SIA "HMI Solutions" (reģ. Nr. 40203293505) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-02-16. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 11 000 EUR, zaudējumi 4 904 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 3,93 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 40203293505 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-02-16 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV62ZZZ40203293505 |
| Juridiskā adrese | "Dzintari", Vaidavas pag., Valmieras nov., LV-4227 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 000 EUR | -4 904 EUR | 6 295 EUR | 1 |
| 2024 | 22 226 EUR | 3 143 EUR | 11 369 EUR | 0 |
| 2023 | 39 010 EUR | -1 559 EUR | 7 814 EUR | 1 |
| 2022 | 38 641 EUR | -72 EUR | 9 440 EUR | 1 |
| 2021 | 28 442 EUR | 9 229 EUR | 9 230 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.12 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.41 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.36 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.31 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 1.21 | 0.02 | 0.03 | 0 |
| 2023 | 2.42 | 0.08 | 0.11 | 1 |
| 2022 | 2.40 | 0.08 | 0.11 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 11 000 EUR | 22 226 EUR | 39 010 EUR | 38 641 EUR | 28 442 EUR |
| Personāla izmaksas | 0 EUR | 88 EUR | 435 EUR | 435 EUR | 290 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4 904 EUR | 3 143 EUR | -1 559 EUR | -72 EUR | 9 229 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -4 904 EUR | 3 143 EUR | -1 559 EUR | -72 EUR | 9 229 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 6 295 EUR | 11 369 EUR | 7 814 EUR | 9 440 EUR | 9 230 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 799 EUR | 2 016 EUR | 692 EUR | 560 EUR | 429 EUR |
| Pašu kapitāls | 5 837 EUR | 10 741 EUR | 7 599 EUR | 9 158 EUR | 9 230 EUR |
| Īstermiņa saistības | 458 EUR | 628 EUR | 199 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 16 EUR | 282 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,93 | 3,21 | 3,48 | — | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
3,93 | 3,21 | 3,48 | — | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-44,58 % | 14,14 % | -4,00 % | -0,19 % | 32,45 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-77,90 % | 27,65 % | -19,95 % | -0,76 % | 99,99 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-84,02 % | 29,26 % | -20,52 % | -0,79 % | 99,99 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,08 | 0,06 | 0,03 | 0,03 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,75 | 1,95 | 4,99 | 4,09 | 3,08 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-84,02 % | 29,26 % | -20,47 % | -0,76 % | 99,99 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,61 | 10,88 | 20,08 | 18,57 | 7,06 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "HMI Solutions" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA European Energy Construction Latvia | 118 983 795 | 13 498 868 | 11,3 % | 1 | 118 983 795 | *** |
| 2 | SIA "BELSS" | 28 649 629 | 2 876 414 | 10,0 % | 62 | 462 091 | 2 366 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MRG Būve" | 15 614 143 | 244 833 | 1,6 % | 16 | 975 884 | 739 (2026 Q3) |
| 4 | Rīgas SIA "OLIMPS" | 11 973 421 | 2 475 732 | 20,7 % | 76 | 157 545 | 1 706 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "CMB" | 11 301 794 | 415 372 | 3,7 % | 40 | 282 545 | 1 195 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Firma L4" | 10 011 426 | 2 195 425 | 21,9 % | 124 | 80 737 | 1 993 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "EcoHeat Technologies" | 8 643 463 | 400 205 | 4,6 % | 81 | 106 709 | 2 850 (2026 Q3) |
| 8 | AS "Siltumelektroprojekts" | 8 190 664 | 321 766 | 3,9 % | 51 | 160 601 | 2 746 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Fima" | 6 378 714 | -4 050 130 | -63,5 % | 52 | 122 668 | 3 068 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Extended Automation" | 5 520 540 | 729 301 | 13,2 % | 22 | 250 934 | 2 395 (2026 Q3) |
| 1067 | SIA "HMI Solutions" (šis uzņēmums) | 11 000 | -4 904 | -44,6 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203293505 | LV62ZZZ40203293505 | SIA "HMI Solutions" | SIA | HMI Solutions | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-02-16 | NULL | Valmieras nov., Vaidavas pag., "Dzintari" | 4227 | 101003482 | 100016647 | 0 | 0960288 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10424073 | 40203293505 | 2021-02-08 | 2021-02-16 07:54:54 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92788380 | 40203293505 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2021-02-16 | 2021-02-16 07:56:03 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1336962 | 30854918 | 40203293505 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-02-16 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-04-25 22:08:29.464 |
| 2112133 | 35079606 | 40203293505 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-02-11 21:00:19.385 |
| 1720033 | 32433055 | 40203293505 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-18 21:03:08.969 |
| 1851402 | 33327708 | 40203293505 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-04-17 22:00:50.023 |
| 1957750 | 34075957 | 40203293505 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-02-08 19:00:48.71 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1336962 | 30854918 | 28442 | 0 | 0 | 0 | 18923 | 290 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 9229 | 0 | 9229 | NULL | 0 | 9229 |
| 1720033 | 32433055 | 38641 | 0 | 0 | 0 | 38278 | 435 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -72 | 0 | -72 | NULL | 0 | -72 |
| 1851402 | 33327708 | 39010 | 0 | 0 | 0 | 40134 | 435 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1559 | 0 | -1559 | NULL | 0 | -1559 |
| 1957750 | 34075957 | 22226 | 0 | 0 | 0 | 15726 | 88 | 3269 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3143 | 0 | 3143 | NULL | 0 | 3143 |
| 2112133 | 35079606 | 11000 | 0 | 0 | 0 | 10810 | 0 | 3628 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1466 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -4904 | 0 | -4904 | NULL | 0 | -4904 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1336962 | 30854918 | 417 | 0 | 12 | 0 | 429 | 0 | 8710 | 91 | 8801 | 9230 | NULL | 0 | 0 | 0 | 9230 | 9230 |
| 1720033 | 32433055 | 560 | 0 | 0 | 0 | 560 | 0 | 8789 | 91 | 8880 | 9440 | NULL | 0 | 282 | 0 | 9158 | 9440 |
| 1851402 | 33327708 | 692 | 0 | 0 | 0 | 692 | 0 | 7031 | 91 | 7122 | 7814 | NULL | 199 | 16 | 0 | 7599 | 7814 |
| 1957750 | 34075957 | 16 | 0 | 2000 | 0 | 2016 | 0 | 9262 | 91 | 9353 | 11369 | NULL | 628 | 0 | 0 | 10741 | 11369 |
| 2112133 | 35079606 | 1799 | 0 | 0 | 0 | 1799 | 0 | 4405 | 91 | 4496 | 6295 | NULL | 458 | 0 | 0 | 5837 | 6295 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203293505 | SIA "HMI Solutions" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 054610 | Vaidavas pag. | 1.21 | 0.02 | 0.03 | 0 |
| 40203293505 | SIA "HMI Solutions" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 054610 | Vaidavas pag. | 2.42 | 0.08 | 0.11 | 1 |
| 40203293505 | SIA "HMI Solutions" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 054610 | Vaidavas pag. | 2.40 | 0.08 | 0.11 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203293505 | SIA "HMI Solutions" | ir | 01.03.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203293505 | SIA "HMI Solutions" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Dzintari", Vaidavas pag., Valmieras nov., LV-4227.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 11 000 EUR, un zaudējumi bija 4 904 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,93 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,93.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,61, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 210 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 20 EUR un VSAOI 30 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas · Valmieras novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026