SIA "V2Marine" (reģ. Nr. 40203301569) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-03-17. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 157 847 EUR, peļņa 52 882 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 22,29 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 40203301569 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-03-17 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV02ZZZ40203301569 |
| Juridiskā adrese | "Medņvalki", Jaunzemes, Ģibuļu pag., Talsu nov., LV-3201 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 157 847 EUR | 52 882 EUR | 59 179 EUR | 1 |
| 2024 | 161 413 EUR | 78 297 EUR | 87 165 EUR | 1 |
| 2023 | 95 689 EUR | 39 561 EUR | 45 468 EUR | 1 |
| 2022 | 25 892 EUR | 3 521 EUR | 11 547 EUR | 1 |
| 2021 | 16 618 EUR | 5 007 EUR | 8 239 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 6.13 | 0.98 | 2.66 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 8.05 | 1.23 | 2.75 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 4.78 | 1.16 | 2.73 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3.94 | 0.76 | 2.29 | 1 |
| 2024 | 19.67 | 0.42 | 4.30 | 1 |
| 2023 | 5.65 | 0.02 | 3.57 | 1 |
| 2022 | 1.08 | 0.00 | 1.64 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 157 847 EUR | 161 413 EUR | 95 689 EUR | 25 892 EUR | 16 618 EUR |
| Bruto peļņa | 90 742 EUR | 98 752 EUR | 58 692 EUR | 5 462 EUR | 8 730 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 52 882 EUR | 78 297 EUR | 39 561 EUR | 3 521 EUR | 5 007 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 52 882 EUR | 78 297 EUR | 39 561 EUR | 3 521 EUR | 5 007 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 59 179 EUR | 87 165 EUR | 45 468 EUR | 11 547 EUR | 8 239 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 51 086 EUR | 78 932 EUR | 38 403 EUR | 7 144 EUR | 2 443 EUR |
| Pašu kapitāls | 56 887 EUR | 85 297 EUR | 44 461 EUR | 11 328 EUR | 7 807 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 292 EUR | 1 868 EUR | 1 007 EUR | 219 EUR | 432 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
22,29 | 42,25 | 38,14 | 32,62 | 5,66 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
22,29 | 42,25 | 38,14 | 32,62 | 5,66 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
33,50 % | 48,51 % | 41,34 % | 13,60 % | 30,13 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
89,36 % | 89,83 % | 87,01 % | 30,49 % | 60,77 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
92,96 % | 91,79 % | 88,98 % | 31,08 % | 64,13 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,04 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,06 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,67 | 1,85 | 2,10 | 2,24 | 2,02 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
92,96 % | 91,79 % | 88,98 % | 31,08 % | 64,13 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
17,27 | 25,28 | 24,77 | 26,17 | 12,47 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "V2Marine" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA European Energy Construction Latvia | 118 983 795 | 13 498 868 | 11,3 % | 1 | 118 983 795 | *** |
| 2 | SIA "BELSS" | 28 649 629 | 2 876 414 | 10,0 % | 62 | 462 091 | 2 366 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MRG Būve" | 15 614 143 | 244 833 | 1,6 % | 16 | 975 884 | 739 (2026 Q3) |
| 4 | Rīgas SIA "OLIMPS" | 11 973 421 | 2 475 732 | 20,7 % | 76 | 157 545 | 1 706 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "CMB" | 11 301 794 | 415 372 | 3,7 % | 40 | 282 545 | 1 195 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Firma L4" | 10 011 426 | 2 195 425 | 21,9 % | 124 | 80 737 | 1 993 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "EcoHeat Technologies" | 8 643 463 | 400 205 | 4,6 % | 81 | 106 709 | 2 850 (2026 Q3) |
| 8 | AS "Siltumelektroprojekts" | 8 190 664 | 321 766 | 3,9 % | 51 | 160 601 | 2 746 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Fima" | 6 378 714 | -4 050 130 | -63,5 % | 52 | 122 668 | 3 068 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Extended Automation" | 5 520 540 | 729 301 | 13,2 % | 22 | 250 934 | 2 395 (2026 Q3) |
