SIA "AMMARKETINGS" (reģ. Nr. 40203301408) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-03-17. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 136 967 EUR, peļņa 8 006 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 8,61 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Reklāmas aģentūru darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203301408 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-03-17 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV81ZZZ40203301408 |
| Juridiskā adrese | Pūču iela 3, Dzidriņas, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2130 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 136 967 EUR | 8 006 EUR | 12 220 EUR | 1 |
| 2024 | 113 104 EUR | 7 781 EUR | 13 329 EUR | 1 |
| 2023 | 131 002 EUR | 11 674 EUR | 15 026 EUR | 1 |
| 2022 | 136 645 EUR | 18 242 EUR | 20 561 EUR | 1 |
| 2021 | 27 864 EUR | 5 432 EUR | 7 484 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 5.13 | 0.53 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3.69 | 0.6 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 4.05 | 0.52 | 0.78 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 5.15 | 0.51 | 0.76 | 1 |
| 2024 | 24.61 | 1.74 | 2.84 | 1 |
| 2023 | 27.74 | 1.53 | 2.50 | 1 |
| 2022 | 22.92 | 1.40 | 2.28 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 136 967 EUR | 113 104 EUR | 131 002 EUR | 136 645 EUR | 27 864 EUR |
| Bruto peļņa | 49 532 EUR | 47 069 EUR | 47 917 EUR | 51 887 EUR | 15 706 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 35 684 EUR | 37 821 EUR | 45 307 EUR | 48 435 EUR | 15 182 EUR |
| UIN nodoklis | 7 058 EUR | 7 915 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 8 006 EUR | 7 781 EUR | 11 674 EUR | 18 242 EUR | 5 432 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 12 220 EUR | 13 329 EUR | 15 026 EUR | 20 561 EUR | 7 484 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 12 174 EUR | 12 537 EUR | 13 344 EUR | 19 671 EUR | 7 484 EUR |
| Pašu kapitāls | 10 806 EUR | 10 180 EUR | 11 774 EUR | 18 342 EUR | 5 532 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 414 EUR | 3 149 EUR | 3 252 EUR | 2 219 EUR | 1 952 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
8,61 | 3,98 | 4,10 | 8,86 | 3,83 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
8,61 | 3,98 | 4,10 | 8,86 | 3,83 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
5,85 % | 6,88 % | 8,91 % | 13,35 % | 19,49 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
65,52 % | 58,38 % | 77,69 % | 88,72 % | 72,58 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
74,09 % | 76,43 % | 99,15 % | 99,45 % | 98,19 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,13 | 0,31 | 0,28 | 0,12 | 0,35 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | — | 757,80 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
11,21 | 8,49 | 8,72 | 6,65 | 3,72 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
330,22 % | 371,52 % | 384,81 % | 264,42 % | 274,44 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
24,85 | 19,79 | 20,74 | 18,80 | 12,36 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "AMMARKETINGS" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | WhatDigital SIA | 71 843 736 | 64 351 | 0,1 % | 11 | 6 531 249 | 4 826 (2026 Q3) |
| 2 | AS "MIXD Performance" | 36 843 374 | 104 245 | 0,3 % | 6 | 6 140 562 | 999 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "YM MEDIA EUROPE" | 26 055 755 | -3 470 065 | -13,3 % | 2 | 13 027 878 | *** |
| 4 | "Initiative Latvia" SIA | 19 653 320 | 787 102 | 4,0 % | 25 | 786 133 | 2 402 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Top Media" | 15 369 886 | 468 344 | 3,0 % | 12 | 1 280 824 | 4 447 (2026 Q3) |
| 6 | Havas Media SIA | 13 974 174 | 383 956 | 2,7 % | 24 | 582 257 | 2 793 (2026 Q3) |
| 7 | SIA MBD Latvia | 13 635 688 | 135 682 | 1,0 % | 59 | 231 113 | 2 657 (2026 Q3) |
| 8 | "Inspired" SIA | 13 396 925 | 294 668 | 2,2 % | 33 | 405 967 | 2 567 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Trendmark" | 13 139 455 | 117 665 | 0,9 % | 30 | 437 982 | 2 001 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "MMS COMMUNICATIONS LATVIA" | 10 065 217 | -302 358 | -3,0 % | 29 | 347 076 | 3 183 (2026 Q3) |
