SIA "Spanders" (reģ. Nr. 40203299175) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-03-09. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 300 EUR, zaudējumi 2 899 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,66 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203299175 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-03-09 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV38ZZZ40203299175 |
| Juridiskā adrese | Valguma iela 17 - 17, Rīga, LV-1048 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 300 EUR | -2 899 EUR | 49 500 EUR | 0 |
| 2024 | 250 EUR | -2 967 EUR | 52 399 EUR | 0 |
| 2023 | 500 EUR | -3 043 EUR | 55 366 EUR | 0 |
| 2022 | 1 800 EUR | -1 715 EUR | 58 409 EUR | 0 |
| 2021 | 7 140 EUR | 37 969 EUR | 61 074 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 300 EUR | 250 EUR | 500 EUR | 1 800 EUR | 7 140 EUR |
| Bruto peļņa | 300 EUR | -2 766 EUR | -2 807 EUR | -1 506 EUR | 3 497 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2 849 EUR | -2 917 EUR | -2 993 EUR | -1 665 EUR | 37 969 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -2 899 EUR | -2 967 EUR | -3 043 EUR | -1 715 EUR | 37 969 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 49 500 EUR | 52 399 EUR | 55 366 EUR | 58 409 EUR | 61 074 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 33 EUR | 31 EUR | 99 EUR | 242 EUR | 7 EUR |
| Pašu kapitāls | 35 115 EUR | 38 014 EUR | 40 981 EUR | 44 024 EUR | 45 739 EUR |
| Īstermiņa saistības | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 15 335 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 14 335 EUR | 14 335 EUR | 14 335 EUR | 14 335 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,66 | 0,62 | 1,98 | 4,84 | 0,00 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,66 | 0,62 | 1,98 | 4,84 | 0,00 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-966,33 % | -1 186,80 % | -608,60 % | -95,28 % | 531,78 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-5,86 % | -5,66 % | -5,50 % | -2,94 % | 62,17 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-8,26 % | -7,81 % | -7,43 % | -3,90 % | 83,01 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,41 | 0,38 | 0,35 | 0,33 | 0,34 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,01 | 0,00 | 0,01 | 0,03 | 0,12 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-5,76 % | -5,57 % | -5,41 % | -2,85 % | 83,01 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,45 | 1,56 | 1,67 | 1,87 | 3,76 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Spanders" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "J.L.Invest" | 50 119 498 | 1 282 716 | 2,6 % | 6 | 8 353 250 | 1 447 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Plesko Real Estate" | 46 277 349 | 12 146 545 | 26,2 % | 0 | — | — |
| 3 | "RIGABURGER" SIA | 32 287 926 | 1 954 988 | 6,1 % | 18 | 1 793 774 | 2 902 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas nami" | 28 420 602 | 94 349 | 0,3 % | 518 | 54 866 | 1 488 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "M257" | 25 736 015 | 27 131 381 | 105,4 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "DELTA PROPERTY" | 25 722 065 | 19 736 414 | 76,7 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "TAV Latvia" | 19 145 910 | 1 239 929 | 6,5 % | 8 | 2 393 239 | 3 527 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "MV HOTELS" | 17 876 737 | 2 733 779 | 15,3 % | 7 | 2 553 820 | 1 972 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE" | 16 215 270 | 13 026 995 | 80,3 % | 9 | 1 801 697 | 3 616 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "TN Promotion" | 15 141 570 | 252 570 | 1,7 % | 3 | 5 047 190 | 1 102 (2026 Q3) |
| 4738 | SIA "Spanders" (šis uzņēmums) | 300 | -2 899 | -966,3 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203299175 | LV38ZZZ40203299175 | SIA "Spanders" | SIA | Spanders | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-03-09 | NULL | Rīga, Valguma iela 17 - 17 | 1048 | 113587521 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10495113 | 40203299175 | 2021-03-01 | 2021-03-09 13:07:21 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92792254 | 40203299175 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 7770 | EUR | 2021-03-09 | 2021-03-09 13:09:12 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1448338 | 32136387 | 40203299175 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-02-25 17:01:40.618 |
| 1969664 | 34174971 | 40203299175 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-03-17 19:00:41.581 |
| 1384622 | 31278251 | 40203299175 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-03-09 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-07-21 18:47:08.798 |
| 1826793 | 33227788 | 40203299175 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-03-20 19:03:30.377 |
| 2110108 | 35072861 | 40203299175 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-02-09 19:01:03.256 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1384622 | 31278251 | 7140 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3643 | 3497 | 0 | 28 | 41500 | 7000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 37969 | 0 | 37969 | NULL | 0 | 37969 |
| 1448338 | 32136387 | 1800 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3306 | -1506 | 0 | 159 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1665 | 50 | -1715 | NULL | 0 | -1715 |
| 1826793 | 33227788 | 500 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3307 | -2807 | 0 | 186 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2993 | 50 | -3043 | NULL | 0 | -3043 |
| 1969664 | 34174971 | 250 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3016 | -2766 | 0 | 146 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2917 | 50 | -2967 | NULL | 0 | -2967 |
| 2110108 | 35072861 | 300 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 300 | 3017 | 132 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2849 | 50 | -2899 | NULL | 0 | -2899 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1384622 | 31278251 | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 61067 | 0 | 61067 | 61074 | NULL | 15335 | 0 | 0 | 45739 | 61074 |
| 1448338 | 32136387 | 242 | 0 | 0 | 0 | 242 | 0 | 58167 | 0 | 58167 | 58409 | NULL | 50 | 14335 | 0 | 44024 | 58409 |
| 1826793 | 33227788 | 99 | 0 | 0 | 0 | 99 | 0 | 55267 | 0 | 55267 | 55366 | NULL | 50 | 14335 | 0 | 40981 | 55366 |
| 1969664 | 34174971 | 31 | 0 | 0 | 0 | 31 | 0 | 52368 | 0 | 52368 | 52399 | NULL | 50 | 14335 | 0 | 38014 | 52399 |
| 2110108 | 35072861 | 33 | 0 | 0 | 0 | 33 | 0 | 49467 | 0 | 49467 | 49500 | NULL | 50 | 14335 | 0 | 35115 | 49500 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203299175 | SIA "Spanders" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010092 | Kurzemes rajons | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203299175 | SIA "Spanders" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010092 | Kurzemes rajons | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203299175 | SIA "Spanders" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010092 | Kurzemes rajons | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203299175 | SIA "Spanders" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Valguma iela 17 - 17, Rīga, LV-1048.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 300 EUR, un zaudējumi bija 2 899 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,66 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,66.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,45, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026