegen Lab" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7022 010094 Vidzemes priekšpilsēta 0.05 0.00 0.00 0
40203290636 SIA "Idegen Lab" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7022 010094 Vidzemes priekšpilsēta 0.00 0.00 0.00 0

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203290636 SIA "Idegen Lab" N Neaktīvs nodokļu maksātājs 06.10.2026

Dalība citos uzņēmumos (kā subjekts)

[members]

ID URI Uzņ.Reģ.Nr. Subj.Tips Nosauk./Vārds PK Maska Dz.Dat. Reģ.Nr. Daļu/Akc.Sk. Daļas/Akc.Nom. Daļu/Akc.Val. No Reģ.Dat. Lab.Dat.
92979215 NULL 40203764144 LEGAL_ENTITY SIA "Idegen Lab" NULL NULL 40203290636 345 1 EUR 2026-07-22 2026-07-22 2026-07-22 16:25:47

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Idegen Lab" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Skanstes iela 52, Rīga, LV-1013.

Kāds bija SIA "Idegen Lab" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un peļņa bija 45 789 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Idegen Lab" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.

Kāds ir SIA "Idegen Lab" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 10,45 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 10,45.

Kāds ir SIA "Idegen Lab" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1 119,38, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Idegen Lab"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Idegen Lab" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "Idegen Lab" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas · Rīga — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 1 893. no 2 676

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 20-10-2026