SIA "Darturs Factory" (reģ. Nr. 40203292213) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-02-11. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 170 263 EUR, peļņa 5 022 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 5,60 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Mēbeļu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203292213 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-02-11 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV26ZZZ40203292213 |
| Juridiskā adrese | Rīgas iela 15 - 7, Iecava, Bauskas nov., LV-3913 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 170 263 EUR | 5 022 EUR | 106 883 EUR | 2 |
| 2024 | 111 497 EUR | 33 761 EUR | 36 488 EUR | 2 |
| 2023 | 32 455 EUR | 4 651 EUR | 8 734 EUR | 1 |
| 2022 | 6 123 EUR | -10 113 EUR | 5 848 EUR | 0 |
| 2021 | 1 932 EUR | -2 036 EUR | 5 814 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 4.78 | 1.52 | 3.85 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 4.53 | 1.19 | 3.26 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.92 | 0.91 | 2.81 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 7.77 | 0.82 | 2.11 | 3 |
| 2024 | 3.37 | 1.88 | 4.58 | 2 |
| 2023 | 0.61 | 0.50 | 0.10 | 0 |
| 2022 | -0.10 | 0.39 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 254.85 | ~ 976.95 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 062.55 | ~ 848.73 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 915.88 | ~ 750.93 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 687.72 | ~ 588.61 |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 170 263 EUR | 111 497 EUR | 32 455 EUR | 6 123 EUR | 1 932 EUR |
| Personāla izmaksas | 33 857 EUR | 18 449 EUR | 1 237 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 21 283 EUR | 33 761 EUR | 4 651 EUR | -10 113 EUR | -2 036 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 5 022 EUR | 33 761 EUR | 4 651 EUR | -10 113 EUR | -2 036 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 106 883 EUR | 36 488 EUR | 8 734 EUR | 5 848 EUR | 5 814 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 66 098 EUR | 33 552 EUR | 4 660 EUR | 1 098 EUR | 1 851 EUR |
| Pašu kapitāls | 34 084 EUR | 29 062 EUR | -4 699 EUR | -12 129 EUR | -2 016 EUR |
| Īstermiņa saistības | 11 810 EUR | 7 262 EUR | 3 477 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 60 989 EUR | 164 EUR | 9 956 EUR | 17 977 EUR | 7 830 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-08-29 – 2025-04-03 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
5,60 | 4,62 | 1,34 | — | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
3,64 | 3,80 | 1,10 | — | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
2,95 % | 30,28 % | 14,33 % | -165,16 % | -105,38 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
4,70 % | 92,53 % | 53,25 % | -172,93 % | -35,02 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
14,73 % | 116,17 % | -98,98 % | 83,38 % | 100,99 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,14 | 0,26 | -2,86 | -1,48 | -3,88 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,59 | 3,06 | 3,72 | 1,05 | 0,33 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
22,39 % | 115,52 % | 88,47 % | -172,93 % | -35,02 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,04 | 8,76 | 4,86 | -6,23 | -0,93 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Darturs Factory" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Aktīvu atdeve ir apmierinošā līmenī.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA AVOTI | 65 367 120 | -1 785 501 | -2,7 % | 437 | 149 582 | 1 410 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "KVIST" | 36 145 144 | 845 852 | 2,3 % | 425 | 85 047 | 1 728 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Daiļrade Koks" | 23 499 720 | -146 589 | -0,6 % | 384 | 61 197 | 1 306 (2026 Q3) |
| 4 | SIA Amata | 14 384 836 | -270 774 | -1,9 % | 0 | — | — |
| 5 | Haugaard Baltic SIA | 12 967 428 | -419 466 | -3,2 % | 122 | 106 290 | 2 100 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "DIŽOZOLS PLUS" | 11 008 664 | 242 727 | 2,2 % | 195 | 56 455 | 1 821 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "BOLDERĀJA SERVISS" | 10 438 515 | 189 002 | 1,8 % | 128 | 81 551 | 2 007 (2026 Q3) |
| 8 | SIA Wanzl Nordic | 7 995 442 | 196 433 | 2,5 % | 89 | 89 836 | 1 614 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "LUWO" | 7 149 400 | 345 394 | 4,8 % | 120 | 59 578 | 1 327 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "RIPO fabrika" | 5 983 198 | 181 290 | 3,0 % | 58 | 103 159 | 2 702 (2026 Q3) |