| 396 | SIA AMMARKETINGS (šis uzņēmums) | 136 967 | 8 006 | 5,8 % | 1 | 136 967 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203301408 | LV81ZZZ40203301408 | SIA AMMARKETINGS | SIA | AMMARKETINGS | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-03-17 | NULL | Ropažu nov., Stopiņu pag., Dzidriņas, Pūču iela 3 | 2130 | 105164988 | 100016784 | 0 | 0809600 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10521378 | 40203301408 | 2021-03-11 | 2021-03-17 11:58:33 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92966491 | 40203301408 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2025-12-18 | 2025-12-18 16:49:30 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1305176 | 30490984 | 40203301408 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-03-17 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-02-08 21:02:23.481 |
| 1850536 | 33322980 | 40203301408 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-04-16 21:01:11.514 |
| 1961066 | 34105582 | 40203301408 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-02-19 21:00:25.261 |
| 2116464 | 35096521 | 40203301408 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-02-18 19:03:13.699 |
| 1463580 | 32250781 | 40203301408 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-03-29 17:32:55.803 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1305176 | 30490984 | 27864 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12158 | 15706 | 0 | 519 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 15182 | 0 | 15182 | NULL | 9750 | 5432 |
| 1463580 | 32250781 | 136645 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 84758 | 51887 | 228 | 2768 | 1 | 393 | 0 | 0 | 0 | 0 | 64 | NULL | NULL | 48435 | 0 | 48435 | NULL | 30193 | 18242 |
| 1850536 | 33322980 | 131002 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 83085 | 47917 | 0 | 1744 | 0 | 866 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 45307 | 0 | 45307 | NULL | 33633 | 11674 |
| 1961066 | 34105582 | 113104 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 66035 | 47069 | 0 | 2410 | 0 | 6838 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 37821 | 7915 | 29906 | NULL | 22125 | 7781 |
| 2116464 | 35096521 | 136967 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 87435 | 49532 | 0 | 11182 | 0 | 2666 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 35684 | 7058 | 28626 | NULL | 20620 | 8006 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1305176 | 30490984 | 7378 | 0 | 106 | 0 | 7484 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7484 | NULL | 1952 | 0 | 0 | 5532 | 7484 |
| 1463580 | 32250781 | 15794 | 0 | 3877 | 0 | 19671 | 0 | 890 | 0 | 890 | 20561 | NULL | 2219 | 0 | 0 | 18342 | 20561 |
| 1850536 | 33322980 | 7593 | 0 | 5751 | 0 | 13344 | 0 | 1682 | 0 | 1682 | 15026 | NULL | 3252 | 0 | 0 | 11774 | 15026 |
| 1961066 | 34105582 | 11002 | 0 | 1535 | 0 | 12537 | 0 | 792 | 0 | 792 | 13329 | NULL | 3149 | 0 | 0 | 10180 | 13329 |
| 2116464 | 35096521 | 11289 | 0 | 885 | 0 | 12174 | 0 | 46 | 0 | 46 | 12220 | NULL | 1414 | 0 | 0 | 10806 | 12220 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203301408 | SIA AMMARKETINGS | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7311 | 044420 | Stopiņu pag. | 24.61 | 1.74 | 2.84 | 1 |
| 40203301408 | SIA AMMARKETINGS | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7311 | 044420 | Stopiņu pag. | 27.74 | 1.53 | 2.50 | 1 |
| 40203301408 | SIA AMMARKETINGS | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7311 | 044420 | Stopiņu pag. | 22.92 | 1.40 | 2.28 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203301408 | SIA AMMARKETINGS | ir | 15.02.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203301408 | SIA AMMARKETINGS | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Pūču iela 3, Dzidriņas, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2130.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 136 967 EUR, un peļņa bija 8 006 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 8,61 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 8,61.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 24,85, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 24 610 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 740 EUR un VSAOI 2 840 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Reklāmas aģentūru darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Reklāmas aģentūru darbība · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026