| 346 | SIA "V2Marine" (šis uzņēmums) | 157 847 | 52 882 | 33,5 % | 1 | 157 847 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203301569 | LV02ZZZ40203301569 | SIA "V2Marine" | SIA | V2Marine | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-03-17 | NULL | Talsu nov., Ģibuļu pag., Jaunzemes, "Medņvalki" | 3201 | 106802491 | 100016390 | 0 | 0051440 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10523300 | 40203301569 | 2021-02-24 | 2021-03-17 15:49:19 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92794019 | 40203301569 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-03-17 | 2021-03-17 15:45:07 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1827267 | 33228742 | 40203301569 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-03-20 20:09:29.802 |
| 1303513 | 30460895 | 40203301569 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-03-17 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-02-02 11:02:34.149 |
| 1481681 | 32357708 | 40203301569 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-04-27 03:09:19.222 |
| 1958554 | 34083127 | 40203301569 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-02-11 19:02:29.522 |
| 2134525 | 35150010 | 40203301569 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-03-10 17:04:20.395 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1303513 | 30460895 | 16618 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7888 | 8730 | 0 | 3723 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5007 | 0 | 5007 | NULL | 0 | 5007 |
| 1481681 | 32357708 | 25892 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 20430 | 5462 | 0 | 1920 | 0 | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3521 | 0 | 3521 | NULL | 0 | 3521 |
| 1827267 | 33228742 | 95689 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 36997 | 58692 | 0 | 19010 | 0 | 121 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 39561 | 0 | 39561 | NULL | 0 | 39561 |
| 1958554 | 34083127 | 161413 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 62661 | 98752 | 0 | 18879 | 1 | 1577 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 78297 | 0 | 78297 | NULL | 0 | 78297 |
| 2134525 | 35150010 | 157847 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 67105 | 90742 | 0 | 35065 | 0 | 2795 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 52882 | 0 | 52882 | NULL | 0 | 52882 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1303513 | 30460895 | 2253 | 0 | 190 | 0 | 2443 | 0 | 5796 | 0 | 5796 | 8239 | NULL | 432 | 0 | 0 | 7807 | 8239 |
| 1481681 | 32357708 | 507 | 0 | 6637 | 0 | 7144 | 0 | 4403 | 0 | 4403 | 11547 | NULL | 219 | 0 | 0 | 11328 | 11547 |
| 1827267 | 33228742 | 14431 | 0 | 23972 | 0 | 38403 | 0 | 7065 | 0 | 7065 | 45468 | NULL | 1007 | 0 | 0 | 44461 | 45468 |
| 1958554 | 34083127 | 19712 | 0 | 59220 | 0 | 78932 | 0 | 8233 | 0 | 8233 | 87165 | NULL | 1868 | 0 | 0 | 85297 | 87165 |
| 2134525 | 35150010 | 7969 | 0 | 43117 | 0 | 51086 | 0 | 8093 | 0 | 8093 | 59179 | NULL | 2292 | 0 | 0 | 56887 | 59179 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203301569 | SIA "V2Marine" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 051440 | Ģibuļu pag. | 19.67 | 0.42 | 4.30 | 1 |
| 40203301569 | SIA "V2Marine" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 051220 | Talsi | 5.65 | 0.02 | 3.57 | 1 |
| 40203301569 | SIA "V2Marine" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 051220 | Talsi | 1.08 | 0.00 | 1.64 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203301569 | SIA "V2Marine" | ir | 09.08.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203301569 | SIA "V2Marine" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Medņvalki", Jaunzemes, Ģibuļu pag., Talsu nov., LV-3201.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 157 847 EUR, un peļņa bija 52 882 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 22,29 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 22,29.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 17,27, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 19 670 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 420 EUR un VSAOI 4 300 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas · Talsu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026