| 237 | SIA Darturs Factory (šis uzņēmums) | 170 263 | 5 022 | 2,9 % | 3 | 56 754 | 1 255 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203292213 | LV26ZZZ40203292213 | SIA Darturs Factory | SIA | Darturs Factory | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-02-11 | NULL | Bauskas nov., Iecava, Rīgas iela 15 - 7 | 3913 | 115414562 | 100016575 | 100003784 | 0406400 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10411841 | 40203292213 | 2021-02-08 | 2021-02-11 10:34:06 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203292213 | 2025-04-03 | 1241.73 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mazie aizdevumi lauku teritorijās | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | a5152753 |
| 40203292213 | 2025-04-03 | 1986.56 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mazie aizdevumi lauku teritorijās | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | ecab37c9 |
| 40203292213 | 2025-03-07 | 11211 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 5f751b33 |
| 40203292213 | 2024-08-29 | 650 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | cff6b114 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92920357 | 40203292213 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-12-28 | 2023-12-28 16:11:19 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1384737 | 31278520 | 40203292213 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-02-11 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-07-21 19:12:12.363 |
| 1749696 | 32523526 | 40203292213 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-06-03 03:05:30.763 |
| 1914304 | 33535604 | 40203292213 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-02 17:20:19.811 |
| 2058025 | 34510169 | 40203292213 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-06-06 03:03:49.361 |
| 2327070 | 35487804 | 40203292213 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-06-02 17:06:47.529 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1384737 | 31278520 | 1932 | 0 | 0 | 0 | 3912 | 0 | 56 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2036 | 0 | -2036 | NULL | 0 | -2036 |
| 1749696 | 32523526 | 6123 | 0 | 0 | 0 | 10130 | 0 | 963 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5143 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -10113 | 0 | -10113 | NULL | 0 | -10113 |
| 1914304 | 33535604 | 32455 | 0 | 0 | 0 | 19763 | 1237 | 1342 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5462 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4651 | 0 | 4651 | NULL | 0 | 4651 |
| 2058025 | 34510169 | 111497 | 0 | 0 | 0 | 53974 | 18449 | 1416 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3897 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 33761 | 0 | 33761 | NULL | 0 | 33761 |
| 2327070 | 35487804 | 170263 | 0 | 0 | 0 | 91583 | 33857 | 4799 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 18741 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 21283 | 0 | 21283 | NULL | 16261 | 5022 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1384737 | 31278520 | 1511 | 0 | 340 | 0 | 1851 | 0 | 3963 | 0 | 3963 | 5814 | NULL | 0 | 7830 | 0 | -2016 | 5814 |
| 1749696 | 32523526 | 382 | 0 | 716 | 0 | 1098 | 0 | 4750 | 0 | 4750 | 5848 | NULL | 0 | 17977 | 0 | -12129 | 5848 |
| 1914304 | 33535604 | 2345 | 0 | 1486 | 829 | 4660 | 0 | 4074 | 0 | 4074 | 8734 | NULL | 3477 | 9956 | 0 | -4699 | 8734 |
| 2058025 | 34510169 | 11997 | 0 | 15626 | 5929 | 33552 | 0 | 2936 | 0 | 2936 | 36488 | NULL | 7262 | 164 | 0 | 29062 | 36488 |
| 2327070 | 35487804 | 20482 | 0 | 22512 | 23104 | 66098 | 0 | 40785 | 0 | 40785 | 106883 | NULL | 11810 | 60989 | 0 | 34084 | 106883 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203292213 | SIA Darturs Factory | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3100 | 025210 | Iecava | 3.37 | 1.88 | 4.58 | 2 |
| 40203292213 | SIA Darturs Factory | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 025210 | Iecava | 0.61 | 0.50 | 0.10 | 0 |
| 40203292213 | SIA Darturs Factory | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 025210 | Iecava | -0.10 | 0.39 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203292213 | SIA Darturs Factory | ir | 24.02.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203292213 | SIA Darturs Factory | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Rīgas iela 15 - 7, Iecava, Bauskas nov., LV-3913.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 170 263 EUR, un peļņa bija 5 022 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 5,60 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,64.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,04, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 3 370 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 880 EUR un VSAOI 4 580 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mēbeļu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mēbeļu ražošana · Bauskas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026